Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 8 Pojk Vårmatcher

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Grön Christoffer Heleander 0735158023 0735158023 Grön/vit/grön
Alingsås IF FF Vit Daniel Miglavs 0733256146 0733256146 Grön/Vit/Grön
Arentorp Helås FK Fredrik Evertsson 051213522 0722397022 Svart/Svart/Svart
Axvalls IF Johan Nyberg 051118271 0728889595 Grön/Grön/Grön
Borås AIK Blå Nedret Hodzic 0700447751 Röd/Blå/Röd
Borås AIK Röd Emil Jylhänlahti 0739593685 Röd/Blå/Röd
Brämhults IK Martin Ekdahl 0705222268 0705222268 Svart/Svart/Svart
Dalstorps IF Mikael Claesson 0732042767 Gul/Svart/Gul
Edet FK Jonas Hagman 0761028496 Blå/Blå/Blå
Ekedalens SK Ronny Ekman 0728623376 Blå/Blå/blå
Emtunga/Tråvad/Larv Annika Ottosson 0730409349 Vit/Blå/Vit
Essungaalliansen Peter Welin 0705927343 Rosa/Svart/Svart
Falköpings FK Kalle Falk 051510338 0730399740 Röd-svart/svarta/svarta
Gerdskens BK Gul Tobias Leden 0702960131 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Gerdskens BK Svart Tobias Leden 0702960131 Gul/Svart/svarta (A-Lag) Svarta
Gånghester/Målsryd Henrik Danklint 033121988 0708159076 Svart/Svart/Svart
Götene IF Örjan Persson 0702406150 Blå-vit/Blå/Blå
Halvorstorps IS Christian Jönsson 0707184352 Gul/Svart/Gul
Hemsjö IF Eric Karlsson 0725028717 Gul/Svart/Gul-svart
Hestrafors/Bollebygds Grön Martin Hansson 033289160 0703783558 Grön-vit/Vit/Grön
Hestrafors/Bollebygds Vit Martin Hansson 033289160 0703783558 Grön-vit/Vit/Grön
Hössna/Timmele Daniel Jonasson 0702828939 Röd/Vit/Röd/Röd
IF Elfsborg Daniel Särén 0735117840 Gul/Svart/Gul
IFK Falköping FF Blå Torbjörn Lindgren 0515293538 0724533878 Blå/Vit/Blå
IFK Falköping FF Vit Torbjörn Lindgren 0515293538 0724533878 Vit/Vit/Vit
IFK Hjo Katarina Blad 0709495052 Vit/Blå/Vit
IFK Mariestad Blå Fredrik Olsson 0703980948 Blå/Blå/Vit
IFK Mariestad Vit Patrik Borg 0766440612 0766440612 Blå/Blå/Vit
IFK Skövde FK Blå Patrik Dahlberg 0707282229 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Vit Patrik Dahlberg 0707282229 Blå/Blå/Blå
IFK Trollhättan Jibran Gergi 0707496232 Blå/Vit/Blå/Blå
IFK Örby Andreas Nadj 0735124997 Blå/Vit/blå/Blå
IK Gauthiod Markus Rohlén 0730603316 Röd/Blå/Röd
Jula/Mariestads BK Henrik Almqvist 0725652200 Blå/Vit/Blå
Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Henrik Gustafsson 0733224249 Svart/Svart/Svart
Järpås/Levene-Skogslund Tom Nordlund 0738417465 0738417465 Röd/Vit/Röd
Kinna IF Blå Anders Leifstedt 0707363478 Röd/Blå/Vit
Kinna IF Röd Anders Leifstedt 0707363478 Röd/Blå/Vit
Lidköpings FK Svart Fredrik Larsson 0702941546 Röd-Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Vit Fredrik Larsson 0702941546 Röd-Svart/Svart/Svart
Limmared/Tranemo Peter Svensson 032571415 0703707739 Röd/Svart/Röd
Mariedals IK Mattias Strindgård 0707266367 0707266367 Blå-vit/Vit/Blå-vit
Mariestads BK/Jula Christian Thorold 0736385342 Röd/Blå/Röd
Mellby IK Daniel Holgersson 0732594376 Blå-vit/Blå/Blå
Rydboholms SK Susanne Viktorsson 0707283762 Blå/Blå/Blå
Råda BK Svart Bo Broberg 0737880978 Vit/Grön/Vit
Råda BK Vit Bo Broberg 0737880978 Vit/Grön/vit
