Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-14

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 11 Andreas Fernström 0707801771 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK Svart Kiriakos Dalgiannakis svart-röd/röd/röd
Bromstens IK 2 Oscar Wåglund Söderström Svart/svart/svart
Ekerö IK 2:Blå Robert Nyberg 0702083853 Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF Röd Caroline Piludd 0760565343 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 16 Rikard Söder Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 23 Christer Jonasson 0709152790 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra 2 David Christian Ljunggren Vit/Blå/Vit
Spånga IS FK 10 Sara Young 0762158852 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Gul Johan Axel Viking 0727068181 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 3 Anna Nordström 0709824428 Gult/Svart/Svart
Vasalund IF 1 Niklas Jan-Olov Sköld 0734417043 Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 10:00 (Inst.) Apollon Solna FK Svart - Ursvik IK 3 Huvudstafältet 11
2021-04-24 11:00 (Inst.) Sundbybergs IK Gul - Hässelby SK FF Röd Golfängarna 1
2021-04-24 11:30 (Inst.) IF Brommapojkarna 23 - Bromstens IK 2 Kälvesta BP 12
2021-04-25 16:30 (Inst.) IF Brommapojkarna 16 - Vasalund IF 1 Stora Mossens IP 3
2021-04-25 17:45 (Inst.) Spånga IS FK 10 - AIK FF 11 Nälsta BP 11
Maj
2021-05-01 10:15 (Inst.) Bromstens IK 2 - IF Brommapojkarna 16 Bromstens IP 21
2021-05-01 15:00 (Inst.) Ursvik IK 3 - Sundbybergs IK Gul Ursviks IP 12
2021-05-01 16:30 (Inst.) Hässelby SK FF Röd - Ekerö IK 2:Blå Hässelby IP 22
2021-05-02 11:15 (Inst.) AIK FF 11 - IF Brommapojkarna 23 Huvudstafältet 12
2021-05-02 14:15 (Inst.) Vasalund IF 1 - IFK Bergshamra 2 Bergshamra IP 2
2021-05-08 10:00 Apollon Solna FK Svart - Vasalund IF 1 Huvudstafältet 11
2021-05-08 10:15 Ekerö IK 2:Blå - Ursvik IK 3 Träkvistavallen 226
2021-05-08 10:15 IF Brommapojkarna 23 - Spånga IS FK 10 Kälvesta BP 12
2021-05-09 15:15 IF Brommapojkarna 16 - AIK FF 11 Stora Mossens IP 3
2021-05-09 15:30 IFK Bergshamra 2 - Bromstens IK 2 Bergshamra IP 2
2021-05-22 10:15 Bromstens IK 2 - Apollon Solna FK Svart Bromstens IP 21
2021-05-22 15:00 Ursvik IK 3 - Hässelby SK FF Röd Ursviks IP 12
2021-05-23 11:15 AIK FF 11 - IFK Bergshamra 2 Huvudstafältet 12
2021-05-23 14:15 Vasalund IF 1 - Sundbybergs IK Gul Bergshamra IP 2
2021-05-23 15:15 Spånga IS FK 10 - IF Brommapojkarna 16 Nälsta BP 11
2021-05-29 10:00 Apollon Solna FK Svart - AIK FF 11 Huvudstafältet 11
2021-05-29 10:15 Ekerö IK 2:Blå - Vasalund IF 1 Träkvistavallen 226
2021-05-29 11:00 Sundbybergs IK Gul - Bromstens IK 2 Golfängarna 1
2021-05-30 12:45 IF Brommapojkarna 16 - IF Brommapojkarna 23 Stora Mossens IP 3
2021-05-30 14:15 IFK Bergshamra 2 - Spånga IS FK 10 Bergshamra IP 2
Juni
2021-06-05 09:00 IF Brommapojkarna 23 - IFK Bergshamra 2 Kälvesta BP 12
