Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2010-16

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Apollon Solna FK Röd Niklas Heggestad 0705457082 svart-röd/röd/röd
Djurgårdens IF FF 7 Christian Valentini 0761980808 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK Vit Sara Sundvall 0702607555 Blå/Blå/Blå
Essinge IK 1 Minea Erkinheimo Svart/Svart/Svart
IF Brommapojkarna 5 Carl Henrik Andreas Hörnfeldt 0761387956 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra 1 Jenny Niia Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 9 vit Daniel Grahn 0734496624 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK Vit 1 Sanjin Hadziomerovic Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK 2 Fredrik Elmgren 0702092381 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 2 Olof Sandström 0707812543 0707812543 Grön/Vit/Grön
Skå IK & Bygdegård Grön Tomas Andersson gul/Grön/Gul
Vasalund IF Ralf Michael Wittig Röda/Svarta/Röda
Värtans IK blå Karin Vahlén 0768962254 Blå/Blå/Blå
Ängby IF Grön 2 Mårten Toverud 0763403586 0763403586 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 13:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 5 - Skå IK & Bygdegård Grön Stora Mossens IP 2
2021-04-24 14:15 (Inst.) IFK Bergshamra 1 - Värtans IK blå Bergshamra IP 2
2021-04-25 09:00 (Inst.) Essinge IK 1 - Karlbergs BK Vit 1 Essinge IP 12
2021-04-25 13:45 (Inst.) Ängby IF Grön 2 - Reymersholms IK 2 Ängby IP 2
2021-04-25 15:15 (Inst.) Djurgårdens IF FF 7 - IFK Lidingö FK 9 vit Östermalms IP 3
2021-04-25 16:15 (Inst.) Apollon Solna FK Röd - Ekerö IK Vit Huvudstafältet 11
2021-04-25 17:30 (Inst.) Vasalund IF - Norrtulls SK 2 Huvudstafältet 12
Maj
2021-05-01 09:00 (Inst.) IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Bergshamra 1 Högsätra BP 11
2021-05-01 09:15 (Inst.) Värtans IK blå - Essinge IK 1 Hjorthagens IP 2
2021-05-01 09:45 (Inst.) Reymersholms IK 2 - Apollon Solna FK Röd Tantolundens BP 11
2021-05-01 11:30 (Inst.) Ekerö IK Vit - Vasalund IF Träkvistavallen 225
2021-05-02 09:00 (Inst.) Karlbergs BK Vit 1 - Ängby IF Grön 2 Kristinebergs IP 2
2021-05-02 09:30 (Inst.) Norrtulls SK 2 - IF Brommapojkarna 5 Bellevue BP 1
2021-05-02 10:00 (Inst.) Skå IK & Bygdegård Grön - Djurgårdens IF FF 7 Svanängens IP 225
2021-05-08 14:15 IFK Bergshamra 1 - Djurgårdens IF FF 7 Bergshamra IP 2
2021-05-08 15:15 Ängby IF Grön 2 - Värtans IK blå Ängby IP 2
2021-05-08 16:30 Norrtulls SK 2 - Skå IK & Bygdegård Grön Bellevue BP 1
2021-05-08 16:45 IF Brommapojkarna 5 - Ekerö IK Vit Stora Mossens IP 2
2021-05-09 09:00 Essinge IK 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Essinge IP 12
2021-05-09 17:30 Vasalund IF - Reymersholms IK 2 Huvudstafältet 12
2021-05-09 17:30 Apollon Solna FK Röd - Karlbergs BK Vit 1 Huvudstafältet 11
2021-05-22 09:00 Ekerö IK Vit - Norrtulls SK 2 Träkvistavallen 225
2021-05-22 09:15 Värtans IK blå - Apollon Solna FK Röd Hjorthagens IP 2
2021-05-22 09:45 Reymersholms IK 2 - IF Brommapojkarna 5 Tantolundens BP 11
2021-05-23 09:00 Karlbergs BK Vit 1 - Vasalund IF Kristinebergs IP 2
2021-05-23 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IFK Bergshamra 1 Svanängens IP 225
2021-05-23 10:15 IFK Lidingö FK 9 vit - Ängby IF Grön 2 Högsätra BP 11
2021-05-23 12:45 Djurgårdens IF FF 7 - Essinge IK 1 Östermalms IP 3
2021-05-29 09:00 Ekerö IK Vit - Skå IK & Bygdegård Grön Träkvistavallen 225
2021-05-29 12:45 Norrtulls SK 2 - Reymersholms IK 2 Bellevue BP 1
2021-05-29 14:00 Ängby IF Grön 2 - Djurgårdens IF FF 7 Ängby IP 2
2021-05-30 09:00 Essinge IK 1 - IFK Bergshamra 1 Essinge IP 12
2021-05-30 11:30 IF Brommapojkarna 5 - Karlbergs BK Vit 1 Stora Mossens IP 2
2021-05-30 17:30 Vasalund IF - Värtans IK blå Huvudstafältet 12
2021-05-30 17:30 Apollon Solna FK Röd - IFK Lidingö FK 9 vit Huvudstafältet 11
Juni
2021-06-05 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Vasalund IF Högsätra BP 11
2021-06-05 09:45 Reymersholms IK 2 - Ekerö IK Vit Tantolundens BP 11
2021-06-05 10:30 Värtans IK blå - IF Brommapojkarna 5 Hjorthagens IP 2
