Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-36

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 15 Klas Bjuremark 0760460899 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 14 Martin Kwarnmark 0708216334 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra 1 Johanna Vetterbring 0707972768 Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 9 vit Magnus Högström 0729656878 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK Blå Anders Jansson 0704133139 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK Svart 2B Lars-Göran Nilsson 0704961230 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 3 Martin Yrlid Grön/Vit/Grön
Råsunda IS 1 Farhan Ghafoor 0703149559 Blå/Vit/Blå
Sollentuna FK Töjnan 3 Johan Markström 0706201262 Svart/vit/Svart/Svart
Sundbybergs IK Blå Karin Ohlsén 0709450867 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK svart 1 Magnus Minnema Lindhé 0709538499 Gult/Svart/Svart
Vasalund IF 22 Henrik Stadler 0723337555 Röda/Svarta/Röda
Värtans IK vit Magnus Kepinski Saari 0708526092 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 14:45 (Inst.) Reymersholms IK 3 - IF Brommapojkarna 14 Tantolundens BP 12
2021-04-24 14:45 (Inst.) Sundbybergs IK Blå - Vasalund IF 22 Golfängarna 1
2021-04-24 15:00 (Inst.) Ursvik IK svart 1 - Värtans IK vit Ursviks IP 12
2021-04-24 16:45 (Inst.) IFK Bergshamra 1 - Sollentuna FK Töjnan 3 Bergshamra IP 2
2021-04-25 11:30 (Inst.) Karlbergs BK Blå - Råsunda IS 1 Kristinebergs IP 2
2021-04-25 13:45 (Inst.) Djurgårdens IF FF 15 - Norrtulls SK Svart 2B Hjorthagens IP 2
Maj
2021-05-01 14:00 (Inst.) Sollentuna FK Töjnan 3 - Djurgårdens IF FF 15 Helenelunds IP 125
2021-05-01 16:45 (Inst.) Vasalund IF 22 - IFK Bergshamra 1 Bergshamra IP 2
2021-05-02 09:00 (Inst.) IFK Lidingö FK 9 vit - Reymersholms IK 3 Högsätra BP 12
2021-05-02 11:15 (Inst.) Värtans IK vit - Sundbybergs IK Blå Hjorthagens IP 2
2021-05-02 11:30 (Inst.) IF Brommapojkarna 14 - Karlbergs BK Blå Stora Mossens IP 3
2021-05-02 15:00 (Inst.) Råsunda IS 1 - Ursvik IK svart 1 Huvudstafältet 12
2021-05-08 14:30 Sundbybergs IK Blå - Råsunda IS 1 Rissne IP 11
2021-05-08 14:45 Reymersholms IK 3 - Norrtulls SK Svart 2B Tantolundens BP 12
2021-05-08 15:00 Ursvik IK svart 1 - Karlbergs BK Blå Ursviks IP 12
2021-05-08 16:45 IFK Bergshamra 1 - Värtans IK vit Bergshamra IP 2
2021-05-09 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - IF Brommapojkarna 14 Högsätra BP 12
2021-05-09 13:45 Djurgårdens IF FF 15 - Vasalund IF 22 Hjorthagens IP 2
2021-05-22 12:45 Sollentuna FK Töjnan 3 - Reymersholms IK 3 Helenelunds IP 125
2021-05-23 11:15 Värtans IK vit - Djurgårdens IF FF 15 Hjorthagens IP 2
2021-05-23 14:00 IF Brommapojkarna 14 - Ursvik IK svart 1 Stora Mossens IP 3
2021-05-23 15:00 Råsunda IS 1 - IFK Bergshamra 1 Huvudstafältet 12
2021-05-23 15:15 Karlbergs BK Blå - Sundbybergs IK Blå Kristinebergs IP 2
2021-05-23 18:15 Norrtulls SK Svart 2B - IFK Lidingö FK 9 vit Bellevue BP 1
2021-05-29 13:30 Reymersholms IK 3 - Vasalund IF 22 Tantolundens BP 12
2021-05-29 14:45 Sundbybergs IK Blå - Ursvik IK svart 1 Rissne IP 2
2021-05-29 15:30 IFK Bergshamra 1 - Karlbergs BK Blå Bergshamra IP 2
2021-05-30 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Sollentuna FK Töjnan 3 Högsätra BP 12
2021-05-30 12:00 Norrtulls SK Svart 2B - IF Brommapojkarna 14 Bellevue BP 1
2021-05-30 13:45 Djurgårdens IF FF 15 - Råsunda IS 1 Hjorthagens IP 2
Juni
2021-06-05 09:15 IF Brommapojkarna 14 - Sundbybergs IK Blå Stora Mossens IP 3
2021-06-05 10:15 Sollentuna FK Töjnan 3 - Norrtulls SK Svart 2B Helenelunds IP 125
