Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-26

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalarö SK 1 Johan Bergström Grön/Grön/Grön
Enskede IK Lila 2 Per Artvin 0704505060 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 17 gul Sasja Velander 0735939311 0735939311 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 26 vit Jon Erik Andreas Johnsson 0704224202 0704224202 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Blå Johannes Ernst 0721441086 Röd/Röd/Vita
IFK Haninge H2 Vesna Popovic Vit/Vit/Vit
Nynäshamns IF FK 2 Jonas Olsson Blå tröja/Blå byxa/Vita strumpor
Tungelsta IF 1 Katrin Westlund +46705611155 Orange/Svart/Svart
Tyresö FF FÖ Gul Mikael Lundgren 0706048272 Gul/Röd/Röda
Vega FC Vit Lisa Mardon 0705745472 vit/vit/vit
Vendelsö IK 3 David Bollhem 0730717894 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF Röd Petra Borssén 0739871185 Blå/Vit/Blå
Älvsjö AIK FF Vit 1 Magnus Kruppke vit/marinblå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 10:15 (Inst.) Tungelsta IF 1 - Vega FC Vit Tungelsta IP 11
2021-04-24 11:00 (Inst.) Västerhaninge IF Röd - Älvsjö AIK FF Vit 1 Hanvedens IP 225
2021-04-24 11:15 (Inst.) Vendelsö IK 3 - Hammarby IF FF 26 vit Vendelsömalmsskolan 11
2021-04-24 15:15 (Inst.) Hammarby IF FF 17 gul - Nynäshamns IF FK 2 Kärrtorps IP 31
2021-04-25 09:00 (Inst.) Hanvikens SK Blå - Tyresö FF FÖ Gul Trollbäckens IP 3
2021-04-25 16:30 (Inst.) Enskede IK Lila 2 - IFK Haninge H2 Enskede IP 4
Maj
2021-05-01 10:15 (Inst.) Nynäshamns IF FK 2 - Enskede IK Lila 2 Kvarnängens IP 22
2021-05-01 13:45 (Inst.) IFK Haninge H2 - Hanvikens SK Blå Torvalla IP 31
2021-05-01 14:00 (Inst.) Hammarby IF FF 26 vit - Hammarby IF FF 17 gul Kärrtorps IP 31
2021-05-02 10:15 (Inst.) Älvsjö AIK FF Vit 1 - Dalarö SK 1 Älvsjö IP 5
2021-05-02 12:45 (Inst.) Tyresö FF FÖ Gul - Tungelsta IF 1 Tyresövallen 225
2021-05-02 15:45 (Inst.) Vega FC Vit - Västerhaninge IF Röd Lyckeby BP 1
2021-05-07 18:00 Dalarö SK 1 - Västerhaninge IF Röd Dalarö IP 12
2021-05-08 10:15 Tungelsta IF 1 - IFK Haninge H2 Tungelsta IP 11
2021-05-08 11:15 Vendelsö IK 3 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Vendelsömalmsskolan 11
2021-05-09 09:00 Hanvikens SK Blå - Nynäshamns IF FK 2 Trollbäckens IP 3
2021-05-09 12:45 Tyresö FF FÖ Gul - Vega FC Vit Tyresövallen 225
2021-05-09 16:30 Enskede IK Lila 2 - Hammarby IF FF 26 vit Enskede IP 4
2021-05-22 10:15 Nynäshamns IF FK 2 - Tungelsta IF 1 Kvarnängens IP 22
2021-05-22 13:45 IFK Haninge H2 - Tyresö FF FÖ Gul Torvalla IP 31
2021-05-22 16:30 Hammarby IF FF 26 vit - Hanvikens SK Blå Kärrtorps IP 31
2021-05-23 10:00 Västerhaninge IF Röd - Vendelsö IK 3 Hanvedens IP 225
2021-05-23 10:15 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Hammarby IF FF 17 gul Älvsjö IP 5
2021-05-23 12:00 Vega FC Vit - Dalarö SK 1 Lyckeby BP 1
2021-05-29 11:15 Vendelsö IK 3 - Dalarö SK 1 Vendelsömalmsskolan 11
2021-05-29 11:15 IFK Haninge H2 - Vega FC Vit Torvalla IP 31
2021-05-29 11:30 Tungelsta IF 1 - Hammarby IF FF 26 vit Tungelsta IP 11
2021-05-29 11:30 Hammarby IF FF 17 gul - Västerhaninge IF Röd Kärrtorps IP 31
2021-05-30 11:30 Tyresö FF FÖ Gul - Nynäshamns IF FK 2 Tyresövallen 225
2021-05-30 17:45 Enskede IK Lila 2 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Enskede IP 4
Juni
2021-06-04 18:00 Dalarö SK 1 - Hammarby IF FF 17 gul Dalarö IP 12
2021-06-05 10:15 Nynäshamns IF FK 2 - IFK Haninge H2 Kvarnängens IP 22