2021-06-05 15:30 IFK Bergshamra 1 - Ängby IF Grön 2 Bergshamra IP 2
2021-06-06 09:00 Karlbergs BK Vit 1 - Norrtulls SK 2 Kristinebergs IP 2
2021-06-06 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Essinge IK 1 Svanängens IP 225
2021-06-06 14:00 Djurgårdens IF FF 7 - Apollon Solna FK Röd Östermalms IP 3
2021-06-12 09:00 Ekerö IK Vit - Karlbergs BK Vit 1 Träkvistavallen 225
2021-06-12 15:15 Norrtulls SK 2 - Värtans IK blå Bellevue BP 1
2021-06-13 09:00 Reymersholms IK 2 - Skå IK & Bygdegård Grön Tantolundens BP 11
2021-06-13 11:30 IF Brommapojkarna 5 - IFK Lidingö FK 9 vit Stora Mossens IP 2
2021-06-13 13:45 Ängby IF Grön 2 - Essinge IK 1 Ängby IP 2
2021-06-13 15:00 Apollon Solna FK Röd - IFK Bergshamra 1 Huvudstafältet 11
2021-06-13 17:30 Vasalund IF - Djurgårdens IF FF 7 Huvudstafältet 12
Augusti
2021-08-28 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Norrtulls SK 2 Högsätra BP 11
2021-08-28 10:30 Värtans IK blå - Ekerö IK Vit Hjorthagens IP 2
2021-08-28 14:15 IFK Bergshamra 1 - Vasalund IF Bergshamra IP 2
2021-08-29 09:00 Essinge IK 1 - Apollon Solna FK Röd Essinge IP 12
2021-08-29 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Ängby IF Grön 2 Svanängens IP 225
2021-08-29 10:15 Karlbergs BK Vit 1 - Reymersholms IK 2 Kristinebergs IP 2
2021-08-29 14:00 Djurgårdens IF FF 7 - IF Brommapojkarna 5 Östermalms IP 3
September
2021-09-04 09:00 Ekerö IK Vit - IFK Lidingö FK 9 vit Träkvistavallen 225
2021-09-04 14:45 Reymersholms IK 2 - Värtans IK blå Tantolundens BP 11
2021-09-04 16:30 Norrtulls SK 2 - Djurgårdens IF FF 7 Bellevue BP 1
2021-09-05 10:15 IF Brommapojkarna 5 - IFK Bergshamra 1 Stora Mossens IP 2
2021-09-05 17:30 Vasalund IF - Essinge IK 1 Huvudstafältet 12
2021-09-05 17:30 Apollon Solna FK Röd - Ängby IF Grön 2 Huvudstafältet 11
2021-09-05 17:45 Karlbergs BK Vit 1 - Skå IK & Bygdegård Grön Kristinebergs IP 2
2021-09-11 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Reymersholms IK 2 Högsätra BP 11
2021-09-11 09:15 Värtans IK blå - Karlbergs BK Vit 1 Hjorthagens IP 2
2021-09-11 14:15 IFK Bergshamra 1 - Norrtulls SK 2 Bergshamra IP 2
2021-09-12 09:00 Essinge IK 1 - IF Brommapojkarna 5 Essinge IP 12
2021-09-12 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Apollon Solna FK Röd Svanängens IP 225
2021-09-12 13:45 Ängby IF Grön 2 - Vasalund IF Ängby IP 2
2021-09-12 15:15 Djurgårdens IF FF 7 - Ekerö IK Vit Östermalms IP 3
2021-09-18 10:15 Ekerö IK Vit - IFK Bergshamra 1 Träkvistavallen 225
2021-09-18 10:30 Värtans IK blå - Skå IK & Bygdegård Grön Hjorthagens IP 2
2021-09-18 15:00 Karlbergs BK Vit 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Kristinebergs IP 2
2021-09-18 15:15 Norrtulls SK 2 - Essinge IK 1 Bellevue BP 1
2021-09-18 16:45 IF Brommapojkarna 5 - Ängby IF Grön 2 Stora Mossens IP 2
2021-09-19 10:15 Reymersholms IK 2 - Djurgårdens IF FF 7 Tantolundens BP 11
2021-09-19 13:45 Vasalund IF - Apollon Solna FK Röd Huvudstafältet 12
2021-09-25 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Värtans IK blå Högsätra BP 11
2021-09-25 14:15 IFK Bergshamra 1 - Reymersholms IK 2 Bergshamra IP 2
2021-09-26 09:00 Essinge IK 1 - Ekerö IK Vit Essinge IP 12
2021-09-26 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Vasalund IF Svanängens IP 225
2021-09-26 13:45 Ängby IF Grön 2 - Norrtulls SK 2 Ängby IP 2
2021-09-26 15:15 Djurgårdens IF FF 7 - Karlbergs BK Vit 1 Östermalms IP 3
2021-09-26 16:15 Apollon Solna FK Röd - IF Brommapojkarna 5 Huvudstafältet 11
Oktober
2021-10-02 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Skå IK & Bygdegård Grön Högsätra BP 11
2021-10-02 10:15 Ekerö IK Vit - Ängby IF Grön 2 Träkvistavallen 225
2021-10-02 10:30 Värtans IK blå - Djurgårdens IF FF 7 Hjorthagens IP 2
2021-10-02 16:30 Norrtulls SK 2 - Apollon Solna FK Röd Bellevue BP 1
2021-10-02 17:00 Reymersholms IK 2 - Essinge IK 1 Långholmens BP 12
2021-10-03 09:00 Karlbergs BK Vit 1 - IFK Bergshamra 1 Kristinebergs IP 2
2021-10-03 10:15 IF Brommapojkarna 5 - Vasalund IF Stora Mossens IP 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info