Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-18

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 13 Mattias Andersson 0707433366 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 4 Magnus Lennart Nord 0707620535 Svart/Svart/Svart/Vit
Ekerö IK 2:Blå Jimmy Agnekil 0739209417 Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF Röd Ingrid Bonaccorso Remback 0730338112 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 24 Maria Marianne Ulfsdotter Sundman Sandberg Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 27 Marcus Broberg 0707813010 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 8 Lisa Sofia Sook Larsson Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 9 blå Magnus Högström 0729656878 blåvit randig/blå/blå
Sollentuna FK Töjnan 2 Johan Markström 0706201262 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 8 Joacim Andskär 0736494142 Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK Blå 2 Jim Holmlund 0725464622 Gult/Svart/Svart
Vasalund IF 12 Inga Bianca Stenquist 0704413736 Röda/Svarta/Röda
Vällingby AIK 2 Lee Dave Stewart Röd/vit/Röd
Ängby IF Röd 2 Peter Nils Gustav Bergsten 0730856290 0730856290 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 09:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 24 - Ängby IF Röd 2 Åkeshovs BP 12
2021-04-24 11:30 (Inst.) Ekerö IK 2:Blå - Vällingby AIK 2 Träkvistavallen 225
2021-04-24 11:30 (Inst.) Sollentuna FK Töjnan 2 - Hässelby SK FF Röd Helenelunds IP 126
2021-04-24 13:45 (Inst.) Ursvik IK Blå 2 - IF Brommapojkarna 8 Ursviks IP 12
2021-04-25 10:15 (Inst.) IF Brommapojkarna 27 - Spånga IS FK 8 Stora Mossens IP 2
2021-04-25 16:45 (Inst.) IFK Lidingö FK 9 blå - Vasalund IF 12 Bodal 1
Maj
2021-05-01 09:45 (Inst.) IF Brommapojkarna 8 - IFK Lidingö FK 9 blå Blackeberg BP 11
2021-05-01 10:15 (Inst.) Ängby IF Röd 2 - Ekerö IK 2:Blå Ängby IP 2
2021-05-01 11:30 (Inst.) Vällingby AIK 2 - IF Brommapojkarna 27 Hässelängens BP 1
2021-05-01 12:30 (Inst.) AIK FF 13 - Sollentuna FK Töjnan 2 Huvudstafältet 11
2021-05-01 15:30 (Inst.) Vasalund IF 12 - IF Brommapojkarna 24 Bergshamra IP 2
2021-05-01 16:15 (Inst.) Hässelby SK FF Röd - Ursvik IK Blå 2 Hässelby IP 21
2021-05-02 11:30 (Inst.) Spånga IS FK 8 - Bele Barkarby FF 4 Nälsta BP 11
2021-05-08 11:30 Sollentuna FK Töjnan 2 - Spånga IS FK 8 Helenelunds IP 126
2021-05-08 12:45 Ekerö IK 2:Blå - Vasalund IF 12 Träkvistavallen 225
2021-05-08 13:45 Ursvik IK Blå 2 - AIK FF 13 Ursviks IP 12
2021-05-08 16:00 IF Brommapojkarna 24 - IF Brommapojkarna 8 Blackeberg BP 11
2021-05-09 11:15 Ängby IF Röd 2 - Vällingby AIK 2 Ängby IP 2
