Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor Div 8 Södra grp Blå

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Betsele IF 2 Madeléne Linder 0703664396 Röd/Röd/röd
Ersboda SK F 11/12 Fredrik Sandström 0738387652 Svart, Svart, Svart
Ersmarks IK F-12 Anna Gunnebrink +46073335468 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F2012 CSÅ Svart Johan Söderberg 0733748184 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F2012 Sjöfu Britta Löfvenberg 0701307077 Svart/Svart/Svart
HTF F12 Anders Eliasson 0703725241 Svart/Svart/ Svart
Mariehem SK (F12) Grön Hanna Lidgren 0733420960 Grön/Svart/Vit
Mariehem SK (F12) Vit Anthony Lubwama 0737337876 Grön/Svart/Grön
Sandviks IK F12 Lag1 Andrea Nilsson 0702966864 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK F12 Röd Mikael Boman 0703629114 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF F12 Svart Emil Strömberg +46705085855 +46705085855 Svart/Svart/Svart
Sävar IK F12 Röd Per Frössberg 0703278994 Röd/Röd/Röd
Sörfors IF 1 Emma Lundberg 0706360769 Blå/Blå/blå
Tegsödra Umeå IF F-12 Lag 1 Magnus Holmlund 0706406421 Blå/Vit/Blå/Blå
Umedalens IF F12 Lag 2 Karin Byström 0702239434 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-16 10:00 Tegsödra Umeå IF F-12 Lag 1 - Umedalens IF F12 Lag 2 Tegstunets IP
2021-05-22 11:00 Sandåkerns SK F12 Röd - Gimonäs Umeå IF F2012 Sjöfu Grubbevallen
2021-05-22 13:30 Gimonäs Umeå IF F2012 CSÅ Svart - Ersmarks IK F-12 Carlshöjdsskolans IP
2021-05-23 10:00 Tegsödra Umeå IF F-12 Lag 1 - HTF F12 Tegstunets IP
2021-05-23 12:00 Umedalens IF F12 Lag 2 - Sörfors IF 1 Umedalens IP Norr
2021-05-23 12:00 Mariehem SK (F12) Grön - Spöland Vännäs IF F12 Svart MSK Arena Softballplanen
2021-05-23 13:30 (Inst.) Betsele IF 2 - Ersboda SK F 11/12 Norrängskolans IP
2021-05-23 15:00 Sävar IK F12 Röd - Mariehem SK (F12) Vit Multiarenan
2021-05-29 10:00 Ersboda SK F 11/12 - Gimonäs Umeå IF F2012 CSÅ Svart Ersängskolan
2021-05-29 11:00 Sörfors IF 1 - Mariehem SK (F12) Grön Älvdungen IP
2021-05-29 13:00 Spöland Vännäs IF F12 Svart - Betsele IF 2 Vännäs IP
2021-05-29 14:00 Gimonäs Umeå IF F2012 Sjöfu - Sandviks IK F12 Lag1 Sjöfrun
2021-05-30 11:00 Ersmarks IK F-12 - Sandåkerns SK F12 Röd Ersmarks IP
2021-05-30 12:00 Mariehem SK (F12) Vit - Tegsödra Umeå IF F-12 Lag 1 Porsche Center Umeå Arena
2021-05-30 13:00 HTF F12 - Umedalens IF F12 Lag 2 Flurkmark IP
Juni
2021-06-02 18:00 HTF F12 - Sävar IK F12 Röd Flurkmark IP
2021-06-05 10:30 Sandviks IK F12 Lag1 - Mariehem SK (F12) Vit Storsjö Arena
2021-06-06 08:30 Sandviks IK F12 Lag1 - Ersmarks IK F-12 Sandviks IP
2021-06-06 10:00 Umedalens IF F12 Lag 2 - Mariehem SK (F12) Vit Umedalens IP Norr
2021-06-06 11:00 (Inst.) Betsele IF 2 - Mariehem SK (F12) Grön Norrängskolans IP
2021-06-06 12:00 Sävar IK F12 Röd - Gimonäs Umeå IF F2012 Sjöfu Multiarenan
2021-06-06 13:00 Sandåkerns SK F12 Röd - Ersboda SK F 11/12 Grubbevallen
2021-06-06 13:00 HTF F12 - Sörfors IF 1 Flurkmark IP
2021-06-06 15:30 Gimonäs Umeå IF F2012 CSÅ Svart - Spöland Vännäs IF F12 Svart Carlshöjdsskolans IP
2021-06-12 11:00 Gimonäs Umeå IF F2012 Sjöfu - Tegsödra Umeå IF F-12 Lag 1 Sjöfrun
2021-06-12 11:00 Ersboda SK F 11/12 - Sandviks IK F12 Lag1 Ersängskolan
2021-06-13 11:00 Ersmarks IK F-12 - Sävar IK F12 Röd Ersmarks IP
2021-06-13 11:00 Spöland Vännäs IF F12 Svart - Sandåkerns SK F12 Röd Fritidsområdet Vännäsbadet
2021-06-13 14:15 Mariehem SK (F12) Grön - Gimonäs Umeå IF F2012 CSÅ Svart MSK Arena Softballplanen
2021-06-13 15:00 Sörfors IF 1 - Betsele IF 2 Älvdungen IP
2021-06-13 15:30 Mariehem SK (F12) Vit - HTF F12 Porsche Center Umeå Arena
2021-06-20 09:30 Sandåkerns SK F12 Röd - Mariehem SK (F12) Grön Grubbevallen
2021-06-20 10:00 Tegsödra Umeå IF F-12 Lag 1 - Ersmarks IK F-12 Tegstunets IP
2021-06-20 10:30 Mariehem SK (F12) Vit - Sörfors IF 1
2021-06-20 11:00 Umedalens IF F12 Lag 2 - Gimonäs Umeå IF F2012 Sjöfu Umedalens IP Norr
2021-06-20 12:00 Sävar IK F12 Röd - Ersboda SK F 11/12 Multiarenan
2021-06-20 12:30 Betsele IF 2 - Gimonäs Umeå IF F2012 CSÅ Svart Tannens IP
2021-06-20 14:00 Sandviks IK F12 Lag1 - Spöland Vännäs IF F12 Svart Sandviks IP
2021-06-27 10:45 Betsele IF 2 - Sandåkerns SK F12 Röd Tannens IP
2021-06-27 11:00 Ersboda SK F 11/12 - Tegsödra Umeå IF F-12 Lag 1 Ersängsvallen
2021-06-27 12:00 Gimonäs Umeå IF F2012 Sjöfu - HTF F12 Sjöfrun
2021-06-27 12:30 Spöland Vännäs IF F12 Svart - Sävar IK F12 Röd Fritidsområdet Vännäsbadet
2021-06-27 13:30 Mariehem SK (F12) Grön - Sandviks IK F12 Lag1 MSK Arena Softballplanen
2021-06-27 15:00 Ersmarks IK F-12 - Umedalens IF F12 Lag 2 Ersmarks IP
2021-06-27 15:00 Gimonäs Umeå IF F2012 CSÅ Svart - Sörfors IF 1 Carlshöjdsskolans IP

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info