Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010- 7

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 10 Mohamed Yusuf Ali 0707882447 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK svart David Karvellas 0762555229 svart-röd/röd/röd
Djurgårdens IF FF 5 Louisa Aiello 0736167578 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Hammarby IF FF 17 grön Sasja Velander 0735939311 0735939311 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 8 grön Silas Njuguna Kimani 0704863968 0704863968 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 22 Martin Kwarnmark 0708216334 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 28 Marcus Broberg 0707813010 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Aspudden-Tellus BR4 David Johansson Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 12 röd Carl-Fredrik Högstedt 0702009508 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 16 blå Jonas Ödman 0725104008 blåvit randig/blå/blå
Norrtulls SK Blå 21 Martin Gårdö 0701911094 Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK Syd 1 Linda Strindlund 0730372781 Svart/vit/Svart/Svart
Vasalund IF Svart Mire Warsama 0704415394 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Röd 1 Gabriel Haverdahl 0703382673 0703382673 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 10:15 (Inst.) Sollentuna FK Syd 1 - Apollon Solna FK svart Helenelunds IP 125
2021-04-24 16:30 (Inst.) AIK FF 10 - IF Brommapojkarna 28 Huvudstafältet 12
2021-04-24 16:45 (Inst.) IFK Lidingö FK 16 blå - Ängby IF Röd 1 Bodal 1
2021-04-25 09:00 (Inst.) IFK Aspudden-Tellus BR4 - Hammarby IF FF 8 grön Aspuddens IP 11
2021-04-25 15:00 (Inst.) Vasalund IF Svart - Djurgårdens IF FF 5 Huvudstafältet 12
2021-04-25 16:30 (Inst.) Hammarby IF FF 17 grön - Norrtulls SK Blå 21 Kärrtorps IP 31
2021-04-25 17:15 (Inst.) IFK Lidingö FK 12 röd - IF Brommapojkarna 22 Hersby BP 1
Maj
2021-05-01 11:45 (Inst.) Djurgårdens IF FF 5 - IFK Aspudden-Tellus BR4 Hjorthagens IP 2
2021-05-01 13:45 (Inst.) Apollon Solna FK svart - AIK FF 10 Huvudstafältet 11
2021-05-01 16:45 (Inst.) IF Brommapojkarna 22 - Vasalund IF Svart Stora Mossens IP 2
2021-05-02 10:15 (Inst.) IF Brommapojkarna 28 - Hammarby IF FF 17 grön Stora Mossens IP 3
2021-05-02 10:45 (Inst.) Norrtulls SK Blå 21 - IFK Lidingö FK 16 blå Bellevue BP 1
2021-05-02 11:15 (Inst.) Ängby IF Röd 1 - IFK Lidingö FK 12 röd Ängby IP 2
2021-05-02 16:30 (Inst.) Hammarby IF FF 8 grön - Sollentuna FK Syd 1 Kärrtorps IP 31
2021-05-08 12:45 IFK Aspudden-Tellus BR4 - Vasalund IF Svart Aspuddens IP 11
2021-05-08 15:00 AIK FF 10 - Hammarby IF FF 8 grön Huvudstafältet 11
2021-05-09 09:45 IFK Lidingö FK 12 röd - Norrtulls SK Blå 21 Hersby BP 1
2021-05-09 12:30 Ängby IF Röd 1 - IF Brommapojkarna 22 Ängby IP 2
