Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2009-14

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 6 Sofia Lindberg 0701839177 Vinröd/Svart/Svarta
Djurö-Vindö IF 1 Matilda Hellsing 0708887341 Lila/vit/Svart/Svart
Gustavsbergs IF FK Vit Magnus Franzen 0708577878 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 2 vit Joel Linderoth 0721414523 Vit/Grön/Vit
Ingarö IF Gul Sofia Johansson 0706849471 Svart/Svart/Svart
Järla IF FK Vit Helen Axelsson 0700915183 Vit svart/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Reymersholms IK 2 Jimmy Odenholm 0701433334 0701433334 Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF Vit Sussane Jacobson Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Vit Anna Birgitta Freifrau Schenck zu Schweinsberg 0737180096 Röd/Blå/Blå
Sköndals IK FK 1 Simon Hedblad Marinblå/Marinblå/Marinblå
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Magnus Eriksson 0700011866 Grön/Grön/Grön
Tyresö FF Gul Johan Bergström 0723365757 Gul/Röd/Röda
Årsta FF 1 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 18:15 (Inst.) Saltsjöbadens IF Vit - Sickla IF Vit Saltsjöbadens IP 2
2021-04-24 11:45 (Inst.) Djurö-Vindö IF 1 - Sköndals IK FK 1 Djurö BP 1
2021-04-24 12:45 (Inst.) Ingarö IF Gul - Boo FF 6 Ingarö IP 21
2021-04-25 10:15 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Årsta FF 1 Brantbrinks IP 21
2021-04-25 11:30 (Inst.) Hammarby IF FF 2 vit - Gustavsbergs IF FK Vit Kärrtorps IP 21
2021-04-25 14:00 (Inst.) Tyresö FF Gul - Reymersholms IK 2 Tyresövallen 21
2021-04-30 18:15 (Inst.) Sickla IF Vit - Djurö-Vindö IF 1 Sicklavallen 1
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Gustavsbergs IF FK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Ösby BP 12
2021-05-01 12:15 (Inst.) Reymersholms IK 2 - Ingarö IF Gul Tantolundens BP 11
2021-05-01 12:30 (Inst.) Sköndals IK FK 1 - Järla IF FK Vit Sandåkra BP 11
2021-05-02 09:30 (Inst.) Boo FF 6 - Hammarby IF FF 2 vit Boovallen 21
2021-05-02 10:00 (Inst.) Årsta FF 1 - Saltsjöbadens IF Vit Årstagårdens BP 12
2021-05-07 18:15 Saltsjöbadens IF Vit - Gustavsbergs IF FK Vit Saltsjöbadens IP 2
2021-05-07 18:15 Sickla IF Vit - Sköndals IK FK 1 Sicklavallen 1
2021-05-08 11:45 Djurö-Vindö IF 1 - Årsta FF 1 Sjösalavallen 11
2021-05-09 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Boo FF 6 Brantbrinks IP 21
2021-05-09 11:30 Hammarby IF FF 2 vit - Reymersholms IK 2 Kärrtorps IP 21
2021-05-09 14:00 Tyresö FF Gul - Järla IF FK Vit Tyresövallen 21
2021-05-22 10:00 Gustavsbergs IF FK Vit - Djurö-Vindö IF 1 Ösby BP 12
2021-05-22 11:00 Reymersholms IK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Tantolundens BP 11
2021-05-22 12:30 Sköndals IK FK 1 - Tyresö FF Gul Sandåkra BP 11
2021-05-23 09:00 Järla IF FK Vit - Ingarö IF Gul Nacka IP 21
2021-05-23 11:20 Årsta FF 1 - Sickla IF Vit Årstagårdens BP 12
2021-05-23 13:15 Boo FF 6 - Saltsjöbadens IF Vit Boovallen 21
2021-05-28 18:15 Saltsjöbadens IF Vit - Reymersholms IK 2 Saltsjöbadens IP 2
2021-05-28 18:15 Sickla IF Vit - Gustavsbergs IF FK Vit Sicklavallen 1
2021-05-29 10:15 Djurö-Vindö IF 1 - Boo FF 6 Djurö BP 1
2021-05-29 12:45 Ingarö IF Gul - Tyresö FF Gul Ingarö IP 21
2021-05-30 10:00 Årsta FF 1 - Sköndals IK FK 1 Årstagårdens BP 12
2021-05-30 11:30 Hammarby IF FF 2 vit - Järla IF FK Vit Kärrtorps IP 21
2021-05-31 19:00 Årsta FF 1 - Boo FF 6 Bäckahagens BP 1
Juni
2021-06-05 10:00 Gustavsbergs IF FK Vit - Årsta FF 1 Ösby BP 12