2021-05-09 14:15 Bele Barkarby FF 4 - IF Brommapojkarna 27 Strömvallen 2
2021-05-09 15:30 IFK Lidingö FK 9 blå - Hässelby SK FF Röd Bodal 1
2021-05-16 17:00 Bele Barkarby FF 4 - AIK FF 13 Strömvallen 2
2021-05-22 11:30 Vällingby AIK 2 - Bele Barkarby FF 4 Hässelängens BP 1
2021-05-22 13:45 AIK FF 13 - IFK Lidingö FK 9 blå Huvudstafältet 11
2021-05-22 15:30 Vasalund IF 12 - Ängby IF Röd 2 Bergshamra IP 2
2021-05-22 16:00 IF Brommapojkarna 8 - Ekerö IK 2:Blå Blackeberg BP 11
2021-05-22 16:15 Hässelby SK FF Röd - IF Brommapojkarna 24 Hässelby IP 21
2021-05-23 10:15 IF Brommapojkarna 27 - Sollentuna FK Töjnan 2 Stora Mossens IP 2
2021-05-23 10:15 Spånga IS FK 8 - Ursvik IK Blå 2 Nälsta BP 11
2021-05-29 12:45 Ekerö IK 2:Blå - Hässelby SK FF Röd Träkvistavallen 225
2021-05-29 12:45 Sollentuna FK Töjnan 2 - Bele Barkarby FF 4 Helenelunds IP 126
2021-05-29 13:45 Ursvik IK Blå 2 - IF Brommapojkarna 27 Ursviks IP 12
2021-05-29 14:00 IF Brommapojkarna 24 - AIK FF 13 Grimsta BP 1
2021-05-29 15:30 Ängby IF Röd 2 - IF Brommapojkarna 8 Ängby IP 11
2021-05-30 13:00 Vasalund IF 12 - Vällingby AIK 2 Bergshamra IP 2
2021-05-30 15:30 IFK Lidingö FK 9 blå - Spånga IS FK 8 Bodal 1
Juni
2021-06-05 09:45 IF Brommapojkarna 8 - Vasalund IF 12 Blackeberg BP 11
2021-06-05 11:00 Spånga IS FK 8 - IF Brommapojkarna 24 Blackeberg BP 11
2021-06-05 11:30 Vällingby AIK 2 - Sollentuna FK Töjnan 2 Hässelängens BP 1
2021-06-05 12:30 AIK FF 13 - Ekerö IK 2:Blå Huvudstafältet 11
2021-06-05 14:00 Bele Barkarby FF 4 - Ursvik IK Blå 2 Strömvallen 2
2021-06-05 16:45 IF Brommapojkarna 27 - IFK Lidingö FK 9 blå Stora Mossens IP 2
2021-06-06 11:00 Hässelby SK FF Röd - Ängby IF Röd 2 Hässelby IP 21
2021-06-12 09:45 IF Brommapojkarna 8 - Vällingby AIK 2 Blackeberg BP 11
2021-06-12 10:15 Ekerö IK 2:Blå - Spånga IS FK 8 Träkvistavallen 225
2021-06-12 12:45 Ängby IF Röd 2 - AIK FF 13 Ängby IP 2
2021-06-12 13:45 Ursvik IK Blå 2 - Sollentuna FK Töjnan 2 Ursviks IP 12
2021-06-12 14:15 IF Brommapojkarna 24 - IF Brommapojkarna 27 Stora Mossens IP 2
2021-06-12 14:15 Vasalund IF 12 - Hässelby SK FF Röd Bergshamra IP 2
2021-06-13 15:30 IFK Lidingö FK 9 blå - Bele Barkarby FF 4 Bodal 1
Augusti
2021-08-28 11:30 Sollentuna FK Töjnan 2 - IFK Lidingö FK 9 blå Helenelunds IP 126
2021-08-28 11:30 Vällingby AIK 2 - Ursvik IK Blå 2 Hässelängens BP 1
2021-08-28 12:30 AIK FF 13 - Vasalund IF 12 Huvudstafältet 11
2021-08-29 10:15 IF Brommapojkarna 27 - Ekerö IK 2:Blå Stora Mossens IP 2
2021-08-29 12:15 Hässelby SK FF Röd - IF Brommapojkarna 8 Hässelby IP 21
2021-08-29 14:00 Spånga IS FK 8 - Ängby IF Röd 2 Nälsta BP 11
