Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-39

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Hans Ola Källgården Grön/svart/Svart/Svart
Enskede IK Blå/Grå Sam Gustav Ekenkrantz 0703231100 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Röd Daniel Nykvist Rött/Svart/Svart
IFK Haninge H1 Vesna Popovic Vit/Vit/Vit
Ingarö IF Vit Carina Sondal 0720922490 Svart/Svart/Svart
Reymersholms IK 5 Petter Bjerke Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 1 Ida Hiorth Lonning +460703023787 Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Röd 5 Stefan Engwall 0706180989 Röd/Blå/Blå
Skogås-Trångsunds FF Vit Peter Granberg Röd/Blå/Blå
Stureby SK Vit Andreas Broström Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 2 Daniel Welander 0707863636 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tallkrogens IF Robert Larsson Röd /Vit/Röda
Tyresö FF FÖ Röd Mikael Lundgren 0706048272 Gul/Röd/Röda
Älta IF vit Mathias Bohlin Gul/svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 17:30 (Inst.) Ingarö IF Vit - Enskede IK Blå/Grå Ingarö IP 226
2021-04-24 08:30 (Inst.) Skogås-Trångsunds FF Vit - Stuvsta IF 2 Nytorps Mosse IP 125
2021-04-24 10:00 (Inst.) Tallkrogens IF - Reymersholms IK 5 Gubbängens BP 11
2021-04-24 12:45 (Inst.) Stureby SK Vit - Tyresö FF FÖ Röd Stureby Skola BP 11
2021-04-24 13:45 (Inst.) IFK Haninge H1 - FoC Farsta FF Röd Torvalla IP 31
2021-04-24 14:00 (Inst.) Älta IF vit - Saltsjöbadens IF 1 Älta IP 2
2021-04-25 14:00 (Inst.) Sickla IF Röd 5 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Sicklavallen 1
Maj
2021-05-01 11:00 (Inst.) Reymersholms IK 5 - Sickla IF Röd 5 Tantolundens BP 12
2021-05-01 11:30 (Inst.) Stuvsta IF 2 - Tallkrogens IF Stuvsta IP 12
2021-05-01 16:30 (Inst.) Enskede IK Blå/Grå - IFK Haninge H1 Enskede IP 4
2021-05-02 09:30 (Inst.) Saltsjöbadens IF 1 - Ingarö IF Vit Saltsjöbadens IP 2
2021-05-02 11:30 (Inst.) Tyresö FF FÖ Röd - Skogås-Trångsunds FF Vit Tyresövallen 225
2021-05-02 12:45 (Inst.) FoC Farsta FF Röd - Stureby SK Vit Farsta IP 12
2021-05-02 14:00 (Inst.) Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - Älta IF vit Kärrtorps IP 21
2021-05-08 08:30 Skogås-Trångsunds FF Vit - FoC Farsta FF Röd Nytorps Mosse IP 125
2021-05-08 10:00 Tallkrogens IF - Tyresö FF FÖ Röd Gubbängens BP 11
2021-05-08 11:30 Stuvsta IF 2 - Reymersholms IK 5 Stuvsta IP 12
2021-05-08 12:45 Stureby SK Vit - Enskede IK Blå/Grå Stureby Skola BP 11
2021-05-08 14:00 Älta IF vit - Sickla IF Röd 5 Älta IP 2
2021-05-09 09:45 IFK Haninge H1 - Saltsjöbadens IF 1 Torvalla IP 31
2021-05-09 17:00 Ingarö IF Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Ingarö IP 226
2021-05-21 18:30 Sickla IF Röd 5 - Ingarö IF Vit Sicklavallen 1
2021-05-21 18:45 Enskede IK Blå/Grå - Skogås-Trångsunds FF Vit Enskede IP 4
2021-05-22 11:00 Reymersholms IK 5 - Älta IF vit Tantolundens BP 12
2021-05-22 17:00 Saltsjöbadens IF 1 - Stureby SK Vit Saltsjöbadens IP 2
2021-05-23 12:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - IFK Haninge H1 Kärrtorps IP 21
2021-05-23 12:45 FoC Farsta FF Röd - Tallkrogens IF Farsta IP 12
2021-05-23 12:45 Tyresö FF FÖ Röd - Stuvsta IF 2 Tyresövallen 225
2021-05-28 17:30 Ingarö IF Vit - Älta IF vit Ingarö IP 226
2021-05-29 08:30 Skogås-Trångsunds FF Vit - Saltsjöbadens IF 1 Nytorps Mosse IP 125
2021-05-29 10:00 Tallkrogens IF - Enskede IK Blå/Grå Gubbängens BP 12
2021-05-29 11:30 Stureby SK Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Stureby Skola BP 11
2021-05-29 11:30 Stuvsta IF 2 - FoC Farsta FF Röd Stuvsta IP 12
2021-05-29 12:30 IFK Haninge H1 - Sickla IF Röd 5 Torvalla IP 31
2021-05-30 10:15 Tyresö FF FÖ Röd - Reymersholms IK 5 Tyresövallen 225
Juni
2021-06-05 13:30 Reymersholms IK 5 - Ingarö IF Vit Tantolundens BP 12
2021-06-05 14:00 Älta IF vit - IFK Haninge H1 Älta IP 2
2021-06-05 14:30 Saltsjöbadens IF 1 - Tallkrogens IF Saltsjöbadens IP 2
2021-06-05 16:30 Enskede IK Blå/Grå - Stuvsta IF 2 Enskede IP 4
