Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-15

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 Christopher Eklund 0707367961 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 6 Mikael Lemker 0708797916 Svart/Svart/Svart/Vit
Ekerö IK 3:Vit Ola Parszyk 0703548509 Blå/Blå/Blå
FK Bromma Svart Kim Eriksson 0704264570 Grön/Svart/Gröna
IF Brommapojkarna 16 Magnus Norrbrink 0704673300 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 22 Kornel Orzelek 0704287015 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö Gulvit3 Mattias Fredenstedt Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Karlbergs BK Grön 3 Erik Samuelsson 0708776647 Röd/Vit/Röd
Spånga IS FK 10 Tomasz Klaczkowski 0762599433 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Gul Marie Erika Lander Grön/Vit/Grön
Ursvik IK P12_Sv1 Fadi Iskender 0762771295 Gult/Svart/Svart
Vasalund IF Röd Mats Gustafsson Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Svart 3 Anders Henric Mellbin 0727316263 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 09:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 22 - FK Bromma Svart Vällingby BP 125
2021-04-24 10:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 16 - Sundbybergs IK Gul Olovslunds BP 116
2021-04-24 12:00 (Inst.) Ängby IF Svart 3 - Ekerö IK 3:Vit Ängby IP 35
2021-04-24 12:00 (Inst.) Spånga IS FK 10 - Bele Barkarby FF 6 Nälsta BP 126
2021-04-24 12:00 (Inst.) Ursvik IK P12_Sv1 - Karlbergs BK Grön 3 Örvallen 25
2021-04-25 10:00 (Inst.) IFK Viksjö Gulvit3 - Vasalund IF Röd Viksjövallen 36
2021-04-30 19:00 (Inst.) Sundbybergs IK Gul - Ursvik IK P12_Sv1 Golfängarna 15
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Karlbergs BK Grön 3 - Spånga IS FK 10 Kristinebergs IP 26
2021-05-01 10:00 (Inst.) Ekerö IK 3:Vit - AIK FF 1 Träkvistavallen 216
2021-05-01 12:00 (Inst.) Vasalund IF Röd - IF Brommapojkarna 16 Råstasjön 2
2021-05-02 10:00 (Inst.) Bele Barkarby FF 6 - Ängby IF Svart 3 Strömvallen 26
2021-05-02 11:00 (Inst.) FK Bromma Svart - IFK Viksjö Gulvit3 Ängby Södra BP 115
2021-05-08 10:00 IF Brommapojkarna 22 - Ekerö IK 3:Vit Vällingby BP 125
2021-05-08 11:00 IF Brommapojkarna 16 - IFK Viksjö Gulvit3 Olovslunds BP 116
2021-05-08 12:00 Spånga IS FK 10 - Sundbybergs IK Gul Nälsta BP 126
2021-05-08 13:00 AIK FF 1 - Bele Barkarby FF 6 Råstasjön 2
2021-05-08 13:00 Ängby IF Svart 3 - Karlbergs BK Grön 3 Ängby IP 35
2021-05-08 14:00 Ursvik IK P12_Sv1 - Vasalund IF Röd Örvallen 25
2021-05-21 19:00 Sundbybergs IK Gul - Ängby IF Svart 3 Golfängarna 15
2021-05-22 11:00 Karlbergs BK Grön 3 - AIK FF 1 Kristinebergs IP 26
2021-05-22 14:00 Vasalund IF Röd - Spånga IS FK 10 Råstasjön 2
2021-05-23 10:00 IFK Viksjö Gulvit3 - Ursvik IK P12_Sv1 Viksjövallen 36
2021-05-23 10:00 Bele Barkarby FF 6 - IF Brommapojkarna 22 Strömvallen 26
2021-05-23 11:00 FK Bromma Svart - IF Brommapojkarna 16 Ängby Södra BP 115
2021-05-29 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Karlbergs BK Grön 3 Vällingby BP 125
2021-05-29 10:00 Ekerö IK 3:Vit - FK Bromma Svart Träkvistavallen 216
2021-05-29 12:00 AIK FF 1 - Sundbybergs IK Gul Råstasjön 2
2021-05-29 13:00 Ängby IF Svart 3 - Vasalund IF Röd Ängby IP 35
2021-05-29 13:00 Spånga IS FK 10 - IFK Viksjö Gulvit3 Nälsta BP 126
2021-05-29 13:00 Ursvik IK P12_Sv1 - IF Brommapojkarna 16 Örvallen 25
Juni
2021-06-04 19:00 Sundbybergs IK Gul - IF Brommapojkarna 22 Golfängarna 15
