Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011- 6

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 8 Magnus Glans 0739874827 Vinröd/Svart/Svarta
Gustavsbergs IF FK Vit Andreas Jungbeck 0732572133 Röd/Röd/Röd
Hanvikens SK Röd Ronny Tingström Röd/Röd/Vita
IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Jan Patrik Jangemo Blå/Blå/Blå
IFK Haninge J1 Shaban Gila Firouz Jaee Vit/Vit/Vit
Järla IF FK Vit Martin Sundman 0727247161 Vit svart/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Lännersta FF Vit Jörgen Alevad 0733984122 0733984122 Röd/Röd/Röd
Mörtnäs IF Grön Mattias Lundgren 0709517263 Grön/vit/Svart/Grön
Saltsjöbadens IF 4 Anne Björkestrand 0736005269 Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Blå 1 Anders Östergren 0703907240 Röd/Blå/Blå
Söderby FC p11 Söderby FC(Föreningen) svartgrå/svartgrå/svartgrå
Älta IF blå Lotta Lundbäck Gul/svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 10:00 (Inst.) IFK Haninge J1 - Boo FF 8 Torvalla IP 32
2021-04-24 10:15 (Inst.) Järla IF FK Vit - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Nacka IP 226
2021-04-24 13:45 (Inst.) Mörtnäs IF Grön - Gustavsbergs IF FK Vit Mörtnäs BP 1
2021-04-24 15:15 (Inst.) Hanvikens SK Röd - Sickla IF Blå 1 Trollbäckens IP 3
2021-04-25 10:45 (Inst.) Saltsjöbadens IF 4 - Älta IF blå Saltsjöbadens IP 2
2021-04-30 18:45 (Inst.) Älta IF blå - Järla IF FK Vit Älta IP 2
Maj
2021-05-01 09:00 (Inst.) IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Mörtnäs IF Grön Aspuddens IP 12
2021-05-01 13:45 (Inst.) Gustavsbergs IF FK Vit - Hanvikens SK Röd Ösby BP 11
2021-05-01 14:00 (Inst.) Boo FF 8 - Lännersta FF Vit Orminge BP 1
2021-05-02 09:00 (Inst.) Sickla IF Blå 1 - Söderby FC p11 Sicklavallen 1
2021-05-08 11:00 Söderby FC p11 - Hanvikens SK Röd Lyckeby BP 1
2021-05-08 12:30 IFK Haninge J1 - Sickla IF Blå 1 Torvalla IP 32
2021-05-08 12:45 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Gustavsbergs IF FK Vit Aspuddens IP 12
2021-05-08 13:45 Mörtnäs IF Grön - Älta IF blå Mörtnäs BP 1
2021-05-09 10:45 Saltsjöbadens IF 4 - Boo FF 8 Saltsjöbadens IP 2
2021-05-21 18:45 Älta IF blå - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Älta IP 2
2021-05-22 12:45 Boo FF 8 - Järla IF FK Vit Orminge BP 1
2021-05-22 13:45 Gustavsbergs IF FK Vit - Söderby FC p11 Ösby BP 11
2021-05-22 15:15 Hanvikens SK Röd - IFK Haninge J1 Trollbäckens IP 3
2021-05-22 18:15 Sickla IF Blå 1 - Lännersta FF Vit Sicklavallen 1
2021-05-28 18:15 Lännersta FF Vit - Hanvikens SK Röd Skuru IP 11
2021-05-29 10:15 Älta IF blå - Gustavsbergs IF FK Vit Älta IP 2
2021-05-29 11:15 IFK Haninge J1 - Söderby FC p11 Torvalla IP 32
2021-05-29 13:45 Mörtnäs IF Grön - Boo FF 8 Mörtnäs BP 1
2021-05-30 09:30 Saltsjöbadens IF 4 - Sickla IF Blå 1 Saltsjöbadens IP 2
Juni
2021-06-05 11:00 Söderby FC p11 - Lännersta FF Vit Lyckeby BP 1
