Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 10 Trollhättan Pojk

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-07 18:00 Edet FK Gul - Skoftebyns IF Vit Strömsvallen A2
2021-05-09 13:00 Lödöse Nygård IK - Wargöns IK Alevi
2021-05-09 17:00 Skoftebyns IF Svart - Vänersborgs FK Nysätra IP
2021-05-09 17:00 Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF - Trollhättans BoIS Röd Sjuntorpsvallen B
2021-05-09 18:00 Halvorstorps IS - Trollhättans FK Halvorstorps IP
2021-05-14 18:30 Trollhättans FK - Lödöse Nygård IK Stavrelunds IP C-plan 1
2021-05-15 10:00 Wargöns IK - Skoftebyns IF Svart Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-05-16 11:00 Trollhättans BoIS Röd - Halvorstorps IS Torsbovallen 4
2021-05-16 17:00 Vänersborgs FK - Edet FK Gul Vänersvallen Gymmix
2021-05-21 18:00 Edet FK Gul - Wargöns IK Strömsvallen A2
2021-05-21 18:30 (Inst.) Halvorstorps IS - Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF Halvorstorps IP
2021-05-23 13:00 Lödöse Nygård IK - Trollhättans BoIS Röd Alevi
2021-05-29 11:00 (Inst.) Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF - Lödöse Nygård IK Sjuntorpsvallen B
2021-05-29 13:00 Trollhättans FK - Edet FK Gul Lyrfågel konstgräs
2021-05-30 13:00 Trollhättans BoIS Röd - Skoftebyns IF Svart Torsbovallen 4
2021-05-30 17:00 Vänersborgs FK - Skoftebyns IF Vit Vänersvallen Gymmix
Juni
2021-06-01 19:00 Skoftebyns IF Vit - Wargöns IK Almagärdet
2021-06-04 18:00 Edet FK Gul - Trollhättans BoIS Röd Strömsvallen A2
2021-06-04 19:00 Skoftebyns IF Svart - Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF Almagärdet
2021-06-06 16:00 Lödöse Nygård IK - Halvorstorps IS Alevi
2021-06-11 18:00 Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF - Edet FK Gul Sjuntorpsvallen B
2021-06-11 18:30 Trollhättans FK - Skoftebyns IF Vit Stavrelunds IP C-plan 1
2021-06-12 14:00 Wargöns IK - Vänersborgs FK Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-06-13 18:00 Halvorstorps IS - Skoftebyns IF Svart Halvorstorps IP
2021-06-15 19:00 Skoftebyns IF Svart - Lödöse Nygård IK Almagärdet
2021-06-18 18:00 Edet FK Gul - Halvorstorps IS Strömsvallen A2
2021-06-20 17:00 Vänersborgs FK - Trollhättans FK Vänersvallen Gymmix
2021-06-20 19:00 Skoftebyns IF Vit - Trollhättans BoIS Röd Almagärdet
2021-06-21 19:30 Trollhättans FK - Wargöns IK Stavrelunds IP C-plan 1
2021-06-24 19:00 Trollhättans BoIS Röd - Vänersborgs FK Torsbovallen 4
2021-06-27 17:00 Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF - Skoftebyns IF Vit Sjuntorpsvallen B
2021-06-30 19:00 Skoftebyns IF Vit - Halvorstorps IS Almagärdet
Juli
2021-07-01 19:00 Lödöse Nygård IK - Edet FK Gul Alevi
2021-07-02 18:00 Edet FK Gul - Skoftebyns IF Svart Strömsvallen A2
2021-07-04 10:00 Wargöns IK - Trollhättans BoIS Röd Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-07-04 17:00 Vänersborgs FK - Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF Vänersvallen Gymmix
Augusti
2021-08-13 18:00 Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF - Wargöns IK Sjuntorpsvallen B
2021-08-13 18:30 Halvorstorps IS - Vänersborgs FK Halvorstorps IP
2021-08-14 11:00 Trollhättans BoIS Röd - Trollhättans FK Torsbovallen 4
2021-08-15 16:00 Lödöse Nygård IK - Skoftebyns IF Vit Alevi
2021-08-20 18:30 Trollhättans FK - Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF Stavrelunds IP C-plan 1
2021-08-22 16:00 Wargöns IK - Halvorstorps IS Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-08-22 17:00 Vänersborgs FK - Lödöse Nygård IK Vänersvallen Gymmix
2021-08-22 19:00 Skoftebyns IF Vit - Skoftebyns IF Svart Almagärdet
2021-08-24 19:00 Skoftebyns IF Vit - Edet FK Gul Almagärdet
2021-08-28 10:30 Trollhättans FK - Halvorstorps IS Stavrelunds IP C-plan 1
2021-08-29 13:30 Trollhättans BoIS Röd - Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF Torsbovallen 5
2021-08-29 16:00 Wargöns IK - Lödöse Nygård IK Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-08-29 17:00 Vänersborgs FK - Skoftebyns IF Svart Vänersvallen Gymmix
September
2021-09-03 18:00 Edet FK Gul - Vänersborgs FK Strömsvallen A2
2021-09-03 18:00 Halvorstorps IS - Trollhättans BoIS Röd Halvorstorps IP
2021-09-03 18:30 Skoftebyns IF Svart - Wargöns IK Almagärdet
2021-09-05 13:00 Lödöse Nygård IK - Trollhättans FK Alevi
2021-09-10 18:00 Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF - Halvorstorps IS Sjuntorpsvallen B
2021-09-10 18:00 Trollhättans FK - Skoftebyns IF Svart Stavrelunds IP C-plan 1
2021-09-10 18:00 Wargöns IK - Edet FK Gul Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-09-12 13:00 Trollhättans BoIS Röd - Lödöse Nygård IK Torsbovallen 4
2021-09-17 18:00 Edet FK Gul - Trollhättans FK Strömsvallen A2
2021-09-18 11:00 Skoftebyns IF Svart - Trollhättans BoIS Röd Almagärdet
2021-09-19 16:00 Lödöse Nygård IK - Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF Alevi
2021-09-19 18:00 Skoftebyns IF Vit - Vänersborgs FK Nysätra IP
2021-09-25 11:00 Halvorstorps IS - Lödöse Nygård IK Halvorstorps IP
2021-09-26 11:00 Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF - Skoftebyns IF Svart Sjuntorpsvallen B
2021-09-26 13:00 Trollhättans BoIS Röd - Edet FK Gul Torsbovallen Konstgräs
2021-09-26 16:00 Wargöns IK - Skoftebyns IF Vit Hallevi IP, Wargön B-plan
December
2021-12-31 00:00 Skoftebyns IF Svart - Trollhättans FK Nysätra IP

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info