Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-18

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ekerö IK 1:Blå Fredrik Palm 0700807637 Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 24 Mikael Hammarström 0705665422 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 5 blå Torbjörn Sahlin 0702041147 blåvit randig/blå/blå
Kallhälls FF Gul Johan Forsberg 0702410099 Blå/Blå/Blå
Kungsängens IF 3 Tomas Farhat vit/blå/vit
Rissne IF Marino Miskulin 0703204522 Röd/Svart/Svart
Sollentuna FK Tegel. 3 Torben Thörnberg 0739849225 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 2 Anders Melldén 0707306560 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Vit Johanna Svalstedt 0730477599 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Svart 1 Anders Erik Sandberg 0706808604 Gult/Svart/Svart
Vasalund IF Röd Anna Larsson 0702107291 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Grön 1 Mikael Wik 0705680881 0705680881 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 10:00 (Inst.) Ursvik IK Svart 1 - Rissne IF Ursviks IP 12
2021-04-24 10:30 (Inst.) IF Brommapojkarna 24 - Ekerö IK 1:Blå Stora Mossens IP 2
2021-04-24 11:30 (Inst.) Kungsängens IF 3 - Ängby IF Grön 1 Kungsängens IP 32
2021-04-24 14:30 (Inst.) Vasalund IF Röd - Sollentuna FK Tegel. 3 Råstasjön 12
2021-04-24 15:15 (Inst.) IFK Lidingö FK 5 blå - Sundbybergs IK Vit Hersby BP 1
Maj
2021-05-01 11:30 (Inst.) Spånga IS FK 2 - Ursvik IK Svart 1 Nälsta BP 11
2021-05-01 12:30 (Inst.) Rissne IF - Vasalund IF Röd Rissne IP 2
2021-05-02 11:15 (Inst.) Sollentuna FK Tegel. 3 - IFK Lidingö FK 5 blå Helenelunds IP 2
2021-05-02 12:30 (Inst.) Sundbybergs IK Vit - IF Brommapojkarna 24 Örvallen 2
2021-05-02 17:15 (Inst.) Ekerö IK 1:Blå - Kallhälls FF Gul Träkvistavallen 21
2021-05-08 10:00 Ursvik IK Svart 1 - Ängby IF Grön 1 Ursviks IP 12
2021-05-08 10:15 Kungsängens IF 3 - Kallhälls FF Gul Kungsängens IP 32
2021-05-08 11:45 IF Brommapojkarna 24 - Sollentuna FK Tegel. 3 Stora Mossens IP 2
2021-05-08 14:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Rissne IF Hersby BP 1
2021-05-09 12:30 Sundbybergs IK Vit - Ekerö IK 1:Blå Örvallen 2
2021-05-09 13:00 Vasalund IF Röd - Spånga IS FK 2 Råstasjön 11
2021-05-22 11:30 Spånga IS FK 2 - IFK Lidingö FK 5 blå Nälsta BP 11
2021-05-22 12:30 Rissne IF - IF Brommapojkarna 24 Rissne IP 2
2021-05-22 15:15 Ängby IF Grön 1 - Vasalund IF Röd Ängby IP 2
2021-05-23 10:00 Sollentuna FK Tegel. 3 - Sundbybergs IK Vit Helenelunds IP 2
2021-05-23 16:00 Ekerö IK 1:Blå - Kungsängens IF 3 Träkvistavallen 21
2021-05-29 10:00 Ursvik IK Svart 1 - Kallhälls FF Gul Ursviks IP 12
2021-05-29 13:00 IF Brommapojkarna 24 - Spånga IS FK 2 Stora Mossens IP 2
2021-05-29 16:30 IFK Lidingö FK 5 blå - Ängby IF Grön 1 Hersby BP 1
2021-05-30 10:00 Sollentuna FK Tegel. 3 - Ekerö IK 1:Blå Helenelunds IP 2
2021-05-30 12:30 Sundbybergs IK Vit - Rissne IF Örvallen 2
