Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2013-32

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Karin Tideström Grön/svart/Svart/Svart
Enskede IK Lila 1 Hampus Biehl 0700220711 Svarta/svarta/röda
Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit Ken Lötbom 0760239377 Blå/blå/blå
FoC Farsta FF Blå Erik Palmér 0736139887 Rött/Svart/Svart
Hanvikens SK Svart Håkan Englund 0733991922 Röd/Röd/Vita
IFK Haninge H4 Borko Kasapovic Vit/Vit/Vit
Sköndals IK FK 1 Mahmut Emlek 0708785738 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Stuvsta IF 11 Daniel Söderström Grön/svart randig/Svart/Svart
Tyresö FF C Gul Richard Lium 0707283472 Gul/Röd/Röda
Tyresö FF SB Svart Sam Rihani 0734270077 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 1 Rania Siozos 0736002231 Blå/Blå/Blå
Älta IF blå Stefan Lindblom 0738403472 Gul/svart/gul
Älvsjö AIK FF Gul 2 Roger Rosbeck 0702445504 vit/marinblå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 10:00 (Inst.) Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit - Tyresö FF SB Svart Västboda BP 11
2021-04-24 11:00 (Inst.) Hanvikens SK Svart - Älta IF blå Trollbäckens IP 36
2021-04-24 13:00 (Inst.) Tyresö FF C Gul - Älvsjö AIK FF Gul 2 Tyresövallen 217
2021-04-25 10:00 (Inst.) Vendelsö IK 1 - Enskede IK Lila 1 Haningevallen 116
2021-04-25 11:00 (Inst.) FoC Farsta FF Blå - Sköndals IK FK 1 Farsta IP 116
2021-04-25 11:00 (Inst.) IFK Haninge H4 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Torvalla IP 215
2021-04-30 18:00 (Inst.) Stuvsta IF 11 - IFK Haninge H4 Stuvsta IP 2
Maj
2021-05-01 09:00 (Inst.) Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Tyresö FF C Gul Kärrtorps IP 216
2021-05-01 11:00 (Inst.) Sköndals IK FK 1 - Vendelsö IK 1 Sandåkra BP 116
2021-05-01 11:00 (Inst.) Älta IF blå - Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit Älta IP 125
2021-05-01 15:00 (Inst.) Älvsjö AIK FF Gul 2 - FoC Farsta FF Blå Älvsjö IP 51
2021-05-02 11:00 (Inst.) Enskede IK Lila 1 - Hanvikens SK Svart Enskede IP 56
2021-05-08 09:00 Älta IF blå - Tyresö FF SB Svart Älta IP 125
2021-05-08 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit - Enskede IK Lila 1 Västboda BP 11
2021-05-08 10:00 Vendelsö IK 1 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Haningevallen 116
2021-05-08 12:00 Hanvikens SK Svart - Sköndals IK FK 1 Trollbäckens IP 36
2021-05-08 13:00 Tyresö FF C Gul - Stuvsta IF 11 Tyresövallen 217
2021-05-09 10:00 FoC Farsta FF Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Farsta IP 116
2021-05-22 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Vendelsö IK 1 Kärrtorps IP 216
2021-05-22 09:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Hanvikens SK Svart Älvsjö IP 51
2021-05-22 11:00 Sköndals IK FK 1 - Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit Sandåkra BP 116
2021-05-22 13:00 Tyresö FF SB Svart - IFK Haninge H4 Strandskolan 125
2021-05-22 17:00 Stuvsta IF 11 - FoC Farsta FF Blå Stuvsta IP 2
2021-05-23 10:00 Enskede IK Lila 1 - Älta IF blå Enskede IP 56
2021-05-29 09:00 Älta IF blå - Sköndals IK FK 1 Älta IP 125
2021-05-29 10:00 Vendelsö IK 1 - Stuvsta IF 11 Haningevallen 116
2021-05-29 11:00 Hanvikens SK Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Trollbäckens IP 36
2021-05-29 13:00 Tyresö FF C Gul - IFK Haninge H4 Tyresövallen 217
2021-05-29 14:30 Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit - Älvsjö AIK FF Gul 2 Västboda BP 11
2021-05-30 12:00 Enskede IK Lila 1 - Tyresö FF SB Svart Enskede IP 56
Juni
2021-06-04 17:00 Stuvsta IF 11 - Hanvikens SK Svart Stuvsta IP 2
2021-06-05 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit Kärrtorps IP 216
2021-06-05 09:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Älta IF blå Älvsjö IP 51