2021-06-05 13:45 Ursvik IK svart 1 - IFK Bergshamra 1 Ursviks IP 12
2021-06-06 12:30 Värtans IK vit - Reymersholms IK 3 Hjorthagens IP 2
2021-06-06 14:00 Karlbergs BK Blå - Djurgårdens IF FF 15 Kristinebergs IP 2
2021-06-06 14:15 Vasalund IF 22 - IFK Lidingö FK 9 vit Bergshamra IP 2
2021-06-12 12:15 Reymersholms IK 3 - Råsunda IS 1 Tantolundens BP 12
2021-06-12 14:00 Sollentuna FK Töjnan 3 - IF Brommapojkarna 14 Helenelunds IP 125
2021-06-12 15:30 IFK Bergshamra 1 - Sundbybergs IK Blå Bergshamra IP 2
2021-06-13 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Värtans IK vit Högsätra BP 12
2021-06-13 14:30 Norrtulls SK Svart 2B - Vasalund IF 22 Bellevue BP 1
2021-06-13 16:30 Djurgårdens IF FF 15 - Ursvik IK svart 1 Hjorthagens IP 2
Augusti
2021-08-28 14:45 Sundbybergs IK Blå - Djurgårdens IF FF 15 Rissne IP 11
2021-08-28 16:45 Vasalund IF 22 - Sollentuna FK Töjnan 3 Bergshamra IP 2
2021-08-29 11:15 Värtans IK vit - Norrtulls SK Svart 2B Hjorthagens IP 2
2021-08-29 14:00 IF Brommapojkarna 14 - IFK Bergshamra 1 Stora Mossens IP 3
2021-08-29 15:00 Råsunda IS 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Huvudstafältet 12
2021-08-29 16:30 Karlbergs BK Blå - Reymersholms IK 3 Kristinebergs IP 2
September
2021-09-04 13:30 Reymersholms IK 3 - Ursvik IK svart 1 Tantolundens BP 12
2021-09-04 16:45 Vasalund IF 22 - IF Brommapojkarna 14 Bergshamra IP 2
2021-09-05 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Karlbergs BK Blå Högsätra BP 12
2021-09-05 11:15 Djurgårdens IF FF 15 - IFK Bergshamra 1 Hjorthagens IP 2
2021-09-05 14:00 Sollentuna FK Töjnan 3 - Värtans IK vit Helenelunds IP 2
2021-09-05 17:00 Norrtulls SK Svart 2B - Råsunda IS 1 Bellevue BP 1
2021-09-11 14:30 Sundbybergs IK Blå - Reymersholms IK 3 Rissne IP 11
2021-09-11 15:00 Ursvik IK svart 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Ursviks IP 12
2021-09-12 11:15 Värtans IK vit - Vasalund IF 22 Hjorthagens IP 2
2021-09-12 14:00 IF Brommapojkarna 14 - Djurgårdens IF FF 15 Stora Mossens IP 3
2021-09-12 15:00 Råsunda IS 1 - Sollentuna FK Töjnan 3 Huvudstafältet 12
2021-09-12 15:15 Karlbergs BK Blå - Norrtulls SK Svart 2B Kristinebergs IP 2
2021-09-18 12:15 Reymersholms IK 3 - IFK Bergshamra 1 Tantolundens BP 12
2021-09-18 14:00 Sollentuna FK Töjnan 3 - Karlbergs BK Blå Helenelunds IP 125
2021-09-18 16:45 Vasalund IF 22 - Råsunda IS 1 Bergshamra IP 2
2021-09-19 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Sundbybergs IK Blå Högsätra BP 12
2021-09-19 13:45 Värtans IK vit - IF Brommapojkarna 14 Hjorthagens IP 2
2021-09-19 17:00 Norrtulls SK Svart 2B - Ursvik IK svart 1 Bellevue BP 1
2021-09-25 14:30 Sundbybergs IK Blå - Norrtulls SK Svart 2B Rissne IP 11
2021-09-25 15:00 Ursvik IK svart 1 - Sollentuna FK Töjnan 3 Ursviks IP 12
2021-09-25 16:45 IFK Bergshamra 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Bergshamra IP 2
2021-09-26 10:00 Djurgårdens IF FF 15 - Reymersholms IK 3 Hjorthagens IP 2
2021-09-26 12:45 Karlbergs BK Blå - Vasalund IF 22 Kristinebergs IP 2
2021-09-26 15:00 Råsunda IS 1 - Värtans IK vit Huvudstafältet 12
Oktober
2021-10-02 14:00 Sollentuna FK Töjnan 3 - Sundbybergs IK Blå Helenelunds IP 125
2021-10-02 16:45 Vasalund IF 22 - Ursvik IK svart 1 Bergshamra IP 2
2021-10-03 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Djurgårdens IF FF 15 Högsätra BP 12
2021-10-03 13:45 Värtans IK vit - Karlbergs BK Blå Hjorthagens IP 2
2021-10-03 15:00 Råsunda IS 1 - IF Brommapojkarna 14 Huvudstafältet 12
2021-10-03 15:45 Norrtulls SK Svart 2B - IFK Bergshamra 1 Bellevue BP 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info