Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-24

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 12 Malin Ahlström 0706872515 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 5 Malin Nordqvist 0762604470 Vinröd/Svart/Svarta
Espanyol Academy IF 1 Ernesto Pineros Florez Blå/Vit/Blå/Blå/Vit
Gustavsbergs IF FK Grön Thomas Karlsson 0709358638 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 22 grön Malin Engroth 0708721974 0708721974 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 6 vit Curt Andreas Donsa-ard 0700888605 0700888605 Vit/Grön/Vit
Ingarö IF Svart Johan Fromme 0733282023 Svart/Svart/Svart
Jarlabergs IF Gul Jessica Gyllensvärd 0706828602 Svart/Svart/Svart
Järla IF FK Röd Jim Rönnqvist 0701314155 Vit svart/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Mörtnäs IF Svart Peter Hagberg Sager Grön/vit/Svart/Grön
Saltsjöbadens IF 3 Fredrik Eng 0766121040 Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Blå 2 Martin Salén 0707381634 Röd/Blå/Blå
Värmdö IF Grön Tonie Zetterström 0737049477 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 18:30 (Inst.) Ingarö IF Svart - Saltsjöbadens IF 3 Ingarö IP 216
2021-04-24 09:00 (Inst.) Järla IF FK Röd - Jarlabergs IF Gul Nacka IP 125 (hall)
2021-04-24 11:00 (Inst.) Espanyol Academy IF 1 - Boo FF 12 Fisksätra IP 25
2021-04-24 11:00 (Inst.) Värmdö IF Grön - Hammarby IF FF 22 grön Värmdövallen 216
2021-04-25 09:00 (Inst.) Hammarby IF FF 6 vit - Mörtnäs IF Svart Hammarbyhöjdens BP 116
2021-04-25 12:00 (Inst.) Gustavsbergs IF FK Grön - Boo FF 5 Farstaborg 2
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Mörtnäs IF Svart - Järla IF FK Röd Mörtnäs BP 15
2021-05-01 10:00 (Inst.) Jarlabergs IF Gul - Gustavsbergs IF FK Grön Jarlabergs Skolplan 1
2021-05-01 10:30 (Inst.) Boo FF 12 - Hammarby IF FF 6 vit Boovallen 225
2021-05-01 10:30 (Inst.) Sickla IF Blå 2 - Värmdö IF Grön Sicklavallen 16
2021-05-01 11:00 (Inst.) Saltsjöbadens IF 3 - Espanyol Academy IF 1 Saltsjöbadens IP 22
2021-05-02 12:00 (Inst.) Hammarby IF FF 22 grön - Ingarö IF Svart Hammarbyhöjdens BP 125
2021-05-07 17:30 Ingarö IF Svart - Värmdö IF Grön Ingarö IP 216
2021-05-08 11:00 Espanyol Academy IF 1 - Hammarby IF FF 22 grön Fisksätra IP 25
2021-05-08 12:00 Järla IF FK Röd - Boo FF 12 Rusta BP 1
2021-05-09 09:00 Hammarby IF FF 6 vit - Saltsjöbadens IF 3 Hammarbyhöjdens BP 116
2021-05-09 11:00 Gustavsbergs IF FK Grön - Mörtnäs IF Svart Farstaborg 2
2021-05-09 11:00 Boo FF 5 - Sickla IF Blå 2 Orminge BP 16
2021-05-22 10:00 Värmdö IF Grön - Espanyol Academy IF 1 Värmdövallen 216
2021-05-22 10:00 Saltsjöbadens IF 3 - Järla IF FK Röd Saltsjöbadens IP 22
2021-05-22 10:00 Jarlabergs IF Gul - Boo FF 5 Jarlabergs Skolplan 1
2021-05-22 10:30 Boo FF 12 - Gustavsbergs IF FK Grön Boovallen 225
2021-05-22 10:30 Sickla IF Blå 2 - Ingarö IF Svart Sicklavallen 16
2021-05-23 11:00 Hammarby IF FF 22 grön - Hammarby IF FF 6 vit Hammarbyhöjdens BP 125
2021-05-29 11:00 Järla IF FK Röd - Hammarby IF FF 22 grön Rusta BP 2
2021-05-29 11:00 Espanyol Academy IF 1 - Ingarö IF Svart Fisksätra IP 25
2021-05-29 11:00 Jarlabergs IF Gul - Sickla IF Blå 2 Jarlabergs Skolplan 1
2021-05-30 09:00 Hammarby IF FF 6 vit - Värmdö IF Grön Hammarbyhöjdens BP 116
2021-05-30 10:00 Boo FF 5 - Mörtnäs IF Svart Orminge BP 16
2021-05-30 12:00 Gustavsbergs IF FK Grön - Saltsjöbadens IF 3 Farstaborg 2
Juni
2021-06-04 18:30 Ingarö IF Svart - Hammarby IF FF 6 vit Ingarö IP 216
