Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2013-11

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 14 Niclas Rudslätt 0722434707 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 1 Thomas Lengström Svart/Svart/Svart/Vit
FC Järfälla 3 Andrei Alexander Popovici 0723509261 Vit/Svart/Svarta
IF Brommapojkarna 18 Björn Jacob Oskar Hagströmer Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 6 Sajith Niranga Alexis 0739156197 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö Blå 2 Dennis Olsson Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kista SC KFUM Blå Gabriel Serban 0736799913 0736799913 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Kungsängens IF 3 Michel Klingsell vit/blå/vit
Som United Fotbollsförening Vit Jonas Sjöland 0707653709 0707653709 Vit/blå/svart/ blå
Spånga IS FK 12 Ewa Onursal 0709900965 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 3 David Lindmark 0702338029 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Gul Lisa Wikner Aguilera 0736286795 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK P13_Lag3 Jacob Gevcen Gult/Svart/Svart
Vasalund IF 11 Robert Jarmula 0702280913 0702280913 Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 19:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 18 - IFK Viksjö Blå 2 Olovslunds BP 115
2021-04-24 10:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 6 - Vasalund IF 11 Grimsta IP 35
2021-04-24 13:00 (Inst.) Kista SC KFUM Blå - Som United Fotbollsförening Vit Kvarnbacka BP 125
2021-04-24 15:00 (Inst.) Spånga IS FK 12 - FC Järfälla 3 Nälsta BP 125
2021-04-24 16:00 (Inst.) Ursvik IK P13_Lag3 - Spånga IS FK 3 Örvallen 25
2021-04-25 11:00 (Inst.) Bele Barkarby FF 1 - Kungsängens IF 3 Strömvallen 26
2021-04-25 12:00 (Inst.) AIK FF 14 - Sundbybergs IK Gul Råstasjön 3
Maj
2021-05-01 09:00 (Inst.) Spånga IS FK 3 - Spånga IS FK 12 Nälsta BP 125
2021-05-01 10:00 (Inst.) Sundbybergs IK Gul - Kista SC KFUM Blå Golfängarna 15
2021-05-01 10:00 (Inst.) Som United Fotbollsförening Vit - IF Brommapojkarna 6 Knutby BP 115
2021-05-01 12:00 (Inst.) Kungsängens IF 3 - AIK FF 14 Kungsängens IP 216
2021-05-02 09:00 (Inst.) IFK Viksjö Blå 2 - Ursvik IK P13_Lag3 Viksjövallen 36
2021-05-02 09:00 (Inst.) FC Järfälla 3 - Bele Barkarby FF 1 Järfällavallen 226
2021-05-02 10:00 (Inst.) Vasalund IF 11 - IF Brommapojkarna 18 Råstasjön 2
2021-05-07 19:00 IF Brommapojkarna 18 - IF Brommapojkarna 6 Olovslunds BP 115
2021-05-08 09:00 Spånga IS FK 12 - IFK Viksjö Blå 2 Nälsta BP 125
2021-05-08 10:00 Sundbybergs IK Gul - Som United Fotbollsförening Vit Golfängarna 15
2021-05-08 13:00 Kista SC KFUM Blå - Kungsängens IF 3 Kvarnbacka BP 125
2021-05-08 15:00 AIK FF 14 - FC Järfälla 3 Läroverket 15
2021-05-08 15:00 Ursvik IK P13_Lag3 - Vasalund IF 11 Örvallen 26
2021-05-09 11:00 Bele Barkarby FF 1 - Spånga IS FK 3 Strömvallen 26
2021-05-22 10:00 IF Brommapojkarna 6 - Ursvik IK P13_Lag3 Grimsta IP 35
2021-05-22 10:00 Som United Fotbollsförening Vit - IF Brommapojkarna 18 Knutby BP 115
2021-05-22 12:00 Kungsängens IF 3 - Sundbybergs IK Gul Kungsängens IP 216
2021-05-22 15:00 Spånga IS FK 3 - AIK FF 14 Nälsta BP 125
2021-05-23 09:00 IFK Viksjö Blå 2 - Bele Barkarby FF 1 Viksjövallen 36
2021-05-23 09:00 FC Järfälla 3 - Kista SC KFUM Blå Järfällavallen 226
2021-05-23 11:00 Vasalund IF 11 - Spånga IS FK 12 Råstasjön 2
2021-05-29 10:00 Kungsängens IF 3 - Som United Fotbollsförening Vit Kungsängens IP 216
2021-05-29 10:00 Sundbybergs IK Gul - FC Järfälla 3 Golfängarna 15
2021-05-29 13:00 Kista SC KFUM Blå - Spånga IS FK 3 Kvarnbacka BP 125
2021-05-29 15:00 Ursvik IK P13_Lag3 - IF Brommapojkarna 18 Örvallen 25
2021-05-29 17:00 Spånga IS FK 12 - IF Brommapojkarna 6 Nälsta BP 125
2021-05-30 13:00 Bele Barkarby FF 1 - Vasalund IF 11 Strömvallen 26
2021-05-30 15:00 AIK FF 14 - IFK Viksjö Blå 2 Läroverket 15
Juni
2021-06-05 09:00 Spånga IS FK 3 - Sundbybergs IK Gul Nälsta BP 125
