Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 9 Alingsås Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Grön Daniel Miglavs 0733256146 0733256146 Grön-vit-grön
Bjärke Daniel Hallén 0703533573 Vit/Blå/Vit
Gerdskens BK Gul Christoffer Carlsson 0730286973 Gul/Svart/svarta (A-Lag) Svarta
Herrljunga/Frisco Blå Mikael Norén 0705410654 Röd/Blå/Röd
Långareds BoIS Martin Ruben Melin 0768440519 Röd/Röd/Röd
Sjöviks SK Anders Clase 0703337706 Röd/Blå/Blå
Stenkullen GoIK Johan Söderblom 0705981740 Röd/Blå/Röd
Trollhättans BoIS Vit Kenneth Enerstedt 0702986837 Röd/Vit/Röd
Trollhättans FK Vit Linus Sandblom 0703332300 Vit/Röd/Röd
Vårgårda IK Dan Johansson 0709800782 Röd/Vit/Röd
Vänersborgs FK Vit Andreas Molander 0768147147 Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-08 10:30 Gerdskens BK Gul - Vårgårda IK Gerdskenvallen B-plan
2021-05-08 10:30 Långareds BoIS - Trollhättans BoIS Vit Ollevi B
2021-05-08 11:00 Herrljunga/Frisco Blå - Trollhättans FK Vit Skoghälla B
2021-05-09 17:00 Bjärke - Vänersborgs FK Vit Brynet
2021-05-15 11:00 Trollhättans FK Vit - Gerdskens BK Gul Stavrelunds IP C-plan 1
2021-05-16 09:45 Sjöviks SK - Stenkullen GoIK Sjöviks IP
2021-05-16 10:30 Vänersborgs FK Vit - Alingsås IF FF Grön Vänersvallen Lilla Vallen
2021-05-16 11:00 Vårgårda IK - Bjärke Tånga Hed PUA-plan
2021-05-16 11:00 Bjärke - Vårgårda IK Brynet
2021-05-16 13:00 Trollhättans BoIS Vit - Herrljunga/Frisco Blå Torsbovallen 4
2021-05-22 10:30 Långareds BoIS - Sjöviks SK Ollevi B
2021-05-22 11:00 Gerdskens BK Gul - Trollhättans BoIS Vit Gerdskenvallen B-plan
2021-05-23 11:00 Alingsås IF FF Grön - Vårgårda IK Mjörnvallen, B-plan
2021-05-23 17:00 Bjärke - Trollhättans FK Vit Brynet
2021-05-23 17:30 Herrljunga/Frisco Blå - Stenkullen GoIK Skoghälla B
2021-05-30 09:45 Stenkullen GoIK - Gerdskens BK Gul Stenkullens IP 2 KG
2021-05-30 11:00 Trollhättans FK Vit - Alingsås IF FF Grön Lyrfågel konstgräs
2021-05-30 11:00 Vårgårda IK - Vänersborgs FK Vit Tånga Hed PUA-plan
2021-05-30 14:00 Sjöviks SK - Herrljunga/Frisco Blå Sjöviks IP
2021-05-30 17:00 Trollhättans BoIS Vit - Bjärke Torsbovallen 5
2021-05-30 17:15 Stenkullen GoIK - Långareds BoIS Stenkullens IP 2 KG
Juni
2021-06-02 18:00 Bjärke - Stenkullen GoIK Brynet
2021-06-03 18:15 Herrljunga/Frisco Blå - Långareds BoIS Skoghälla B
2021-06-04 18:00 Vänersborgs FK Vit - Trollhättans FK Vit Vänersvallen Gymmix
2021-06-05 11:00 Gerdskens BK Gul - Sjöviks SK Gerdskenvallen A-plan
2021-06-06 12:00 Alingsås IF FF Grön - Trollhättans BoIS Vit Mjörnvallen, B-plan
2021-06-12 10:30 Långareds BoIS - Gerdskens BK Gul Ollevi B
2021-06-12 11:15 Stenkullen GoIK - Alingsås IF FF Grön Stenkullens IP 2 KG
2021-06-12 14:00 Trollhättans FK Vit - Vårgårda IK Stavrelunds IP C-plan 1
2021-06-13 15:00 Sjöviks SK - Bjärke Sjöviks IP
2021-06-13 17:00 Trollhättans BoIS Vit - Vänersborgs FK Vit Torsbovallen 5
2021-06-19 10:00 Alingsås IF FF Grön - Sjöviks SK Mjörnvallen, B-plan
2021-06-19 11:00 Gerdskens BK Gul - Herrljunga/Frisco Blå Gerdskenvallen B-plan
2021-06-20 10:00 Trollhättans FK Vit - Stenkullen GoIK Stavrelunds IP C-plan 1
2021-06-20 11:00 Vårgårda IK - Trollhättans BoIS Vit Tånga Hed PUA-plan
