Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-38

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 Hans Ola Källgården Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 11 Carl Ernst David Ingnäs 0707608665 Vinröd/Svart/Svarta
Djurö-Vindö IF 1 Markus Rüdel 0739039465 Lila/vit/Svart/Svart
Enskede IK Lila 1 Henrik Stengård 0708639390 Svarta/svarta/röda
Gustavsbergs IF FK Röd Patrick Bejerskog 0704322467 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 21 vit Peter Johansson 0709997901 0709997901 Vit/Grön/Vit
Ingarö IF Gul Carina Sondal 0720922490 Svart/Svart/Svart
Järla IF FK Vit Ninetta Edelsgren 0736568558 Vit svart/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Mörtnäs IF Svart Frida Johansson Grön/vit/Svart/Grön
Reymersholms IK 2 Anna Bergqvist Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF Ida Hiorth Lonning +460703023787 Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Vit 2 Henrik Reiz 0709906638 Röd/Blå/Blå
Vega FC P10 Lisa Mardon 0705745472 Vit/vit/vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 18:45 (Inst.) Enskede IK Lila 1 - Reymersholms IK 2 Enskede IP 4
2021-04-23 18:45 (Inst.) Ingarö IF Gul - Boo FF 11 Ingarö IP 225
2021-04-24 11:30 (Inst.) Hammarby IF FF 21 vit - Gustavsbergs IF FK Röd Kärrtorps IP 31
2021-04-24 15:45 (Inst.) Saltsjöbadens IF - Mörtnäs IF Svart Saltsjöbadens IP 2
2021-04-25 12:00 (Inst.) Vega FC P10 - Djurö-Vindö IF 1 Lyckeby BP 1
2021-04-25 12:45 (Inst.) Sickla IF Vit 2 - Järla IF FK Vit Sicklavallen 1
Maj
2021-05-01 10:15 (Inst.) Järla IF FK Vit - Vega FC P10 Nacka IP 216
2021-05-01 11:45 (Inst.) Djurö-Vindö IF 1 - Saltsjöbadens IF Djurö BP 1
2021-05-01 12:30 (Inst.) Gustavsbergs IF FK Röd - Sickla IF Vit 2 Ösby BP 11
2021-05-02 10:15 (Inst.) Reymersholms IK 2 - Hammarby IF FF 21 vit Tantolundens BP 11
2021-05-02 12:00 (Inst.) Boo FF 11 - Enskede IK Lila 1 Boovallen 125
2021-05-02 15:15 (Inst.) Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 - Ingarö IF Gul Kärrtorps IP 21
2021-05-07 17:30 Ingarö IF Gul - Mörtnäs IF Svart Ingarö IP 225
2021-05-07 18:45 Enskede IK Lila 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 Enskede IP 4
2021-05-08 10:15 Järla IF FK Vit - Djurö-Vindö IF 1 Nacka IP 216
2021-05-08 11:30 Hammarby IF FF 21 vit - Boo FF 11 Kärrtorps IP 31
2021-05-09 12:45 Sickla IF Vit 2 - Reymersholms IK 2 Sicklavallen 1
2021-05-09 14:30 Vega FC P10 - Gustavsbergs IF FK Röd Lyckeby BP 1
2021-05-22 08:30 Reymersholms IK 2 - Vega FC P10 Tantolundens BP 11
2021-05-22 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Järla IF FK Vit Ösby BP 11
2021-05-22 13:45 Mörtnäs IF Svart - Enskede IK Lila 1 Mörtnäs BP 1
2021-05-23 09:30 Saltsjöbadens IF - Ingarö IF Gul Saltsjöbadens IP 2
2021-05-23 12:00 Boo FF 11 - Sickla IF Vit 2 Boovallen 125
2021-05-23 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 - Hammarby IF FF 21 vit Kärrtorps IP 21
2021-05-29 10:15 Järla IF FK Vit - Reymersholms IK 2 Nacka IP 216
2021-05-29 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Djurö-Vindö IF 1 Ösby BP 11
2021-05-29 16:30 Enskede IK Lila 1 - Saltsjöbadens IF Enskede IP 4
2021-05-30 10:15 Sickla IF Vit 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 Sicklavallen 1
2021-05-30 12:00 Vega FC P10 - Boo FF 11 Lyckeby BP 1
2021-05-30 12:45 Hammarby IF FF 21 vit - Mörtnäs IF Svart Kärrtorps IP 31
Juni
2021-06-05 13:45 Mörtnäs IF Svart - Sickla IF Vit 2 Mörtnäs BP 1
2021-06-06 09:00 Reymersholms IK 2 - Gustavsbergs IF FK Röd Tantolundens BP 11