Juni
2021-06-05 11:30 Spånga IS FK 2 - Sundbybergs IK Vit Nälsta BP 11
2021-06-05 12:30 Rissne IF - Sollentuna FK Tegel. 3 Rissne IP 2
2021-06-05 12:45 Kungsängens IF 3 - Ursvik IK Svart 1 Kungsängens IP 32
2021-06-05 12:45 Kallhälls FF Gul - Vasalund IF Röd Bolindervallen 21
2021-06-05 16:30 Ängby IF Grön 1 - IF Brommapojkarna 24 Ängby IP 2
2021-06-12 11:30 IFK Lidingö FK 5 blå - Kallhälls FF Gul Hersby BP 1
2021-06-12 12:30 Rissne IF - Ekerö IK 1:Blå Rissne IP 2
2021-06-12 14:30 Vasalund IF Röd - Kungsängens IF 3 Råstasjön 12
2021-06-13 10:00 Sollentuna FK Tegel. 3 - Spånga IS FK 2 Helenelunds IP 2
2021-06-13 12:30 Sundbybergs IK Vit - Ängby IF Grön 1 Örvallen 2
Augusti
2021-08-28 10:15 Kungsängens IF 3 - IFK Lidingö FK 5 blå Kungsängens IP 32
2021-08-28 12:45 Kallhälls FF Gul - IF Brommapojkarna 24 Bolindervallen 21
2021-08-28 14:00 Spånga IS FK 2 - Rissne IF Nälsta BP 11
2021-08-28 16:30 Ängby IF Grön 1 - Sollentuna FK Tegel. 3 Ängby IP 2
2021-08-29 16:00 Ekerö IK 1:Blå - Ursvik IK Svart 1 Träkvistavallen 21
September
2021-09-04 11:30 Spånga IS FK 2 - Ekerö IK 1:Blå Nälsta BP 11
2021-09-04 11:45 IF Brommapojkarna 24 - Kungsängens IF 3 Stora Mossens IP 2
2021-09-04 12:30 Rissne IF - Ängby IF Grön 1 Rissne IP 2
2021-09-04 14:30 Vasalund IF Röd - Ursvik IK Svart 1 Råstasjön 12
2021-09-05 12:30 Sundbybergs IK Vit - Kallhälls FF Gul Örvallen 2
2021-09-10 18:00 Kallhälls FF Gul - Sollentuna FK Tegel. 3 Helenelunds IP 2
2021-09-10 19:15 Ängby IF Grön 1 - Spånga IS FK 2 Ängby IP 2
2021-09-11 10:00 Ursvik IK Svart 1 - IFK Lidingö FK 5 blå Ursviks IP 12
2021-09-11 11:30 Kungsängens IF 3 - Sundbybergs IK Vit Kungsängens IP 32
2021-09-12 16:00 Ekerö IK 1:Blå - Vasalund IF Röd Träkvistavallen 21
2021-09-18 11:45 IF Brommapojkarna 24 - Ursvik IK Svart 1 Stora Mossens IP 2
2021-09-18 12:30 Rissne IF - Kallhälls FF Gul Rissne IP 2
2021-09-18 14:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Vasalund IF Röd Hersby BP 1
2021-09-18 16:30 Ängby IF Grön 1 - Ekerö IK 1:Blå Ängby IP 2
2021-09-19 11:15 Sollentuna FK Tegel. 3 - Kungsängens IF 3 Helenelunds IP 2
2021-09-25 10:00 Ursvik IK Svart 1 - Sundbybergs IK Vit Ursviks IP 12
2021-09-25 11:30 Kungsängens IF 3 - Rissne IF Kungsängens IP 32
2021-09-25 12:45 Kallhälls FF Gul - Spånga IS FK 2 Bolindervallen 21
2021-09-25 14:30 Vasalund IF Röd - IF Brommapojkarna 24 Råstasjön 12
2021-09-26 14:30 Ekerö IK 1:Blå - IFK Lidingö FK 5 blå Träkvistavallen 21
Oktober
2021-10-02 11:30 Spånga IS FK 2 - Kungsängens IF 3 Nälsta BP 11
2021-10-02 13:00 IF Brommapojkarna 24 - IFK Lidingö FK 5 blå Stora Mossens IP 2
2021-10-02 16:30 Ängby IF Grön 1 - Kallhälls FF Gul Ängby IP 2
2021-10-03 11:15 Sollentuna FK Tegel. 3 - Ursvik IK Svart 1 Helenelunds IP 2
2021-10-03 12:30 Sundbybergs IK Vit - Vasalund IF Röd Örvallen 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info