Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-11

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 2 Mikael Lemker 0708797916 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK Röd Jack Yacoub +46736931957 GUL/GRÖN/GRÖN
Bro IK Blå Rickard Håkansson 0739335848 Vit/Blå/Vit
FC Järfälla Grön Hazim Sultan 0733358403 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF Svart Hässelby SK FF(Föreningen) Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 13 Martin Fhölenhag 0730839460 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 25 Per Sandström 0702420750 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö Blå 1 Cecilia Berit Maria Nordéus Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF Gul Jimmy Jernberg 0708649096 Blå/Blå/Blå
Kungsängens IF 2 Johan Virtanen vit/blå/vit
Spånga IS FK 12 Maria Karlsson 0703703787 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Orange Marie Erika Lander Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 1 Zrinka Vranic Bäck 0761131505 Gult/Svart/Svart
Vasalund IF Svart Mats Gustafsson Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 10:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 13 - IF Brommapojkarna 25 Vällingby BP 125
2021-04-24 10:30 (Inst.) Kallhälls FF Gul - Sundbybergs IK Orange Bolindervallen 216
2021-04-24 11:00 (Inst.) Bro IK Blå - Bele Barkarby FF 2 Bro IP 35
2021-04-24 13:00 (Inst.) Spånga IS FK 12 - Bollstanäs SK Röd Nälsta BP 126
2021-04-24 13:00 (Inst.) Ursvik IK 1 - Vasalund IF Svart Örvallen 25
2021-04-25 10:00 (Inst.) FC Järfälla Grön - Hässelby SK FF Svart Järfällavallen 225
2021-04-25 11:00 (Inst.) IFK Viksjö Blå 1 - Kungsängens IF 2 Viksjövallen 35
2021-04-30 18:00 (Inst.) Sundbybergs IK Orange - Ursvik IK 1 Golfängarna 16
Maj
2021-05-01 09:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 25 - Bro IK Blå Vällingby BP 126
2021-05-01 10:00 (Inst.) Vasalund IF Svart - IFK Viksjö Blå 1 Råstasjön 2
2021-05-01 10:00 (Inst.) Bollstanäs SK Röd - IF Brommapojkarna 13 Bollstanäs IP 225
2021-05-01 11:00 (Inst.) Kungsängens IF 2 - FC Järfälla Grön Kungsängens IP 216
2021-05-01 11:00 (Inst.) Hässelby SK FF Svart - Spånga IS FK 12 Hässelby IP 225
2021-05-02 11:00 (Inst.) Bele Barkarby FF 2 - Kallhälls FF Gul Strömvallen 25
2021-05-08 09:00 IF Brommapojkarna 13 - Hässelby SK FF Svart Vällingby BP 125
2021-05-08 10:00 Bollstanäs SK Röd - IF Brommapojkarna 25 Bollstanäs IP 225
2021-05-08 10:30 Kallhälls FF Gul - Bro IK Blå Bolindervallen 216
2021-05-08 12:00 Ursvik IK 1 - Bele Barkarby FF 2 Örvallen 25
2021-05-08 13:00 Spånga IS FK 12 - Kungsängens IF 2 Nälsta BP 126
2021-05-09 10:00 FC Järfälla Grön - Vasalund IF Svart Järfällavallen 225
2021-05-09 12:00 IFK Viksjö Blå 1 - Sundbybergs IK Orange Viksjövallen 35
2021-05-21 18:00 Sundbybergs IK Orange - FC Järfälla Grön Golfängarna 16
2021-05-22 09:00 Bro IK Blå - Ursvik IK 1 Bro IP 215
2021-05-22 09:00 IF Brommapojkarna 25 - Kallhälls FF Gul Vällingby BP 126
2021-05-22 10:00 Vasalund IF Svart - Spånga IS FK 12 Råstasjön 2
2021-05-22 11:00 Kungsängens IF 2 - IF Brommapojkarna 13 Kungsängens IP 216
2021-05-22 13:00 Hässelby SK FF Svart - Bollstanäs SK Röd Hässelby IP 225
2021-05-23 11:00 Bele Barkarby FF 2 - IFK Viksjö Blå 1 Strömvallen 25
2021-05-29 10:00 IF Brommapojkarna 13 - Vasalund IF Svart Vällingby BP 125
2021-05-29 10:00 Hässelby SK FF Svart - IF Brommapojkarna 25 Hässelby IP 225
2021-05-29 10:00 Bollstanäs SK Röd - Kungsängens IF 2 Bollstanäs IP 225
2021-05-29 12:00 Spånga IS FK 12 - Sundbybergs IK Orange Nälsta BP 126
2021-05-29 12:00 Ursvik IK 1 - Kallhälls FF Gul Örvallen 25
2021-05-30 10:00 FC Järfälla Grön - Bele Barkarby FF 2 Järfällavallen 225
2021-05-30 12:00 IFK Viksjö Blå 1 - Bro IK Blå Viksjövallen 35
Juni
2021-06-04 18:00 Sundbybergs IK Orange - IF Brommapojkarna 13 Golfängarna 16
2021-06-05 09:00 Bro IK Blå - FC Järfälla Grön Bro IP 215
