Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-19

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 9 Erol Ercan Pektas 0707303141 Svart/Vit/Svart/Gul
Ekerö IK 2:Gul Ingela Liljebjörn Blå/Blå/Blå
Ekerö IK 3:Blå Nina Hanses 0702633338 Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF Vit/vit Pia Frodelius 0722258202 0722258202 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 20 Carl Beyer 0706855590 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 7 Mattias Brantsberg 0768186603 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 10 blå Erik Nordström 0708337402 blåvit randig/blå/blå
Skå IK & Bygdegård Grön David Gounaris gul/Grön/Gul
Sollentuna FK Töjnan 2 Terry Potter 0725738805 Svart/vit/Svart/Svart
Sundbybergs IK Gul Kent Mobrin 0706168880 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Gul 2 Fredrik Bergengren 0706877086 Gult/Svart/Svart
Vasalund IF Svart Anna Larsson 0702107291 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Vit 1 Peter Jupiter 0704563925 0704563925 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 11:30 (Inst.) IFK Lidingö FK 10 blå - Hässelby SK FF Vit/vit Hersby BP 1
2021-04-24 12:30 (Inst.) IF Brommapojkarna 7 - Skå IK & Bygdegård Grön Hässelby Villastads BP 1
2021-04-24 16:45 (Inst.) Ekerö IK 2:Gul - Sollentuna FK Töjnan 2 Träkvistavallen 22
2021-04-25 10:00 (Inst.) AIK FF 9 - Ekerö IK 3:Blå Råstasjön 11
2021-04-25 12:30 (Inst.) Sundbybergs IK Gul - IF Brommapojkarna 20 Örvallen 2
2021-04-25 15:00 (Inst.) Ängby IF Vit 1 - Ursvik IK Gul 2 Ängby IP 2
Maj
2021-05-01 11:15 (Inst.) Ursvik IK Gul 2 - IF Brommapojkarna 7 Ursviks IP 11
2021-05-01 13:45 (Inst.) Hässelby SK FF Vit/vit - Ängby IF Vit 1 Hässelby IP 21
2021-05-01 14:30 (Inst.) Vasalund IF Svart - AIK FF 9 Råstasjön 12
2021-05-02 10:00 (Inst.) Sollentuna FK Töjnan 2 - IFK Lidingö FK 10 blå Helenelunds IP 2
2021-05-02 14:00 (Inst.) Skå IK & Bygdegård Grön - Sundbybergs IK Gul Svanängens IP 22
2021-05-02 16:00 (Inst.) Ekerö IK 3:Blå - Ekerö IK 2:Gul Träkvistavallen 22
2021-05-07 19:15 Ängby IF Vit 1 - Sollentuna FK Töjnan 2 Ängby IP 2
2021-05-08 11:15 Ursvik IK Gul 2 - Skå IK & Bygdegård Grön Ursviks IP 11
2021-05-08 11:30 IFK Lidingö FK 10 blå - Ekerö IK 3:Blå Hersby BP 1
2021-05-08 12:30 IF Brommapojkarna 7 - Hässelby SK FF Vit/vit Hässelby Villastads BP 1
2021-05-08 16:45 Ekerö IK 2:Gul - Vasalund IF Svart Träkvistavallen 22
2021-05-09 10:00 AIK FF 9 - IF Brommapojkarna 20 Råstasjön 11
2021-05-22 09:00 IF Brommapojkarna 20 - Ekerö IK 2:Gul Åkeshovs BP 12
2021-05-22 12:30 Hässelby SK FF Vit/vit - Ursvik IK Gul 2 Hässelby IP 21
2021-05-22 16:00 Vasalund IF Svart - IFK Lidingö FK 10 blå Råstasjön 11
2021-05-23 11:15 Sollentuna FK Töjnan 2 - IF Brommapojkarna 7 Helenelunds IP 2
2021-05-23 12:30 Sundbybergs IK Gul - AIK FF 9 Örvallen 2
2021-05-23 17:15 Ekerö IK 3:Blå - Ängby IF Vit 1 Träkvistavallen 22
2021-05-29 11:15 Ursvik IK Gul 2 - Sollentuna FK Töjnan 2 Ursviks IP 11
2021-05-29 11:30 IFK Lidingö FK 10 blå - IF Brommapojkarna 20 Hersby BP 1
2021-05-29 12:30 IF Brommapojkarna 7 - Ekerö IK 3:Blå Hässelby Villastads BP 1
2021-05-29 13:45 Hässelby SK FF Vit/vit - Skå IK & Bygdegård Grön Hässelby IP 21
2021-05-29 16:45 Ekerö IK 2:Gul - Sundbybergs IK Gul Träkvistavallen 22
2021-05-30 15:00 Ängby IF Vit 1 - Vasalund IF Svart Ängby IP 2
Juni
2021-06-05 09:00 IF Brommapojkarna 20 - Ängby IF Vit 1 Åkeshovs BP 12