2021-06-05 09:00 Spånga IS FK 10 - Apollon Solna FK Svart Nälsta BP 11
2021-06-05 10:15 Bromstens IK 2 - Ekerö IK 2:Blå Bromstens IP 21
2021-06-05 15:00 AIK FF 11 - Sundbybergs IK Gul Huvudstafältet 12
2021-06-06 15:30 Vasalund IF 1 - Hässelby SK FF Röd Bergshamra IP 2
2021-06-12 09:00 Ekerö IK 2:Blå - AIK FF 11 Träkvistavallen 226
2021-06-12 10:00 Apollon Solna FK Svart - IF Brommapojkarna 23 Huvudstafältet 11
2021-06-12 15:00 Ursvik IK 3 - Vasalund IF 1 Ursviks IP 12
2021-06-12 16:30 Hässelby SK FF Röd - Bromstens IK 2 Hässelby IP 22
2021-06-13 12:00 Sundbybergs IK Gul - Spånga IS FK 10 Golfängarna 1
2021-06-13 14:15 IFK Bergshamra 2 - IF Brommapojkarna 16 Bergshamra IP 2
Augusti
2021-08-27 18:00 Spånga IS FK 10 - Ekerö IK 2:Blå Nälsta BP 11
2021-08-28 09:15 IF Brommapojkarna 16 - Apollon Solna FK Svart Stora Mossens IP 3
2021-08-28 10:15 IF Brommapojkarna 23 - Sundbybergs IK Gul Kälvesta BP 12
2021-08-28 10:15 Bromstens IK 2 - Ursvik IK 3 Bromstens IP 21
2021-08-29 12:30 AIK FF 11 - Hässelby SK FF Röd Huvudstafältet 12
September
2021-09-04 09:00 Ekerö IK 2:Blå - IF Brommapojkarna 23 Träkvistavallen 226
2021-09-04 10:00 Sundbybergs IK Gul - IF Brommapojkarna 16 Sundbybergs IP 21
2021-09-04 10:00 Apollon Solna FK Svart - IFK Bergshamra 2 Huvudstafältet 11
2021-09-04 15:00 Ursvik IK 3 - AIK FF 11 Ursviks IP 12
2021-09-04 15:15 Hässelby SK FF Röd - Spånga IS FK 10 Hässelby IP 22
2021-09-11 10:15 IF Brommapojkarna 23 - Hässelby SK FF Röd Kälvesta BP 12
2021-09-11 10:15 Bromstens IK 2 - Vasalund IF 1 Bromstens IP 21
2021-09-12 15:15 Spånga IS FK 10 - Ursvik IK 3 Nälsta BP 11
2021-09-12 15:30 IFK Bergshamra 2 - Sundbybergs IK Gul Bergshamra IP 2
2021-09-12 16:30 IF Brommapojkarna 16 - Ekerö IK 2:Blå Stora Mossens IP 3
2021-09-18 09:00 Ekerö IK 2:Blå - IFK Bergshamra 2 Träkvistavallen 226
2021-09-18 15:00 Ursvik IK 3 - IF Brommapojkarna 23 Ursviks IP 12
2021-09-19 11:00 Hässelby SK FF Röd - IF Brommapojkarna 16 Hässelby IP 21
2021-09-19 12:00 Sundbybergs IK Gul - Apollon Solna FK Svart Golfängarna 1
2021-09-19 14:15 Vasalund IF 1 - AIK FF 11 Bergshamra IP 2
2021-09-25 09:00 Spånga IS FK 10 - Vasalund IF 1 Nälsta BP 11
2021-09-25 09:15 IF Brommapojkarna 16 - Ursvik IK 3 Stora Mossens IP 3
2021-09-25 11:15 Apollon Solna FK Svart - Ekerö IK 2:Blå Huvudstafältet 11
2021-09-26 11:15 AIK FF 11 - Bromstens IK 2 Huvudstafältet 12
2021-09-26 15:30 IFK Bergshamra 2 - Hässelby SK FF Röd Bergshamra IP 2
Oktober
2021-10-02 09:00 Ekerö IK 2:Blå - Sundbybergs IK Gul Träkvistavallen 226
2021-10-02 10:15 Bromstens IK 2 - Spånga IS FK 10 Bromstens IP 21
2021-10-02 15:00 Ursvik IK 3 - IFK Bergshamra 2 Ursviks IP 12
2021-10-03 12:15 Hässelby SK FF Röd - Apollon Solna FK Svart Hässelängens BP 1
2021-10-03 14:15 Vasalund IF 1 - IF Brommapojkarna 23 Bergshamra IP 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info