Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 13 Alingsås Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Grön John Herbertsson 0735088289 Grön-vit-grön
Bjärke Ulf Rundström 0738303866 Vit/Blå/Vit
Essungaalliansen Svart Liselotte Karlsson 0760153635 0760153635 Vit/Svart/Vit
Gerdskens BK Svart Lars-Petter Björk 0709243317 Gul/Svart/svarta (A-Lag) Svarta
Holmalunds IF Björn Kornstad 0705186751 Röd/Vit/Röd
Lerums IS Lisa Nordberg 0704887611 lila, vit, lila
Sjöviks SK John Eliasson 0707463806 Röd/Blå/Blå
Östadkulle SK Magnus Bergström 0702551790 0702551790 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-06 18:00 Bjärke - Gerdskens BK Svart Nya Bjärkevi
2021-05-09 09:00 Holmalunds IF - Alingsås IF FF Grön Brogårdsvallen
2021-05-09 09:00 Lerums IS - Sjöviks SK Hulan 12
2021-05-09 16:00 Östadkulle SK - Essungaalliansen Svart Lenavallen D-plan
2021-05-12 18:00 Sjöviks SK - Bjärke Sjöviks IP
2021-05-16 10:00 Alingsås IF FF Grön - Östadkulle SK Mjörnvallen, B-plan
2021-05-16 14:00 Gerdskens BK Svart - Holmalunds IF Gerdskenvallen A-plan
2021-05-16 15:00 (Inst.) Essungaalliansen Svart - Lerums IS Holmavallen 2
2021-05-18 18:00 Holmalunds IF - Sjöviks SK Brogårdsvallen
2021-05-21 18:00 Gerdskens BK Svart - Alingsås IF FF Grön Gerdskenvallen B-plan
2021-05-23 10:30 Lerums IS - Östadkulle SK Hulan 12
2021-05-24 18:00 (Inst.) Bjärke - Essungaalliansen Svart Nya Bjärkevi
2021-05-30 11:00 Sjöviks SK - Gerdskens BK Svart Sjöviks IP
2021-05-30 12:30 Alingsås IF FF Grön - Lerums IS Mjörnvallen, B-plan
2021-05-30 15:00 (Inst.) Essungaalliansen Svart - Holmalunds IF Holmavallen 2
2021-05-30 18:00 Östadkulle SK - Bjärke Lenavallen D-plan
Juni
2021-06-01 18:00 Holmalunds IF - Östadkulle SK Brogårdsvallen
2021-06-02 18:00 Bjärke - Lerums IS Nya Bjärkevi
2021-06-06 12:00 (Inst.) Gerdskens BK Svart - Essungaalliansen Svart Gerdskenvallen B-plan
2021-06-06 12:30 Sjöviks SK - Alingsås IF FF Grön Sjöviks IP
2021-06-12 10:30 Alingsås IF FF Grön - Bjärke Mjörnvallen, B-plan
2021-06-13 14:30 Lerums IS - Holmalunds IF Hulan 12
2021-06-13 15:00 Essungaalliansen Svart - Sjöviks SK Holmavallen 2
2021-06-13 18:00 Östadkulle SK - Gerdskens BK Svart Lenavallen D-plan
2021-06-15 18:00 Holmalunds IF - Bjärke Brogårdsvallen
2021-06-19 15:00 Essungaalliansen Svart - Alingsås IF FF Grön Holmavallen 2
2021-06-20 11:00 Sjöviks SK - Östadkulle SK Sjöviks IP
2021-06-20 15:00 Gerdskens BK Svart - Lerums IS Gerdskenvallen B-plan
Augusti
2021-08-14 10:30 Alingsås IF FF Grön - Holmalunds IF Mjörnvallen, B-plan
2021-08-15 11:00 Sjöviks SK - Lerums IS Sjöviks IP
2021-08-15 13:00 Gerdskens BK Svart - Bjärke Gerdskenvallen B-plan
2021-08-15 15:00 Essungaalliansen Svart - Östadkulle SK Bergevi IP C-plan
2021-08-22 09:00 Holmalunds IF - Gerdskens BK Svart Brogårdsvallen
2021-08-22 10:30 Lerums IS - Essungaalliansen Svart Hulan 11
2021-08-22 18:00 Östadkulle SK - Alingsås IF FF Grön Lenavallen D-plan
2021-08-23 18:00 Bjärke - Sjöviks SK Nya Bjärkevi
2021-08-26 18:00 Alingsås IF FF Grön - Gerdskens BK Svart Mjörnvallen, D-plan
2021-08-29 11:00 Sjöviks SK - Holmalunds IF Sjöviks IP
2021-08-29 15:00 Essungaalliansen Svart - Bjärke Bergevi IP C-plan
2021-08-29 17:00 Östadkulle SK - Lerums IS Lenavallen D-plan
September
2021-09-02 18:00 Bjärke - Östadkulle SK Nya Bjärkevi
2021-09-03 18:00 Gerdskens BK Svart - Sjöviks SK Gerdskenvallen B-plan
2021-09-05 10:30 Lerums IS - Alingsås IF FF Grön Hulan 11
2021-09-07 18:00 Holmalunds IF - Essungaalliansen Svart Brogårdsvallen
2021-09-11 14:00 Alingsås IF FF Grön - Sjöviks SK Mjörnvallen, D-plan
2021-09-12 10:30 Lerums IS - Bjärke Hulan 11
2021-09-12 15:00 Essungaalliansen Svart - Gerdskens BK Svart Bergevi IP C-plan
2021-09-12 17:00 Östadkulle SK - Holmalunds IF Lenavallen D-plan
2021-09-14 18:00 Holmalunds IF - Lerums IS Brogårdsvallen
2021-09-18 11:00 Bjärke - Alingsås IF FF Grön Nya Bjärkevi
2021-09-18 11:00 Gerdskens BK Svart - Östadkulle SK Gerdskenvallen A-plan
2021-09-19 12:30 Sjöviks SK - Essungaalliansen Svart Sjöviks IP
2021-09-26 10:30 Lerums IS - Gerdskens BK Svart Hulan 11
2021-09-26 11:00 Bjärke - Holmalunds IF Nya Bjärkevi
2021-09-26 15:00 Alingsås IF FF Grön - Essungaalliansen Svart Mjörnvallen, B-plan
2021-09-26 17:00 Östadkulle SK - Sjöviks SK Lenavallen D-plan

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info