2021-06-05 14:30 Vasalund IF Svart - IF Brommapojkarna 7 Råstasjön 12
2021-06-05 16:00 Ekerö IK 3:Blå - Ursvik IK Gul 2 Träkvistavallen 22
2021-06-06 11:15 Sollentuna FK Töjnan 2 - Hässelby SK FF Vit/vit Helenelunds IP 2
2021-06-06 12:30 Sundbybergs IK Gul - IFK Lidingö FK 10 blå Örvallen 2
2021-06-06 14:00 Skå IK & Bygdegård Grön - AIK FF 9 Svanängens IP 22
2021-06-11 19:15 Ängby IF Vit 1 - Sundbybergs IK Gul Ängby IP 2
2021-06-12 11:15 Ursvik IK Gul 2 - Vasalund IF Svart Ursviks IP 11
2021-06-12 12:30 IF Brommapojkarna 7 - IF Brommapojkarna 20 Hässelby Villastads BP 1
2021-06-12 13:45 Hässelby SK FF Vit/vit - Ekerö IK 3:Blå Hässelby IP 21
2021-06-12 15:30 Ekerö IK 2:Gul - AIK FF 9 Träkvistavallen 22
2021-06-13 11:15 Sollentuna FK Töjnan 2 - Skå IK & Bygdegård Grön Helenelunds IP 2
Augusti
2021-08-28 09:00 IF Brommapojkarna 20 - Ursvik IK Gul 2 Åkeshovs BP 12
2021-08-28 14:30 Vasalund IF Svart - Hässelby SK FF Vit/vit Råstasjön 12
2021-08-28 16:45 Ekerö IK 3:Blå - Sollentuna FK Töjnan 2 Träkvistavallen 22
2021-08-29 10:00 AIK FF 9 - IFK Lidingö FK 10 blå Råstasjön 11
2021-08-29 12:30 Sundbybergs IK Gul - IF Brommapojkarna 7 Örvallen 2
2021-08-29 12:30 Skå IK & Bygdegård Grön - Ekerö IK 2:Gul Svanängens IP 22
September
2021-09-04 11:15 Ursvik IK Gul 2 - Sundbybergs IK Gul Ursviks IP 11
2021-09-04 11:30 IFK Lidingö FK 10 blå - Ekerö IK 2:Gul Hersby BP 1
2021-09-04 13:45 Hässelby SK FF Vit/vit - IF Brommapojkarna 20 Hässelby IP 21
2021-09-04 16:15 Sollentuna FK Töjnan 2 - Vasalund IF Svart Helenelunds IP 2
2021-09-04 16:30 Ängby IF Vit 1 - AIK FF 9 Ängby IP 2
2021-09-05 Ekerö IK 3:Blå - Skå IK & Bygdegård Grön Träkvistavallen 22
2021-09-11 10:15 IF Brommapojkarna 20 - Sollentuna FK Töjnan 2 Åkeshovs BP 12
2021-09-11 14:30 Vasalund IF Svart - Ekerö IK 3:Blå Råstasjön 12
2021-09-11 16:45 Ekerö IK 2:Gul - Ängby IF Vit 1 Träkvistavallen 22
2021-09-12 10:00 AIK FF 9 - IF Brommapojkarna 7 Råstasjön 11
2021-09-12 12:30 Sundbybergs IK Gul - Hässelby SK FF Vit/vit Örvallen 2
2021-09-12 12:30 Skå IK & Bygdegård Grön - IFK Lidingö FK 10 blå Svanängens IP 22
2021-09-18 11:15 Ursvik IK Gul 2 - AIK FF 9 Ursviks IP 11
2021-09-18 12:30 IF Brommapojkarna 7 - Ekerö IK 2:Gul Hässelby Villastads BP 1
2021-09-18 13:00 Vasalund IF Svart - Skå IK & Bygdegård Grön Råstasjön 12
2021-09-18 15:15 Ängby IF Vit 1 - IFK Lidingö FK 10 blå Ängby IP 2
2021-09-18 16:45 Ekerö IK 3:Blå - IF Brommapojkarna 20 Träkvistavallen 22
2021-09-19 10:00 Sollentuna FK Töjnan 2 - Sundbybergs IK Gul Helenelunds IP 2
2021-09-25 09:00 IF Brommapojkarna 20 - Vasalund IF Svart Åkeshovs BP 12
2021-09-25 10:15 IFK Lidingö FK 10 blå - IF Brommapojkarna 7 Hersby BP 1
2021-09-26 10:00 AIK FF 9 - Hässelby SK FF Vit/vit Råstasjön 11
2021-09-26 12:30 Sundbybergs IK Gul - Ekerö IK 3:Blå Örvallen 2
2021-09-26 12:30 Skå IK & Bygdegård Grön - Ängby IF Vit 1 Svanängens IP 22
2021-09-26 14:30 Ekerö IK 2:Gul - Ursvik IK Gul 2 Träkvistavallen 22
Oktober
2021-10-02 09:00 IF Brommapojkarna 20 - Skå IK & Bygdegård Grön Åkeshovs BP 12
2021-10-02 11:15 Ursvik IK Gul 2 - IFK Lidingö FK 10 blå Ursviks IP 11
2021-10-02 12:30 IF Brommapojkarna 7 - Ängby IF Vit 1 Hässelby Villastads BP 1
2021-10-02 12:30 Hässelby SK FF Vit/vit - Ekerö IK 2:Gul Hässelby IP 21
2021-10-02 14:30 Vasalund IF Svart - Sundbybergs IK Gul Råstasjön 12
2021-10-03 10:00 Sollentuna FK Töjnan 2 - AIK FF 9 Helenelunds IP 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info