2021-06-05 10:00 Värmdö IF Grön - Järla IF FK Röd Värmdövallen 216
2021-06-05 10:00 Mörtnäs IF Svart - Jarlabergs IF Gul Mörtnäs BP 15
2021-06-05 10:30 Boo FF 12 - Boo FF 5 Boovallen 225
2021-06-05 10:30 Sickla IF Blå 2 - Espanyol Academy IF 1 Sicklavallen 16
2021-06-06 10:00 Hammarby IF FF 22 grön - Gustavsbergs IF FK Grön Hammarbyhöjdens BP 125
2021-06-12 09:00 Järla IF FK Röd - Ingarö IF Svart Nacka IP 125 (hall)
2021-06-12 11:00 Mörtnäs IF Svart - Sickla IF Blå 2 Mörtnäs BP 15
2021-06-12 11:00 Jarlabergs IF Gul - Boo FF 12 Jarlabergs Skolplan 1
2021-06-13 09:00 Hammarby IF FF 6 vit - Espanyol Academy IF 1 Hammarbyhöjdens BP 116
2021-06-13 10:00 Boo FF 5 - Saltsjöbadens IF 3 Orminge BP 16
2021-06-13 13:00 Gustavsbergs IF FK Grön - Värmdö IF Grön Farstaborg 2
Augusti
2021-08-27 18:30 Ingarö IF Svart - Gustavsbergs IF FK Grön Ingarö IP 216
2021-08-28 10:00 Saltsjöbadens IF 3 - Jarlabergs IF Gul Saltsjöbadens IP 22
2021-08-28 10:30 Boo FF 12 - Mörtnäs IF Svart Boovallen 225
2021-08-28 10:30 Sickla IF Blå 2 - Hammarby IF FF 6 vit Sicklavallen 16
2021-08-28 11:00 Espanyol Academy IF 1 - Järla IF FK Röd Fisksätra IP 25
2021-08-29 12:00 Hammarby IF FF 22 grön - Boo FF 5 Hammarbyhöjdens BP 125
September
2021-09-04 10:00 Järla IF FK Röd - Hammarby IF FF 6 vit Nacka IP 125 (hall)
2021-09-04 10:30 Boo FF 12 - Sickla IF Blå 2 Boovallen 225
2021-09-04 11:00 Mörtnäs IF Svart - Saltsjöbadens IF 3 Mörtnäs BP 15
2021-09-04 11:00 Jarlabergs IF Gul - Hammarby IF FF 22 grön Jarlabergs Skolplan 1
2021-09-05 10:00 Boo FF 5 - Värmdö IF Grön Orminge BP 16
2021-09-05 13:00 Gustavsbergs IF FK Grön - Espanyol Academy IF 1 Farstaborg 2
2021-09-10 18:30 Ingarö IF Svart - Boo FF 5 Ingarö IP 216
2021-09-11 09:30 Sickla IF Blå 2 - Järla IF FK Röd Sicklavallen 16
2021-09-11 10:00 Värmdö IF Grön - Jarlabergs IF Gul Värmdövallen 216
2021-09-11 11:00 Saltsjöbadens IF 3 - Boo FF 12 Saltsjöbadens IP 22
2021-09-12 09:00 Hammarby IF FF 6 vit - Gustavsbergs IF FK Grön Hammarbyhöjdens BP 116
2021-09-12 09:00 Hammarby IF FF 22 grön - Mörtnäs IF Svart Hammarbyhöjdens BP 125
2021-09-18 10:00 Saltsjöbadens IF 3 - Sickla IF Blå 2 Saltsjöbadens IP 22
2021-09-18 10:00 Mörtnäs IF Svart - Värmdö IF Grön Mörtnäs BP 15
2021-09-18 10:00 Jarlabergs IF Gul - Ingarö IF Svart Jarlabergs Skolplan 1
2021-09-18 10:30 Boo FF 12 - Hammarby IF FF 22 grön Boovallen 225
2021-09-19 10:00 Boo FF 5 - Espanyol Academy IF 1 Orminge BP 16
2021-09-19 12:00 Gustavsbergs IF FK Grön - Järla IF FK Röd Farstaborg 2
2021-09-24 18:30 Ingarö IF Svart - Mörtnäs IF Svart Ingarö IP 216
2021-09-25 09:30 Sickla IF Blå 2 - Gustavsbergs IF FK Grön Sicklavallen 16
2021-09-25 10:00 Värmdö IF Grön - Boo FF 12 Värmdövallen 216
2021-09-25 11:00 Espanyol Academy IF 1 - Jarlabergs IF Gul Fisksätra IP 25
2021-09-26 09:00 Hammarby IF FF 6 vit - Boo FF 5 Hammarbyhöjdens BP 116
2021-09-26 11:00 Hammarby IF FF 22 grön - Saltsjöbadens IF 3 Hammarbyhöjdens BP 125
Oktober
2021-10-02 10:00 Saltsjöbadens IF 3 - Värmdö IF Grön Saltsjöbadens IP 22
2021-10-02 10:00 Mörtnäs IF Svart - Espanyol Academy IF 1 Mörtnäs BP 15
2021-10-02 10:00 Jarlabergs IF Gul - Hammarby IF FF 6 vit Jarlabergs Skolplan 1
2021-10-02 10:30 Boo FF 12 - Ingarö IF Svart Boovallen 225
2021-10-03 09:00 Hammarby IF FF 22 grön - Sickla IF Blå 2 Hammarbyhöjdens BP 125
2021-10-03 10:00 Boo FF 5 - Järla IF FK Röd Orminge BP 16

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info