Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2013-15

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Sofia Dahlström 0733829299 Svart/Vit/Svart/Gul
AIK FF 9 Louise Schröder 0702951401 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK Svart Niklas Heggestad 0705457082 svart-röd/röd/röd
Djurgårdens IF FF 22 Carl Johan Ihre 0761080800 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 3:Blå Ekerö IK(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF Grön Viktor Falk Röd/Svart/Röda
Hässelby SK FF Vit Nicklas Aspeqvist 0735056307 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 14 Mårten Söderman Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 21 Stig Peter Nilsson 0734359146 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Nockebyhovs IF 2 Björn Strömgård Ljusblå/Svart/Blå
Spånga IS FK 7 Jessica Andreasson 0733478704 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Grön Martina Söderman Grön/Vit/Grön
Vasalund IF 12 Robert Jarmula 0702280913 0702280913 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Svart 2 Marcus Mazetti 0708602016 0708602016 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 09:00 (Inst.) Spånga IS FK 7 - Ängby IF Svart 2 Nälsta BP 125
2021-04-24 12:00 (Inst.) Hässelby SK FF Vit - Sundbybergs IK Grön Hässelby IP 226
2021-04-24 12:00 (Inst.) Ekerö IK 3:Blå - Vasalund IF 12 Träkvistavallen 216
2021-04-24 13:00 (Inst.) Hässelby SK FF Grön - Djurgårdens IF FF 22 Hässelby IP 226
2021-04-24 15:00 (Inst.) AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 14 Råstasjön 3
2021-04-25 09:00 (Inst.) Nockebyhovs IF 2 - AIK FF 9 Olovslunds BP 116
2021-04-25 11:00 (Inst.) Apollon Solna FK Svart - IF Brommapojkarna 21 Råstasjön 2
2021-04-30 19:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 21 - Nockebyhovs IF 2 Olovslunds BP 115
Maj
2021-05-01 11:00 (Inst.) Sundbybergs IK Grön - Apollon Solna FK Svart Golfängarna 15
2021-05-01 13:00 (Inst.) Vasalund IF 12 - Hässelby SK FF Vit Råstasjön 2
2021-05-01 17:00 (Inst.) Djurgårdens IF FF 22 - Spånga IS FK 7 Hjorthagens IP 3
2021-05-02 11:00 (Inst.) AIK FF 9 - Hässelby SK FF Grön Råstasjön 3
2021-05-02 11:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 14 - Ekerö IK 3:Blå Olovslunds BP 116
2021-05-02 12:00 (Inst.) Ängby IF Svart 2 - AIK FF 2 Ängby IP 36
2021-05-08 11:00 Ekerö IK 3:Blå - Ängby IF Svart 2 Träkvistavallen 216
2021-05-08 12:00 Hässelby SK FF Vit - IF Brommapojkarna 14 Hässelby IP 226
2021-05-08 13:00 Hässelby SK FF Grön - IF Brommapojkarna 21 Hässelby IP 226
2021-05-08 14:00 AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 22 Läroverket 15
2021-05-08 17:00 Spånga IS FK 7 - AIK FF 9 Nälsta BP 125
2021-05-09 10:00 Nockebyhovs IF 2 - Apollon Solna FK Svart Olovslunds BP 116
2021-05-09 11:00 Vasalund IF 12 - Sundbybergs IK Grön Råstasjön 2
2021-05-21 19:00 IF Brommapojkarna 21 - Spånga IS FK 7 Olovslunds BP 115
2021-05-22 10:00 Sundbybergs IK Grön - Nockebyhovs IF 2 Golfängarna 15
2021-05-22 17:00 Djurgårdens IF FF 22 - Ekerö IK 3:Blå Hjorthagens IP 3
2021-05-23 10:00 IF Brommapojkarna 14 - Vasalund IF 12 Olovslunds BP 116
2021-05-23 11:00 AIK FF 9 - AIK FF 2 Läroverket 15
2021-05-23 12:00 Ängby IF Svart 2 - Hässelby SK FF Vit Ängby IP 36
2021-05-23 14:00 Apollon Solna FK Svart - Hässelby SK FF Grön Råstasjön 2
2021-05-29 11:00 Ekerö IK 3:Blå - AIK FF 9 Träkvistavallen 216
2021-05-29 12:00 Hässelby SK FF Grön - Nockebyhovs IF 2 Hässelby IP 226
2021-05-29 13:00 Hässelby SK FF Vit - Djurgårdens IF FF 22 Hässelby IP 226
2021-05-29 15:00 Spånga IS FK 7 - Apollon Solna FK Svart Nälsta BP 125
2021-05-29 16:00 AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 21 Läroverket 15
2021-05-30 10:00 IF Brommapojkarna 14 - Sundbybergs IK Grön Olovslunds BP 116
2021-05-30 11:00 Vasalund IF 12 - Ängby IF Svart 2 Råstasjön 2
Juni
2021-06-05 10:00 Sundbybergs IK Grön - Hässelby SK FF Grön Golfängarna 15
