Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 13 Lidköping Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC Corner Sören Persson 0706587015 Svart, Svart, Svart
Götene IF Jonas Jarl Blå-vit/Blå/Blå
Kållandsö GoIF Niklas Roland +46703424078 Gul/Vit/Gul
Levene/Skogslunds IF Andreas Rudolfsson 0707869282 Röd/Svart/Röd
Lidköpings FK Svart Andreas Gustavsson 0739611134 Röd-Svart/Svart/Svart
Råda BK Gul Jesper Bankemyhr 0702037787 Vit-Grön/Grön/Vit
Råda BK Svart Jesper Bankemyhr 0702037787 Vit-Grön/Grön/Vit
Skara FC Blå Stina Owemyhr Löfgren 051110745 0730266042 Vit/Blå/Vit
Vinninga AIF Lena Jansson 0706144622 Grön/Grön/Grön
Örslösa-Söne IK Per Larsson 0703171739 Vinröd-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-08 09:30 (Inst.) Råda BK Gul - Lidköpings FK Svart Rådavallen
2021-05-08 10:00 (Inst.) Kållandsö GoIF - Skara FC Blå Hagavallen, Kållandsö C-plan
2021-05-09 10:00 Götene IF - Vinninga AIF Västerby IP B-plan
2021-05-09 12:00 FC Corner - Örslösa-Söne IK Stenportsplan
2021-05-09 16:00 Levene/Skogslunds IF - Råda BK Svart Åsavallen B
2021-05-15 13:00 Skara FC Blå - Götene IF Sparbanken Arena C
2021-05-15 14:00 Vinninga AIF - FC Corner Lindvallen C2
2021-05-16 09:30 Råda BK Svart - Kållandsö GoIF Rådavallen
2021-05-16 10:00 Lidköpings FK Svart - Levene/Skogslunds IF Ågårdsvallen F
2021-05-16 11:00 Örslösa-Söne IK - Råda BK Gul Örslösa IP A
2021-05-19 18:00 Kållandsö GoIF - Lidköpings FK Svart Hagavallen, Kållandsö C-plan
2021-05-23 10:00 Götene IF - Råda BK Svart Västerby IP B-plan
2021-05-23 11:00 Vinninga AIF - Örslösa-Söne IK Lindvallen C2
2021-05-23 12:00 FC Corner - Skara FC Blå Stenportsplan
2021-05-23 16:00 Levene/Skogslunds IF - Råda BK Gul Åsavallen B
2021-05-26 18:00 Kållandsö GoIF - Råda BK Gul Hagavallen, Kållandsö C-plan
2021-05-29 09:30 Råda BK Svart - FC Corner Rådavallen
2021-05-29 13:00 Lidköpings FK Svart - Götene IF Ågårdsvallen F
2021-05-29 13:00 Skara FC Blå - Vinninga AIF Sparbanken Arena C
2021-05-30 11:00 Örslösa-Söne IK - Levene/Skogslunds IF Örslösa IP A
Juni
2021-06-05 10:00 Kållandsö GoIF - Levene/Skogslunds IF Hagavallen, Kållandsö C-plan
2021-06-05 13:00 Skara FC Blå - Örslösa-Söne IK Sparbanken Arena C
2021-06-05 14:00 Vinninga AIF - Råda BK Svart Lindvallen C2
2021-06-06 10:00 Götene IF - Råda BK Gul Västerby IP B-plan
2021-06-06 12:00 FC Corner - Lidköpings FK Svart Stenportsplan
2021-06-12 12:30 Råda BK Svart - Skara FC Blå Rådavallen
2021-06-13 10:00 FC Corner - Råda BK Gul Stenportsplan
2021-06-13 11:00 Örslösa-Söne IK - Kållandsö GoIF Örslösa IP A
2021-06-13 16:00 Levene/Skogslunds IF - Götene IF Åsavallen B
