Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar Div 5 Södra grp Grön

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersboda SK P 09 Camilla Thorén 0702718984 Svart, Svart, Svart
Gimonäs Umeå IF P09 Sjöfru Torbjörn Christensen 0706400158 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård Vit Jens Daniel Ålstig 0706317428 Svart/Svart/Svart
Hörnefors IF P09 Jennie Åberg 0703003558 Röd/Röd/Röd
Hörnsjö IF P09/10 Marcus Berggren 0706626353 Röd/Svart/Röd
Lycksele IF 1 P 09 Anna Hildingsson 0706325479 Blå/Vit/Blå/vit
Mariehem SK (P09) Vit Henrik Olofsson 0703413563 Grön/Svart/Grön
Sandviks IK P09 Gul Anders Dahlgren 0702645456 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK P09 Svart Martin Wiklund 0706858455 Röd/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF P-09 Lag 3 Sofie Dahlberg 0706971897 Blå/Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-13 10:30 (Inst.) Lycksele IF 1 P 09 - Mariehem SK (P09) Vit Tannens IP
2021-05-15 15:15 Gimonäs Umeå IF P09 Sjöfru - Hörnefors IF P09 Sjöfrun
2021-05-16 (Inst.) Hörnsjö IF P09/10 - Ersboda SK P 09 Norrskenshallen Fotboll
2021-05-16 15:00 Sandviks IK P09 Gul - Sandåkerns SK P09 Svart Storsjö Arena
2021-05-16 18:15 Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård Vit - Tegsödra Umeå IF P-09 Lag 3 Sjöfrun
2021-05-22 11:40 Mariehem SK (P09) Vit - Gimonäs Umeå IF P09 Sjöfru Porsche Center Umeå Arena
2021-05-22 15:30 Tegsödra Umeå IF P-09 Lag 3 - Hörnsjö IF P09/10 Tegstunets IP
2021-05-23 10:30 Hörnefors IF P09 - Sandviks IK P09 Gul Nordahlsvallen
2021-05-23 13:00 Ersboda SK P 09 - Lycksele IF 1 P 09 Ersängskolan
2021-05-23 13:00 (Inst.) Sandåkerns SK P09 Svart - Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård Vit Grubbevallen
2021-05-29 11:30 Lycksele IF 1 P 09 - Hörnsjö IF P09/10 Tannens IP
2021-05-29 17:30 Tegsödra Umeå IF P-09 Lag 3 - Sandåkerns SK P09 Svart Tegstunets IP
2021-05-30 09:30 Sandviks IK P09 Gul - Mariehem SK (P09) Vit Storsjö Arena
2021-05-30 16:15 Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård Vit - Hörnefors IF P09 Sjöfrun
2021-05-30 17:45 Gimonäs Umeå IF P09 Sjöfru - Ersboda SK P 09 Sjöfrun
Juni
2021-06-05 10:00 Ersboda SK P 09 - Sandviks IK P09 Gul Ersängskolan
2021-06-05 10:10 Mariehem SK (P09) Vit - Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård Vit Porsche Center Umeå Arena
2021-06-05 11:00 Lycksele IF 1 P 09 - Tegsödra Umeå IF P-09 Lag 3 Forsmyrans IP
2021-06-06 Hörnsjö IF P09/10 - Gimonäs Umeå IF P09 Sjöfru Norrskenshallen Fotboll
2021-06-06 10:30 Hörnefors IF P09 - Sandåkerns SK P09 Svart Nordahlsvallen
2021-06-12 16:00 Sandåkerns SK P09 Svart - Mariehem SK (P09) Vit Grubbevallen
2021-06-12 16:30 Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård Vit - Ersboda SK P 09 Sjöfrun
2021-06-13 10:30 Hörnefors IF P09 - Tegsödra Umeå IF P-09 Lag 3 Nordahlsvallen
2021-06-13 12:00 Sandviks IK P09 Gul - Hörnsjö IF P09/10 Sandviks IP Ungdomsplanen
2021-06-19 14:00 Ersboda SK P 09 - Sandåkerns SK P09 Svart Ersängsvallen
2021-06-19 15:00 Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård Vit - Lycksele IF 1 P 09 Sjöfrun
2021-06-20 Hörnsjö IF P09/10 - Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård Vit Norrskenshallen Fotboll
2021-06-20 11:00 Lycksele IF 1 P 09 - Sandviks IK P09 Gul Forsmyrans IP
2021-06-20 14:00 Tegsödra Umeå IF P-09 Lag 3 - Gimonäs Umeå IF P09 Sjöfru Tegstunets IP
2021-06-20 15:30 Mariehem SK (P09) Vit - Hörnefors IF P09 Campus Arena
2021-06-27 10:30 Hörnefors IF P09 - Ersboda SK P 09 Nordahlsvallen
2021-06-27 13:00 Sandåkerns SK P09 Svart - Hörnsjö IF P09/10 Grubbevallen
2021-06-27 16:40 Mariehem SK (P09) Vit - Tegsödra Umeå IF P-09 Lag 3 Porsche Center Umeå Arena
2021-06-27 19:15 Gimonäs Umeå IF P09 Sjöfru - Sandviks IK P09 Gul Sjöfrun
Juli
2021-07-04 11:00 Lycksele IF 1 P 09 - Gimonäs Umeå IF P09 Sjöfru Forsmyrans IP

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info