2021-06-05 16:00 AIK FF 9 - Hässelby SK FF Vit Läroverket 15
2021-06-06 09:00 Djurgårdens IF FF 22 - Vasalund IF 12 Hjorthagens IP 3
2021-06-06 10:00 Nockebyhovs IF 2 - Spånga IS FK 7 Olovslunds BP 116
2021-06-06 12:00 IF Brommapojkarna 21 - Ekerö IK 3:Blå Olovslunds BP 115
2021-06-06 12:00 Ängby IF Svart 2 - IF Brommapojkarna 14 Ängby IP 36
2021-06-06 14:00 Apollon Solna FK Svart - AIK FF 2 Råstasjön 2
2021-06-12 13:00 Hässelby SK FF Vit - IF Brommapojkarna 21 Hässelby IP 226
2021-06-12 13:00 Ekerö IK 3:Blå - Apollon Solna FK Svart Träkvistavallen 216
2021-06-12 14:00 AIK FF 2 - Nockebyhovs IF 2 Läroverket 15
2021-06-12 15:00 Spånga IS FK 7 - Hässelby SK FF Grön Nälsta BP 125
2021-06-13 11:00 IF Brommapojkarna 14 - Djurgårdens IF FF 22 Olovslunds BP 116
2021-06-13 12:00 Ängby IF Svart 2 - Sundbybergs IK Grön Ängby IP 36
2021-06-13 12:00 Vasalund IF 12 - AIK FF 9 Råstasjön 2
Augusti
2021-08-28 10:00 Sundbybergs IK Grön - Spånga IS FK 7 Golfängarna 15
2021-08-28 11:00 Hässelby SK FF Grön - AIK FF 2 Hässelby IP 226
2021-08-28 17:00 AIK FF 9 - IF Brommapojkarna 14 Råstasjön 3
2021-08-28 17:00 Djurgårdens IF FF 22 - Ängby IF Svart 2 Hjorthagens IP 3
2021-08-29 10:00 Nockebyhovs IF 2 - Ekerö IK 3:Blå Olovslunds BP 116
2021-08-29 11:00 IF Brommapojkarna 21 - Vasalund IF 12 Olovslunds BP 115
2021-08-29 14:00 Apollon Solna FK Svart - Hässelby SK FF Vit Råstasjön 2
September
2021-09-03 19:30 Djurgårdens IF FF 22 - Sundbybergs IK Grön Hjorthagens IP 3
2021-09-04 Ekerö IK 3:Blå - Hässelby SK FF Grön Träkvistavallen 216
2021-09-04 12:00 Hässelby SK FF Vit - Nockebyhovs IF 2 Hässelby IP 226
2021-09-05 09:00 IF Brommapojkarna 14 - IF Brommapojkarna 21 Olovslunds BP 116
2021-09-05 12:00 Ängby IF Svart 2 - AIK FF 9 Ängby IP 36
2021-09-05 12:00 Vasalund IF 12 - Apollon Solna FK Svart Råstasjön 2
2021-09-05 16:00 AIK FF 2 - Spånga IS FK 7 Råstasjön 3
2021-09-10 19:00 IF Brommapojkarna 21 - Ängby IF Svart 2 Olovslunds BP 115
2021-09-11 10:00 Sundbybergs IK Grön - AIK FF 2 Golfängarna 15
2021-09-11 11:00 Hässelby SK FF Grön - Hässelby SK FF Vit Hässelby IP 226
2021-09-11 14:00 AIK FF 9 - Djurgårdens IF FF 22 Råstasjön 3
2021-09-11 16:00 Spånga IS FK 7 - Ekerö IK 3:Blå Nälsta BP 125
2021-09-12 10:00 Nockebyhovs IF 2 - Vasalund IF 12 Olovslunds BP 116
2021-09-12 15:00 Apollon Solna FK Svart - IF Brommapojkarna 14 Råstasjön 2
2021-09-18 12:00 Hässelby SK FF Vit - Spånga IS FK 7 Hässelby IP 226
2021-09-18 13:00 Ekerö IK 3:Blå - AIK FF 2 Träkvistavallen 216
2021-09-18 14:00 AIK FF 9 - Sundbybergs IK Grön Råstasjön 3
2021-09-19 10:00 IF Brommapojkarna 14 - Nockebyhovs IF 2 Olovslunds BP 116
2021-09-19 10:00 Vasalund IF 12 - Hässelby SK FF Grön Råstasjön 2
2021-09-19 12:00 Ängby IF Svart 2 - Apollon Solna FK Svart Ängby IP 36
2021-09-19 18:00 Djurgårdens IF FF 22 - IF Brommapojkarna 21 Hjorthagens IP 3
2021-09-24 19:00 IF Brommapojkarna 21 - AIK FF 9 Olovslunds BP 115
2021-09-25 09:00 Sundbybergs IK Grön - Ekerö IK 3:Blå Golfängarna 15
2021-09-25 11:00 Hässelby SK FF Grön - IF Brommapojkarna 14 Hässelby IP 226
2021-09-25 17:00 Spånga IS FK 7 - Vasalund IF 12 Nälsta BP 125
2021-09-26 09:00 Nockebyhovs IF 2 - Ängby IF Svart 2 Olovslunds BP 116
2021-09-26 12:00 AIK FF 2 - Hässelby SK FF Vit Råstasjön 3
2021-09-26 15:00 Apollon Solna FK Svart - Djurgårdens IF FF 22 Råstasjön 2
Oktober
2021-10-01 19:00 IF Brommapojkarna 21 - Sundbybergs IK Grön Olovslunds BP 115
2021-10-02 13:00 Hässelby SK FF Vit - Ekerö IK 3:Blå Hässelby IP 226
2021-10-03 09:00 Djurgårdens IF FF 22 - Nockebyhovs IF 2 Hjorthagens IP 3
2021-10-03 10:00 IF Brommapojkarna 14 - Spånga IS FK 7 Olovslunds BP 116
2021-10-03 11:00 AIK FF 9 - Apollon Solna FK Svart Råstasjön 3
2021-10-03 12:00 Ängby IF Svart 2 - Hässelby SK FF Grön Ängby IP 36
2021-10-03 13:00 Vasalund IF 12 - AIK FF 2 Råstasjön 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info