Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 13 Vårgårda Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Vit Per Hagman 0739667356 Grön/Vit/Grön
Bergdalens IK Röd Johanna Parkhagen 0705412408 Röd/Röd/Röd
Byttorps IF Grön Magnus Peter Erland Larsson 0723057350 Grön/Vit/Grön
Fristads GoIF Grön Jimmi Jerström 0766437128 0766437128 Grön/Vit/Grön
Gerdskens BK Gul Lars-Petter Björk 0709243317 Gul/Svart/svarta (A-Lag) Svarta
Herrljunga/Frisco Röd Adam Gelotte 0738447442 Röd/Blå/Röd
IF Elfsborg Joakim Åhman 033126894 0734434356 Gul/Svart/Gul
Sparsörs AIK Fredrik Berglund 0722351941 Svart/vit/gul/svart
Vårgårda IK Röd Carl-Johan Johansson 0703546306 Röd/Vit/Röd
Vårgårda IK Vit Evelina Hammarström 0730259528 Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-08 11:00 Sparsörs AIK - Alingsås IF FF Vit Trollevi C konstgräs
2021-05-09 Byttorps IF Grön - Vårgårda IK Vit Byttorps IP C
2021-05-09 12:00 Fristads GoIF Grön - IF Elfsborg Hedens IP
2021-05-09 14:00 Gerdskens BK Gul - Herrljunga/Frisco Röd Gerdskenvallen B-plan
2021-05-09 14:15 Bergdalens IK Röd - Vårgårda IK Röd Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-05-16 11:00 Vårgårda IK Vit - Bergdalens IK Röd Tånga Hed PUA-plan
2021-05-16 11:15 Alingsås IF FF Vit - Gerdskens BK Gul Mjörnvallen, B-plan
2021-05-16 12:00 IF Elfsborg - Byttorps IF Grön Ryda Sportfält B
2021-05-16 14:00 Vårgårda IK Röd - Sparsörs AIK Tånga Hed PUA-plan
2021-05-16 17:00 Herrljunga/Frisco Röd - Fristads GoIF Grön Skoghälla B
2021-05-23 09:45 Bergdalens IK Röd - IF Elfsborg Björkängsvallen, Borås
2021-05-23 12:00 Fristads GoIF Grön - Gerdskens BK Gul Hedens IP
2021-05-23 14:00 Vårgårda IK Röd - Alingsås IF FF Vit Tånga Hed PUA-plan
2021-05-23 15:00 Byttorps IF Grön - Herrljunga/Frisco Röd Byttorps IP C
2021-05-23 17:00 Sparsörs AIK - Vårgårda IK Vit Trollevi B
2021-05-26 18:00 Herrljunga/Frisco Röd - Bergdalens IK Röd Skoghälla B
2021-05-29 11:30 Alingsås IF FF Vit - Fristads GoIF Grön Mjörnvallen, B-plan
2021-05-30 14:00 Vårgårda IK Vit - Vårgårda IK Röd Tånga Hed PUA-plan
2021-05-30 16:00 Gerdskens BK Gul - Byttorps IF Grön Gerdskenvallen B-plan
Juni
2021-06-06 14:00 Vårgårda IK Vit - Alingsås IF FF Vit Tånga Hed PUA-plan
2021-06-06 14:00 Vårgårda IK Röd - IF Elfsborg Tånga Hed PUA-plan
2021-06-06 15:00 Byttorps IF Grön - Fristads GoIF Grön Byttorps IP C
2021-06-06 16:00 Bergdalens IK Röd - Gerdskens BK Gul Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-06-12 13:00 Gerdskens BK Gul - Sparsörs AIK Gerdskenvallen B-plan
2021-06-13 10:30 Alingsås IF FF Vit - Byttorps IF Grön Mjörnvallen, B-plan
2021-06-13 12:00 Fristads GoIF Grön - Bergdalens IK Röd Hedens IP
2021-06-13 13:00 IF Elfsborg - Gerdskens BK Gul Ryda Sportfält B
2021-06-13 18:00 Herrljunga/Frisco Röd - Vårgårda IK Röd Skoghälla B
2021-06-19 11:00 Sparsörs AIK - Fristads GoIF Grön Trollevi C konstgräs
2021-06-20 14:00 Vårgårda IK Röd - Gerdskens BK Gul Tånga Hed PUA-plan
2021-06-20 15:00 Bergdalens IK Röd - Byttorps IF Grön Björkängsvallen, Borås
2021-06-20 16:00 IF Elfsborg - Alingsås IF FF Vit Ryda Sportfält B
2021-06-20 17:00 Vårgårda IK Vit - Herrljunga/Frisco Röd Tånga Hed PUA-plan
2021-06-23 17:30 Sparsörs AIK - Herrljunga/Frisco Röd Trollevi C konstgräs
2021-06-27 12:00 Fristads GoIF Grön - Vårgårda IK Röd Hedens IP
