Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-40

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FoC Farsta FF Vit Nils Ekstrand 0709155215 Rött/Svart/Svart
Huddinge IF P10:4-4 Stefan Lindblom 0703165966 Gul med svarta detaljer/Svart/Gul
IFK Haninge J2 Linda Nilsson Vit/Vit/Vit
Rågsveds IF 2 Håkan Dackéus Gul/Grön/Gul
Segeltorps IF Segeltorps IF Kansli 087743302 0707721620 Blåvitt/Blå/Blå
Skogås-Trångsunds FF Grön Anna Carlsson 0707299778 Röd/Blå/Blå
Sköndals IK FK 1 Maja Ernström Sköld Marinblå/Marinblå/Marinblå
Sorunda IF 10 Martine Prinselaar 0708417529 Röd/Röd/Röd
Stuvsta IF 3 Henrik Overödder 0707382396 Grön/svart randig/Svart/Svart
Vendelsö IK 4 David Bollhem 0730717894 Blå/Blå/Blå
Årsta FF 3 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Blå 1 Andreas Liljestrand vit/marinblå/vita
Örby IS 11 Oskar Kalmaru 0736330749 Röd/Blå/Blå/Röd
Ösmo GIF FK gul Conny Lennart Norberg 0730676302 Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 19:15 (Inst.) Segeltorps IF - Rågsveds IF 2 Segeltorps IP 2
2021-04-24 10:00 (Inst.) Sorunda IF 10 - Vendelsö IK 4 Sunnerby IP 12
2021-04-24 10:15 (Inst.) Ösmo GIF FK gul - IFK Haninge J2 Ösmo IP 11
2021-04-24 15:15 (Inst.) Älvsjö AIK FF Blå 1 - Huddinge IF P10:4-4 Älvsjö IP 4
2021-04-25 09:30 (Inst.) Skogås-Trångsunds FF Grön - Sköndals IK FK 1 Nytorps Mosse IP 125
2021-04-25 10:15 (Inst.) FoC Farsta FF Vit - Stuvsta IF 3 Farsta IP 12
2021-04-25 14:40 (Inst.) Årsta FF 3 - Örby IS 11 Årstagårdens BP 115
Maj
2021-05-01 09:00 (Inst.) Örby IS 11 - FoC Farsta FF Vit Örby BP 1
2021-05-01 10:15 (Inst.) Stuvsta IF 3 - Skogås-Trångsunds FF Grön Stuvsta IP 12
2021-05-01 10:15 (Inst.) Rågsveds IF 2 - Sorunda IF 10 Hagsätra IP 12
2021-05-01 11:30 (Inst.) Sköndals IK FK 1 - Ösmo GIF FK gul Sandåkra BP 12
2021-05-01 15:00 (Inst.) Vendelsö IK 4 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Vendelsömalmsskolan 11
2021-05-02 09:45 (Inst.) IFK Haninge J2 - Segeltorps IF Torvalla IP 31
2021-05-02 12:30 (Inst.) Huddinge IF P10:4-4 - Årsta FF 3 Källbrinksskolans IP 1
2021-05-07 19:15 Segeltorps IF - Sköndals IK FK 1 Segeltorps IP 2
2021-05-08 10:15 Rågsveds IF 2 - Vendelsö IK 4 Hagsätra IP 12
2021-05-08 11:00 Sorunda IF 10 - IFK Haninge J2 Gudby IP 11
2021-05-08 11:30 Ösmo GIF FK gul - Stuvsta IF 3 Ösmo IP 11
2021-05-09 09:30 Skogås-Trångsunds FF Grön - Örby IS 11 Nytorps Mosse IP 125
2021-05-09 11:30 FoC Farsta FF Vit - Huddinge IF P10:4-4 Farsta IP 12
2021-05-09 14:40 Årsta FF 3 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Årstagårdens BP 115
