Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2013-37

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Lila 2 Hampus Biehl 0700220711 Svarta/svarta/röda
Huddinge IF P13:1-2 Mikael Eriksson 0702210553 Gul med svarta detaljer/Svart/gul
Huddinge IF P13:6-2 Anders Hedman Gul med svarta detaljer/Svart/gul
Högdalens AIS röd Linda Gustafsson Röd/svart/svart
IFK Haninge B1 Morteza Najafi Vit/Vit/Vit
IFK Tumba FK Blå Cesar Moré 0709294061 Vit/Blå/Blå
Rågsveds IF Grön 2 Tobias Tegnestrand 0706173391 Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 2 Carol Stridsman 0736494486 Gul/Svart/Gul
Skogås-Trångsunds FF Vit Skogås-Trångsunds FF(Föreningen) Röd/Blå/Blå
Stuvsta IF 5 Eric Andersson 0725020708 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 2 Andréas Selenwall Röd/Röd/Svart
Tullinge BK Blå Magnus Jonsson Blå/Blå/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Camilla Göthlin Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Svart 1 Eva Kagios 0705306984 vit/marinblå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 17:00 (Inst.) Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 5 Sörskogens BP 125
2021-04-24 10:00 (Inst.) Rönninge Salem Fotboll 2 - Tullinge BK Blå Berga IP 126
2021-04-24 10:00 (Inst.) Rågsveds IF Grön 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Rågsveds BP 16
2021-04-24 12:00 (Inst.) IFK Tumba FK Blå - Skogås-Trångsunds FF Vit Storvretens BP 226
2021-04-24 15:00 (Inst.) Älvsjö AIK FF Svart 1 - IFK Haninge B1 Älvsjö IP 51
2021-04-25 10:00 (Inst.) Enskede IK Lila 2 - Huddinge IF P13:6-2 Enskede IP 56
2021-04-25 11:00 (Inst.) Huddinge IF P13:1-2 - Högdalens AIS röd Källbrinksskolans IP 2
2021-04-30 17:00 (Inst.) Stuvsta IF 5 - Huddinge IF P13:1-2 Stuvsta IP 2
2021-04-30 17:25 (Inst.) Skogås-Trångsunds FF Vit - Rönninge Salem Fotboll 2 Nytorps Mosse IP 126
Maj
2021-05-01 14:00 (Inst.) Huddinge IF P13:6-2 - Sörskogens IF 2 Källbrinksskolans IP 2
2021-05-02 09:00 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - IFK Tumba FK Blå Brantbrinks IP 226
2021-05-02 11:00 (Inst.) Tullinge BK Blå - Älvsjö AIK FF Svart 1 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2021-05-02 12:00 (Inst.) Högdalens AIS röd - Rågsveds IF Grön 2 Bäckahagens BP 15
2021-05-02 12:00 (Inst.) IFK Haninge B1 - Enskede IK Lila 2 Torvalla IP 215
2021-05-07 17:00 Sörskogens IF 2 - IFK Haninge B1 Sörskogens BP 125
2021-05-08 10:00 Rågsveds IF Grön 2 - Huddinge IF P13:1-2 Rågsveds BP 16
2021-05-08 12:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Berga IP 126
2021-05-08 12:00 IFK Tumba FK Blå - Högdalens AIS röd Storvretens BP 226
2021-05-08 16:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Skogås-Trångsunds FF Vit Älvsjö IP 51
2021-05-09 11:00 Huddinge IF P13:6-2 - Stuvsta IF 5 Källbrinksskolans IP 2
2021-05-09 12:00 Enskede IK Lila 2 - Tullinge BK Blå Enskede IP 56
2021-05-21 17:00 Stuvsta IF 5 - Rågsveds IF Grön 2 Stuvsta IP 2
2021-05-21 17:25 Skogås-Trångsunds FF Vit - Enskede IK Lila 2 Nytorps Mosse IP 126
2021-05-22 14:00 Huddinge IF P13:1-2 - IFK Tumba FK Blå Källbrinksskolans IP 2
2021-05-23 09:00 Tullinge BK Blå - Sörskogens IF 2 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2021-05-23 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Älvsjö AIK FF Svart 1 Brantbrinks IP 226
2021-05-23 12:00 Högdalens AIS röd - Rönninge Salem Fotboll 2 Bäckahagens BP 15
2021-05-23 13:00 IFK Haninge B1 - Huddinge IF P13:6-2 Torvalla IP 215
2021-05-28 17:00 Sörskogens IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Vit Sörskogens BP 125
2021-05-29 11:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Huddinge IF P13:1-2 Berga IP 126
2021-05-29 12:00 IFK Tumba FK Blå - Rågsveds IF Grön 2 Storvretens BP 226
2021-05-29 15:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Högdalens AIS röd Älvsjö IP 51
2021-05-30 11:00 Enskede IK Lila 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Enskede IP 56
2021-05-30 11:00 Huddinge IF P13:6-2 - Tullinge BK Blå Källbrinksskolans IP 2
2021-05-30 12:00 IFK Haninge B1 - Stuvsta IF 5 Torvalla IP 215
Juni
2021-06-04 17:25 Skogås-Trångsunds FF Vit - Huddinge IF P13:6-2 Nytorps Mosse IP 126
2021-06-05 13:00 Rågsveds IF Grön 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Rågsveds BP 16
2021-06-05 17:00 Stuvsta IF 5 - IFK Tumba FK Blå Stuvsta IP 2
2021-06-06 10:00 Tullinge BK Blå - IFK Haninge B1 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2021-06-06 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Sörskogens IF 2 Brantbrinks IP 226