2021-06-05 11:00 Sköndals IK FK 1 - Enskede IK Lila 1 Sandåkra BP 116
2021-06-05 11:00 Tyresö FF SB Svart - Tyresö FF C Gul Tyresövallen 218
2021-06-06 11:00 IFK Haninge H4 - FoC Farsta FF Blå Torvalla IP 215
2021-06-12 09:00 Älta IF blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Älta IP 125
2021-06-12 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit - Stuvsta IF 11 Västboda BP 11
2021-06-12 11:00 Vendelsö IK 1 - IFK Haninge H4 Haningevallen 116
2021-06-12 11:00 Sköndals IK FK 1 - Tyresö FF SB Svart Sandåkra BP 116
2021-06-13 10:00 FoC Farsta FF Blå - Tyresö FF C Gul Farsta IP 116
2021-06-13 11:00 Enskede IK Lila 1 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Enskede IP 56
Augusti
2021-08-27 17:00 Stuvsta IF 11 - Älta IF blå Stuvsta IP 2
2021-08-28 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Enskede IK Lila 1 Kärrtorps IP 216
2021-08-28 13:00 Tyresö FF C Gul - Vendelsö IK 1 Tyresövallen 217
2021-08-28 13:00 Tyresö FF SB Svart - FoC Farsta FF Blå Tyresövallen 218
2021-08-28 15:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Sköndals IK FK 1 Älvsjö IP 51
2021-08-29 12:00 IFK Haninge H4 - Hanvikens SK Svart Torvalla IP 215
September
2021-09-04 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit - IFK Haninge H4 Västboda BP 11
2021-09-04 11:00 Vendelsö IK 1 - FoC Farsta FF Blå Haningevallen 116
2021-09-04 11:00 Sköndals IK FK 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Sandåkra BP 116
2021-09-04 12:00 Hanvikens SK Svart - Tyresö FF C Gul Trollbäckens IP 36
2021-09-04 16:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Tyresö FF SB Svart Älvsjö IP 51
2021-09-05 11:00 Enskede IK Lila 1 - Stuvsta IF 11 Enskede IP 56
2021-09-10 19:00 Stuvsta IF 11 - Sköndals IK FK 1 Stuvsta IP 2
2021-09-11 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Älvsjö AIK FF Gul 2 Kärrtorps IP 216
2021-09-11 13:00 Tyresö FF C Gul - Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit Tyresövallen 217
2021-09-11 13:00 Tyresö FF SB Svart - Vendelsö IK 1 Tyresövallen 218
2021-09-12 11:00 FoC Farsta FF Blå - Hanvikens SK Svart Farsta IP 116
2021-09-12 13:00 IFK Haninge H4 - Älta IF blå Torvalla IP 215
2021-09-18 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Tyresö FF SB Svart Kärrtorps IP 216
2021-09-18 09:00 Älta IF blå - Tyresö FF C Gul Älta IP 125
2021-09-18 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit - FoC Farsta FF Blå Västboda BP 11
2021-09-18 13:00 Hanvikens SK Svart - Vendelsö IK 1 Trollbäckens IP 36
2021-09-18 15:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Stuvsta IF 11 Älvsjö IP 51
2021-09-19 11:00 Enskede IK Lila 1 - IFK Haninge H4 Enskede IP 56
2021-09-24 17:00 Stuvsta IF 11 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Stuvsta IP 2
2021-09-25 11:00 Vendelsö IK 1 - Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit Haningevallen 116
2021-09-25 13:00 Tyresö FF C Gul - Enskede IK Lila 1 Tyresövallen 217
2021-09-25 13:00 Tyresö FF SB Svart - Hanvikens SK Svart Tyresövallen 218
2021-09-26 10:00 FoC Farsta FF Blå - Älta IF blå Farsta IP 116
2021-09-26 13:00 IFK Haninge H4 - Sköndals IK FK 1 Torvalla IP 215
Oktober
2021-10-01 17:00 Stuvsta IF 11 - Tyresö FF SB Svart Stuvsta IP 2
2021-10-02 09:00 Älta IF blå - Vendelsö IK 1 Älta IP 125
2021-10-02 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit - Hanvikens SK Svart Västboda BP 11
2021-10-02 11:00 Sköndals IK FK 1 - Tyresö FF C Gul Sandåkra BP 116
2021-10-02 16:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - IFK Haninge H4 Älvsjö IP 51
2021-10-03 11:00 Enskede IK Lila 1 - FoC Farsta FF Blå Enskede IP 56

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info