2021-06-05 10:00 IF Brommapojkarna 6 - Bele Barkarby FF 1 Grimsta IP 35
2021-06-05 11:00 Som United Fotbollsförening Vit - Ursvik IK P13_Lag3 Knutby BP 115
2021-06-05 13:00 Vasalund IF 11 - AIK FF 14 Råstasjön 2
2021-06-06 09:00 FC Järfälla 3 - Kungsängens IF 3 Järfällavallen 226
2021-06-06 11:00 IF Brommapojkarna 18 - Spånga IS FK 12 Olovslunds BP 115
2021-06-06 12:00 IFK Viksjö Blå 2 - Kista SC KFUM Blå Viksjövallen 36
2021-06-12 10:00 Kungsängens IF 3 - Spånga IS FK 3 Kungsängens IP 216
2021-06-12 11:00 Sundbybergs IK Gul - IFK Viksjö Blå 2 Golfängarna 15
2021-06-12 13:00 Kista SC KFUM Blå - Vasalund IF 11 Kvarnbacka BP 125
2021-06-12 13:00 AIK FF 14 - IF Brommapojkarna 6 Läroverket 15
2021-06-12 16:00 Spånga IS FK 12 - Ursvik IK P13_Lag3 Nälsta BP 125
2021-06-13 09:00 FC Järfälla 3 - Som United Fotbollsförening Vit Järfällavallen 226
2021-06-13 12:00 Bele Barkarby FF 1 - IF Brommapojkarna 18 Strömvallen 26
Augusti
2021-08-27 19:00 IF Brommapojkarna 18 - AIK FF 14 Olovslunds BP 115
2021-08-28 10:00 IF Brommapojkarna 6 - Kista SC KFUM Blå Grimsta IP 35
2021-08-28 11:00 Som United Fotbollsförening Vit - Spånga IS FK 12 Knutby BP 115
2021-08-28 15:00 Vasalund IF 11 - Sundbybergs IK Gul Råstasjön 2
2021-08-28 16:00 Ursvik IK P13_Lag3 - Bele Barkarby FF 1 Örvallen 25
2021-08-28 16:00 Spånga IS FK 3 - FC Järfälla 3 Nälsta BP 125
2021-08-29 14:00 IFK Viksjö Blå 2 - Kungsängens IF 3 Viksjövallen 36
September
2021-09-04 10:00 Kungsängens IF 3 - Vasalund IF 11 Kungsängens IP 216
2021-09-04 11:00 Sundbybergs IK Gul - IF Brommapojkarna 6 Golfängarna 15
2021-09-04 13:00 Kista SC KFUM Blå - IF Brommapojkarna 18 Kvarnbacka BP 125
2021-09-04 14:00 Spånga IS FK 3 - Som United Fotbollsförening Vit Nälsta BP 125
2021-09-04 15:00 AIK FF 14 - Ursvik IK P13_Lag3 Råstasjön 3
2021-09-05 09:00 FC Järfälla 3 - IFK Viksjö Blå 2 Järfällavallen 226
2021-09-05 12:00 Bele Barkarby FF 1 - Spånga IS FK 12 Veddestavallen 36
2021-09-11 10:00 IF Brommapojkarna 6 - Kungsängens IF 3 Grimsta IP 35
2021-09-11 11:00 Som United Fotbollsförening Vit - Bele Barkarby FF 1 Knutby BP 115
2021-09-11 16:00 Ursvik IK P13_Lag3 - Kista SC KFUM Blå Örvallen 25
2021-09-11 17:00 Spånga IS FK 12 - AIK FF 14 Nälsta BP 125
2021-09-12 12:00 IF Brommapojkarna 18 - Sundbybergs IK Gul Olovslunds BP 115
2021-09-12 12:00 Vasalund IF 11 - FC Järfälla 3 Råstasjön 2
2021-09-12 12:00 IFK Viksjö Blå 2 - Spånga IS FK 3 Viksjövallen 36
2021-09-18 10:00 Kungsängens IF 3 - IF Brommapojkarna 18 Kungsängens IP 216
2021-09-18 11:00 Sundbybergs IK Gul - Ursvik IK P13_Lag3 Golfängarna 15
2021-09-18 13:00 Kista SC KFUM Blå - Spånga IS FK 12 Kvarnbacka BP 125
2021-09-18 15:00 AIK FF 14 - Bele Barkarby FF 1 Råstasjön 3
2021-09-18 16:00 Spånga IS FK 3 - Vasalund IF 11 Nälsta BP 125
2021-09-19 09:00 FC Järfälla 3 - IF Brommapojkarna 6 Järfällavallen 226
2021-09-19 13:00 IFK Viksjö Blå 2 - Som United Fotbollsförening Vit Viksjövallen 36
2021-09-25 09:00 Spånga IS FK 12 - Sundbybergs IK Gul Nälsta BP 125
2021-09-25 10:00 IF Brommapojkarna 6 - Spånga IS FK 3 Grimsta IP 35
2021-09-25 11:00 Som United Fotbollsförening Vit - AIK FF 14 Knutby BP 115
2021-09-25 16:00 Ursvik IK P13_Lag3 - Kungsängens IF 3 Örvallen 25
2021-09-25 16:00 Vasalund IF 11 - IFK Viksjö Blå 2 Råstasjön 2
2021-09-26 12:00 Bele Barkarby FF 1 - Kista SC KFUM Blå Veddestavallen 36
2021-09-26 12:00 IF Brommapojkarna 18 - FC Järfälla 3 Olovslunds BP 115
Oktober
2021-10-02 10:00 Kungsängens IF 3 - Spånga IS FK 12 Kungsängens IP 216
2021-10-02 11:00 Sundbybergs IK Gul - Bele Barkarby FF 1 Golfängarna 15
2021-10-02 13:00 Kista SC KFUM Blå - AIK FF 14 Kvarnbacka BP 125
2021-10-02 16:00 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 18 Nälsta BP 125
2021-10-03 09:00 IFK Viksjö Blå 2 - IF Brommapojkarna 6 Viksjövallen 36
2021-10-03 09:00 FC Järfälla 3 - Ursvik IK P13_Lag3 Järfällavallen 226
2021-10-03 14:00 Vasalund IF 11 - Som United Fotbollsförening Vit Råstasjön 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info