Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-32

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FoC Farsta FF Röd Elisabeth Lindh 0733250025 Röd/Svar/Svart
Hammarby IF FF 27 grön Sofia Priftis 0737080561 0737080561 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Grön Joachim Darforth 0705668069 Röd/Röd/Vita
IFK Haninge H2 Lina Öhling Vit/Vit/Vit
Skogås-Trångsunds FF Gul Stefan Söderglöd +46722193885 Röd/Blå/Blå
Sköndals IK FK 3 Helena Kieffer Marinblå/Marinblå/Marinblå
Spårvägens FF blå Kjell Irestam 08391126 0708110676 Blå/Blå/Blå
Tallkrogens IF Ulf Jimmy Lindstrand Röd /Vit/Röda
Tunisiska FC vit Hamadi Boujomaa 0739520338 Röd/Röd/Vit
Tyresö FF FÖ Gul Markus Larsson Gul/Röd/Röda
Tyresö FF SB Röd Johan Ohlson Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 5 Jimmy Hanikat Blå/Blå/Blå
Älta IF 1 Fredrik Laurantzon Gul/svart/gul
Älvsjö AIK FF Vit 1 Magnus Sellstedt vit/marinblå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 18:30 (Inst.) Skogås-Trångsunds FF Gul - Hanvikens SK Grön Nytorps Mosse IP 116
2021-04-24 09:00 (Inst.) Tallkrogens IF - Hammarby IF FF 27 grön Gubbängens IP 115
2021-04-24 11:00 (Inst.) Tyresö FF SB Röd - Tyresö FF FÖ Gul Tyresövallen 217
2021-04-24 11:00 (Inst.) Sköndals IK FK 3 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Sandåkra BP 116
2021-04-25 10:00 (Inst.) Tunisiska FC vit - Vendelsö IK 5 Farsta IP 115
2021-04-25 10:00 (Inst.) IFK Haninge H2 - Spårvägens FF blå Torvalla IP 216
2021-04-25 12:00 (Inst.) FoC Farsta FF Röd - Älta IF 1 Farsta IP 116
Maj
2021-05-01 08:45 (Inst.) Hanvikens SK Grön - Tunisiska FC vit Trollbäckens IP 35
2021-05-01 09:00 (Inst.) Vendelsö IK 5 - Tyresö FF SB Röd Haningevallen 116
2021-05-01 10:00 (Inst.) Älta IF 1 - Tallkrogens IF Älta IP 116
2021-05-01 10:00 (Inst.) Spårvägens FF blå - Skogås-Trångsunds FF Gul Skarpnäcks SF 325
2021-05-01 12:00 (Inst.) Älvsjö AIK FF Vit 1 - IFK Haninge H2 Älvsjö IP 51
2021-05-01 12:00 (Inst.) Tyresö FF FÖ Gul - FoC Farsta FF Röd Tyresövallen 216
2021-05-02 13:00 (Inst.) Hammarby IF FF 27 grön - Sköndals IK FK 3 Hammarbyhöjdens BP 125
2021-05-07 17:25 Skogås-Trångsunds FF Gul - Älvsjö AIK FF Vit 1 Nytorps Mosse IP 116
2021-05-08 09:00 Tallkrogens IF - FoC Farsta FF Röd Gubbängens IP 115
2021-05-08 09:00 Vendelsö IK 5 - Tyresö FF FÖ Gul Haningevallen 116
2021-05-08 11:00 Tyresö FF SB Röd - Hanvikens SK Grön Strandskolan 126
2021-05-08 11:00 Sköndals IK FK 3 - Älta IF 1 Sandåkra BP 116
2021-05-09 10:00 IFK Haninge H2 - Hammarby IF FF 27 grön Torvalla IP 215
2021-05-09 11:00 Tunisiska FC vit - Spårvägens FF blå Farsta IP 115
