Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 9 Falköping Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Falköpings FK Svart Roger Ström 0733555512 Röd-svart/svarta/svarta
Grolanda/Floby Stefan Gegerfelt 051540999 0703666586 Vit/svart/svart
IFK Falköping FF Vit Thomas Karlberg 0706385039 Vit/Vit/Blå
Kinnarp-Slutarps IF Johan Wigholm 0707421412 Vit/Blå/Vit
Lidköpings FK Röd Theres Axén 0703712180 Röd/Svart/Svart/Svart
Råda BK Grön Karl-Arne Björk 0703460270 Vit-Grön/Grön/Vit
Stenstorps IF Mikael Öqvist 0705503435 0705503435 Röd/Vit/Röd
Tidaholms GoIF Rikard Bromander 0701471320 0701471320 Svart-vit/Svart/Vit
Vartofta SK Johan Apel +46706000429 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-08 11:00 Kinnarp-Slutarps IF - Råda BK Grön Tångavallen B
2021-05-09 16:00 Grolanda/Floby - Vartofta SK Björkåsen C
2021-05-09 16:00 (Inst.) Lidköpings FK Röd - Stenstorps IF Ågårdsvallen C
2021-05-09 17:45 IFK Falköping FF Vit - Tidaholms GoIF Dotorpsplan E
2021-05-11 18:00 Vartofta SK - Falköpings FK Svart Strömsborg C
2021-05-16 14:00 Råda BK Grön - IFK Falköping FF Vit Rådavallen
2021-05-16 16:00 Tidaholms GoIF - Grolanda/Floby Ulvesborg C1
2021-05-16 17:30 Stenstorps IF - Kinnarp-Slutarps IF Sportvallen B
2021-05-22 11:00 Kinnarp-Slutarps IF - Lidköpings FK Röd Tångavallen B
2021-05-23 10:30 IFK Falköping FF Vit - Stenstorps IF Dotorpsplan E
2021-05-23 16:00 Grolanda/Floby - Råda BK Grön Björkåsen C
2021-05-23 17:30 Falköpings FK Svart - Tidaholms GoIF Falevi
2021-05-27 18:00 Tidaholms GoIF - Vartofta SK Ulvesborg C1
2021-05-27 18:30 (Inst.) Stenstorps IF - Grolanda/Floby Sportvallen B
2021-05-29 12:30 Råda BK Grön - Falköpings FK Svart Rådavallen
2021-05-30 13:00 Lidköpings FK Röd - IFK Falköping FF Vit Ågårdsvallen C
Juni
2021-06-02 18:00 Vartofta SK - Råda BK Grön Strömsborg C
2021-06-06 10:30 IFK Falköping FF Vit - Kinnarp-Slutarps IF Dotorpsplan E
2021-06-06 15:00 Falköpings FK Svart - Stenstorps IF Falevi
2021-06-06 16:00 (Inst.) Grolanda/Floby - Lidköpings FK Röd Björkåsen C
2021-06-10 18:30 Stenstorps IF - Vartofta SK Sportvallen B
2021-06-12 11:00 (Inst.) Kinnarp-Slutarps IF - Grolanda/Floby Tångavallen B
2021-06-13 12:30 Råda BK Grön - Tidaholms GoIF Rådavallen
2021-06-13 16:00 Lidköpings FK Röd - Falköpings FK Svart Ågårdsvallen C
2021-06-16 18:00 Vartofta SK - Lidköpings FK Röd Strömsborg C
2021-06-17 18:00 Tidaholms GoIF - Stenstorps IF Ulvesborg C1
2021-06-19 11:00 Grolanda/Floby - IFK Falköping FF Vit Björkåsen C
2021-06-20 17:30 Falköpings FK Svart - Kinnarp-Slutarps IF Falevi
2021-06-22 18:30 Stenstorps IF - Råda BK Grön Sportvallen B
2021-06-24 18:00 Kinnarp-Slutarps IF - Vartofta SK Tångavallen B
2021-06-27 16:00 Lidköpings FK Röd - Tidaholms GoIF Ågårdsvallen C
2021-06-28 17:45 IFK Falköping FF Vit - Falköpings FK Svart Dotorpsplan E
2021-06-30 18:00 Vartofta SK - IFK Falköping FF Vit Strömsborg C
Juli
2021-07-01 18:00 Tidaholms GoIF - Kinnarp-Slutarps IF Ulvesborg C1
2021-07-03 10:00 Råda BK Grön - Lidköpings FK Röd Rådavallen
2021-07-04 15:00 Falköpings FK Svart - Grolanda/Floby Falevi
Augusti
2021-08-11 18:00 Vartofta SK - Grolanda/Floby Strömsborg C
2021-08-14 12:30 Råda BK Grön - Kinnarp-Slutarps IF Rådavallen
2021-08-15 17:30 Stenstorps IF - Lidköpings FK Röd Sportvallen B
2021-08-16 18:00 Tidaholms GoIF - IFK Falköping FF Vit Ulvesborg C1
2021-08-21 11:00 Kinnarp-Slutarps IF - Stenstorps IF Tångavallen B
2021-08-22 10:30 IFK Falköping FF Vit - Råda BK Grön Dotorpsplan E
2021-08-22 16:00 Grolanda/Floby - Tidaholms GoIF Ekvallen C, Hasselbacksplan
2021-08-22 17:30 Falköpings FK Svart - Vartofta SK Falevi
2021-08-26 18:30 Stenstorps IF - IFK Falköping FF Vit Sportvallen B
2021-08-29 12:30 Råda BK Grön - Grolanda/Floby Rådavallen
2021-08-29 16:00 Lidköpings FK Röd - Kinnarp-Slutarps IF Ågårdsvallen C
2021-08-29 17:00 Tidaholms GoIF - Falköpings FK Svart Ulvesborg C1
September
2021-09-05 10:30 IFK Falköping FF Vit - Lidköpings FK Röd Dotorpsplan E
2021-09-05 15:00 Vartofta SK - Tidaholms GoIF Strömsborg C
2021-09-05 16:00 Grolanda/Floby - Stenstorps IF Ekvallen C, Hasselbacksplan
2021-09-05 17:30 Falköpings FK Svart - Råda BK Grön Falevi
2021-09-09 18:30 Stenstorps IF - Falköpings FK Svart Sportvallen B
2021-09-11 11:00 Kinnarp-Slutarps IF - IFK Falköping FF Vit Tångavallen B
2021-09-11 12:30 Råda BK Grön - Vartofta SK Rådavallen
2021-09-12 16:00 Lidköpings FK Röd - Grolanda/Floby Ågårdsvallen C
2021-09-19 15:00 Vartofta SK - Stenstorps IF Strömsborg C
2021-09-19 16:00 Grolanda/Floby - Kinnarp-Slutarps IF Ekvallen C, Hasselbacksplan
2021-09-19 16:00 Tidaholms GoIF - Råda BK Grön Ulvesborg C1
2021-09-19 17:30 Falköpings FK Svart - Lidköpings FK Röd Falevi
2021-09-23 18:30 Stenstorps IF - Tidaholms GoIF Sportvallen B
2021-09-25 11:00 Kinnarp-Slutarps IF - Falköpings FK Svart Tångavallen B
2021-09-26 10:30 IFK Falköping FF Vit - Grolanda/Floby Dotorpsplan E
2021-09-26 16:00 Lidköpings FK Röd - Vartofta SK Ågårdsvallen C

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info