Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2013-12

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 11 Emily Roth 0704981654 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 2 Thomas Lengström Svart/Svart/Svart/Vit
Bromstens IK 1 Christian Jonsson Svart/svart/svart
Hässelby SK FF Röd Magnus Boman 0709401191 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 22 Henrik Landgren 0706014886 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 9 Maja Uddenberg Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö Gul 2 Jenny Hasselblad Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kista SC KFUM Röd Kista SC Kansli 0707137444 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Som United Fotbollsförening Blå Jonas Sjöland 0707653709 0707653709 Vit/blå/svart/ blå
Spånga IS FK 6 Daniel Sandbäck 0730577722 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 8 Filippa Söder 0730956471 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Blå Julia Tysén 0730480099 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK P13_Lag1 Jacob Gevcen Gult/Svart/Svart
Vasalund IF Svart A Radovan Spiric 0735770712 Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 10:00 (Inst.) Sundbybergs IK Blå - Bromstens IK 1 Golfängarna 15
2021-04-24 11:00 (Inst.) Som United Fotbollsförening Blå - Kista SC KFUM Röd Knutby BP 115
2021-04-24 11:00 (Inst.) Hässelby SK FF Röd - Vasalund IF Svart A Hässelby IP 226
2021-04-24 17:00 (Inst.) Spånga IS FK 6 - Ursvik IK P13_Lag1 Nälsta BP 126
2021-04-24 17:00 (Inst.) AIK FF 11 - IF Brommapojkarna 22 Råstasjön 3
2021-04-24 17:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 9 - IFK Viksjö Gul 2 Nälsta BP 125
2021-04-25 13:00 (Inst.) Bele Barkarby FF 2 - Spånga IS FK 8 Strömvallen 26
2021-04-30 18:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 22 - Spånga IS FK 6 Olovslunds BP 115
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Bromstens IK 1 - Hässelby SK FF Röd Spånga IP 52
2021-05-01 10:00 (Inst.) Vasalund IF Svart A - Bele Barkarby FF 2 Råstasjön 3
2021-05-01 11:00 (Inst.) Kista SC KFUM Röd - Sundbybergs IK Blå Kvarnbacka BP 125
2021-05-01 13:00 (Inst.) Ursvik IK P13_Lag1 - Som United Fotbollsförening Blå Örvallen 25
2021-05-01 15:00 (Inst.) Spånga IS FK 8 - IF Brommapojkarna 9 Nälsta BP 125
2021-05-02 14:00 (Inst.) IFK Viksjö Gul 2 - AIK FF 11 Viksjövallen 36
2021-05-08 11:00 Som United Fotbollsförening Blå - IF Brommapojkarna 22 Knutby BP 115
2021-05-08 11:00 Hässelby SK FF Röd - Sundbybergs IK Blå Hässelby IP 226
2021-05-08 15:00 Ursvik IK P13_Lag1 - Kista SC KFUM Röd Örvallen 25
2021-05-08 16:00 Spånga IS FK 6 - IFK Viksjö Gul 2 Nälsta BP 126
2021-05-08 16:00 IF Brommapojkarna 9 - Vasalund IF Svart A Nälsta BP 125
2021-05-09 11:00 AIK FF 11 - Spånga IS FK 8 Läroverket 15
2021-05-09 12:00 Bele Barkarby FF 2 - Bromstens IK 1 Strömvallen 26
2021-05-22 10:00 Bromstens IK 1 - IF Brommapojkarna 9 Solhems BP 125
2021-05-22 11:00 Sundbybergs IK Blå - Bele Barkarby FF 2 Golfängarna 15
2021-05-22 12:00 Kista SC KFUM Röd - Hässelby SK FF Röd Kvarnbacka BP 125
2021-05-22 14:00 Vasalund IF Svart A - AIK FF 11 Läroverket 15
2021-05-22 16:00 Spånga IS FK 8 - Spånga IS FK 6 Nälsta BP 125
2021-05-23 12:00 IF Brommapojkarna 22 - Ursvik IK P13_Lag1 Olovslunds BP 115
2021-05-23 14:00 IFK Viksjö Gul 2 - Som United Fotbollsförening Blå Viksjövallen 36
2021-05-29 10:00 Som United Fotbollsförening Blå - Spånga IS FK 8 Knutby BP 115
2021-05-29 15:00 Ursvik IK P13_Lag1 - IFK Viksjö Gul 2 Örvallen 26
2021-05-29 16:00 IF Brommapojkarna 9 - Sundbybergs IK Blå Nälsta BP 125
2021-05-29 17:00 Spånga IS FK 6 - Vasalund IF Svart A Nälsta BP 126
2021-05-30 10:00 AIK FF 11 - Bromstens IK 1 Läroverket 16
2021-05-30 11:00 Bele Barkarby FF 2 - Hässelby SK FF Röd Strömvallen 26
2021-05-30 11:00 IF Brommapojkarna 22 - Kista SC KFUM Röd Olovslunds BP 115
Juni
2021-06-05 11:00 Hässelby SK FF Röd - IF Brommapojkarna 9 Hässelby IP 226