2021-05-22 08:45 Hanvikens SK Grön - Vendelsö IK 5 Trollbäckens IP 35
2021-05-22 10:00 Älta IF 1 - IFK Haninge H2 Älta IP 116
2021-05-22 10:00 Spårvägens FF blå - Tyresö FF SB Röd Skarpnäcks SF 325
2021-05-22 11:00 Tyresö FF FÖ Gul - Tallkrogens IF Tyresövallen 216
2021-05-22 12:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Tunisiska FC vit Älvsjö IP 51
2021-05-23 12:00 FoC Farsta FF Röd - Sköndals IK FK 3 Farsta IP 116
2021-05-23 13:00 Hammarby IF FF 27 grön - Skogås-Trångsunds FF Gul Hammarbyhöjdens BP 125
2021-05-28 17:25 Skogås-Trångsunds FF Gul - Älta IF 1 Nytorps Mosse IP 116
2021-05-29 09:00 Vendelsö IK 5 - Spårvägens FF blå Haningevallen 116
2021-05-29 11:00 Tyresö FF SB Röd - Älvsjö AIK FF Vit 1 Tyresövallen 217
2021-05-29 11:00 Sköndals IK FK 3 - Tallkrogens IF Sandåkra BP 116
2021-05-29 11:00 Hanvikens SK Grön - Tyresö FF FÖ Gul Trollbäckens IP 35
2021-05-30 10:00 IFK Haninge H2 - FoC Farsta FF Röd Torvalla IP 215
2021-05-30 11:00 Tunisiska FC vit - Hammarby IF FF 27 grön Farsta IP 115
Juni
2021-06-05 09:00 Tallkrogens IF - IFK Haninge H2 Gubbängens IP 115
2021-06-05 09:00 Älta IF 1 - Tunisiska FC vit Älta IP 116
2021-06-05 10:00 Spårvägens FF blå - Hanvikens SK Grön Skarpnäcks SF 325
2021-06-05 11:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Vendelsö IK 5 Älvsjö IP 51
2021-06-05 12:00 Tyresö FF FÖ Gul - Sköndals IK FK 3 Tyresövallen 216
2021-06-06 12:00 FoC Farsta FF Röd - Skogås-Trångsunds FF Gul Farsta IP 116
2021-06-06 13:00 Hammarby IF FF 27 grön - Tyresö FF SB Röd Hammarbyhöjdens BP 125
2021-06-11 17:25 Skogås-Trångsunds FF Gul - Tallkrogens IF Nytorps Mosse IP 116
2021-06-12 09:00 Vendelsö IK 5 - Hammarby IF FF 27 grön Haningevallen 116
2021-06-12 10:00 Spårvägens FF blå - Tyresö FF FÖ Gul Skarpnäcks SF 325
2021-06-12 11:00 Tyresö FF SB Röd - Älta IF 1 Tyresövallen 217
2021-06-12 12:00 Hanvikens SK Grön - Älvsjö AIK FF Vit 1 Trollbäckens IP 35
2021-06-13 10:00 IFK Haninge H2 - Sköndals IK FK 3 Torvalla IP 215
2021-06-13 11:00 Tunisiska FC vit - FoC Farsta FF Röd Farsta IP 115
Augusti
2021-08-28 09:00 Tallkrogens IF - Tunisiska FC vit Gubbängens IP 115
2021-08-28 10:00 Älta IF 1 - Vendelsö IK 5 Älta IP 116
2021-08-28 11:00 Sköndals IK FK 3 - Skogås-Trångsunds FF Gul Sandåkra BP 116
2021-08-28 12:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Spårvägens FF blå Älvsjö IP 51
2021-08-28 13:00 Tyresö FF FÖ Gul - IFK Haninge H2 Tyresövallen 216
2021-08-29 12:00 FoC Farsta FF Röd - Tyresö FF SB Röd Farsta IP 116
2021-08-29 13:00 Hammarby IF FF 27 grön - Hanvikens SK Grön Hammarbyhöjdens BP 125
September