2021-06-27 15:00 Byttorps IF Grön - Sparsörs AIK Byttorps IP C
2021-06-27 16:00 Gerdskens BK Gul - Vårgårda IK Vit Gerdskenvallen A-plan
2021-06-27 16:15 Bergdalens IK Röd - Alingsås IF FF Vit Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-06-27 17:00 Herrljunga/Frisco Röd - IF Elfsborg Skoghälla B
Juli
2021-07-04 14:00 Vårgårda IK Röd - Byttorps IF Grön Tånga Hed PUA-plan
2021-07-04 17:00 Vårgårda IK Vit - Fristads GoIF Grön Tånga Hed PUA-plan
Augusti
2021-08-05 18:00 IF Elfsborg - Sparsörs AIK Ryda Sportfält B
2021-08-08 14:00 IF Elfsborg - Vårgårda IK Vit Ryda Sportfält B
2021-08-11 18:30 Alingsås IF FF Vit - Sparsörs AIK Mjörnvallen, D-plan
2021-08-15 14:00 Vårgårda IK Röd - Bergdalens IK Röd Tånga Hed PUA-plan
2021-08-15 15:00 IF Elfsborg - Fristads GoIF Grön Ryda Sportfält B
2021-08-15 15:30 Herrljunga/Frisco Röd - Gerdskens BK Gul Skoghälla B
2021-08-15 17:00 Vårgårda IK Vit - Byttorps IF Grön Tånga Hed PUA-plan
2021-08-21 11:00 Sparsörs AIK - Vårgårda IK Röd Trollevi B
2021-08-22 11:00 Bergdalens IK Röd - Vårgårda IK Vit Björkängsvallen, Borås
2021-08-22 11:00 Byttorps IF Grön - IF Elfsborg Byttorps IP C
2021-08-22 12:00 Fristads GoIF Grön - Herrljunga/Frisco Röd Hedens IP
2021-08-22 12:00 Gerdskens BK Gul - Alingsås IF FF Vit Gerdskenvallen A-plan
2021-08-25 17:30 Sparsörs AIK - Bergdalens IK Röd Trollevi B
2021-08-25 18:00 Alingsås IF FF Vit - Vårgårda IK Röd Mjörnvallen, D-plan
2021-08-29 13:00 Gerdskens BK Gul - Fristads GoIF Grön Gerdskenvallen A-plan
2021-08-29 14:00 Vårgårda IK Vit - Sparsörs AIK Tånga Hed PUA-plan
2021-08-29 15:00 IF Elfsborg - Bergdalens IK Röd Ryda Sportfält B
2021-08-29 17:00 Herrljunga/Frisco Röd - Byttorps IF Grön Skoghälla B
September
2021-09-04 11:00 Sparsörs AIK - IF Elfsborg Trollevi C konstgräs
2021-09-04 11:00 Bergdalens IK Röd - Herrljunga/Frisco Röd Björkängsvallen, Borås
2021-09-05 Vårgårda IK Röd - Vårgårda IK Vit Tånga Hed B-plan
2021-09-05 12:00 Fristads GoIF Grön - Alingsås IF FF Vit Hedens IP
2021-09-05 15:00 Byttorps IF Grön - Gerdskens BK Gul Byttorps IP C
2021-09-09 18:00 IF Elfsborg - Vårgårda IK Röd Ryda Sportfält B
2021-09-11 12:00 Fristads GoIF Grön - Byttorps IF Grön Hedens IP
2021-09-11 13:00 Gerdskens BK Gul - Bergdalens IK Röd Gerdskenvallen A-plan
2021-09-12 14:00 Alingsås IF FF Vit - Vårgårda IK Vit Mjörnvallen, D-plan
2021-09-12 17:00 Herrljunga/Frisco Röd - Sparsörs AIK Skoghälla B
2021-09-18 11:00 Sparsörs AIK - Gerdskens BK Gul Trollevi C konstgräs
2021-09-19 11:00 Byttorps IF Grön - Alingsås IF FF Vit Byttorps IP C
2021-09-19 11:00 Vårgårda IK Vit - IF Elfsborg Tånga Hed PUA-plan
2021-09-19 15:00 Bergdalens IK Röd - Fristads GoIF Grön Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-09-19 15:00 Vårgårda IK Röd - Herrljunga/Frisco Röd Tånga Hed PUA-plan
2021-09-25 12:30 Herrljunga/Frisco Röd - Vårgårda IK Vit Skoghälla B
2021-09-26 10:30 Alingsås IF FF Vit - IF Elfsborg Mjörnvallen, C-plan
2021-09-26 11:00 Byttorps IF Grön - Bergdalens IK Röd Byttorps IP C
2021-09-26 11:50 Gerdskens BK Gul - Vårgårda IK Röd Gerdskenvallen A-plan
2021-09-26 12:00 Fristads GoIF Grön - Sparsörs AIK Hedens IP
Oktober
2021-10-02 11:00 Alingsås IF FF Vit - Herrljunga/Frisco Röd Mjörnvallen, B-plan

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info