2021-06-05 12:15 Reymersholms IK 2 - Djurö-Vindö IF 1 Tantolundens BP 11
2021-06-05 12:30 Sköndals IK FK 1 - Ingarö IF Gul Sandåkra BP 11
2021-06-06 09:00 Järla IF FK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Nacka IP 21
2021-06-06 09:30 Boo FF 6 - Sickla IF Vit Boovallen 21
2021-06-06 14:00 Tyresö FF Gul - Hammarby IF FF 2 vit Tyresövallen 21
2021-06-11 18:15 Saltsjöbadens IF Vit - Järla IF FK Vit Saltsjöbadens IP 2
2021-06-11 18:15 Sickla IF Vit - Reymersholms IK 2 Sicklavallen 1
2021-06-12 10:00 Gustavsbergs IF FK Vit - Sköndals IK FK 1 Ösby BP 12
2021-06-13 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Tyresö FF Gul Brantbrinks IP 21
2021-06-13 11:30 Hammarby IF FF 2 vit - Ingarö IF Gul Kärrtorps IP 21
Augusti
2021-08-28 11:30 Ingarö IF Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Ingarö IP 21
2021-08-28 12:30 Sköndals IK FK 1 - Hammarby IF FF 2 vit Sandåkra BP 11
2021-08-29 10:15 Järla IF FK Vit - Djurö-Vindö IF 1 Nacka IP 21
2021-08-29 10:15 Reymersholms IK 2 - Årsta FF 1 Tantolundens BP 11
2021-08-29 10:45 Boo FF 6 - Gustavsbergs IF FK Vit Boovallen 21
2021-08-29 14:00 Tyresö FF Gul - Saltsjöbadens IF Vit Tyresövallen 21
September
2021-09-03 18:15 Saltsjöbadens IF Vit - Ingarö IF Gul Saltsjöbadens IP 2
2021-09-04 10:00 Gustavsbergs IF FK Vit - Reymersholms IK 2 Ösby BP 12
2021-09-04 11:45 Djurö-Vindö IF 1 - Tyresö FF Gul Sjösalavallen 11
2021-09-05 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Hammarby IF FF 2 vit Brantbrinks IP 21
2021-09-05 10:45 Boo FF 6 - Sköndals IK FK 1 Boovallen 21
2021-09-05 19:00 Sickla IF Vit - Järla IF FK Vit Sicklavallen 1
2021-09-11 11:00 Reymersholms IK 2 - Boo FF 6 Tantolundens BP 11
2021-09-11 12:30 Sköndals IK FK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sandåkra BP 11
2021-09-11 16:30 Ingarö IF Gul - Djurö-Vindö IF 1 Ingarö IP 21
2021-09-12 10:15 Järla IF FK Vit - Årsta FF 1 Nacka IP 21
2021-09-12 11:30 Hammarby IF FF 2 vit - Saltsjöbadens IF Vit Kärrtorps IP 21
2021-09-12 14:00 Tyresö FF Gul - Sickla IF Vit Tyresövallen 21
2021-09-17 18:15 Saltsjöbadens IF Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Saltsjöbadens IP 2
2021-09-17 18:15 Sickla IF Vit - Ingarö IF Gul Sicklavallen 1
2021-09-18 10:00 Gustavsbergs IF FK Vit - Järla IF FK Vit Ösby BP 12
2021-09-18 10:15 Djurö-Vindö IF 1 - Hammarby IF FF 2 vit Sjösalavallen 11
2021-09-18 12:15 Reymersholms IK 2 - Sköndals IK FK 1 Tantolundens BP 11
2021-09-19 11:20 Årsta FF 1 - Tyresö FF Gul Årstagårdens BP 12
2021-09-25 11:30 Ingarö IF Gul - Årsta FF 1 Ingarö IP 21
2021-09-25 12:30 Sköndals IK FK 1 - Saltsjöbadens IF Vit Sandåkra BP 11
2021-09-26 09:00 Järla IF FK Vit - Boo FF 6 Nacka IP 21
2021-09-26 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Djurö-Vindö IF 1 Brantbrinks IP 21
2021-09-26 11:30 Hammarby IF FF 2 vit - Sickla IF Vit Kärrtorps IP 21
2021-09-26 12:45 Tyresö FF Gul - Gustavsbergs IF FK Vit Tyresövallen 21
Oktober
2021-10-01 18:15 Sickla IF Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sicklavallen 1
2021-10-02 10:15 Reymersholms IK 2 - Järla IF FK Vit Långholmens BP 12
2021-10-02 11:45 Djurö-Vindö IF 1 - Saltsjöbadens IF Vit Sjösalavallen 11
2021-10-03 10:00 Årsta FF 1 - Hammarby IF FF 2 vit Årstagårdens BP 12
2021-10-03 11:00 Gustavsbergs IF FK Vit - Ingarö IF Gul Ösby BP 12
2021-10-03 12:00 Boo FF 6 - Tyresö FF Gul Boovallen 21

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info