2021-09-03 17:25 Skogås-Trångsunds FF Gul - IFK Haninge H2 Nytorps Mosse IP 116
2021-09-04 09:00 Vendelsö IK 5 - FoC Farsta FF Röd Haningevallen 116
2021-09-04 10:00 Spårvägens FF blå - Hammarby IF FF 27 grön Skarpnäcks SF 325
2021-09-04 11:00 Tyresö FF SB Röd - Tallkrogens IF Tyresövallen 217
2021-09-04 11:00 Hanvikens SK Grön - Älta IF 1 Trollbäckens IP 35
2021-09-04 13:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Tyresö FF FÖ Gul Älvsjö IP 51
2021-09-05 10:00 Tunisiska FC vit - Sköndals IK FK 3 Farsta IP 115
2021-09-11 09:00 Tallkrogens IF - Vendelsö IK 5 Västboda BP 11
2021-09-11 09:00 Älta IF 1 - Spårvägens FF blå Älta IP 116
2021-09-11 10:00 Sköndals IK FK 3 - Tyresö FF SB Röd Sandåkra BP 116
2021-09-11 12:00 Tyresö FF FÖ Gul - Skogås-Trångsunds FF Gul Tyresövallen 216
2021-09-12 11:00 IFK Haninge H2 - Tunisiska FC vit Torvalla IP 215
2021-09-12 12:00 FoC Farsta FF Röd - Hanvikens SK Grön Farsta IP 116
2021-09-12 13:00 Hammarby IF FF 27 grön - Älvsjö AIK FF Vit 1 Hammarbyhöjdens BP 125
2021-09-18 09:00 Vendelsö IK 5 - Sköndals IK FK 3 Haningevallen 116
2021-09-18 10:00 Spårvägens FF blå - FoC Farsta FF Röd Skarpnäcks SF 325
2021-09-18 10:00 Hanvikens SK Grön - Tallkrogens IF Trollbäckens IP 35
2021-09-18 11:00 Tyresö FF SB Röd - IFK Haninge H2 Tyresövallen 217
2021-09-18 12:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Älta IF 1 Älvsjö IP 51
2021-09-19 10:00 Tunisiska FC vit - Skogås-Trångsunds FF Gul Farsta IP 115
2021-09-19 12:00 Hammarby IF FF 27 grön - Tyresö FF FÖ Gul Hammarbyhöjdens BP 125
2021-09-24 17:25 Skogås-Trångsunds FF Gul - Tyresö FF SB Röd Nytorps Mosse IP 116
2021-09-25 09:00 Tallkrogens IF - Spårvägens FF blå Västboda BP 11
2021-09-25 10:00 Älta IF 1 - Hammarby IF FF 27 grön Älta IP 116
2021-09-25 11:00 Sköndals IK FK 3 - Hanvikens SK Grön Sandåkra BP 116
2021-09-25 12:00 Tyresö FF FÖ Gul - Tunisiska FC vit Tyresövallen 216
2021-09-26 11:00 IFK Haninge H2 - Vendelsö IK 5 Torvalla IP 215
2021-09-26 12:00 FoC Farsta FF Röd - Älvsjö AIK FF Vit 1 Farsta IP 116
Oktober
2021-10-02 09:00 Vendelsö IK 5 - Skogås-Trångsunds FF Gul Haningevallen 116
2021-10-02 10:00 Älta IF 1 - Tyresö FF FÖ Gul Älta IP 116
2021-10-02 10:00 Spårvägens FF blå - Sköndals IK FK 3 Skarpnäcks SF 325
2021-10-02 10:00 Hanvikens SK Grön - IFK Haninge H2 Trollbäckens IP 35
2021-10-02 11:00 Tyresö FF SB Röd - Tunisiska FC vit Tyresövallen 217
2021-10-02 13:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Tallkrogens IF Älvsjö IP 51
2021-10-03 13:00 Hammarby IF FF 27 grön - FoC Farsta FF Röd Hammarbyhöjdens BP 125

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info