2021-05-22 11:30 Stuvsta IF 3 - Segeltorps IF Stuvsta IP 12
2021-05-22 11:30 Sköndals IK FK 1 - Sorunda IF 10 Sandåkra BP 12
2021-05-22 14:00 Älvsjö AIK FF Blå 1 - FoC Farsta FF Vit Älvsjö IP 4
2021-05-22 15:00 Vendelsö IK 4 - Årsta FF 3 Vendelsömalmsskolan 11
2021-05-23 09:45 IFK Haninge J2 - Rågsveds IF 2 Torvalla IP 31
2021-05-23 12:15 Örby IS 11 - Ösmo GIF FK gul Örby BP 1
2021-05-23 13:45 Huddinge IF P10:4-4 - Skogås-Trångsunds FF Grön Källbrinksskolans IP 1
2021-05-28 19:15 Segeltorps IF - Örby IS 11 Segeltorps IP 2
2021-05-29 10:15 Rågsveds IF 2 - Sköndals IK FK 1 Hagsätra IP 12
2021-05-29 11:00 Sorunda IF 10 - Stuvsta IF 3 Gudby IP 11
2021-05-29 11:30 Ösmo GIF FK gul - Huddinge IF P10:4-4 Ösmo IP 11
2021-05-30 09:30 Skogås-Trångsunds FF Grön - Älvsjö AIK FF Blå 1 Nytorps Mosse IP 125
2021-05-30 09:45 IFK Haninge J2 - Vendelsö IK 4 Torvalla IP 31
2021-05-30 10:15 FoC Farsta FF Vit - Årsta FF 3 Farsta IP 12
Juni
2021-06-05 09:00 Örby IS 11 - Sorunda IF 10 Örby BP 1
2021-06-05 11:30 Sköndals IK FK 1 - IFK Haninge J2 Sandåkra BP 12
2021-06-05 12:45 Stuvsta IF 3 - Rågsveds IF 2 Stuvsta IP 12
2021-06-05 14:00 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Ösmo GIF FK gul Älvsjö IP 4
2021-06-05 15:00 Vendelsö IK 4 - FoC Farsta FF Vit Vendelsömalmsskolan 11
2021-06-06 12:30 Huddinge IF P10:4-4 - Segeltorps IF Källbrinksskolans IP 1
2021-06-06 14:40 Årsta FF 3 - Skogås-Trångsunds FF Grön Årstagårdens BP 115
2021-06-12 08:30 Skogås-Trångsunds FF Grön - FoC Farsta FF Vit Nytorps Mosse IP 125
2021-06-12 10:15 Rågsveds IF 2 - Örby IS 11 Hagsätra IP 12
2021-06-12 11:00 Sorunda IF 10 - Huddinge IF P10:4-4 Gudby IP 11
2021-06-12 11:30 Ösmo GIF FK gul - Årsta FF 3 Ösmo IP 11
2021-06-12 11:30 Sköndals IK FK 1 - Vendelsö IK 4 Sandåkra BP 12
2021-06-12 13:45 IFK Haninge J2 - Stuvsta IF 3 Torvalla IP 31
2021-06-13 10:00 Segeltorps IF - Älvsjö AIK FF Blå 1 Segeltorps IP 2
Augusti
2021-08-28 11:30 Stuvsta IF 3 - Sköndals IK FK 1 Stuvsta IP 12
2021-08-28 13:45 Vendelsö IK 4 - Skogås-Trångsunds FF Grön Vendelsömalmsskolan 12
2021-08-28 14:00 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Sorunda IF 10 Älvsjö IP 4
2021-08-29 10:15 FoC Farsta FF Vit - Ösmo GIF FK gul Farsta IP 12
2021-08-29 12:30 Huddinge IF P10:4-4 - Rågsveds IF 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-08-29 14:40 Årsta FF 3 - Segeltorps IF Årstagårdens BP 115
2021-08-29 14:45 Örby IS 11 - IFK Haninge J2 Örby BP 1
September