2021-06-05 16:30 Hammarby IF FF 26 vit - Tyresö FF FÖ Gul Kärrtorps IP 31
2021-06-06 10:00 Västerhaninge IF Röd - Enskede IK Lila 2 Hanvedens IP 225
2021-06-06 10:15 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Hanvikens SK Blå Älvsjö IP 5
2021-06-06 12:00 Vega FC Vit - Vendelsö IK 3 Lyckeby BP 1
2021-06-12 10:15 Nynäshamns IF FK 2 - Vega FC Vit Kvarnängens IP 22
2021-06-12 12:30 IFK Haninge H2 - Hammarby IF FF 26 vit Torvalla IP 31
2021-06-12 12:45 Tungelsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Tungelsta IP 11
2021-06-12 16:30 Hammarby IF FF 17 gul - Vendelsö IK 3 Kärrtorps IP 31
2021-06-13 09:00 Hanvikens SK Blå - Västerhaninge IF Röd Trollbäckens IP 3
2021-06-13 17:45 Enskede IK Lila 2 - Dalarö SK 1 Enskede IP 4
Augusti
2021-08-27 18:00 Dalarö SK 1 - Hanvikens SK Blå Dalarö IP 12
2021-08-28 11:00 Västerhaninge IF Röd - Tungelsta IF 1 Hanvedens IP 225
2021-08-28 11:30 Hammarby IF FF 26 vit - Nynäshamns IF FK 2 Kärrtorps IP 31
2021-08-28 12:30 Vendelsö IK 3 - Enskede IK Lila 2 Vendelsömalmsskolan 12
2021-08-29 09:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Tyresö FF FÖ Gul Älvsjö IP 5
2021-08-29 15:45 Vega FC Vit - Hammarby IF FF 17 gul Lyckeby BP 1
September
2021-09-04 12:45 Tungelsta IF 1 - Dalarö SK 1 Tungelsta IP 11
2021-09-04 13:45 IFK Haninge H2 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Torvalla IP 31
2021-09-05 09:00 Hanvikens SK Blå - Vendelsö IK 3 Trollbäckens IP 3
2021-09-05 12:45 Tyresö FF FÖ Gul - Västerhaninge IF Röd Tyresövallen 225
2021-09-05 14:00 Enskede IK Lila 2 - Hammarby IF FF 17 gul Enskede IP 4
2021-09-05 17:45 Hammarby IF FF 26 vit - Vega FC Vit Kärrtorps IP 31
2021-09-10 18:00 Dalarö SK 1 - Tyresö FF FÖ Gul Dalarö IP 12
2021-09-11 11:00 Västerhaninge IF Röd - IFK Haninge H2 Hanvedens IP 225
2021-09-11 11:30 Hammarby IF FF 17 gul - Hanvikens SK Blå Kärrtorps IP 31
2021-09-11 12:30 Vendelsö IK 3 - Tungelsta IF 1 Vendelsömalmsskolan 11
2021-09-12 10:15 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Nynäshamns IF FK 2 Älvsjö IP 5
2021-09-12 13:15 Vega FC Vit - Enskede IK Lila 2 Lyckeby BP 1
2021-09-18 10:15 Nynäshamns IF FK 2 - Västerhaninge IF Röd Kvarnängens IP 22
2021-09-18 12:45 Tungelsta IF 1 - Hammarby IF FF 17 gul Tungelsta Skola 12
2021-09-18 16:30 Hammarby IF FF 26 vit - Älvsjö AIK FF Vit 1 Kärrtorps IP 31
2021-09-19 09:00 Hanvikens SK Blå - Enskede IK Lila 2 Trollbäckens IP 3
2021-09-19 09:45 IFK Haninge H2 - Dalarö SK 1 Torvalla IP 31
2021-09-19 14:00 Tyresö FF FÖ Gul - Vendelsö IK 3 Tyresövallen 225
2021-09-24 18:00 Dalarö SK 1 - Nynäshamns IF FK 2 Dalarö IP 12
2021-09-25 11:00 Västerhaninge IF Röd - Hammarby IF FF 26 vit Hanvedens IP 225
2021-09-25 11:15 Vendelsö IK 3 - IFK Haninge H2 Vendelsömalmsskolan 12
2021-09-25 15:15 Hammarby IF FF 17 gul - Tyresö FF FÖ Gul Kärrtorps IP 31
2021-09-26 14:30 Vega FC Vit - Hanvikens SK Blå Lyckeby BP 1
2021-09-26 17:45 Enskede IK Lila 2 - Tungelsta IF 1 Enskede IP 4
Oktober
2021-10-02 10:15 Nynäshamns IF FK 2 - Vendelsö IK 3 Kvarnängens IP 22
2021-10-02 12:45 Tungelsta IF 1 - Hanvikens SK Blå Tungelsta IP 11
2021-10-02 13:45 IFK Haninge H2 - Hammarby IF FF 17 gul Torvalla IP 31
2021-10-03 10:15 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Vega FC Vit Älvsjö IP 5
2021-10-03 12:45 Tyresö FF FÖ Gul - Enskede IK Lila 2 Tyresövallen 225
2021-10-09 10:30 Hammarby IF FF 26 vit - Dalarö SK 1 Dalarö IP 12

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info