2021-05-09 14:15 IFK Lidingö FK 16 blå - IF Brommapojkarna 28 Bodal 1
2021-05-09 16:15 Sollentuna FK Syd 1 - Djurgårdens IF FF 5 Helenelunds IP 2
2021-05-09 16:30 Hammarby IF FF 17 grön - Apollon Solna FK svart Kärrtorps IP 31
2021-05-22 14:15 Djurgårdens IF FF 5 - AIK FF 10 Hjorthagens IP 2
2021-05-22 14:15 IF Brommapojkarna 22 - IFK Aspudden-Tellus BR4 Stora Mossens IP 2
2021-05-23 09:30 Norrtulls SK Blå 21 - Ängby IF Röd 1 Bellevue BP 1
2021-05-23 10:15 IF Brommapojkarna 28 - IFK Lidingö FK 12 röd Stora Mossens IP 3
2021-05-23 15:00 Apollon Solna FK svart - IFK Lidingö FK 16 blå Huvudstafältet 11
2021-05-23 16:15 Vasalund IF Svart - Sollentuna FK Syd 1 Huvudstafältet 12
2021-05-23 17:45 Hammarby IF FF 8 grön - Hammarby IF FF 17 grön Kärrtorps IP 31
2021-05-29 12:30 AIK FF 10 - Vasalund IF Svart Huvudstafältet 11
2021-05-29 15:15 Norrtulls SK Blå 21 - IF Brommapojkarna 22 Bellevue BP 1
2021-05-29 15:30 IFK Lidingö FK 12 röd - Apollon Solna FK svart Killinge BP 1
2021-05-29 16:45 IFK Lidingö FK 16 blå - Hammarby IF FF 8 grön Bodal 1
2021-05-30 09:00 Sollentuna FK Syd 1 - IFK Aspudden-Tellus BR4 Helenelunds IP 126
2021-05-30 10:00 Hammarby IF FF 17 grön - Djurgårdens IF FF 5 Kärrtorps IP 11
2021-05-30 11:15 Ängby IF Röd 1 - IF Brommapojkarna 28 Ängby IP 2
Juni
2021-06-05 12:45 IFK Aspudden-Tellus BR4 - AIK FF 10 Aspuddens IP 11
2021-06-05 14:15 IF Brommapojkarna 22 - Sollentuna FK Syd 1 Stora Mossens IP 2
2021-06-05 15:30 Djurgårdens IF FF 5 - IFK Lidingö FK 16 blå Hjorthagens IP 2
2021-06-06 14:00 IF Brommapojkarna 28 - Norrtulls SK Blå 21 Stora Mossens IP 3
2021-06-06 15:00 Apollon Solna FK svart - Ängby IF Röd 1 Huvudstafältet 11
2021-06-06 17:30 Vasalund IF Svart - Hammarby IF FF 17 grön Huvudstafältet 12
2021-06-06 17:45 Hammarby IF FF 8 grön - IFK Lidingö FK 12 röd Kärrtorps IP 31
2021-06-12 09:00 Hammarby IF FF 17 grön - IFK Aspudden-Tellus BR4 Aspuddens IP 12
2021-06-12 10:15 Ängby IF Röd 1 - Hammarby IF FF 8 grön Ängby IP 2
2021-06-12 16:45 IFK Lidingö FK 16 blå - Vasalund IF Svart Bodal 1
2021-06-13 09:45 IFK Lidingö FK 12 röd - Djurgårdens IF FF 5 Hersby BP 1
2021-06-13 11:15 AIK FF 10 - Sollentuna FK Syd 1 Huvudstafältet 11
2021-06-13 12:00 Norrtulls SK Blå 21 - Apollon Solna FK svart Bellevue BP 1
2021-06-13 17:45 IF Brommapojkarna 28 - IF Brommapojkarna 22 Stora Mossens IP 3
Augusti
2021-08-28 10:15 Sollentuna FK Syd 1 - Hammarby IF FF 17 grön Helenelunds IP 125
2021-08-28 11:45 Djurgårdens IF FF 5 - Ängby IF Röd 1 Hjorthagens IP 2
2021-08-28 14:15 IF Brommapojkarna 22 - AIK FF 10 Stora Mossens IP 2
2021-08-29 10:15 IFK Aspudden-Tellus BR4 - IFK Lidingö FK 16 blå Aspuddens IP 11
2021-08-29 17:30 Vasalund IF Svart - IFK Lidingö FK 12 röd Huvudstafältet 12
2021-08-29 17:45 Hammarby IF FF 8 grön - Norrtulls SK Blå 21 Kärrtorps IP 31
