Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-12

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 6 Martin Christensson 0709599006 Vinröd/Svart/Svarta
Hammarby IF FF 14 grön Tobias Löfgren Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 26 grön Ola Hertzberg Vit/Grön/Vit
Huddinge IF P09:3-1 Jimmy Poopuu 0723276565 Gul med svarta detaljer/Svart/gul
IFK Haninge J1 Omar Moggi 0735188533 Vit/Vit/Vit
Rönninge Salem Fotboll 1 Daniel Carlberg 0705320171 Gul/Svart/Gul
Stureby SK Blå Steve Posch 0735075053 Blå/Vit/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Peter Duhlin Grön/Grön/Grön
Tunisiska FC Röd Anis ben Laroussi Ben Hassine 0739047957 Röd/Röd/Vit
Vega FC U12:2 Ulrika Johansson Vit/vit/vit
Vendelsö IK 2 Johan Willix 0708887843 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF Svart 2 Maarit Lindahl vit/marinblå/vita
Örby IS Röd Daniel Nesz 0705685504 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 18:45 (Inst.) Älvsjö AIK FF Svart 2 - Örby IS Röd Älvsjö IP 4
2021-04-24 10:15 (Inst.) Rönninge Salem Fotboll 1 - Boo FF 6 Berga IP 11
2021-04-24 11:15 (Inst.) Huddinge IF P09:3-1 - Vendelsö IK 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-04-24 12:45 (Inst.) Tunisiska FC Röd - Stureby SK Blå Västboda BP 1
2021-04-24 14:00 (Inst.) Hammarby IF FF 14 grön - IFK Haninge J1 Kärrtorps IP 32
2021-04-25 17:00 (Inst.) Vega FC U12:2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Lyckeby BP 1
Maj
2021-05-01 11:30 (Inst.) Örby IS Röd - Tunisiska FC Röd Örby BP 1
2021-05-01 12:00 (Inst.) Stureby SK Blå - Rönninge Salem Fotboll 1 Stureby Skola BP 12
2021-05-01 12:30 (Inst.) IFK Haninge J1 - Vega FC U12:2 Torvalla IP 31
2021-05-01 16:30 (Inst.) Hammarby IF FF 26 grön - Hammarby IF FF 14 grön Kärrtorps IP 32
2021-05-02 09:30 (Inst.) Boo FF 6 - Huddinge IF P09:3-1 Boovallen 22
2021-05-02 12:45 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Älvsjö AIK FF Svart 2 Brantbrinks IP 21
2021-05-07 18:45 Älvsjö AIK FF Svart 2 - IFK Haninge J1 Älvsjö IP 4
2021-05-08 11:15 Huddinge IF P09:3-1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Källbrinksskolans IP 1
2021-05-08 12:45 Tunisiska FC Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Västboda BP 1
2021-05-09 10:30 Örby IS Röd - Stureby SK Blå Lisebergs BP 11
2021-05-09 16:30 Hammarby IF FF 14 grön - Vendelsö IK 2 Kärrtorps IP 32
2021-05-09 18:15 Vega FC U12:2 - Hammarby IF FF 26 grön Lyckeby BP 1
2021-05-22 10:00 Vendelsö IK 2 - Vega FC U12:2 Vendelsömalmsskolan 12
2021-05-22 11:15 IFK Haninge J1 - Tunisiska FC Röd Torvalla IP 31
2021-05-22 12:00 Stureby SK Blå - Huddinge IF P09:3-1 Stureby Skola BP 12
2021-05-23 09:30 Boo FF 6 - Hammarby IF FF 14 grön Boovallen 22
2021-05-23 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Örby IS Röd Brantbrinks IP 21
2021-05-23 16:30 Hammarby IF FF 26 grön - Älvsjö AIK FF Svart 2 Kärrtorps IP 32
2021-05-29 11:30 Örby IS Röd - IFK Haninge J1 Örby BP 1
2021-05-29 15:15 Hammarby IF FF 14 grön - Rönninge Salem Fotboll 1 Kärrtorps IP 32
2021-05-30 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Stureby SK Blå Brantbrinks IP 21
2021-05-30 17:00 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Vendelsö IK 2 Älvsjö IP 4
2021-05-30 18:15 Vega FC U12:2 - Boo FF 6 Lyckeby BP 1
Juni
2021-06-04 18:00 Hammarby IF FF 26 grön - Örby IS Röd Gubbängens IP 11
2021-06-05 10:00 Vendelsö IK 2 - Tunisiska FC Röd Vendelsömalmsskolan 12
2021-06-05 10:15 Rönninge Salem Fotboll 1 - Vega FC U12:2 Berga IP 11
2021-06-05 11:15 Huddinge IF P09:3-1 - Hammarby IF FF 14 grön Källbrinksskolans IP 1
