Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 13 Borås Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Svart Carl Magnus Svensson 0739851541 Grön/Vit/Grön
Bergdalens IK Svart Filip Ruhdensjö 0733738403 Röd/Röd/Röd
Borås AIK Christer Lindell +46736427998 Röd/Blå/Röd
Brämhults IK Jonas Karlsson 0725000158 Svart/Svart/Svart
Byttorps IF Svart Claes Gustafsson 0725888341 Grön/Vit/Grön
Fristads GoIF Vit Jimmi Jerström 0766437128 0766437128 Grön/Vit/Grön
Kronängs IF Svart Mathias Andersson 0767703239 Svart/Svart/Svart
Sandhult/Bredared Fredrik Standar +46730604646 GUL/SVART/SVART
Sjömarkens IF Magnus Isaksson 0705292191 Vit/Grön/Grön
Ulricehamns IFK Blå Daniel Svensson Blå-svart/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-08 10:30 Alingsås IF FF Svart - Ulricehamns IFK Blå Mjörnvallen, B-plan
2021-05-09 12:00 Brämhults IK - Fristads GoIF Vit Brämhults IP C
2021-05-09 14:00 Kronängs IF Svart - Bergdalens IK Svart Kronäng Arena
2021-05-09 14:30 Borås AIK - Byttorps IF Svart Bodavallen C konstgräs
2021-05-09 16:00 Sandhult/Bredared - Sjömarkens IF Thåängen
2021-05-13 15:20 Ulricehamns IFK Blå - Sandhult/Bredared Lassalyckan C-plan
2021-05-15 12:00 Fristads GoIF Vit - Borås AIK Hedens IP
2021-05-16 11:00 Byttorps IF Svart - Kronängs IF Svart Byttorps IP C
2021-05-16 13:00 Bergdalens IK Svart - Alingsås IF FF Svart Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-05-16 14:00 Sjömarkens IF - Brämhults IK Idrottsgården B-plan
2021-05-22 10:30 Alingsås IF FF Svart - Byttorps IF Svart Mjörnvallen, B-plan
2021-05-22 12:00 Brämhults IK - Sandhult/Bredared Brämhults IP C
2021-05-23 14:00 Kronängs IF Svart - Fristads GoIF Vit Kronäng Arena
2021-05-23 16:00 Borås AIK - Sjömarkens IF Bodavallen C konstgräs
2021-05-29 11:00 Byttorps IF Svart - Bergdalens IK Svart Byttorps IP C
2021-05-30 12:00 Fristads GoIF Vit - Alingsås IF FF Svart Hedens IP
2021-05-30 13:05 Ulricehamns IFK Blå - Brämhults IK Lassalyckan C-plan
2021-05-30 14:00 Sjömarkens IF - Kronängs IF Svart Idrottsgården Konstgräsplan
2021-05-30 16:30 Sandhult/Bredared - Borås AIK Hagavallen, Bredared
Juni
2021-06-05 12:00 Bergdalens IK Svart - Fristads GoIF Vit Björkängsvallen, Borås
2021-06-06 10:30 Alingsås IF FF Svart - Sjömarkens IF Mjörnvallen, B-plan
2021-06-06 13:00 Byttorps IF Svart - Ulricehamns IFK Blå Byttorps IP C
2021-06-06 14:00 Kronängs IF Svart - Sandhult/Bredared Kronäng Arena
2021-06-06 14:30 Borås AIK - Brämhults IK Bodavallen C konstgräs
2021-06-11 18:00 Sjömarkens IF - Bergdalens IK Svart Idrottsgården B-plan
2021-06-12 13:05 Ulricehamns IFK Blå - Borås AIK Lassalyckan C-plan
2021-06-13 14:00 Fristads GoIF Vit - Byttorps IF Svart Hedens IP
2021-06-13 15:30 Brämhults IK - Kronängs IF Svart Brämhults IP C
2021-06-13 16:00 Sandhult/Bredared - Alingsås IF FF Svart Thåängen
2021-06-19 10:30 Alingsås IF FF Svart - Brämhults IK Mjörnvallen, B-plan