September
2021-09-04 15:30 IFK Lidingö FK 16 blå - Sollentuna FK Syd 1 Breviks IP 11
2021-09-05 09:45 IFK Lidingö FK 12 röd - IFK Aspudden-Tellus BR4 Hersby BP 1
2021-09-05 11:15 Ängby IF Röd 1 - Vasalund IF Svart Ängby IP 2
2021-09-05 12:00 Norrtulls SK Blå 21 - Djurgårdens IF FF 5 Bellevue BP 1
2021-09-05 16:15 Apollon Solna FK svart - IF Brommapojkarna 22 Huvudstafältet 11
2021-09-05 16:30 Hammarby IF FF 17 grön - AIK FF 10 Kärrtorps IP 31
2021-09-05 16:30 IF Brommapojkarna 28 - Hammarby IF FF 8 grön Stora Mossens IP 3
2021-09-11 10:15 Sollentuna FK Syd 1 - IFK Lidingö FK 12 röd Helenelunds IP 125
2021-09-11 13:00 IF Brommapojkarna 22 - Hammarby IF FF 17 grön Stora Mossens IP 2
2021-09-12 08:30 Djurgårdens IF FF 5 - IF Brommapojkarna 28 Ekhagens BP 1
2021-09-12 09:00 IFK Aspudden-Tellus BR4 - Ängby IF Röd 1 Aspuddens IP 11
2021-09-12 11:30 AIK FF 10 - IFK Lidingö FK 16 blå Råstasjön 12
2021-09-12 16:15 Vasalund IF Svart - Norrtulls SK Blå 21 Huvudstafältet 12
2021-09-12 16:30 Hammarby IF FF 8 grön - Apollon Solna FK svart Kärrtorps IP 31
2021-09-18 15:30 IFK Lidingö FK 16 blå - Hammarby IF FF 17 grön Käppala 1
2021-09-18 16:30 Norrtulls SK Blå 21 - IFK Aspudden-Tellus BR4 Bellevue BP 1
2021-09-18 17:45 IFK Lidingö FK 12 röd - AIK FF 10 Hersby BP 1
2021-09-19 11:15 Ängby IF Röd 1 - Sollentuna FK Syd 1 Ängby IP 2
2021-09-19 11:30 IF Brommapojkarna 28 - Vasalund IF Svart Stora Mossens IP 3
2021-09-19 12:30 Apollon Solna FK svart - Djurgårdens IF FF 5 Huvudstafältet 11
2021-09-19 14:00 Hammarby IF FF 8 grön - IF Brommapojkarna 22 Kärrtorps IP 31
2021-09-25 10:15 Sollentuna FK Syd 1 - Norrtulls SK Blå 21 Helenelunds IP 125
2021-09-25 14:15 Djurgårdens IF FF 5 - Hammarby IF FF 8 grön Hjorthagens IP 2
2021-09-25 14:15 IF Brommapojkarna 22 - IFK Lidingö FK 16 blå Stora Mossens IP 2
2021-09-26 09:00 IFK Aspudden-Tellus BR4 - IF Brommapojkarna 28 Aspuddens IP 11
2021-09-26 15:15 Hammarby IF FF 17 grön - IFK Lidingö FK 12 röd Kärrtorps IP 31
2021-09-26 16:00 AIK FF 10 - Ängby IF Röd 1 Råstasjön 11
2021-09-26 16:15 Vasalund IF Svart - Apollon Solna FK svart Huvudstafältet 12
Oktober
2021-10-02 10:00 Apollon Solna FK svart - IF Brommapojkarna 28 Huvudstafältet 12
2021-10-02 15:00 Apollon Solna FK svart - IFK Aspudden-Tellus BR4 Huvudstafältet 11
2021-10-02 15:30 Djurgårdens IF FF 5 - IF Brommapojkarna 22 Hjorthagens IP 2
2021-10-02 17:45 IFK Lidingö FK 12 röd - IFK Lidingö FK 16 blå Hersby BP 1
2021-10-03 09:30 Norrtulls SK Blå 21 - AIK FF 10 Bellevue BP 1
2021-10-03 11:30 IF Brommapojkarna 28 - Sollentuna FK Syd 1 Stora Mossens IP 3
2021-10-03 12:30 Ängby IF Röd 1 - Hammarby IF FF 17 grön Ängby IP 2
2021-10-03 15:15 Hammarby IF FF 8 grön - Vasalund IF Svart Kärrtorps IP 31

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info