2021-06-20 12:00 Vänersborgs FK Vit - Stenkullen GoIK Vänersvallen Lilla Vallen
2021-06-20 17:00 Bjärke - Långareds BoIS Nya Bjärkevi
2021-06-22 18:15 Herrljunga/Frisco Blå - Bjärke Skoghälla B
2021-06-27 14:00 Sjöviks SK - Vänersborgs FK Vit Sjöviks IP
2021-06-27 17:15 Stenkullen GoIK - Vårgårda IK Stenkullens IP 2 KG
2021-06-27 18:00 Långareds BoIS - Alingsås IF FF Grön Ollevi B
2021-06-27 19:00 Trollhättans BoIS Vit - Trollhättans FK Vit Torsbovallen Konstgräs
Juli
2021-07-01 18:30 Alingsås IF FF Grön - Herrljunga/Frisco Blå Mjörnvallen, D-plan
2021-07-03 16:00 Bjärke - Gerdskens BK Gul Brynet
2021-07-04 10:30 Vänersborgs FK Vit - Långareds BoIS Vänersvallen Lilla Vallen
2021-07-04 11:00 Vårgårda IK - Sjöviks SK Tånga Hed PUA-plan
Augusti
2021-08-14 13:00 Gerdskens BK Gul - Alingsås IF FF Grön Gerdskenvallen A-plan
2021-08-14 15:15 Stenkullen GoIK - Trollhättans BoIS Vit Stenkullens IP 2 KG
2021-08-15 15:00 Sjöviks SK - Trollhättans FK Vit Sjöviks IP
2021-08-15 17:00 Herrljunga/Frisco Blå - Vänersborgs FK Vit Skoghälla B
2021-08-16 18:00 Långareds BoIS - Vårgårda IK Ollevi B
2021-08-18 18:30 Alingsås IF FF Grön - Bjärke Mjörnvallen, D-plan
2021-08-21 11:00 Vårgårda IK - Herrljunga/Frisco Blå Tånga Hed PUA-plan
2021-08-22 11:00 Trollhättans FK Vit - Långareds BoIS Stavrelunds IP C-plan 1
2021-08-22 11:00 Vänersborgs FK Vit - Gerdskens BK Gul Vänersvallen Lilla Vallen
2021-08-22 14:00 Trollhättans BoIS Vit - Sjöviks SK Torsbovallen 5
2021-08-29 09:45 Stenkullen GoIK - Sjöviks SK Stenkullens IP 2 KG
2021-08-29 11:00 Vårgårda IK - Gerdskens BK Gul Tånga Hed C-plan
2021-08-29 11:00 Vänersborgs FK Vit - Bjärke Vänersvallen Lilla Vallen
2021-08-29 14:00 Trollhättans BoIS Vit - Långareds BoIS Torsbovallen 5
2021-08-29 17:00 Trollhättans FK Vit - Herrljunga/Frisco Blå Stavrelunds IP C-plan 1
September
2021-09-04 10:30 Långareds BoIS - Stenkullen GoIK Ollevi B
2021-09-04 11:00 Gerdskens BK Gul - Trollhättans FK Vit Gerdskenvallen A-plan
2021-09-04 12:00 Alingsås IF FF Grön - Vänersborgs FK Vit Mjörnvallen, B-plan
2021-09-05 16:00 Herrljunga/Frisco Blå - Trollhättans BoIS Vit Skoghälla B
2021-09-11 15:00 Trollhättans BoIS Vit - Gerdskens BK Gul Torsbovallen 5
2021-09-11 15:15 Stenkullen GoIK - Herrljunga/Frisco Blå Stenkullens IP 2 KG
2021-09-12 11:00 Trollhättans FK Vit - Bjärke Stavrelunds IP C-plan 1
2021-09-12 11:00 Vårgårda IK - Alingsås IF FF Grön Tånga Hed C-plan
2021-09-12 15:00 Sjöviks SK - Långareds BoIS Sjöviks IP
2021-09-18 11:00 Herrljunga/Frisco Blå - Sjöviks SK Skoghälla B
2021-09-19 11:00 Alingsås IF FF Grön - Trollhättans FK Vit Mjörnvallen, B-plan
2021-09-19 11:30 Vänersborgs FK Vit - Vårgårda IK Vänersvallen Lilla Vallen
2021-09-19 13:00 Gerdskens BK Gul - Stenkullen GoIK Gerdskenvallen A-plan
2021-09-19 15:00 Bjärke - Trollhättans BoIS Vit Brynet
2021-09-25 10:30 Långareds BoIS - Herrljunga/Frisco Blå Ollevi B
2021-09-25 15:00 Trollhättans BoIS Vit - Alingsås IF FF Grön Torsbovallen 5
2021-09-26 11:00 Trollhättans FK Vit - Vänersborgs FK Vit Stavrelunds IP C-plan 1
2021-09-26 13:15 Stenkullen GoIK - Bjärke Stenkullens IP 2 KG
2021-09-26 15:00 Sjöviks SK - Gerdskens BK Gul Sjöviks IP

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info