Saleby/Trässberg/N.Härene Lila Anna Mellström 0709254211 0709254211 Lila/Svart/Svart
Saleby/Trässberg/N.Härene Svart Björn Jonsson 051066621 0709150980 Lila/Svart/Svart
Sils IF Emil Gindemo 0730887136 0730887136 Röd-vit/Röd/Vit
Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF Nicklas Gödebu 0700871351 0700871351 Blå/Blå/Blå
Sjömarken/Sandared Anders Hedén 0708185310 Vit/Grön/Grön
Sjöviks SK Martin Edvardsson 0708407087 Röd/Blå/Blå
Skara FC Bengt Hassellöf 0723415819 Vit/Blå/Vit
Skene IF Lukas Lundstedt 0704972666 Vit/Svarta/Vita
Skepplanda/Lödöse-Nygård Tomas Nilsson 0738915108 Gul/Svart/Gul
Skoftebyns IF Martin Eriksson 0736237655 Vit /Svart/Vit
Skultorps IF Gul Anders Danielsson 0706692558 Gul/Svart/Svart
Skultorps IF Svart Dennis Aronsson 0761003292 Gul/Svart/Svart
Skövde AIK Röd Janne Andersson 0705978789 0705978789 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Rödvit Janne Andersson 0705978789 0705978789 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Vit Janne Andersson 0705978789 0705978789 Röd/Röd/Röd
Sparsör/Fristad/Borgstena Ulf Zettergren 0737648008 Svart/Vit/Gul/Svart
Svenljunga IK David Axelsson 0706999991 Röd/Blå/Röd
Sätila SK Ellinor Annerud 0703483120 Röd/Blå/Röd
Tibro AIK FK Jonas Norenbom 0706467818 Gul/Svart/Svart
Tidaholms GoIF Ola Larsson 0704531532 Svart-vit/Svart/Vit
Tomtens IF (7:7) Ulrik Hedfjärd 0760097960 0760097960 Gul/Svart/Gul
Trollhättans BoIS Ola Kraft 0727233525 Röd/Vit/Röd
Trollhättans FK Klas Karlsson 0733489396 Vit/Röd/Röd
Trollhättans IF/Sjuntorp Francisco Antonio Torrente Toledano 0709707028 Gul/Svart/svart
Tvärred/Vegby/Gällstad Dan Axelsson 0703072539 svart/svart/svart
Töreboda IK Thomas Lundell 0706159179 Röd/Röd/Röd
Ulricehamns IFK Blå Jesper Johansson 0706909840 Blå-svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK Svart Marcus Willund 0706750156 Blå-svart/Svart/Svart
Ulvåker/Väring Henrik Rydberg 0701706781 Röd/svart/Svart/Svart
Vara SK Gul Patrik Hovling 0705625301 Gul/Svart/Gul
Vara SK Svart André Essebro 0706666928 Gul/Svart/Gul
Wargöns IK Dan Rhodin 0736614851 Grön/Grön/Grön
Vårgårda IK Daniel Svensson 0706721545 Röd/Vit/Röd
Vänersborgs FK Joachim Dahlqvist 0737282020 Vit/Svart/svart
Vänersborgs IF Blå Roland Strand 0733847744 Röd/Blå/Röda
Vänersborgs IF Röd Morgan Johansson 0730980897 Röd/Blå/Röda
Åsaka SK Daniel Clar 0709817710 Vit/Blå/Vit
Örslösa-Söne IK Tomas Landh 0708613804 Vinröd-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-18 19:00 200179137 IK Gauthiod - IFK Trollhättan 19 - 3 Lunnevi IP B-plan
2021-05-18 19:00 200179138 Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Röd 13 - 1 Almagärdet
2021-05-18 19:15 200179001 IFK Mariestad Vit - Skövde AIK Röd 5 - 3 Lekevi IP Nedre-plan
2021-05-19 18:30 200179028 Skultorps IF Svart - Ekedalens SK 8 - 3 Orkanvallen Bosseplan 2
2021-05-19 18:30 200179082 Emtunga/Tråvad/Larv - Essungaalliansen Inst. Hedensborg A
2021-05-19 18:30 200179085 Arentorp Helås FK - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga 4 - 1 Kedumsvallen B
2021-05-20 18:30 200179182 Gånghester/Målsryd - Tvärred/Vegby/Gällstad 7 - 5 Eton Arena
2021-05-21 18:20 200179206 Ulricehamns IFK Blå - Brämhults IK Inst. Lassalyckan B-plan