2021-06-05 11:15 IFK Haninge J1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Torvalla IP 31
2021-06-06 09:30 Boo FF 6 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Boovallen 22
2021-06-12 09:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Hammarby IF FF 26 grön Brantbrinks IP 11
2021-06-12 11:15 IFK Haninge J1 - Stureby SK Blå Torvalla IP 31
2021-06-12 11:30 Örby IS Röd - Vendelsö IK 2 Örby BP 1
2021-06-12 12:45 Tunisiska FC Röd - Boo FF 6 Västboda BP 1
2021-06-13 09:00 Tunisiska FC Röd - Hammarby IF FF 26 grön Hägerstensåsens BP 11
2021-06-13 17:00 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Älvsjö IP 4
2021-06-13 18:15 Vega FC U12:2 - Huddinge IF P09:3-1 Lyckeby BP 1
Augusti
2021-08-28 10:00 Vendelsö IK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Vendelsömalmsskolan 12
2021-08-28 10:15 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tunisiska FC Röd Berga IP 11
2021-08-28 12:00 Stureby SK Blå - Hammarby IF FF 14 grön Stureby Skola BP 12
2021-08-28 12:30 Huddinge IF P09:3-1 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-08-29 09:30 Boo FF 6 - Örby IS Röd Boovallen 22
2021-08-29 11:00 Hammarby IF FF 26 grön - IFK Haninge J1 Kärrtorps IP 31
September
2021-09-04 11:15 IFK Haninge J1 - Vendelsö IK 2 Torvalla IP 31
2021-09-04 12:45 Tunisiska FC Röd - Huddinge IF P09:3-1 Västboda BP 1
2021-09-05 15:00 Örby IS Röd - Rönninge Salem Fotboll 1 Stureby Skola BP 11
2021-09-05 16:30 Hammarby IF FF 26 grön - Stureby SK Blå Kärrtorps IP 32
2021-09-08 19:00 Vega FC U12:2 - Hammarby IF FF 14 grön Lyckeby BP 1
2021-09-09 19:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Boo FF 6 Velamsunds BP
2021-09-10 17:00 Boo FF 6 - Hammarby IF FF 26 grön Boovallen 11
2021-09-11 10:15 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Berga IP 11
2021-09-11 11:15 Huddinge IF P09:3-1 - Örby IS Röd Källbrinksskolans IP 1
2021-09-11 12:00 Stureby SK Blå - Vega FC U12:2 Stureby Skola BP 12
2021-09-11 15:00 Vendelsö IK 2 - Hammarby IF FF 26 grön Vendelsömalmsskolan 11
2021-09-12 09:30 Boo FF 6 - IFK Haninge J1 Boovallen 22
2021-09-12 17:45 Hammarby IF FF 14 grön - Älvsjö AIK FF Svart 2 Kärrtorps IP 32
2021-09-18 10:00 Vendelsö IK 2 - Stureby SK Blå Vendelsömalmsskolan 12
2021-09-18 12:30 IFK Haninge J1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Torvalla IP 31
2021-09-18 12:45 Tunisiska FC Röd - Hammarby IF FF 14 grön Västboda BP 1
2021-09-19 15:45 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Vega FC U12:2 Älvsjö IP 4
2021-09-21 18:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Huddinge IF P09:3-1 Brantbrinks IP 11
2021-09-25 10:15 Rönninge Salem Fotboll 1 - Hammarby IF FF 26 grön Berga IP 11
2021-09-25 11:15 Huddinge IF P09:3-1 - IFK Haninge J1 Källbrinksskolans IP 1
2021-09-26 10:45 Boo FF 6 - Vendelsö IK 2 Boovallen 22
2021-09-26 15:45 Vega FC U12:2 - Tunisiska FC Röd Lyckeby BP 1
2021-09-26 19:00 Hammarby IF FF 14 grön - Örby IS Röd Kärrtorps IP 32
Oktober
2021-10-01 18:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Hammarby IF FF 14 grön Brantbrinks IP 11
2021-10-02 11:30 Örby IS Röd - Vega FC U12:2 Örby BP 1
2021-10-02 12:45 Tunisiska FC Röd - Älvsjö AIK FF Svart 2 Västboda BP 1
2021-10-02 16:30 Hammarby IF FF 26 grön - Huddinge IF P09:3-1 Kärrtorps IP 32
2021-10-03 09:30 Boo FF 6 - Stureby SK Blå Boovallen 22
2021-10-03 13:00 Vendelsö IK 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Vendelsömalmsskolan 12
2021-10-09 12:30 Stureby SK Blå - Älvsjö AIK FF Svart 2 Stureby Skola BP 12

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info