Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-37

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Daniel Hedberg 0734202724 Grön/svart/Svart/Svart
Enskede IK Röd Rye Widell +4608668191 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Vit Ronnie Lindroos 0705812055 Rött/Svart/Svart
Hammarby IF FF 24 vit Amir Mohseni 0720787612 0720787612 Vit/Grön/Vit
IFK Haninge H1 Jennie Katarina Söndergaard Gissla Vit/Vit/Vit
Rågsveds IF Grön Paulina Stolpe Gul/Grön/Gul
Sickla IF Blå 3 Anders Östergren 0703907240 Röd/Blå/Blå
Skogås-Trångsunds FF Röd Sandra Jardeby 0725511716 Röd/Blå/Blå
Sorunda IF 11 Jesper Kvarnström 0706033058 Röd/Röd/Röd
Tyresö FF Ö Gul Sedat Köylüoglu 0704600115 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 3 Zecarias Ghebregiorgis 0739204459 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF Vit Dennis Rudbo 0761017958 Blå/Vit/Blå
Ösmo GIF FK gul Mattias Ekring Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 09:00 (Inst.) Ösmo GIF FK gul - Västerhaninge IF Vit Ösmo IP 11
2021-04-24 12:30 (Inst.) Vendelsö IK 3 - Hammarby IF FF 24 vit Vendelsömalmsskolan 11
2021-04-24 17:45 (Inst.) Enskede IK Röd - Rågsveds IF Grön Enskede IP 4
2021-04-25 09:00 (Inst.) Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Tyresö FF Ö Gul Kärrtorps IP 21
2021-04-25 09:45 (Inst.) IFK Haninge H1 - Sickla IF Blå 3 Torvalla IP 32
2021-04-25 16:30 (Inst.) FoC Farsta FF Vit - Skogås-Trångsunds FF Röd Farsta IP 11
2021-04-30 18:00 (Inst.) Skogås-Trångsunds FF Röd - Vendelsö IK 3 Nytorps Mosse IP 127
Maj
2021-05-01 09:00 (Inst.) Rågsveds IF Grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Hagsätra IP 12
2021-05-01 11:00 (Inst.) Sorunda IF 11 - IFK Haninge H1 Gudby IP 11
2021-05-01 13:45 (Inst.) Sickla IF Blå 3 - FoC Farsta FF Vit Sicklavallen 1
2021-05-02 10:15 (Inst.) Tyresö FF Ö Gul - Ösmo GIF FK gul Tyresövallen 226
2021-05-02 17:45 (Inst.) Hammarby IF FF 24 vit - Enskede IK Röd Hammarbyhöjdens BP 12
2021-05-08 09:00 Ösmo GIF FK gul - Rågsveds IF Grön Ösmo IP 11
2021-05-08 09:00 Enskede IK Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd Enskede IP 4
2021-05-08 13:45 Vendelsö IK 3 - Sickla IF Blå 3 Vendelsömalmsskolan 11
2021-05-09 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Hammarby IF FF 24 vit Kärrtorps IP 21
2021-05-09 09:00 FoC Farsta FF Vit - IFK Haninge H1 Farsta IP 12
2021-05-09 10:00 Västerhaninge IF Vit - Sorunda IF 11 Hanvedens IP 226
2021-05-21 18:00 Skogås-Trångsunds FF Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Nytorps Mosse IP 127
2021-05-22 11:00 Sorunda IF 11 - FoC Farsta FF Vit Gudby IP 11
2021-05-22 13:45 IFK Haninge H1 - Vendelsö IK 3 Torvalla IP 32
2021-05-22 13:45 Sickla IF Blå 3 - Enskede IK Röd Sicklavallen 1
2021-05-23 10:15 Tyresö FF Ö Gul - Västerhaninge IF Vit Tyresövallen 226
2021-05-23 17:45 Hammarby IF FF 24 vit - Ösmo GIF FK gul Hammarbyhöjdens BP 12
2021-05-29 09:00 Ösmo GIF FK gul - Skogås-Trångsunds FF Röd Ösmo IP 11
2021-05-29 13:45 Vendelsö IK 3 - FoC Farsta FF Vit Vendelsömalmsskolan 11
2021-05-30 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Sickla IF Blå 3 Kärrtorps IP 21
2021-05-30 09:00 Enskede IK Röd - IFK Haninge H1 Enskede IP 4
2021-05-30 10:00 Västerhaninge IF Vit - Rågsveds IF Grön Hanvedens IP 226
2021-05-30 10:15 Tyresö FF Ö Gul - Sorunda IF 11 Tyresövallen 226
Juni
2021-06-05 09:00 Rågsveds IF Grön - Tyresö FF Ö Gul Hagsätra IP 11
2021-06-05 11:00 Sorunda IF 11 - Vendelsö IK 3 Gudby IP 11