2021-06-06 12:00 Huddinge IF P13:1-2 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Källbrinksskolans IP 2
2021-06-06 12:00 Högdalens AIS röd - Enskede IK Lila 2 Bäckahagens BP 15
2021-06-11 17:00 Sörskogens IF 2 - Högdalens AIS röd Sörskogens BP 125
2021-06-12 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - IFK Tumba FK Blå Berga IP 126
2021-06-12 15:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Rågsveds IF Grön 2 Älvsjö IP 51
2021-06-13 10:00 Tullinge BK Blå - Stuvsta IF 5 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2021-06-13 11:00 Huddinge IF P13:6-2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Källbrinksskolans IP 2
2021-06-13 12:00 Enskede IK Lila 2 - Huddinge IF P13:1-2 Enskede IP 56
2021-06-13 13:00 IFK Haninge B1 - Skogås-Trångsunds FF Vit Torvalla IP 215
Augusti
2021-08-27 17:25 Skogås-Trångsunds FF Vit - Tullinge BK Blå Nytorps Mosse IP 126
2021-08-28 12:00 IFK Tumba FK Blå - Älvsjö AIK FF Svart 1 Storvretens BP 226
2021-08-28 12:00 Rågsveds IF Grön 2 - Enskede IK Lila 2 Rågsveds BP 16
2021-08-28 17:00 Stuvsta IF 5 - Rönninge Salem Fotboll 2 Stuvsta IP 2
2021-08-29 10:00 Huddinge IF P13:1-2 - Sörskogens IF 2 Källbrinksskolans IP 2
2021-08-29 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - IFK Haninge B1 Brantbrinks IP 226
2021-08-29 13:00 Högdalens AIS röd - Huddinge IF P13:6-2 Bäckahagens BP 15
September
2021-09-03 17:00 Sörskogens IF 2 - Rågsveds IF Grön 2 Sörskogens BP 125
2021-09-03 18:30 Skogås-Trångsunds FF Vit - Stuvsta IF 5 Nytorps Mosse IP 126
2021-09-04 14:00 Huddinge IF P13:6-2 - Huddinge IF P13:1-2 Källbrinksskolans IP 2
2021-09-04 15:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Älvsjö IP 51
2021-09-05 10:00 Enskede IK Lila 2 - IFK Tumba FK Blå Enskede IP 56
2021-09-05 11:00 Tullinge BK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Trädgårdsstadsskolans BP 15
2021-09-05 13:00 IFK Haninge B1 - Högdalens AIS röd Torvalla IP 215
2021-09-10 17:00 Stuvsta IF 5 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Stuvsta IP 2
2021-09-11 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Enskede IK Lila 2 Berga IP 126
2021-09-11 12:00 IFK Tumba FK Blå - Sörskogens IF 2 Storvretens BP 226
2021-09-11 12:00 Rågsveds IF Grön 2 - Huddinge IF P13:6-2 Rågsveds BP 16
2021-09-12 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Skogås-Trångsunds FF Vit Brantbrinks IP 226
2021-09-12 13:00 Huddinge IF P13:1-2 - IFK Haninge B1 Källbrinksskolans IP 2
2021-09-12 13:00 Högdalens AIS röd - Tullinge BK Blå Bäckahagens BP 15
2021-09-17 17:00 Sörskogens IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Sörskogens BP 125
2021-09-17 17:25 Skogås-Trångsunds FF Vit - Högdalens AIS röd Nytorps Mosse IP 126
2021-09-19 10:00 Enskede IK Lila 2 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Enskede IP 56
2021-09-19 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stuvsta IF 5 Brantbrinks IP 226
2021-09-19 10:00 Tullinge BK Blå - Huddinge IF P13:1-2 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2021-09-19 11:00 Huddinge IF P13:6-2 - IFK Tumba FK Blå Källbrinksskolans IP 2
2021-09-19 12:00 IFK Haninge B1 - Rågsveds IF Grön 2 Torvalla IP 215
2021-09-25 10:00 Rågsveds IF Grön 2 - Tullinge BK Blå Rågsveds BP 16
2021-09-25 11:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Huddinge IF P13:6-2 Berga IP 126
2021-09-25 12:00 IFK Tumba FK Blå - IFK Haninge B1 Storvretens BP 226
2021-09-25 14:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Sörskogens IF 2 Älvsjö IP 51
2021-09-25 17:00 Stuvsta IF 5 - Enskede IK Lila 2 Stuvsta IP 2
2021-09-26 11:00 Huddinge IF P13:1-2 - Skogås-Trångsunds FF Vit Källbrinksskolans IP 2
2021-09-26 13:00 Högdalens AIS röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Bäckahagens BP 15
Oktober
2021-10-01 17:00 Sörskogens IF 2 - Enskede IK Lila 2 Sörskogens BP 125
2021-10-01 17:25 Skogås-Trångsunds FF Vit - Rågsveds IF Grön 2 Nytorps Mosse IP 126
2021-10-02 13:00 Huddinge IF P13:6-2 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Källbrinksskolans IP 2
2021-10-03 09:00 Högdalens AIS röd - Stuvsta IF 5 Örby BP 16
2021-10-03 10:00 Tullinge BK Blå - IFK Tumba FK Blå Trädgårdsstadsskolans BP 15
2021-10-03 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Huddinge IF P13:1-2 Brantbrinks IP 226
2021-10-03 11:00 IFK Haninge B1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Torvalla IP 215

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info