2021-06-05 12:30 Gustavsbergs IF FK Vit - IFK Haninge J1 Ösby BP 11
2021-06-05 12:45 Boo FF 8 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Orminge BP 1
2021-06-05 15:15 Hanvikens SK Röd - Saltsjöbadens IF 4 Trollbäckens IP 3
2021-06-05 18:15 Sickla IF Blå 1 - Järla IF FK Vit Sicklavallen 1
2021-06-11 18:15 Lännersta FF Vit - IFK Haninge J1 Skuru IP 11
2021-06-12 10:15 Järla IF FK Vit - Hanvikens SK Röd Nacka IP 226
2021-06-12 10:15 Älta IF blå - Boo FF 8 Älta IP 2
2021-06-12 13:45 Mörtnäs IF Grön - Sickla IF Blå 1 Mörtnäs BP 1
2021-06-13 10:45 Saltsjöbadens IF 4 - Söderby FC p11 Saltsjöbadens IP 2
Augusti
2021-08-28 10:00 IFK Haninge J1 - Saltsjöbadens IF 4 Torvalla IP 32
2021-08-28 11:00 Söderby FC p11 - Järla IF FK Vit Lyckeby BP 1
2021-08-28 13:45 Gustavsbergs IF FK Vit - Lännersta FF Vit Ösby BP 11
2021-08-28 14:00 Hanvikens SK Röd - Mörtnäs IF Grön Trollbäckens IP 3
2021-08-28 17:00 Sickla IF Blå 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Sicklavallen 1
September
2021-09-03 18:45 Älta IF blå - Sickla IF Blå 1 Älta IP 2
2021-09-04 10:15 Järla IF FK Vit - IFK Haninge J1 Nacka IP 226
2021-09-04 11:30 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Hanvikens SK Röd Aspuddens IP 12
2021-09-04 13:45 Mörtnäs IF Grön - Söderby FC p11 Mörtnäs BP 1
2021-09-04 14:00 Boo FF 8 - Gustavsbergs IF FK Vit Orminge BP 1
2021-09-05 10:45 Saltsjöbadens IF 4 - Lännersta FF Vit Saltsjöbadens IP 2
2021-09-10 18:15 Lännersta FF Vit - Järla IF FK Vit Skuru IP 11
2021-09-11 11:00 Söderby FC p11 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Lyckeby BP 1
2021-09-11 11:15 IFK Haninge J1 - Mörtnäs IF Grön Torvalla IP 32
2021-09-11 14:00 Hanvikens SK Röd - Älta IF blå Trollbäckens IP 3
2021-09-11 14:00 Gustavsbergs IF FK Vit - Saltsjöbadens IF 4 Ösby BP 11
2021-09-17 18:45 Älta IF blå - Söderby FC p11 Älta IP 2
2021-09-18 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - IFK Haninge J1 Aspuddens IP 12
2021-09-18 10:15 Järla IF FK Vit - Saltsjöbadens IF 4 Nacka IP 226
2021-09-18 13:45 Mörtnäs IF Grön - Lännersta FF Vit Mörtnäs BP 1
2021-09-18 14:00 Boo FF 8 - Sickla IF Blå 1 Orminge BP 1
2021-09-24 18:15 Lännersta FF Vit - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Skuru IP 11
2021-09-25 11:15 IFK Haninge J1 - Älta IF blå Torvalla IP 32
2021-09-25 14:00 Hanvikens SK Röd - Boo FF 8 Trollbäckens IP 3
2021-09-25 14:00 Gustavsbergs IF FK Vit - Järla IF FK Vit Ösby BP 11
2021-09-26 10:45 Saltsjöbadens IF 4 - Mörtnäs IF Grön Saltsjöbadens IP 2
Oktober
2021-10-02 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Saltsjöbadens IF 4 Aspuddens IP 12
2021-10-02 13:45 Mörtnäs IF Grön - Järla IF FK Vit Mörtnäs BP 1
2021-10-02 14:00 Boo FF 8 - Söderby FC p11 Orminge BP 1
2021-10-03 09:00 Sickla IF Blå 1 - Gustavsbergs IF FK Vit Sicklavallen 1
2021-10-03 10:30 Älta IF blå - Lännersta FF Vit Älta IP 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info