2021-06-05 10:00 IF Brommapojkarna 16 - Spånga IS FK 10 Olovslunds BP 116
2021-06-05 10:00 Vasalund IF Röd - AIK FF 1 Råstasjön 2
2021-06-06 10:00 IFK Viksjö Gulvit3 - Ängby IF Svart 3 Viksjövallen 36
2021-06-06 10:00 Bele Barkarby FF 6 - Ekerö IK 3:Vit Strömvallen 26
2021-06-06 11:00 FK Bromma Svart - Ursvik IK P12_Sv1 Ängby Södra BP 115
2021-06-12 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Vasalund IF Röd Vällingby BP 125
2021-06-12 10:00 Ekerö IK 3:Vit - Karlbergs BK Grön 3 Träkvistavallen 216
2021-06-12 11:00 AIK FF 1 - IFK Viksjö Gulvit3 Råstasjön 2
2021-06-12 12:00 Ängby IF Svart 3 - IF Brommapojkarna 16 Ängby IP 35
2021-06-12 13:00 Spånga IS FK 10 - Ursvik IK P12_Sv1 Nälsta BP 126
2021-06-13 10:00 Bele Barkarby FF 6 - FK Bromma Svart Strömvallen 26
Augusti
2021-08-27 18:00 (Uppskj.) Sundbybergs IK Gul - Ekerö IK 3:Vit Golfängarna 15
2021-08-28 10:00 Karlbergs BK Grön 3 - Bele Barkarby FF 6 Kristinebergs IP 26
2021-08-28 11:00 IF Brommapojkarna 16 - AIK FF 1 Olovslunds BP 116
2021-08-28 13:00 Ursvik IK P12_Sv1 - Ängby IF Svart 3 Örvallen 25
2021-08-29 10:00 IFK Viksjö Gulvit3 - IF Brommapojkarna 22 Viksjövallen 36
2021-08-29 11:00 FK Bromma Svart - Spånga IS FK 10 Ängby Södra BP 115
September
2021-09-04 09:00 IF Brommapojkarna 22 - IF Brommapojkarna 16 Vällingby BP 125
2021-09-04 10:00 AIK FF 1 - Ursvik IK P12_Sv1 Råstasjön 2
2021-09-04 10:00 Karlbergs BK Grön 3 - FK Bromma Svart Kristinebergs IP 26
2021-09-04 10:00 Ekerö IK 3:Vit - Vasalund IF Röd Träkvistavallen 216
2021-09-04 12:00 Ängby IF Svart 3 - Spånga IS FK 10 Ängby IP 35
2021-09-05 10:00 Bele Barkarby FF 6 - Sundbybergs IK Gul Veddestavallen 36
2021-09-10 18:00 Sundbybergs IK Gul - Karlbergs BK Grön 3 Golfängarna 15
2021-09-11 13:00 Spånga IS FK 10 - AIK FF 1 Nälsta BP 126
2021-09-11 13:00 Ursvik IK P12_Sv1 - IF Brommapojkarna 22 Örvallen 25
2021-09-11 13:00 Vasalund IF Röd - Bele Barkarby FF 6 Råstasjön 2
2021-09-12 11:00 IFK Viksjö Gulvit3 - Ekerö IK 3:Vit Viksjövallen 36
2021-09-12 11:00 FK Bromma Svart - Ängby IF Svart 3 Ängby Södra BP 115
2021-09-17 19:00 Sundbybergs IK Gul - FK Bromma Svart Golfängarna 15
2021-09-18 10:00 IF Brommapojkarna 22 - Spånga IS FK 10 Vällingby BP 125
2021-09-18 10:00 Ekerö IK 3:Vit - IF Brommapojkarna 16 Träkvistavallen 216
2021-09-18 11:00 Karlbergs BK Grön 3 - Vasalund IF Röd Kristinebergs IP 26
2021-09-18 14:00 AIK FF 1 - Ängby IF Svart 3 Råstasjön 2
2021-09-19 10:00 Bele Barkarby FF 6 - IFK Viksjö Gulvit3 Veddestavallen 36
2021-09-25 10:00 IF Brommapojkarna 16 - Bele Barkarby FF 6 Olovslunds BP 116
2021-09-25 12:00 Ängby IF Svart 3 - IF Brommapojkarna 22 Ängby IP 35
2021-09-25 14:00 Ursvik IK P12_Sv1 - Ekerö IK 3:Vit Örvallen 25
2021-09-25 14:00 Vasalund IF Röd - Sundbybergs IK Gul Råstasjön 2
2021-09-26 11:00 IFK Viksjö Gulvit3 - Karlbergs BK Grön 3 Viksjövallen 36
2021-09-26 11:00 FK Bromma Svart - AIK FF 1 Ängby Södra BP 115
Oktober
2021-10-01 19:00 Sundbybergs IK Gul - IFK Viksjö Gulvit3 Golfängarna 15
2021-10-02 10:00 IF Brommapojkarna 22 - AIK FF 1 Vällingby BP 125
2021-10-02 10:00 Ekerö IK 3:Vit - Spånga IS FK 10 Träkvistavallen 216
2021-10-02 11:00 Vasalund IF Röd - FK Bromma Svart Råstasjön 2
2021-10-02 11:00 Karlbergs BK Grön 3 - IF Brommapojkarna 16 Kristinebergs IP 26
2021-10-03 10:00 Bele Barkarby FF 6 - Ursvik IK P12_Sv1 Veddestavallen 36

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info