Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 11 Alingsås Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Grön Erik Blomgren +46765424391 Grön-vit-grön
Bjärke Mattias Holmsten 0705727092 Vit/Blå/Vit
Floda BoIF Henrik Bäckström 0708381008 Blå/Vit/Blå
Gerdskens BK Gul Mia Hellstadius 0706342058 Gul/Svart/svarta (A-Lag) Svarta
Hemsjö IF Andréas Urech 0724022948 Gul/Svart/Gul-svart
Holmalunds IF Vit Amir Tavakol 0707380809 Röd/Vit/Röd
Stenkullen GoIK Jon Haraldsson 0722444285 Röd, Blå, Röd
Sävens BK Gustav Oscarsson 0322620309 0703075325 Blå/Blå/Blå
Östadkulle SK Ben Rogerson 0733710683 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-07 18:30 Bjärke - Holmalunds IF Vit Brynet
2021-05-08 10:00 Alingsås IF FF Grön - Sävens BK Mjörnvallen, B-plan
2021-05-08 11:00 Gerdskens BK Gul - Stenkullen GoIK Gerdskenvallen B-plan
2021-05-09 00:00 Hemsjö IF - Floda BoIF Byvallen B-plan
2021-05-16 10:00 Sävens BK - Hemsjö IF Sävevallen C-plan
2021-05-16 14:15 Stenkullen GoIK - Bjärke Stenkullens IP 2 KG
2021-05-16 17:30 Floda BoIF - Gerdskens BK Gul Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2021-05-21 18:30 Bjärke - Floda BoIF Nya Bjärkevi
2021-05-22 10:00 Gerdskens BK Gul - Sävens BK Gerdskenvallen A-plan
2021-05-23 11:00 Östadkulle SK - Stenkullen GoIK Lenavallen C-plan
2021-05-27 18:00 Hemsjö IF - Alingsås IF FF Grön Byvallen B-plan
2021-05-27 18:30 Sävens BK - Bjärke Sävevallen C-plan
2021-05-29 11:00 Alingsås IF FF Grön - Gerdskens BK Gul Mjörnvallen, B-plan
2021-05-29 15:15 Stenkullen GoIK - Holmalunds IF Vit Stenkullens IP 2 KG
2021-05-30 17:30 Floda BoIF - Östadkulle SK Flodala IP 4 FRAMTIDEN
Juni
2021-06-02 18:00 Holmalunds IF Vit - Östadkulle SK Brogårdsvallen
2021-06-04 18:30 Bjärke - Alingsås IF FF Grön Brynet
2021-06-05 11:00 Gerdskens BK Gul - Hemsjö IF Gerdskenvallen B-plan
2021-06-06 11:00 Östadkulle SK - Sävens BK Lenavallen C-plan
2021-06-07 18:00 Holmalunds IF Vit - Floda BoIF Brogårdsvallen
2021-06-10 18:30 Sävens BK - Holmalunds IF Vit Sävevallen C-plan
2021-06-12 17:30 Floda BoIF - Stenkullen GoIK Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2021-06-13 12:00 Alingsås IF FF Grön - Östadkulle SK Mjörnvallen, B-plan
2021-06-13 17:00 Hemsjö IF - Bjärke Byvallen B-plan
2021-06-18 18:30 Bjärke - Gerdskens BK Gul Nya Bjärkevi
2021-06-20 11:00 Östadkulle SK - Hemsjö IF Lenavallen C-plan
2021-06-20 13:00 Holmalunds IF Vit - Alingsås IF FF Grön Brogårdsvallen
2021-06-20 14:15 Stenkullen GoIK - Sävens BK Stenkullens IP 2 KG
2021-06-22 18:30 Sävens BK - Floda BoIF Sävevallen C-plan
2021-06-27 12:00 Alingsås IF FF Grön - Stenkullen GoIK Mjörnvallen, B-plan
2021-06-27 14:00 Gerdskens BK Gul - Östadkulle SK Gerdskenvallen B-plan
2021-06-29 18:00 Hemsjö IF - Holmalunds IF Vit Byvallen B-plan
2021-06-30 18:00 Östadkulle SK - Bjärke Lenavallen C-plan
Juli
2021-07-03 11:15 Stenkullen GoIK - Hemsjö IF Stenkullens IP 21 KG
2021-07-04 12:00 Floda BoIF - Alingsås IF FF Grön Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2021-07-04 13:00 Holmalunds IF Vit - Gerdskens BK Gul Brogårdsvallen
Augusti
2021-08-14 09:45 Stenkullen GoIK - Gerdskens BK Gul Stenkullens IP 2 KG
2021-08-15 11:00 Sävens BK - Alingsås IF FF Grön Sävevallen C-plan
2021-08-15 12:00 Floda BoIF - Hemsjö IF Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2021-08-15 13:00 Holmalunds IF Vit - Bjärke Brogårdsvallen
2021-08-20 18:30 Bjärke - Stenkullen GoIK Brynet
2021-08-21 12:00 Gerdskens BK Gul - Floda BoIF Gerdskenvallen B-plan
2021-08-22 11:00 Östadkulle SK - Holmalunds IF Vit Lenavallen C-plan
2021-08-24 18:00 Hemsjö IF - Sävens BK Byvallen B-plan
2021-08-25 18:00 Alingsås IF FF Grön - Hemsjö IF Mjörnvallen, D-plan
2021-08-26 18:00 Sävens BK - Gerdskens BK Gul Sävevallen C-plan
2021-08-29 12:00 Floda BoIF - Bjärke Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2021-08-29 14:15 Stenkullen GoIK - Östadkulle SK Stenkullens IP 2 KG
September
2021-09-03 18:30 Bjärke - Sävens BK Nya Bjärkevi
2021-09-04 10:30 Gerdskens BK Gul - Alingsås IF FF Grön Gerdskenvallen A-plan
2021-09-05 11:00 Östadkulle SK - Floda BoIF Lenavallen C-plan
2021-09-05 13:00 Holmalunds IF Vit - Stenkullen GoIK Brogårdsvallen
2021-09-07 18:00 Hemsjö IF - Gerdskens BK Gul Byvallen B-plan
2021-09-09 18:00 Sävens BK - Östadkulle SK Sävevallen C-plan
2021-09-11 12:00 Alingsås IF FF Grön - Bjärke Mjörnvallen, D-plan
2021-09-12 12:00 Floda BoIF - Holmalunds IF Vit Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2021-09-17 18:30 Bjärke - Hemsjö IF Brynet
2021-09-18 15:15 Stenkullen GoIK - Floda BoIF Stenkullens IP 2 KG
2021-09-19 11:00 Östadkulle SK - Alingsås IF FF Grön Lenavallen C-plan
2021-09-19 13:00 Holmalunds IF Vit - Sävens BK Brogårdsvallen Elmander Arena
2021-09-25 11:00 Gerdskens BK Gul - Bjärke Gerdskenvallen A-plan
2021-09-25 11:00 Alingsås IF FF Grön - Holmalunds IF Vit Mjörnvallen, B-plan
2021-09-26 11:00 Sävens BK - Stenkullen GoIK Sävevallen C-plan
2021-09-26 18:00 Hemsjö IF - Östadkulle SK Byvallen B-plan

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info