Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 13 Tidaholm Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ekedalens SK Fredrik Dahlström 0705529521 Blå/vit/blå
Falköpings FK Röd Peter Persson 0702848372 Röd-svart/svarta/svarta
IFK Hjo Blå Patrik Hägg 0705668393 Vit/Blå/Vit
IFK Skövde FK Blåvit Patrik Dahlberg 0707282229 Blå/Blå/Blå
IFK Tidaholm Blå Peter Fogelberg 050259828 0707680458 Blå/Blå/Blå
Kinnarp-Slutarps IF Marcus Westermark 0706887114 Vit/Blå/Vit
Skövde AIK Rödvit Martin Strand 0708636097 Röd/Röd/Röd
Tidaholms GoIF Jonathan Dahlbäck 0703522556 Svart-vit/Svart/Vit
Åsarp-Trädet FK Sören Kling 051517562 0705176521 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-06 18:30 Åsarp-Trädet FK - IFK Skövde FK Blåvit Åsarps IP
2021-05-08 09:30 Kinnarp-Slutarps IF - Falköpings FK Röd Tångavallen B
2021-05-09 11:00 IFK Hjo Blå - IFK Tidaholm Blå Guldkroksvallen Kommun 1
2021-05-09 16:00 Tidaholms GoIF - Skövde AIK Rödvit Ulvesborg C1
2021-05-15 11:30 IFK Skövde FK Blåvit - IFK Hjo Blå Lillegårdens IP
2021-05-15 13:00 Skövde AIK Rödvit - Kinnarp-Slutarps IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2021-05-16 16:00 IFK Tidaholm Blå - Ekedalens SK Tidavallen C-plan
2021-05-16 17:30 Falköpings FK Röd - Åsarp-Trädet FK Falevi
2021-05-22 09:30 Kinnarp-Slutarps IF - Tidaholms GoIF Tångavallen B
2021-05-22 11:00 Åsarp-Trädet FK - Skövde AIK Rödvit Åsarps IP
2021-05-23 11:00 IFK Hjo Blå - Falköpings FK Röd Guldkroksvallen Kommun 1
2021-05-23 16:00 Ekedalens SK - IFK Skövde FK Blåvit Idrottsparken, Ekedalen
2021-05-29 11:30 IFK Skövde FK Blåvit - IFK Tidaholm Blå Lillegårdens IP
2021-05-29 14:30 Skövde AIK Rödvit - IFK Hjo Blå Lillegårdens IP
2021-05-30 15:00 Falköpings FK Röd - Ekedalens SK Falevi
2021-05-30 16:00 Tidaholms GoIF - Åsarp-Trädet FK Ulvesborg C1
2021-05-31 18:00 Åsarp-Trädet FK - Kinnarp-Slutarps IF Åsarps IP
Juni
2021-06-06 11:00 IFK Hjo Blå - Tidaholms GoIF Guldkroksvallen Kommun 1
2021-06-06 16:00 Ekedalens SK - Skövde AIK Rödvit Idrottsparken, Ekedalen
2021-06-06 16:00 IFK Tidaholm Blå - Falköpings FK Röd Tidavallen C-plan
2021-06-12 09:30 Kinnarp-Slutarps IF - IFK Hjo Blå Tångavallen B
2021-06-12 11:30 Skövde AIK Rödvit - IFK Tidaholm Blå Lillegårdens IP, 7 mot 7
2021-06-13 15:00 Falköpings FK Röd - IFK Skövde FK Blåvit Falevi
2021-06-13 16:00 Tidaholms GoIF - Ekedalens SK Ulvesborg C1
2021-06-17 17:15 IFK Skövde FK Blåvit - Skövde AIK Rödvit Lillegårdens IP
2021-06-20 16:00 Ekedalens SK - Kinnarp-Slutarps IF Idrottsparken, Ekedalen
2021-06-20 16:00 IFK Tidaholm Blå - Tidaholms GoIF Tidavallen C-plan
2021-06-22 18:00 Ekedalens SK - IFK Hjo Blå Idrottsparken, Ekedalen