2021-06-05 13:45 IFK Haninge H1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Torvalla IP 32
2021-06-05 13:45 Sickla IF Blå 3 - Ösmo GIF FK gul Sicklavallen 1
2021-06-06 16:30 FoC Farsta FF Vit - Enskede IK Röd Farsta IP 12
2021-06-06 17:45 Hammarby IF FF 24 vit - Västerhaninge IF Vit Hammarbyhöjdens BP 12
2021-06-12 09:00 Ösmo GIF FK gul - IFK Haninge H1 Ösmo IP 11
2021-06-12 09:00 Rågsveds IF Grön - Sorunda IF 11 Hagsätra IP 12
2021-06-12 17:45 Enskede IK Röd - Vendelsö IK 3 Enskede IP 4
2021-06-13 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - FoC Farsta FF Vit Kärrtorps IP 21
2021-06-13 09:00 Tyresö FF Ö Gul - Hammarby IF FF 24 vit Tyresövallen 226
2021-06-13 10:00 Västerhaninge IF Vit - Skogås-Trångsunds FF Röd Hanvedens IP 226
Augusti
2021-08-27 18:00 Skogås-Trångsunds FF Röd - Tyresö FF Ö Gul Nytorps Mosse IP 127
2021-08-28 11:00 Sorunda IF 11 - Enskede IK Röd Gudby IP 11
2021-08-28 12:30 Sickla IF Blå 3 - Västerhaninge IF Vit Sicklavallen 1
2021-08-28 13:45 Vendelsö IK 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Vendelsömalmsskolan 11
2021-08-29 14:00 Hammarby IF FF 24 vit - Rågsveds IF Grön Hammarbyhöjdens BP 12
2021-08-29 15:15 FoC Farsta FF Vit - Ösmo GIF FK gul Farsta IP 11
September
2021-09-04 09:00 Ösmo GIF FK gul - Vendelsö IK 3 Ösmo IP 11
2021-09-04 12:45 Rågsveds IF Grön - Skogås-Trångsunds FF Röd Hagsätra IP 12
2021-09-05 Hammarby IF FF 24 vit - Sorunda IF 11 Hammarbyhöjdens BP 12
2021-09-05 09:00 Tyresö FF Ö Gul - Sickla IF Blå 3 Tyresövallen 226
2021-09-05 10:00 Västerhaninge IF Vit - IFK Haninge H1 Hanvedens IP 226
2021-09-05 15:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Enskede IK Röd Kärrtorps IP 21
2021-09-11 11:00 Skogås-Trångsunds FF Röd - Hammarby IF FF 24 vit Nytorps Mosse IP 127
2021-09-11 11:00 Sorunda IF 11 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Gudby IP 11
2021-09-11 13:45 Sickla IF Blå 3 - Rågsveds IF Grön Sicklavallen 1
2021-09-11 17:45 Enskede IK Röd - Ösmo GIF FK gul Enskede IP 4
2021-09-12 09:45 IFK Haninge H1 - Tyresö FF Ö Gul Torvalla IP 32
2021-09-12 16:30 FoC Farsta FF Vit - Västerhaninge IF Vit Farsta IP 12
2021-09-17 18:00 Skogås-Trångsunds FF Röd - Sorunda IF 11 Nytorps Mosse IP 127
2021-09-18 09:00 Rågsveds IF Grön - IFK Haninge H1 Hagsätra IP 12
2021-09-18 10:15 Ösmo GIF FK gul - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Ösmo IP 11
2021-09-19 09:00 Tyresö FF Ö Gul - FoC Farsta FF Vit Tyresövallen 226
2021-09-19 10:00 Västerhaninge IF Vit - Vendelsö IK 3 Hanvedens IP 226
2021-09-19 17:45 Hammarby IF FF 24 vit - Sickla IF Blå 3 Hammarbyhöjdens BP 12
2021-09-25 11:00 Sorunda IF 11 - Ösmo GIF FK gul Gudby IP 11
2021-09-25 12:15 FoC Farsta FF Vit - Rågsveds IF Grön Farsta IP 11
2021-09-25 12:30 Vendelsö IK 3 - Tyresö FF Ö Gul Vendelsömalmsskolan 12
2021-09-25 13:45 Sickla IF Blå 3 - Skogås-Trångsunds FF Röd Sicklavallen 1
2021-09-25 17:45 Enskede IK Röd - Västerhaninge IF Vit Enskede IP 4
2021-09-26 09:45 IFK Haninge H1 - Hammarby IF FF 24 vit Torvalla IP 32
Oktober
2021-10-01 18:00 Skogås-Trångsunds FF Röd - IFK Haninge H1 Nytorps Mosse IP 127
2021-10-02 09:00 Rågsveds IF Grön - Vendelsö IK 3 Hagsätra IP 12
2021-10-02 13:45 Sickla IF Blå 3 - Sorunda IF 11 Sicklavallen 1
2021-10-03 09:00 Tyresö FF Ö Gul - Enskede IK Röd Tyresövallen 226
2021-10-03 10:00 Västerhaninge IF Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Hanvedens IP 226
2021-10-03 17:45 Hammarby IF FF 24 vit - FoC Farsta FF Vit Hammarbyhöjdens BP 12

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info