Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 8 Trollhättan Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Vit Daniel Miglavs 0733256146 0733256146 Grön/Vit/Grön
Edet FK Jonas Hagman 0761028496 Blå/Blå/Blå
IFK Trollhättan Jibran Gergi 0707496232 Blå/Vit/Blå/Blå
IK Gauthiod Markus Rohlén 0730603316 Röd/Blå/Röd
Skepplanda/Lödöse-Nygård Tomas Nilsson 0738915108 Gul/Svart/Gul
Skoftebyns IF Martin Eriksson 0736237655 Vit /Svart/Vit
Trollhättans IF/Sjuntorp Francisco Antonio Torrente Toledano 0709707028 Gul/Svart/svart
Vårgårda IK Daniel Svensson 0706721545 Röd/Vit/Röd
Vänersborgs IF Röd Morgan Johansson 0730980897 Röd/Blå/Röda
Åsaka SK Daniel Clar 0709817710 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-13 17:00 200175049 Vänersborgs IF Röd - Edet FK 0 - 5 Boteredsvallen
2021-06-29 19:00 200175048 Skoftebyns IF - Åsaka SK Almagärdet
Augusti
2021-08-08 200175046 Trollhättans IF/Sjuntorp - Skepplanda/Lödöse-Nygård Skogshöjden Konstgräs
2021-08-12 19:00 200175047 IK Gauthiod - Vårgårda IK Lunnevi IP B-plan
2021-08-15 200175055 Skepplanda/Lödöse-Nygård - Alingsås IF FF Vit
2021-08-15 10:30 200175050 Alingsås IF FF Vit - IFK Trollhättan Mjörnvallen, B-plan
2021-08-15 11:00 200175053 Åsaka SK - IK Gauthiod Åsevi
2021-08-15 11:00 200175054 Vårgårda IK - Trollhättans IF/Sjuntorp Tånga Hed B-plan
2021-08-15 12:00 200175051 IFK Trollhättan - Vänersborgs IF Röd Kamratgårdens IP B-plan
2021-08-17 19:00 200175059 Skoftebyns IF - IFK Trollhättan Almagärdet
2021-08-20 18:30 200175057 Trollhättans IF/Sjuntorp - Åsaka SK Skogshöjden Konstgräs
2021-08-22 200175056 Skepplanda/Lödöse-Nygård - Vårgårda IK
2021-08-22 15:00 200175058 IK Gauthiod - Edet FK Lunnevi IP B-plan
2021-08-22 15:00 200175060 Alingsås IF FF Vit - Vänersborgs IF Röd Mjörnvallen, B-plan
2021-08-26 19:00 200175062 Edet FK - Trollhättans IF/Sjuntorp Strömsvallen A1
2021-08-29 200175063 Åsaka SK - Skepplanda/Lödöse-Nygård Åsevi
2021-08-29 11:00 200175064 Vårgårda IK - Alingsås IF FF Vit Tånga Hed B-plan
2021-08-29 12:00 200175061 IFK Trollhättan - IK Gauthiod Kamratgårdens IP B-plan
2021-08-29 17:00 200175065 Vänersborgs IF Röd - Skoftebyns IF Boteredsvallen
September
2021-09-04 14:00 200175070 Alingsås IF FF Vit - Skoftebyns IF Mjörnvallen, B-plan
2021-09-05 200175067 Skepplanda/Lödöse-Nygård - Edet FK
2021-09-05 11:00 200175066 Vårgårda IK - Åsaka SK Tånga Hed B-plan
2021-09-05 17:00 200175068 Trollhättans IF/Sjuntorp - IFK Trollhättan Skogshöjden Konstgräs
2021-09-05 17:00 200175069 IK Gauthiod - Vänersborgs IF Röd Lunnevi IP B-plan
2021-09-08 18:30 200175073 Åsaka SK - Alingsås IF FF Vit Åsevi
2021-09-10 19:00 200175072 Edet FK - Vårgårda IK Strömsvallen A1
2021-09-11 11:00 200175071 IFK Trollhättan - Skepplanda/Lödöse-Nygård Kamratgårdens IP B-plan
2021-09-11 11:00 200175074 Skoftebyns IF - IK Gauthiod Nysätra IP
2021-09-12 17:00 200175075 Vänersborgs IF Röd - Trollhättans IF/Sjuntorp Boteredsvallen
2021-09-15 18:00 200175076 Åsaka SK - Edet FK Åsevi
2021-09-17 18:30 200175079 Trollhättans IF/Sjuntorp - Skoftebyns IF Skogshöjden Konstgräs
2021-09-18 11:00 200175080 Alingsås IF FF Vit - IK Gauthiod Mjörnvallen, B-plan
2021-09-19 200175078 Skepplanda/Lödöse-Nygård - Vänersborgs IF Röd
2021-09-19 15:00 200175077 Vårgårda IK - IFK Trollhättan Tånga Hed B-plan
2021-09-25 12:00 200175082 IK Gauthiod - Trollhättans IF/Sjuntorp Lunnevi IP B-plan
2021-09-25 17:00 200175084 Vänersborgs IF Röd - Vårgårda IK Boteredsvallen
2021-09-26 200175083 Skoftebyns IF - Skepplanda/Lödöse-Nygård Almagärdet
2021-09-26 11:00 200175081 IFK Trollhättan - Åsaka SK Kamratgårdens IP B-plan
2021-09-26 13:00 200175085 Alingsås IF FF Vit - Edet FK Mjörnvallen, B-plan
2021-09-29 18:00 200175087 Åsaka SK - Vänersborgs IF Röd Åsevi
Oktober
2021-10-01 18:00 200175086 Edet FK - IFK Trollhättan Strömsvallen A1
2021-10-01 18:30 200175090 Trollhättans IF/Sjuntorp - Alingsås IF FF Vit Skogshöjden Konstgräs
2021-10-03 11:00 200175088 Vårgårda IK - Skoftebyns IF Tånga Hed B-plan
2021-10-03 17:00 200175089 Skepplanda/Lödöse-Nygård - IK Gauthiod Forsvallen Konstgräs
2021-10-10 14:00 200175052 Edet FK - Skoftebyns IF Strömsvallen A1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info