2021-09-04 10:15 Rågsveds IF 2 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Hagsätra IP 12
2021-09-04 11:00 Sorunda IF 10 - Årsta FF 3 Gudby IP 11
2021-09-04 11:30 Ösmo GIF FK gul - Skogås-Trångsunds FF Grön Ösmo IP 11
2021-09-04 11:30 Stuvsta IF 3 - Vendelsö IK 4 Stuvsta IP 12
2021-09-04 12:45 Sköndals IK FK 1 - Örby IS 11 Sandåkra BP 12
2021-09-05 09:45 IFK Haninge J2 - Huddinge IF P10:4-4 Torvalla IP 31
2021-09-05 12:30 Segeltorps IF - FoC Farsta FF Vit Segeltorps IP 2
2021-09-11 09:00 Örby IS 11 - Stuvsta IF 3 Örby BP 1
2021-09-11 13:45 Vendelsö IK 4 - Ösmo GIF FK gul Vendelsömalmsskolan 12
2021-09-11 15:15 Älvsjö AIK FF Blå 1 - IFK Haninge J2 Älvsjö IP 4
2021-09-12 09:30 Skogås-Trångsunds FF Grön - Segeltorps IF Nytorps Mosse IP 125
2021-09-12 11:30 FoC Farsta FF Vit - Sorunda IF 10 Farsta IP 12
2021-09-12 13:45 Huddinge IF P10:4-4 - Sköndals IK FK 1 Källbrinksskolans IP 1
2021-09-12 14:40 Årsta FF 3 - Rågsveds IF 2 Årstagårdens BP 115
2021-09-18 09:00 Örby IS 11 - Vendelsö IK 4 Örby BP 1
2021-09-18 10:15 Stuvsta IF 3 - Huddinge IF P10:4-4 Stuvsta IP 12
2021-09-18 10:15 Rågsveds IF 2 - FoC Farsta FF Vit Hagsätra IP 12
2021-09-18 11:00 Sorunda IF 10 - Skogås-Trångsunds FF Grön Gudby IP 11
2021-09-18 12:45 Sköndals IK FK 1 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Sandåkra BP 12
2021-09-19 10:00 Segeltorps IF - Ösmo GIF FK gul Segeltorps IP 2
2021-09-19 11:00 IFK Haninge J2 - Årsta FF 3 Torvalla IP 31
2021-09-25 10:15 Ösmo GIF FK gul - Sorunda IF 10 Ösmo IP 11
2021-09-25 12:30 Vendelsö IK 4 - Segeltorps IF Vendelsömalmsskolan 11
2021-09-25 15:15 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Stuvsta IF 3 Älvsjö IP 4
2021-09-26 09:30 Skogås-Trångsunds FF Grön - Rågsveds IF 2 Nytorps Mosse IP 125
2021-09-26 10:15 FoC Farsta FF Vit - IFK Haninge J2 Farsta IP 12
2021-09-26 13:45 Huddinge IF P10:4-4 - Örby IS 11 Källbrinksskolans IP 1
2021-09-26 14:40 Årsta FF 3 - Sköndals IK FK 1 Årstagårdens BP 115
Oktober
2021-10-02 09:00 Örby IS 11 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Örby BP 1
2021-10-02 10:15 Stuvsta IF 3 - Årsta FF 3 Stuvsta IP 12
2021-10-02 10:15 Rågsveds IF 2 - Ösmo GIF FK gul Hagsätra IP 12
2021-10-02 11:00 Sorunda IF 10 - Segeltorps IF Gudby IP 11
2021-10-02 12:45 Sköndals IK FK 1 - FoC Farsta FF Vit Sandåkra BP 12
2021-10-03 09:45 IFK Haninge J2 - Skogås-Trångsunds FF Grön Torvalla IP 31
2021-10-03 11:15 Huddinge IF P10:4-4 - Vendelsö IK 4 Källbrinksskolans IP 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info