Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar Div 9 Södra grp Grön

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersboda SK Röd Adam Chennoufi Röd/Svart/Röd
Gimonäs Umeå IF P2013 CSÅ Gabriella Karlsson Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P2013 Tomtebogård Vit Tobias Bryntesson 0708964395 Svart/Svart/Svart
Hörnefors IF P13 mix Peter Jonsson 0702329185 Röd/Röd/Röd
Mariehem SK (P13) Grön 1 Mattias Månsson 0705300498 Grön/Svart/Grön
Röbäcks IF Svart Olof Schäfer 0702060785 0702060785 Röd/Blå/Röd
Sandviks IK P-13 SVART Morgan Östergren +46738311638 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK P13 Vit Andreas Sandström 0705193876 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF P13 Svart Gustav Essebro 0705207799 0705207799 Svart/Svart/Svart
Stöcke IF P13 Andreas Gleisner 0727107508 Blå/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P-13Blå 1 Daniel Fajers 0706899631 Blå/Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-15 11:00 Gimonäs Umeå IF P2013 Tomtebogård Vit - Mariehem SK (P13) Grön 1 Sjöfrun
2021-05-16 09:00 Stöcke IF P13 - Gimonäs Umeå IF P2013 CSÅ Stöckesbua IP
2021-05-16 11:00 Sandåkerns SK P13 Vit - Hörnefors IF P13 mix Grubbevallen
2021-05-16 (Inst.) Spöland Vännäs IF P13 Svart - Sandviks IK P-13 SVART Vännäs IP Konstgräs
2021-05-16 15:30 Tegsödra Umeå IF P-13Blå 1 - Ersboda SK Röd
2021-05-22 12:00 Röbäcks IF Svart - Tegsödra Umeå IF P-13Blå 1 Röbäcks IP
2021-05-23 Ersboda SK Röd - Sandåkerns SK P13 Vit Ersängsvallen
2021-05-23 Hörnefors IF P13 mix - Spöland Vännäs IF P13 Svart Nordahlsvallen
2021-05-23 08:30 Sandviks IK P-13 SVART - Gimonäs Umeå IF P2013 Tomtebogård Vit Storsjö Arena
2021-05-23 14:30 Mariehem SK (P13) Grön 1 - Stöcke IF P13 MSK Arena Softballplanen
2021-05-29 11:00 Gimonäs Umeå IF P2013 Tomtebogård Vit - Hörnefors IF P13 mix Sjöfrun
2021-05-30 09:00 Stöcke IF P13 - Sandviks IK P-13 SVART Stöckesbua IP
2021-05-30 13:00 Spöland Vännäs IF P13 Svart - Ersboda SK Röd Vännäs IP Konstgräs
2021-05-30 13:00 Mariehem SK (P13) Grön 1 - Gimonäs Umeå IF P2013 CSÅ MSK Arena Softballplanen
2021-05-30 17:00 Sandåkerns SK P13 Vit - Röbäcks IF Svart Grubbevallen
Juni
2021-06-05 10:00 Sandviks IK P-13 SVART - Mariehem SK (P13) Grön 1 Sandviks IP
2021-06-05 16:00 Röbäcks IF Svart - Spöland Vännäs IF P13 Svart Röbäcks IP
2021-06-06 10:00 Hörnefors IF P13 mix - Stöcke IF P13 Nordahlsvallen
2021-06-06 11:45 Gimonäs Umeå IF P2013 CSÅ - Tegsödra Umeå IF P-13Blå 1 Carlshöjdsskolans IP
2021-06-06 14:00 Ersboda SK Röd - Gimonäs Umeå IF P2013 Tomtebogård Vit Ersängsvallen
2021-06-12 10:00 Sandviks IK P-13 SVART - Gimonäs Umeå IF P2013 CSÅ Sandviks IP Ungdomsplanen
2021-06-13 09:00 Stöcke IF P13 - Ersboda SK Röd Stöckesbua IP
2021-06-13 12:00 Gimonäs Umeå IF P2013 Tomtebogård Vit - Röbäcks IF Svart Sjöfrun
2021-06-13 13:00 Sandåkerns SK P13 Vit - Tegsödra Umeå IF P-13Blå 1 Grubbevallen
2021-06-13 15:30 Mariehem SK (P13) Grön 1 - Hörnefors IF P13 mix MSK Arena Softballplanen
2021-06-19 10:00 Röbäcks IF Svart - Stöcke IF P13 Röbäcks IP
2021-06-19 11:00 Gimonäs Umeå IF P2013 CSÅ - Sandåkerns SK P13 Vit Carlshöjdsskolans IP
2021-06-20 10:00 Hörnefors IF P13 mix - Sandviks IK P-13 SVART Nordahlsvallen
2021-06-20 11:30 Tegsödra Umeå IF P-13Blå 1 - Spöland Vännäs IF P13 Svart Ekvägen
2021-06-20 14:00 Ersboda SK Röd - Mariehem SK (P13) Grön 1 Ersängsvallen
2021-06-26 12:00 Gimonäs Umeå IF P2013 Tomtebogård Vit - Tegsödra Umeå IF P-13Blå 1 Sjöfrun
2021-06-27 10:00 Sandviks IK P-13 SVART - Ersboda SK Röd Sandviks IP
2021-06-27 11:30 Spöland Vännäs IF P13 Svart - Sandåkerns SK P13 Vit Fritidsområdet Vännäsbadet
2021-06-27 14:00 Hörnefors IF P13 mix - Gimonäs Umeå IF P2013 CSÅ Nordahlsvallen
2021-06-27 14:30 Mariehem SK (P13) Grön 1 - Röbäcks IF Svart MSK Arena Softballplanen

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info