2021-08-29 19:30 Bele Barkarby FF 4 - IF Brommapojkarna 24 Veddestavallen 3
September
2021-09-04 09:00 IF Brommapojkarna 24 - Sollentuna FK Töjnan 2 Åkeshovs BP 12
2021-09-04 09:45 IF Brommapojkarna 8 - AIK FF 13 Blackeberg BP 11
2021-09-04 10:00 Hässelby SK FF Röd - Vällingby AIK 2 Hässelby IP 21
2021-09-04 10:15 Ängby IF Röd 2 - IF Brommapojkarna 27 Ängby IP 2
2021-09-04 14:00 Ekerö IK 2:Blå - Bele Barkarby FF 4 Träkvistavallen 225
2021-09-04 15:30 Vasalund IF 12 - Spånga IS FK 8 Bergshamra IP 2
2021-09-05 10:45 IFK Lidingö FK 9 blå - Ursvik IK Blå 2 Breviks IP 12
2021-09-11 11:30 Sollentuna FK Töjnan 2 - Ekerö IK 2:Blå Helenelunds IP 126
2021-09-11 11:30 Vällingby AIK 2 - IFK Lidingö FK 9 blå Hässelängens BP 1
2021-09-11 12:30 AIK FF 13 - Hässelby SK FF Röd Huvudstafältet 11
2021-09-11 13:45 Ursvik IK Blå 2 - IF Brommapojkarna 24 Ursviks IP 12
2021-09-11 16:45 IF Brommapojkarna 27 - Vasalund IF 12 Stora Mossens IP 2
2021-09-12 12:45 Spånga IS FK 8 - IF Brommapojkarna 8 Nälsta BP 11
2021-09-12 14:15 Bele Barkarby FF 4 - Ängby IF Röd 2 Veddestavallen 3
2021-09-18 09:45 IF Brommapojkarna 8 - IF Brommapojkarna 27 Blackeberg BP 11
2021-09-18 10:00 Hässelby SK FF Röd - Spånga IS FK 8 Hässelby IP 21
2021-09-18 10:15 Ängby IF Röd 2 - Sollentuna FK Töjnan 2 Ängby IP 2
2021-09-18 11:00 IF Brommapojkarna 24 - IFK Lidingö FK 9 blå Blackeberg BP 12
2021-09-18 12:45 Ekerö IK 2:Blå - Ursvik IK Blå 2 Träkvistavallen 225
2021-09-18 13:45 AIK FF 13 - Vällingby AIK 2 Huvudstafältet 11
2021-09-18 15:30 Vasalund IF 12 - Bele Barkarby FF 4 Bergshamra IP 2
2021-09-25 11:30 Sollentuna FK Töjnan 2 - Vasalund IF 12 Helenelunds IP 126
2021-09-25 11:30 Vällingby AIK 2 - IF Brommapojkarna 24 Hässelängens BP 1
2021-09-25 13:45 Ursvik IK Blå 2 - Ängby IF Röd 2 Ursviks IP 12
2021-09-25 13:45 AIK FF 13 - Spånga IS FK 8 Huvudstafältet 11
2021-09-25 16:45 IF Brommapojkarna 27 - Hässelby SK FF Röd Stora Mossens IP 2
2021-09-26 12:00 IFK Lidingö FK 9 blå - Ekerö IK 2:Blå Breviks IP 11
2021-09-26 14:15 Bele Barkarby FF 4 - IF Brommapojkarna 8 Veddestavallen 3
Oktober
2021-10-02 09:45 IF Brommapojkarna 8 - Sollentuna FK Töjnan 2 Blackeberg BP 11
2021-10-02 11:15 AIK FF 13 - IF Brommapojkarna 27 Huvudstafältet 11
2021-10-02 11:30 Ekerö IK 2:Blå - IF Brommapojkarna 24 Träkvistavallen 225
2021-10-02 15:30 Vasalund IF 12 - Ursvik IK Blå 2 Bergshamra IP 2
2021-10-02 16:15 Hässelby SK FF Röd - Bele Barkarby FF 4 Hässelby IP 21
2021-10-03 10:15 Spånga IS FK 8 - Vällingby AIK 2 Nälsta BP 11
2021-10-03 11:15 Ängby IF Röd 2 - IFK Lidingö FK 9 blå Ängby IP 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info