2021-06-05 11:00 Sundbybergs IK Blå - AIK FF 11 Golfängarna 15
2021-06-05 11:00 Bromstens IK 1 - Spånga IS FK 6 Solhems BP 125
2021-06-05 11:00 Kista SC KFUM Röd - Bele Barkarby FF 2 Kvarnbacka BP 125
2021-06-05 16:00 Spånga IS FK 8 - Ursvik IK P13_Lag1 Nälsta BP 125
2021-06-06 12:00 Vasalund IF Svart A - Som United Fotbollsförening Blå Läroverket 15
2021-06-06 13:00 IFK Viksjö Gul 2 - IF Brommapojkarna 22 Viksjövallen 36
2021-06-12 10:00 Som United Fotbollsförening Blå - Bromstens IK 1 Knutby BP 115
2021-06-12 13:00 Ursvik IK P13_Lag1 - Vasalund IF Svart A Örvallen 25
2021-06-12 15:00 AIK FF 11 - Hässelby SK FF Röd Läroverket 15
2021-06-12 16:00 Spånga IS FK 6 - Sundbybergs IK Blå Nälsta BP 126
2021-06-12 17:00 IF Brommapojkarna 9 - Bele Barkarby FF 2 Nälsta BP 125
2021-06-13 11:00 IF Brommapojkarna 22 - Spånga IS FK 8 Olovslunds BP 115
2021-06-13 13:00 IFK Viksjö Gul 2 - Kista SC KFUM Röd Viksjövallen 36
Augusti
2021-08-28 09:00 Sundbybergs IK Blå - Som United Fotbollsförening Blå Golfängarna 15
2021-08-28 10:00 Hässelby SK FF Röd - Spånga IS FK 6 Hässelby IP 226
2021-08-28 10:00 Bromstens IK 1 - Ursvik IK P13_Lag1 Spånga IP 52
2021-08-28 12:00 Kista SC KFUM Röd - IF Brommapojkarna 9 Kvarnbacka BP 125
2021-08-28 15:00 Vasalund IF Svart A - IF Brommapojkarna 22 Råstasjön 3
2021-08-28 17:00 Spånga IS FK 8 - IFK Viksjö Gul 2 Nälsta BP 125
2021-08-29 11:00 Bele Barkarby FF 2 - AIK FF 11 Veddestavallen 36
September
2021-09-04 10:00 Som United Fotbollsförening Blå - Hässelby SK FF Röd Knutby BP 115
2021-09-04 13:00 Ursvik IK P13_Lag1 - Sundbybergs IK Blå Örvallen 25
2021-09-04 16:00 Spånga IS FK 6 - Bele Barkarby FF 2 Nälsta BP 126
2021-09-04 17:00 Spånga IS FK 8 - Kista SC KFUM Röd Nälsta BP 125
2021-09-05 10:00 AIK FF 11 - IF Brommapojkarna 9 Råstasjön 3
2021-09-05 11:00 IF Brommapojkarna 22 - Bromstens IK 1 Olovslunds BP 115
2021-09-05 12:00 IFK Viksjö Gul 2 - Vasalund IF Svart A Viksjövallen 36
2021-09-11 09:00 Sundbybergs IK Blå - IF Brommapojkarna 22 Golfängarna 15
2021-09-11 10:00 Hässelby SK FF Röd - Ursvik IK P13_Lag1 Hässelby IP 226
2021-09-11 10:00 Bromstens IK 1 - IFK Viksjö Gul 2 Spånga IP 52
2021-09-11 11:00 Kista SC KFUM Röd - AIK FF 11 Kvarnbacka BP 125
2021-09-11 15:00 IF Brommapojkarna 9 - Spånga IS FK 6 Nälsta BP 125
2021-09-11 15:00 Vasalund IF Svart A - Spånga IS FK 8 Råstasjön 3
2021-09-12 11:00 Bele Barkarby FF 2 - Som United Fotbollsförening Blå Veddestavallen 36
2021-09-18 10:00 Som United Fotbollsförening Blå - IF Brommapojkarna 9 Knutby BP 115
2021-09-18 13:00 Ursvik IK P13_Lag1 - Bele Barkarby FF 2 Örvallen 25
2021-09-18 14:00 Spånga IS FK 8 - Bromstens IK 1 Nälsta BP 125
2021-09-18 16:00 Vasalund IF Svart A - Kista SC KFUM Röd Råstasjön 3
2021-09-18 17:00 Spånga IS FK 6 - AIK FF 11 Nälsta BP 126
2021-09-19 12:00 IF Brommapojkarna 22 - Hässelby SK FF Röd Olovslunds BP 115
2021-09-19 14:00 IFK Viksjö Gul 2 - Sundbybergs IK Blå Viksjövallen 36
2021-09-25 10:00 Hässelby SK FF Röd - IFK Viksjö Gul 2 Hässelby IP 226
2021-09-25 10:00 Sundbybergs IK Blå - Spånga IS FK 8 Golfängarna 15
2021-09-25 10:00 Bromstens IK 1 - Vasalund IF Svart A Spånga IP 52
2021-09-25 12:00 Kista SC KFUM Röd - Spånga IS FK 6 Kvarnbacka BP 125
2021-09-25 16:00 IF Brommapojkarna 9 - Ursvik IK P13_Lag1 Nälsta BP 125
2021-09-26 11:00 AIK FF 11 - Som United Fotbollsförening Blå Råstasjön 3
2021-09-26 13:00 Bele Barkarby FF 2 - IF Brommapojkarna 22 Veddestavallen 36
Oktober
2021-10-02 10:00 Som United Fotbollsförening Blå - Spånga IS FK 6 Knutby BP 115
2021-10-02 10:00 Bromstens IK 1 - Kista SC KFUM Röd Spånga IP 52
2021-10-02 13:00 Ursvik IK P13_Lag1 - AIK FF 11 Örvallen 25
2021-10-02 15:00 Spånga IS FK 8 - Hässelby SK FF Röd Nälsta BP 125
2021-10-02 16:00 Vasalund IF Svart A - Sundbybergs IK Blå Råstasjön 3
2021-10-03 12:00 IF Brommapojkarna 22 - IF Brommapojkarna 9 Olovslunds BP 115
2021-10-03 13:00 IFK Viksjö Gul 2 - Bele Barkarby FF 2 Viksjövallen 36

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info