Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-35

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Blå-1 Mats-Åke Öberg 0704700785 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 3 Per Olof Johnsson 0703566442 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Blå 2 Henrik Frantz 0738660138 Svarta/svarta/röda
Gustavsbergs IF FK Röd Andreas Jungbeck 0732572133 Röd/Röd/Röd
IF Söderkamraterna Isak Hjelmskog Röd/Svart/Röd
Järla IF FK Röd Martin Sundman 0727247161 Vit svart/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Mörtnäs IF Svart Mattias Lundgren 0709517263 Grön/vit/Svart/Grön
Reymersholms IK 3 Maria Grinde 0793474767 0793474767 Grön/Vit/Grön
Saltsjö-Boo IF 2 Jimi Sundberg 0733993222 svart orange
Sickla IF Vit 2 Björn Viggeborn 0706001736 Röd/Blå/Blå
Skogås-Trångsunds FF Lila Sandra Jardeby 0725511716 Röd/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 09:00 (Inst.) Saltsjö-Boo IF 2 - Reymersholms IK 3 Myrsjö IP 11
2021-04-24 15:00 (Inst.) Mörtnäs IF Svart - Skogås-Trångsunds FF Lila Mörtnäs BP 1
2021-04-25 13:00 (Inst.) Enskede IK Blå 2 - Gustavsbergs IF FK Röd Enskede IP 5
2021-04-25 16:30 (Inst.) Bagarmossen Kärrtorp BK Blå-1 - Sickla IF Vit 2 Kärrtorps IP 21
Maj
2021-05-01 12:15 (Inst.) IF Söderkamraterna - Boo FF 3 Sofiaskolans BP 1
2021-05-01 12:30 (Inst.) Sickla IF Vit 2 - Saltsjö-Boo IF 2 Sicklavallen 1
2021-05-01 13:45 (Inst.) Gustavsbergs IF FK Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå-1 Ösby BP 12
2021-05-02 09:30 (Inst.) Skogås-Trångsunds FF Lila - Järla IF FK Röd Nytorps Mosse IP 126
2021-05-08 09:00 Saltsjö-Boo IF 2 - Gustavsbergs IF FK Röd Myrsjö IP 11
2021-05-08 15:00 Mörtnäs IF Svart - Boo FF 3 Mörtnäs BP 1
2021-05-09 10:15 Reymersholms IK 3 - IF Söderkamraterna Tantolundens BP 12
2021-05-09 14:00 Enskede IK Blå 2 - Skogås-Trångsunds FF Lila Enskede IP 5
2021-05-21 17:15 Sickla IF Vit 2 - Reymersholms IK 3 Sicklavallen 1
2021-05-22 12:15 IF Söderkamraterna - Mörtnäs IF Svart Sofiaskolans BP 1
2021-05-23 09:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå-1 Nytorps Mosse IP 126
2021-05-23 16:00 Boo FF 3 - Järla IF FK Röd Orminge BP 1
2021-05-29 09:00 Saltsjö-Boo IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Lila Myrsjö IP 11
2021-05-29 09:00 Järla IF FK Röd - Mörtnäs IF Svart Nacka IP 226
2021-05-29 12:30 Sickla IF Vit 2 - IF Söderkamraterna Sicklavallen 1
2021-05-29 17:45 Enskede IK Blå 2 - Boo FF 3 Enskede IP 4
2021-05-30 09:00 Reymersholms IK 3 - Gustavsbergs IF FK Röd Tantolundens BP 12
Juni
2021-06-05 12:15 IF Söderkamraterna - Järla IF FK Röd Sofiaskolans BP 1
2021-06-05 13:45 Gustavsbergs IF FK Röd - Sickla IF Vit 2 Ösby BP 12
2021-06-05 15:00 Mörtnäs IF Svart - Enskede IK Blå 2 Mörtnäs BP 1
2021-06-06 16:00 Boo FF 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå-1 Orminge BP 1
2021-06-12 09:00 Saltsjö-Boo IF 2 - Boo FF 3 Myrsjö IP 11
2021-06-12 13:45 Gustavsbergs IF FK Röd - IF Söderkamraterna Ösby BP 12
2021-06-13 09:00 Enskede IK Blå 2 - Järla IF FK Röd Enskede IP 4
2021-06-13 09:00 Reymersholms IK 3 - Skogås-Trångsunds FF Lila Tantolundens BP 12
2021-06-13 16:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Blå-1 - Mörtnäs IF Svart Kärrtorps IP 21
Augusti
2021-08-28 09:00 Järla IF FK Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå-1 Nacka IP 226
2021-08-28 13:30 IF Söderkamraterna - Enskede IK Blå 2 Sofiaskolans BP 1
2021-08-28 15:00 Mörtnäs IF Svart - Saltsjö-Boo IF 2 Mörtnäs BP 1
2021-08-29 09:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Sickla IF Vit 2 Nytorps Mosse IP 126
September
2021-09-04 09:00 Saltsjö-Boo IF 2 - Järla IF FK Röd Myrsjö IP 11
2021-09-04 13:45 Gustavsbergs IF FK Röd - Skogås-Trångsunds FF Lila Ösby BP 12
2021-09-05 10:15 Reymersholms IK 3 - Boo FF 3 Tantolundens BP 12
2021-09-05 16:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Blå-1 - Enskede IK Blå 2 Kärrtorps IP 21
2021-09-10 20:00 Enskede IK Blå 2 - Saltsjö-Boo IF 2 Enskede IP 4
2021-09-11 12:15 IF Söderkamraterna - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå-1 Sofiaskolans BP 1
2021-09-11 15:00 Mörtnäs IF Svart - Reymersholms IK 3 Mörtnäs BP 1
2021-09-12 16:00 Boo FF 3 - Sickla IF Vit 2 Orminge BP 1
2021-09-18 09:00 Saltsjö-Boo IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå-1 Myrsjö IP 11
2021-09-18 12:30 Sickla IF Vit 2 - Mörtnäs IF Svart Sicklavallen 1
2021-09-18 13:45 Gustavsbergs IF FK Röd - Boo FF 3 Ösby BP 12
2021-09-19 09:00 Reymersholms IK 3 - Järla IF FK Röd Tantolundens BP 12
2021-09-19 09:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - IF Söderkamraterna Nytorps Mosse IP 126
2021-09-24 17:15 Enskede IK Blå 2 - Reymersholms IK 3 Enskede IP 4
2021-09-25 09:00 Järla IF FK Röd - Sickla IF Vit 2 Nacka IP 226
2021-09-25 13:30 IF Söderkamraterna - Saltsjö-Boo IF 2 Sofiaskolans BP 1
2021-09-25 15:00 Mörtnäs IF Svart - Gustavsbergs IF FK Röd Mörtnäs BP 1
Oktober
2021-10-02 12:30 Sickla IF Vit 2 - Enskede IK Blå 2 Sicklavallen 1
2021-10-02 13:45 Gustavsbergs IF FK Röd - Järla IF FK Röd Ösby BP 12
2021-10-02 15:45 Reymersholms IK 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå-1 Långholmens BP 12
2021-10-03 09:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Boo FF 3 Nytorps Mosse IP 126

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info