2021-06-20 13:00 Byttorps IF Svart - Sjömarkens IF Byttorps IP C
2021-06-20 14:00 Kronängs IF Svart - Borås AIK Kronäng Arena
2021-06-20 14:00 Fristads GoIF Vit - Ulricehamns IFK Blå Hedens IP
2021-06-20 17:15 Bergdalens IK Svart - Sandhult/Bredared Björkängsvallen, Borås, Gräs
Augusti
2021-08-15 10:30 Brämhults IK - Bergdalens IK Svart Brämhults IP C
2021-08-15 14:30 Sandhult/Bredared - Byttorps IF Svart Hagavallen, Bredared
2021-08-15 16:00 Borås AIK - Alingsås IF FF Svart Bodavallen C konstgräs
2021-08-15 17:00 Kronängs IF Svart - Ulricehamns IFK Blå Kronäng Arena
2021-08-15 18:00 Sjömarkens IF - Fristads GoIF Vit Idrottsgården B-plan
2021-08-19 18:30 Alingsås IF FF Svart - Kronängs IF Svart Mjörnvallen, D-plan
2021-08-22 13:00 Byttorps IF Svart - Brämhults IK Byttorps IP B
2021-08-22 13:00 Bergdalens IK Svart - Borås AIK Björkängsvallen, Borås
2021-08-22 14:00 Fristads GoIF Vit - Sandhult/Bredared Hedens IP
2021-08-22 14:50 Ulricehamns IFK Blå - Sjömarkens IF Lassalyckan C-plan
2021-08-28 12:30 Ulricehamns IFK Blå - Alingsås IF FF Svart Lassalyckan C-plan
2021-08-29 13:00 Sjömarkens IF - Sandhult/Bredared Idrottsgården Konstgräsplan
2021-08-29 13:00 Byttorps IF Svart - Borås AIK Byttorps IP C
2021-08-29 13:30 Bergdalens IK Svart - Kronängs IF Svart Björkängsvallen, Borås
2021-08-29 14:00 Fristads GoIF Vit - Brämhults IK Hedens IP
September
2021-09-04 11:00 Alingsås IF FF Svart - Bergdalens IK Svart Mjörnvallen, B-plan
2021-09-05 11:00 Brämhults IK - Sjömarkens IF Brämhults IP C
2021-09-05 16:00 Kronängs IF Svart - Byttorps IF Svart Kronäng Arena
2021-09-05 16:00 Borås AIK - Fristads GoIF Vit Bodavallen C konstgräs
2021-09-05 16:00 Sandhult/Bredared - Ulricehamns IFK Blå Thåängen
2021-09-08 18:00 Sandhult/Bredared - Brämhults IK Hagavallen, Bredared
2021-09-11 14:00 Fristads GoIF Vit - Kronängs IF Svart Hedens IP
2021-09-12 12:30 Ulricehamns IFK Blå - Bergdalens IK Svart Lassalyckan C-plan
2021-09-12 13:00 Byttorps IF Svart - Alingsås IF FF Svart Byttorps IP C
2021-09-12 16:00 Sjömarkens IF - Borås AIK Idrottsgården B-plan
2021-09-18 11:00 Brämhults IK - Ulricehamns IFK Blå Brämhults IP C
2021-09-18 12:30 Borås AIK - Sandhult/Bredared Bodavallen C konstgräs
2021-09-19 12:00 Alingsås IF FF Svart - Fristads GoIF Vit Mjörnvallen, B-plan
2021-09-19 17:00 Kronängs IF Svart - Sjömarkens IF Kronäng Arena
2021-09-19 18:00 Bergdalens IK Svart - Byttorps IF Svart Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-09-26 12:30 Ulricehamns IFK Blå - Byttorps IF Svart Lassalyckan C-plan
2021-09-26 14:00 Brämhults IK - Borås AIK Brämhults IP C
2021-09-26 14:00 Sandhult/Bredared - Kronängs IF Svart Thåängen
2021-09-26 14:00 Sjömarkens IF - Alingsås IF FF Svart Idrottsgården Konstgräsplan
2021-09-26 14:00 Fristads GoIF Vit - Bergdalens IK Svart Hedens IP
December
2021-12-30 Bergdalens IK Svart - Ulricehamns IFK Blå Björkängsvallen, Borås

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info