2021-06-06 09:30 Saltsjöbadens IF - Hammarby IF FF 21 vit Saltsjöbadens IP 2
2021-06-06 10:00 Djurö-Vindö IF 1 - Ingarö IF Gul Djurö BP 1
2021-06-06 10:45 Boo FF 11 - Järla IF FK Vit Boovallen 125
2021-06-06 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 - Vega FC P10 Kärrtorps IP 21
2021-06-12 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Boo FF 11 Ösby BP 11
2021-06-12 16:30 Enskede IK Lila 1 - Ingarö IF Gul Enskede IP 4
2021-06-13 10:15 Reymersholms IK 2 - Djurö-Vindö IF 1 Tantolundens BP 11
2021-06-13 11:30 Sickla IF Vit 2 - Saltsjöbadens IF Sicklavallen 1
2021-06-13 12:00 Vega FC P10 - Mörtnäs IF Svart Lyckeby BP 1
2021-06-13 15:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 - Järla IF FK Vit Bagarmossens BP 11
Augusti
2021-08-28 10:30 Djurö-Vindö IF 1 - Enskede IK Lila 1 Sjösalavallen 11
2021-08-28 11:30 Ingarö IF Gul - Hammarby IF FF 21 vit Ingarö IP 225
2021-08-28 13:45 Mörtnäs IF Svart - Järla IF FK Vit Mörtnäs BP 1
2021-08-28 15:45 Saltsjöbadens IF - Vega FC P10 Saltsjöbadens IP 2
2021-08-29 12:00 Boo FF 11 - Reymersholms IK 2 Boovallen 125
2021-08-29 15:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 - Gustavsbergs IF FK Röd Kärrtorps IP 21
September
2021-09-04 09:45 Reymersholms IK 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 Tantolundens BP 11
2021-09-04 10:15 Järla IF FK Vit - Saltsjöbadens IF Nacka IP 216
2021-09-04 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Mörtnäs IF Svart Ösby BP 11
2021-09-04 16:30 Hammarby IF FF 21 vit - Enskede IK Lila 1 Kärrtorps IP 31
2021-09-05 10:15 Sickla IF Vit 2 - Ingarö IF Gul Sicklavallen 1
2021-09-05 13:15 Boo FF 11 - Djurö-Vindö IF 1 Boovallen 125
2021-09-10 18:45 Enskede IK Lila 1 - Sickla IF Vit 2 Enskede IP 4
2021-09-11 10:30 Djurö-Vindö IF 1 - Hammarby IF FF 21 vit Sjösalavallen 11
2021-09-11 13:00 Ingarö IF Gul - Vega FC P10 Ingarö IP 225
2021-09-11 13:45 Mörtnäs IF Svart - Reymersholms IK 2 Mörtnäs BP 1
2021-09-11 17:00 Saltsjöbadens IF - Gustavsbergs IF FK Röd Saltsjöbadens IP 2
2021-09-12 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 - Boo FF 11 Kärrtorps IP 21
2021-09-18 08:30 Reymersholms IK 2 - Saltsjöbadens IF Tantolundens BP 12
2021-09-18 10:15 Järla IF FK Vit - Ingarö IF Gul Nacka IP 216
2021-09-19 10:15 Sickla IF Vit 2 - Hammarby IF FF 21 vit Sicklavallen 1
2021-09-19 12:00 Boo FF 11 - Mörtnäs IF Svart Boovallen 125
2021-09-19 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 - Djurö-Vindö IF 1 Kärrtorps IP 21
2021-09-19 15:45 Vega FC P10 - Enskede IK Lila 1 Lyckeby BP 1
2021-09-24 17:30 Ingarö IF Gul - Gustavsbergs IF FK Röd Ingarö IP 225
2021-09-24 18:45 Enskede IK Lila 1 - Järla IF FK Vit Enskede IP 4
2021-09-25 10:30 Djurö-Vindö IF 1 - Sickla IF Vit 2 Sjösalavallen 11
2021-09-25 13:45 Mörtnäs IF Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 Mörtnäs BP 1
2021-09-25 15:45 Saltsjöbadens IF - Boo FF 11 Saltsjöbadens IP 2
2021-09-26 12:45 Hammarby IF FF 21 vit - Vega FC P10 Kärrtorps IP 31
Oktober
2021-10-02 10:15 Järla IF FK Vit - Hammarby IF FF 21 vit Nacka IP 216
2021-10-02 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Enskede IK Lila 1 Ösby BP 11
2021-10-03 10:00 Reymersholms IK 2 - Ingarö IF Gul Långholmens BP 11
2021-10-03 12:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 - Saltsjöbadens IF Kärrtorps IP 21
2021-10-03 16:00 Mörtnäs IF Svart - Djurö-Vindö IF 1 Mörtnäs BP 1
2021-10-03 17:00 Vega FC P10 - Sickla IF Vit 2 Lyckeby BP 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info