2021-06-27 11:30 Skövde AIK Rödvit - Falköpings FK Röd Lillegårdens IP, 7 mot 7
2021-06-27 18:00 Åsarp-Trädet FK - Ekedalens SK Åsarps IP
2021-06-28 18:00 Kinnarp-Slutarps IF - IFK Tidaholm Blå Tångavallen B
2021-06-29 18:00 Tidaholms GoIF - IFK Skövde FK Blåvit Ulvesborg C1
2021-06-30 18:00 Falköpings FK Röd - Tidaholms GoIF Falevi
2021-06-30 18:30 IFK Hjo Blå - Åsarp-Trädet FK Guldkroksvallen Kommun 1
Juli
2021-07-01 18:30 IFK Skövde FK Blåvit - Kinnarp-Slutarps IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
Augusti
2021-08-14 11:30 IFK Skövde FK Blåvit - Åsarp-Trädet FK Lillegårdens IP
2021-08-15 13:00 Skövde AIK Rödvit - Tidaholms GoIF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2021-08-15 17:30 Falköpings FK Röd - Kinnarp-Slutarps IF Falevi
2021-08-15 17:30 IFK Tidaholm Blå - IFK Hjo Blå Tidavallen C-plan
2021-08-19 18:00 Kinnarp-Slutarps IF - Skövde AIK Rödvit Tångavallen B
2021-08-22 11:00 IFK Hjo Blå - IFK Skövde FK Blåvit Guldkroksvallen Kommun 1
2021-08-22 15:00 Åsarp-Trädet FK - Falköpings FK Röd Åsarps IP
2021-08-22 16:00 Ekedalens SK - IFK Tidaholm Blå Idrottsparken, Ekedalen
2021-08-28 11:30 Skövde AIK Rödvit - Åsarp-Trädet FK Lillegårdens IP, 7 mot 7
2021-08-28 11:30 IFK Skövde FK Blåvit - Ekedalens SK Lillegårdens IP
2021-08-29 15:00 Falköpings FK Röd - IFK Hjo Blå Falevi
2021-08-29 16:00 IFK Tidaholm Blå - Åsarp-Trädet FK Tidavallen C-plan
2021-08-29 16:00 Tidaholms GoIF - Kinnarp-Slutarps IF Ulvesborg C1
September
2021-09-01 18:00 Åsarp-Trädet FK - Tidaholms GoIF Åsarps IP
2021-09-05 11:00 IFK Hjo Blå - Skövde AIK Rödvit Guldkroksvallen Kommun 1
2021-09-05 16:00 Ekedalens SK - Falköpings FK Röd Idrottsparken, Ekedalen
2021-09-05 16:00 IFK Tidaholm Blå - IFK Skövde FK Blåvit Tidavallen C-plan
2021-09-08 17:30 Kinnarp-Slutarps IF - Åsarp-Trädet FK Tångavallen B
2021-09-10 18:30 Skövde AIK Rödvit - Ekedalens SK Lillegårdens IP, 7 mot 7
2021-09-12 16:00 Tidaholms GoIF - IFK Hjo Blå Ulvesborg C1
2021-09-12 17:30 Falköpings FK Röd - IFK Tidaholm Blå Falevi
2021-09-16 18:30 IFK Skövde FK Blåvit - Falköpings FK Röd Lillegårdens IP, 7 mot 7
2021-09-19 11:00 IFK Hjo Blå - Kinnarp-Slutarps IF Guldkroksvallen Kommun 1
2021-09-19 16:00 Ekedalens SK - Tidaholms GoIF Idrottsparken, Ekedalen
2021-09-19 16:00 IFK Tidaholm Blå - Skövde AIK Rödvit Tidavallen C-plan
2021-09-21 17:30 Kinnarp-Slutarps IF - Ekedalens SK Tångavallen B
2021-09-25 13:00 Skövde AIK Rödvit - IFK Skövde FK Blåvit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2021-09-26 15:00 Åsarp-Trädet FK - IFK Hjo Blå Åsarps IP
2021-09-26 16:00 Tidaholms GoIF - IFK Tidaholm Blå Ulvesborg C1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info