Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-25

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Blå 1 Henrik Frantz 0738660138 Svarta/svarta/röda
Huddinge IF p11:2-2 Mattias Larsson Gul med svarta detaljer/Svart/gul
IFK Haninge H2 Jennie Katarina Söndergaard Gissla Vit/Vit/Vit
Nynäshamns IF FK 2 Johan Otterström 0733870879 Blå, Blå, Vit
Rönninge Salem Fotboll 3 Kaj Hanson 0706489180 Gul/Svart/Gul
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Yones Strand 0739898867 Grön/Grön/Grön
Vendelsö IK 2 Zecarias Ghebregiorgis 0739204459 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF Orange 2 Johan Bengt Åke Ekdahl 0739806829 vit/marinblå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 09:00 (Inst.) Nynäshamns IF FK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Kvarnängens IP 22
2021-04-24 09:00 (Inst.) Enskede IK Blå 1 - Huddinge IF p11:2-2 Enskede IP 4
2021-04-24 13:45 (Inst.) IFK Haninge H2 - Vendelsö IK 2 Torvalla IP 32
2021-04-25 12:45 (Inst.) Älvsjö AIK FF Orange 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Älvsjö IP 5
Maj
2021-05-01 13:45 (Inst.) Rönninge Salem Fotboll 3 - Enskede IK Blå 1 Prästboda BP 115
2021-05-01 13:45 (Inst.) Vendelsö IK 2 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Vendelsömalmsskolan 11
2021-05-02 13:45 (Inst.) Huddinge IF p11:2-2 - Nynäshamns IF FK 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-05-02 18:00 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - IFK Haninge H2 Brantbrinks IP 22
2021-05-08 09:00 Nynäshamns IF FK 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Kvarnängens IP 22
2021-05-08 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Vendelsö IK 2 Brantbrinks IP 22
2021-05-09 09:45 IFK Haninge H2 - Huddinge IF p11:2-2 Torvalla IP 32
2021-05-09 15:30 Enskede IK Blå 1 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Enskede IP 5
2021-05-22 11:15 Vendelsö IK 2 - Enskede IK Blå 1 Vendelsömalmsskolan 12
2021-05-22 15:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - IFK Haninge H2 Prästboda BP 115
2021-05-23 14:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Nynäshamns IF FK 2 Älvsjö IP 5
2021-05-23 15:00 Huddinge IF p11:2-2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Källbrinksskolans IP 1
2021-05-29 09:00 Nynäshamns IF FK 2 - Enskede IK Blå 1 Kvarnängens IP 22
2021-05-29 13:45 IFK Haninge H2 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Torvalla IP 32
2021-05-30 15:00 Huddinge IF p11:2-2 - Vendelsö IK 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-05-30 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Rönninge Salem Fotboll 3 Brantbrinks IP 22
Juni
2021-06-04 20:00 Enskede IK Blå 1 - IFK Haninge H2 Enskede IP 4
2021-06-05 13:45 Rönninge Salem Fotboll 3 - Huddinge IF p11:2-2 Prästboda BP 115
2021-06-05 13:45 Vendelsö IK 2 - Nynäshamns IF FK 2 Vendelsömalmsskolan 11
2021-06-06 12:45 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Älvsjö IP 5
2021-06-12 12:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - Vendelsö IK 2 Prästboda BP 115
2021-06-13 09:45 IFK Haninge H2 - Nynäshamns IF FK 2 Torvalla IP 32
2021-06-13 12:30 Huddinge IF p11:2-2 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-06-13 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Enskede IK Blå 1 Brantbrinks IP 22
Augusti
2021-08-21 10:15 Nynäshamns IF FK 2 - IFK Haninge H2 Kvarnängens IP 22
2021-08-21 11:15 Vendelsö IK 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Vendelsömalmsskolan 11
2021-08-21 12:45 Enskede IK Blå 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Enskede IP 4
2021-08-22 09:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Huddinge IF p11:2-2 Älvsjö IP 5
2021-08-28 09:00 Nynäshamns IF FK 2 - Vendelsö IK 2 Kvarnängens IP 22
2021-08-28 13:45 IFK Haninge H2 - Enskede IK Blå 1 Torvalla IP 32
2021-08-29 15:00 Huddinge IF p11:2-2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Källbrinksskolans IP 1
2021-08-29 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Älvsjö AIK FF Orange 2 Brantbrinks IP 22
September
2021-09-04 12:30 Vendelsö IK 2 - Huddinge IF p11:2-2 Vendelsömalmsskolan 11
2021-09-04 13:45 Rönninge Salem Fotboll 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Prästboda BP 115
2021-09-05 (Uppskj.) Enskede IK Blå 1 - Nynäshamns IF FK 2 Enskede IP 4
2021-09-05 12:45 Älvsjö AIK FF Orange 2 - IFK Haninge H2 Älvsjö IP 5
2021-09-11 09:00 Nynäshamns IF FK 2 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Kvarnängens IP 22
2021-09-11 12:30 IFK Haninge H2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Torvalla IP 32
2021-09-12 09:00 Enskede IK Blå 1 - Vendelsö IK 2 Enskede IP 4
2021-09-12 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Huddinge IF p11:2-2 Brantbrinks IP 22
2021-09-18 13:45 Rönninge Salem Fotboll 3 - Nynäshamns IF FK 2 Prästboda BP 115
2021-09-18 13:45 Vendelsö IK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Vendelsömalmsskolan 11
2021-09-19 14:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Enskede IK Blå 1 Älvsjö IP 5
2021-09-19 15:00 Huddinge IF p11:2-2 - IFK Haninge H2 Källbrinksskolans IP 1
2021-09-25 11:30 Nynäshamns IF FK 2 - Huddinge IF p11:2-2 Kvarnängens IP 22
2021-09-25 12:30 IFK Haninge H2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Torvalla IP 32
2021-09-26 09:00 Enskede IK Blå 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 Enskede IP 4
2021-09-26 12:45 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Vendelsö IK 2 Älvsjö IP 5
Oktober
2021-10-02 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Nynäshamns IF FK 2 Brantbrinks IP 22
2021-10-02 13:45 Vendelsö IK 2 - IFK Haninge H2 Vendelsömalmsskolan 11
2021-10-02 15:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Prästboda BP 115
2021-10-03 13:45 Huddinge IF p11:2-2 - Enskede IK Blå 1 Källbrinksskolans IP 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info