Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar Div 8 Södra grp Vit

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersboda SK P 12 Mats Åström 0703091997 Svart, Svart, Svart
Ersmarks IK P12 Cecilia Ökvist 0703368122 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfu Vit Stina Lindblad 0705445793 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Vit Oskar Brånin 0730540691 Svart/Svart/Svart
Mariehem SK (P12) Vit 2 Camilla Derin 0703800499 Grön/Svart/Grön
Röbäcks IF P12 Lisa Marie Emsing Röd/Blå/Blå
Sandåkerns SK P12 Vit Jacob Wiberg 0730703828 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF P12 Vit Per Lundqvist +46706110206 Svart/Svart/Svart
Storumans IK Mix 11/12 vit Malin Persson +46730561122 Blå, Blå, Vit
Stöcke IF P12 lag 2 Jesper Larsson 0705844596 Blå/Blå/Blå
Sävar IK P12 1 Johan Königsson 0703431988 Röd/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2 Marie Nilsson 0702271235 Blå/Vit/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 2 Torbjörn Sjögren 0703865830 Blå/Blå/Blå
Täfteå IK P12 Vit Mikael Olofsson 0730309778 Röd/Vit/Röd
Umedalens IF P12 (gul) Mira-Lie Forsström 0733901444 Svart/Svart/Svart
Vindelns IF Patrik Nygren 0768473323 Vit/svart randig, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-15 12:15 Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Vit - Sandåkerns SK P12 Vit Sjöfrun
2021-05-16 (Inst.) Stöcke IF P12 lag 2 - Vindelns IF Stöckesbua IP
2021-05-16 (Inst.) Storumans IK Mix 11/12 vit - Ersboda SK P 12 Storuman Sporthall
2021-05-16 (Inst.) Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2 - Spöland Vännäs IF P12 Vit Tegstunets IP
2021-05-16 10:00 Umedalens IF P12 (gul) - Sävar IK P12 1 Umedalens IP Norr
2021-05-16 15:30 Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 2 - Ersmarks IK P12 Tegstunets IP
2021-05-16 16:00 Röbäcks IF P12 - Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfu Vit Röbäcks IP
2021-05-16 16:30 Täfteå IK P12 Vit - Mariehem SK (P12) Vit 2 Täfteborg
2021-05-22 12:00 Ersboda SK P 12 - Stöcke IF P12 lag 2 Ersängskolan
2021-05-22 12:15 Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfu Vit - Umedalens IF P12 (gul) Sjöfrun
2021-05-23 Storumans IK Mix 11/12 vit - Mariehem SK (P12) Vit 2
2021-05-23 11:30 Sävar IK P12 1 - Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2 Multiarenan
2021-05-23 12:00 Sandåkerns SK P12 Vit - Röbäcks IF P12 Grubbevallen
2021-05-23 13:30 Spöland Vännäs IF P12 Vit - Ersmarks IK P12 Vännäs IP Konstgräs
2021-05-23 14:00 Vindelns IF - Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Vit FC Vindeln
2021-05-23 16:30 Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 2 - Täfteå IK P12 Vit Tegstunets IP
2021-05-29 10:00 Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2 - Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfu Vit Tegstunets IP
2021-05-29 10:00 Umedalens IF P12 (gul) - Röbäcks IF P12 Umedalens IP Norr
2021-05-29 12:30 Spöland Vännäs IF P12 Vit - Täfteå IK P12 Vit Vännäs IP
2021-05-30 Storumans IK Mix 11/12 vit - Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 2 Storuman Sporthall
2021-05-30 11:00 Stöcke IF P12 lag 2 - Mariehem SK (P12) Vit 2 Stöckesbua IP
2021-05-30 13:30 Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Vit - Ersboda SK P 12 Sjöfrun
2021-05-30 14:00 Ersmarks IK P12 - Sävar IK P12 1 Ersmarks IP
2021-05-30 15:00 Vindelns IF - Sandåkerns SK P12 Vit FC Vindeln
Juni
2021-06-05 10:00 Sävar IK P12 1 - Täfteå IK P12 Vit Multiarenan
2021-06-05 12:00 Ersboda SK P 12 - Vindelns IF Ersängskolan
2021-06-05 12:15 Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfu Vit - Ersmarks IK P12 Sjöfrun
2021-06-05 15:00 Storumans IK Mix 11/12 vit - Spöland Vännäs IF P12 Vit Storhälla IP
2021-06-06 10:00 Mariehem SK (P12) Vit 2 - Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Vit MSK Arena Softballplanen
2021-06-06 10:00 Sandåkerns SK P12 Vit - Umedalens IF P12 (gul) Grubbevallen
2021-06-06 16:00 Röbäcks IF P12 - Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2 Röbäcks IP
2021-06-06 16:30 Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 2 - Stöcke IF P12 lag 2 Tegstunets IP
2021-06-10 18:00 Täfteå IK P12 Vit - Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfu Vit Täfteborg
2021-06-12 10:00 Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2 - Umedalens IF P12 (gul) Tegstunets IP
2021-06-12 12:00 Ersboda SK P 12 - Sandåkerns SK P12 Vit Ersängsvallen
2021-06-13 (Inst.) Storumans IK Mix 11/12 vit - Sävar IK P12 1 Storhälla IP
2021-06-13 11:30 Mariehem SK (P12) Vit 2 - Vindelns IF MSK Arena Softballplanen
2021-06-13 12:00 Spöland Vännäs IF P12 Vit - Stöcke IF P12 lag 2 Vännäs IP Naturgräs
2021-06-13 13:15 Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Vit - Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 2 Sjöfrun
2021-06-13 14:00 Ersmarks IK P12 - Röbäcks IF P12 Ersmarks IP
2021-06-19 10:00 Sävar IK P12 1 - Stöcke IF P12 lag 2 Multiarenan
2021-06-19 13:30 Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfu Vit - Storumans IK Mix 11/12 vit Sjöfrun
2021-06-20 10:00 Mariehem SK (P12) Vit 2 - Ersboda SK P 12 MSK Arena Softballplanen
2021-06-20 11:00 Spöland Vännäs IF P12 Vit - Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Vit Vännäs IP Naturgräs
2021-06-20 13:30 Sandåkerns SK P12 Vit - Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2 Grubbevallen
2021-06-20 15:00 Umedalens IF P12 (gul) - Ersmarks IK P12 Umedalens IP Norr
2021-06-20 16:00 Röbäcks IF P12 - Täfteå IK P12 Vit Röbäcks IP
2021-06-20 16:30 Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 2 - Vindelns IF Tegstunets IP
2021-06-22 18:00 Stöcke IF P12 lag 2 - Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfu Vit Stöckesbua IP
2021-06-27 (Inst.) Storumans IK Mix 11/12 vit - Röbäcks IF P12 Storuman Sporthall
2021-06-27 10:00 Mariehem SK (P12) Vit 2 - Sandåkerns SK P12 Vit MSK Arena Softballplanen
2021-06-27 11:00 Täfteå IK P12 Vit - Umedalens IF P12 (gul) Täfteborg
2021-06-27 11:30 Sävar IK P12 1 - Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Vit Multiarenan
2021-06-27 14:00 Ersmarks IK P12 - Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2 Ersmarks IP
2021-06-27 15:00 Ersboda SK P 12 - Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 2 Ersängsvallen
2021-06-27 15:30 Vindelns IF - Spöland Vännäs IF P12 Vit FC Vindeln

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info