2021-06-13 16:00 Lidköpings FK Svart - Vinninga AIF Ågårdsvallen G
2021-06-19 10:00 Råda BK Svart - Örslösa-Söne IK Rådavallen
2021-06-19 13:00 Skara FC Blå - Lidköpings FK Svart Sparbanken Arena C
2021-06-20 10:00 FC Corner - Levene/Skogslunds IF Stenportsplan
2021-06-20 10:00 Götene IF - Kållandsö GoIF Västerby IP B-plan
2021-06-20 11:00 Vinninga AIF - Råda BK Gul Lindvallen C2
Augusti
2021-08-14 10:00 Lidköpings FK Svart - Råda BK Svart Ågårdsvallen H
2021-08-15 10:00 Götene IF - Örslösa-Söne IK Västerby IP B-plan
2021-08-15 10:00 Råda BK Gul - Skara FC Blå Rådavallen
2021-08-15 11:00 Kållandsö GoIF - FC Corner Hagavallen, Kållandsö C-plan
2021-08-15 16:00 Levene/Skogslunds IF - Vinninga AIF Åsavallen B
2021-08-21 13:00 Skara FC Blå - Levene/Skogslunds IF Sparbanken Arena C
2021-08-22 00:00 FC Corner - Götene IF Stenportsplan
2021-08-22 11:00 Vinninga AIF - Kållandsö GoIF Lindvallen C2
2021-08-22 11:00 Örslösa-Söne IK - Lidköpings FK Svart Örslösa IP Lilla plan
2021-08-22 19:15 Råda BK Svart - Råda BK Gul Rådavallen
2021-08-28 13:00 Skara FC Blå - Kållandsö GoIF Sparbanken Arena C
2021-08-29 10:00 Lidköpings FK Svart - Råda BK Gul Ågårdsvallen H
2021-08-29 11:00 Vinninga AIF - Götene IF Lindvallen C2
2021-08-29 11:00 Örslösa-Söne IK - FC Corner Örslösa IP Lilla plan
2021-08-29 15:30 Råda BK Svart - Levene/Skogslunds IF Rådavallen
September
2021-09-01 18:00 Kållandsö GoIF - Råda BK Svart Hagavallen, Kållandsö C-plan
2021-09-04 12:30 Råda BK Gul - Örslösa-Söne IK Rådavallen
2021-09-05 00:00 FC Corner - Vinninga AIF Stenportsplan
2021-09-05 10:00 Götene IF - Skara FC Blå Västerby IP B-plan
2021-09-05 16:00 Levene/Skogslunds IF - Lidköpings FK Svart Åsavallen B
2021-09-11 10:00 Lidköpings FK Svart - Kållandsö GoIF Ågårdsvallen H
2021-09-11 13:00 Skara FC Blå - FC Corner Sparbanken Arena C
2021-09-12 10:00 Råda BK Gul - Levene/Skogslunds IF Rådavallen
2021-09-12 10:00 Råda BK Svart - Götene IF Rådavallen
2021-09-12 11:00 Örslösa-Söne IK - Vinninga AIF Örslösa IP A
2021-09-18 10:00 Råda BK Gul - Kållandsö GoIF Rådavallen
2021-09-19 10:00 Götene IF - Lidköpings FK Svart Västerby IP B-plan
2021-09-19 11:00 Vinninga AIF - Skara FC Blå Lindvallen C2
2021-09-19 11:30 FC Corner - Råda BK Svart Stenportsplan
2021-09-19 16:00 Levene/Skogslunds IF - Örslösa-Söne IK Åsavallen B
2021-09-25 10:00 Råda BK Gul - Götene IF Rådavallen
2021-09-25 10:00 Råda BK Svart - Vinninga AIF Rådavallen
2021-09-26 10:00 Lidköpings FK Svart - FC Corner Ågårdsvallen H
2021-09-26 11:00 Örslösa-Söne IK - Skara FC Blå Örslösa IP Lilla plan
2021-09-26 16:00 Levene/Skogslunds IF - Kållandsö GoIF Åsavallen B

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info