2021-06-05 09:00 IF Brommapojkarna 25 - Ursvik IK 1 Vällingby BP 126
2021-06-05 10:30 Kallhälls FF Gul - IFK Viksjö Blå 1 Bolindervallen 216
2021-06-05 11:00 Kungsängens IF 2 - Hässelby SK FF Svart Kungsängens IP 216
2021-06-05 14:00 Vasalund IF Svart - Bollstanäs SK Röd Råstasjön 2
2021-06-06 11:00 Bele Barkarby FF 2 - Spånga IS FK 12 Strömvallen 25
2021-06-12 10:00 IF Brommapojkarna 13 - Bele Barkarby FF 2 Vällingby BP 125
2021-06-12 10:00 Hässelby SK FF Svart - Vasalund IF Svart Hässelby IP 225
2021-06-12 10:00 Bollstanäs SK Röd - Sundbybergs IK Orange Bollstanäs IP 225
2021-06-12 11:00 Kungsängens IF 2 - IF Brommapojkarna 25 Kungsängens IP 216
2021-06-12 12:00 Spånga IS FK 12 - Bro IK Blå Nälsta BP 126
2021-06-13 10:00 FC Järfälla Grön - Kallhälls FF Gul Järfällavallen 225
2021-06-13 12:00 IFK Viksjö Blå 1 - Ursvik IK 1 Viksjövallen 35
Augusti
2021-08-27 19:00 Sundbybergs IK Orange - Hässelby SK FF Svart Golfängarna 16
2021-08-28 09:00 IF Brommapojkarna 25 - IFK Viksjö Blå 1 Vällingby BP 126
2021-08-28 10:30 Kallhälls FF Gul - Spånga IS FK 12 Bolindervallen 216
2021-08-28 11:00 Bro IK Blå - IF Brommapojkarna 13 Bro IP 35
2021-08-28 12:00 Ursvik IK 1 - FC Järfälla Grön Örvallen 25
2021-08-28 14:00 Vasalund IF Svart - Kungsängens IF 2 Råstasjön 2
2021-08-29 10:00 Bele Barkarby FF 2 - Bollstanäs SK Röd Veddestavallen 35
September
2021-09-04 10:00 IF Brommapojkarna 13 - Kallhälls FF Gul Vällingby BP 125
2021-09-04 10:00 Bollstanäs SK Röd - Bro IK Blå Bollstanäs IP 225
2021-09-04 11:00 Vasalund IF Svart - IF Brommapojkarna 25 Råstasjön 2
2021-09-04 11:00 Kungsängens IF 2 - Sundbybergs IK Orange Kungsängens IP 216
2021-09-04 11:00 Hässelby SK FF Svart - Bele Barkarby FF 2 Hässelby IP 225
2021-09-04 12:00 Spånga IS FK 12 - Ursvik IK 1 Nälsta BP 126
2021-09-05 10:00 FC Järfälla Grön - IFK Viksjö Blå 1 Järfällavallen 225
2021-09-10 19:00 Sundbybergs IK Orange - Vasalund IF Svart Golfängarna 16
2021-09-11 10:15 IF Brommapojkarna 25 - FC Järfälla Grön Vällingby BP 126
2021-09-11 10:30 Kallhälls FF Gul - Bollstanäs SK Röd Bolindervallen 216
2021-09-11 11:00 Bro IK Blå - Hässelby SK FF Svart Bro IP 35
2021-09-11 12:00 Ursvik IK 1 - IF Brommapojkarna 13 Örvallen 25
2021-09-12 11:00 IFK Viksjö Blå 1 - Spånga IS FK 12 Viksjövallen 35
2021-09-12 12:00 Bele Barkarby FF 2 - Kungsängens IF 2 Veddestavallen 35
2021-09-17 18:00 Sundbybergs IK Orange - IF Brommapojkarna 25 Golfängarna 16
2021-09-18 09:00 IF Brommapojkarna 13 - IFK Viksjö Blå 1 Vällingby BP 125
2021-09-18 10:00 Vasalund IF Svart - Bele Barkarby FF 2 Råstasjön 2
2021-09-18 10:00 Bollstanäs SK Röd - Ursvik IK 1 Bollstanäs IP 225
2021-09-18 11:00 Kungsängens IF 2 - Bro IK Blå Kungsängens IP 216
2021-09-18 12:00 Hässelby SK FF Svart - Kallhälls FF Gul Hässelby IP 225
2021-09-18 13:00 Spånga IS FK 12 - FC Järfälla Grön Nälsta BP 126
2021-09-25 09:00 IF Brommapojkarna 25 - Spånga IS FK 12 Vällingby BP 126
2021-09-25 10:30 Kallhälls FF Gul - Kungsängens IF 2 Bolindervallen 216
2021-09-25 11:00 Bro IK Blå - Vasalund IF Svart Bro IP 35
2021-09-25 13:00 Ursvik IK 1 - Hässelby SK FF Svart Örvallen 25
2021-09-26 10:00 FC Järfälla Grön - IF Brommapojkarna 13 Järfällavallen 225
2021-09-26 11:00 IFK Viksjö Blå 1 - Bollstanäs SK Röd Viksjövallen 35
2021-09-26 11:00 Bele Barkarby FF 2 - Sundbybergs IK Orange Veddestavallen 35
Oktober
2021-10-01 18:00 Sundbybergs IK Orange - Bro IK Blå Golfängarna 16
2021-10-02 09:00 IF Brommapojkarna 13 - Spånga IS FK 12 Vällingby BP 125
2021-10-02 10:00 Bollstanäs SK Röd - FC Järfälla Grön Bollstanäs IP 225
2021-10-02 11:00 Kungsängens IF 2 - Ursvik IK 1 Kungsängens IP 216
2021-10-02 11:00 Hässelby SK FF Svart - IFK Viksjö Blå 1 Hässelby IP 225
2021-10-02 13:00 Vasalund IF Svart - Kallhälls FF Gul Råstasjön 2
2021-10-03 12:00 Bele Barkarby FF 2 - IF Brommapojkarna 25 Veddestavallen 35

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info