2021-06-06 11:30 Sickla IF Röd 5 - Stureby SK Vit Sicklavallen 1
2021-06-06 12:45 FoC Farsta FF Röd - Tyresö FF FÖ Röd Farsta IP 12
2021-06-06 15:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - Skogås-Trångsunds FF Vit Kärrtorps IP 21
2021-06-12 10:00 Tallkrogens IF - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Gubbängens BP 12
2021-06-12 11:30 Stureby SK Vit - Älta IF vit Stureby Skola BP 11
2021-06-12 11:30 Stuvsta IF 2 - Saltsjöbadens IF 1 Stuvsta IP 12
2021-06-13 09:30 Skogås-Trångsunds FF Vit - Sickla IF Röd 5 Nytorps Mosse IP 125
2021-06-13 09:45 IFK Haninge H1 - Ingarö IF Vit Torvalla IP 31
2021-06-13 10:15 Tyresö FF FÖ Röd - Enskede IK Blå/Grå Tyresövallen 225
2021-06-13 12:45 FoC Farsta FF Röd - Reymersholms IK 5 Farsta IP 12
Augusti
2021-08-27 17:30 Ingarö IF Vit - Stureby SK Vit Ingarö IP 226
2021-08-28 12:15 Reymersholms IK 5 - IFK Haninge H1 Tantolundens BP 12
2021-08-28 14:00 Älta IF vit - Skogås-Trångsunds FF Vit Älta IP 2
2021-08-28 16:30 Enskede IK Blå/Grå - FoC Farsta FF Röd Enskede IP 4
2021-08-28 17:00 Saltsjöbadens IF 1 - Tyresö FF FÖ Röd Saltsjöbadens IP 2
2021-08-29 11:30 Sickla IF Röd 5 - Tallkrogens IF Sicklavallen 1
2021-08-29 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - Stuvsta IF 2 Kärrtorps IP 21
September
2021-09-03 18:45 Enskede IK Blå/Grå - Reymersholms IK 5 Enskede IP 4
2021-09-04 08:30 Skogås-Trångsunds FF Vit - Ingarö IF Vit Nytorps Mosse IP 125
2021-09-04 10:00 Tallkrogens IF - Älta IF vit Gubbängens BP 11
2021-09-04 10:15 Stuvsta IF 2 - Sickla IF Röd 5 Stuvsta IP 12
2021-09-04 12:45 Stureby SK Vit - IFK Haninge H1 Stureby Skola BP 11
2021-09-05 11:30 FoC Farsta FF Röd - Saltsjöbadens IF 1 Farsta IP 12
2021-09-05 11:30 Tyresö FF FÖ Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Tyresövallen 225
2021-09-10 17:30 Ingarö IF Vit - Tallkrogens IF Ingarö IP 226
2021-09-11 13:45 IFK Haninge H1 - Skogås-Trångsunds FF Vit Torvalla IP 31
2021-09-11 14:00 Älta IF vit - Stuvsta IF 2 Älta IP 2
2021-09-11 14:45 Reymersholms IK 5 - Stureby SK Vit Tantolundens BP 12
2021-09-11 15:45 Saltsjöbadens IF 1 - Enskede IK Blå/Grå Saltsjöbadens IP 2
2021-09-12 11:30 Sickla IF Röd 5 - Tyresö FF FÖ Röd Sicklavallen 1
2021-09-12 15:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - FoC Farsta FF Röd Kärrtorps IP 21
2021-09-18 08:30 Skogås-Trångsunds FF Vit - Stureby SK Vit Nytorps Mosse IP 125
2021-09-18 10:00 Tallkrogens IF - IFK Haninge H1 Gubbängens BP 12
2021-09-18 11:30 Stuvsta IF 2 - Ingarö IF Vit Stuvsta IP 12
2021-09-19 09:30 Saltsjöbadens IF 1 - Reymersholms IK 5 Saltsjöbadens IP 2
2021-09-19 11:30 FoC Farsta FF Röd - Sickla IF Röd 5 Farsta IP 12
2021-09-19 12:45 Tyresö FF FÖ Röd - Älta IF vit Tyresövallen 225
2021-09-19 16:30 Enskede IK Blå/Grå - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Enskede IP 4
2021-09-24 17:30 Ingarö IF Vit - Tyresö FF FÖ Röd Ingarö IP 226
2021-09-25 12:45 Stureby SK Vit - Tallkrogens IF Stureby Skola BP 11
2021-09-25 14:00 Älta IF vit - FoC Farsta FF Röd Älta IP 2
2021-09-25 17:00 Reymersholms IK 5 - Skogås-Trångsunds FF Vit Långholmens BP 11
2021-09-26 09:45 IFK Haninge H1 - Stuvsta IF 2 Torvalla IP 31
2021-09-26 14:00 Sickla IF Röd 5 - Enskede IK Blå/Grå Sicklavallen 1
2021-09-26 15:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - Saltsjöbadens IF 1 Kärrtorps IP 21
Oktober
2021-10-01 18:45 Stuvsta IF 2 - Stureby SK Vit Stuvsta IP 12
2021-10-02 10:00 Tallkrogens IF - Skogås-Trångsunds FF Vit Gubbängens BP 12
2021-10-03 09:30 Saltsjöbadens IF 1 - Sickla IF Röd 5 Saltsjöbadens IP 2
2021-10-03 11:30 Tyresö FF FÖ Röd - IFK Haninge H1 Tyresövallen 225
2021-10-03 12:45 FoC Farsta FF Röd - Ingarö IF Vit Farsta IP 12
2021-10-03 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - Reymersholms IK 5 Kärrtorps IP 21
2021-10-03 16:30 Enskede IK Blå/Grå - Älta IF vit Enskede IP 4

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info