2021-05-21 18:30 200179117 Halvorstorps IS - Wargöns IK 12 - 1 Halvorstorps IP B-plan
2021-05-21 19:00 200179119 Råda BK Vit - Trollhättans BoIS Rådavallen
2021-05-22 10:30 200179208 Hestrafors/Bollebygds Grön - Skene IF 12 - 0 Bollevi B
2021-05-22 11:00 200179004 Ulvåker/Väring - IFK Hjo 4 - 6 Åbrovallen C
2021-05-22 11:00 200179026 Töreboda IK - Tomtens IF (7:7) 8 - 9 Töreshov A-plan
2021-05-22 11:00 200179136 Trollhättans IF/Sjuntorp - Edet FK 3 - 1 Skogshöjden Konstgräs
2021-05-22 11:00 200179163 Borås AIK Röd - Hemsjö IF 4 - 1 Bodavallen C konstgräs
2021-05-22 12:00 200179118 Vara SK Svart - Trollhättans FK 5 - 5 Torsvallen B-plan
2021-05-22 13:00 200179051 Lidköpings FK Vit - IFK Mariestad Blå Inst. Lockörns IP C
2021-05-22 13:00 200179139 Alingsås IF FF Vit - Vårgårda IK 0 - 3 Mjörnvallen, B-plan
2021-05-22 17:00 200179116 Vänersborgs IF Blå - Vänersborgs FK Boteredsvallen
2021-05-23 10:00 200179084 Lidköpings FK Svart - Mellby IK 11 - 0 Lockörns IP C
2021-05-23 11:00 200179052 Saleby/Trässberg/N.Härene Lila - Falköpings FK Bronäsvallen B
2021-05-23 11:00 200179081 Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF - Vara SK Gul Inst. Sjuntorpsvallen
2021-05-23 11:00 200179083 Örslösa-Söne IK - Järpås/Levene-Skogslund Örslösa IP B
2021-05-23 11:00 200179183 Svenljunga IK - Ulricehamns IFK Svart Högvalla IP A
2021-05-23 11:00 200179205 Sätila SK - Borås AIK Blå 1 - 8 Lygnevi
2021-05-23 11:00 200179209 Kinna IF Blå - IFK Örby 1 - 2 Kunskapens Hus, konstgräs
2021-05-23 12:00 200179003 Mariestads BK/Jula - Sils IF 1 - 1 Vänershofs IP B
2021-05-23 12:30 200179050 Råda BK Svart - IFK Skövde FK Vit 2 - 0 Rådavallen
2021-05-23 13:00 200179204 IF Elfsborg - Gerdskens BK Svart Ryda Sportfält A
2021-05-23 14:30 200179002 IFK Skövde FK Blå - IFK Falköping FF Blå 2 - 3 Lillegårdens IP E-plan 9 mot 9
2021-05-23 17:00 200179053 Skara FC - Skövde AIK Rödvit 1 - 3 Sparbanken Arena G
2021-05-23 17:00 200179161 Mariedals IK - Gerdskens BK Gul Inst. Kransmossens IP D
2021-05-23 17:00 200179162 Sjöviks SK - Sparsör/Fristad/Borgstena 2 - 2 Sjöviks IP
2021-05-23 17:00 200179180 Hössna/Timmele - Hestrafors/Bollebygds Vit Granvalla B
2021-05-23 18:00 200179207 Sjömarken/Sandared - Rydboholms SK 6 - 1 Sandevi B-plan
2021-05-24 18:30 200179027 Skövde AIK Vit - Tibro AIK FK 7 - 3 Karstorp Nedre
2021-05-24 18:30 200179029 Axvalls IF - Jula/Mariestads BK 10 - 5 Axevalla IP, 9-manna
2021-05-25 18:30 200179080 Saleby/Trässberg/N.Härene Svart - Arentorp Helås FK 5 - 2 Bronäsvallen B
2021-05-25 19:00 200179142 Skoftebyns IF - Alingsås IF FF Vit Inst. Almagärdet
2021-05-25 19:00 200179214 IFK Örby - Hestrafors/Bollebygds Grön 3 - 4 Örby IP A
2021-05-26 18:30 200179054 IFK Falköping FF Vit - Götene IF 20 - 2 Odenvi
2021-05-27 18:30 200179185 Limmared/Tranemo - Hössna/Timmele 3 - 0 Glasvallen B-plan
2021-05-27 18:45 200179032 Tomtens IF (7:7) - Jula/Mariestads BK 2 - 2 Klostervallen B
2021-05-27 19:00 200179058 Skara FC - IFK Falköping FF Vit 2 - 7 Sparbanken Arena G
2021-05-27 19:15 200179056 IFK Mariestad Blå - Råda BK Svart 5 - 2 Lekevi IP Nedre-plan
2021-05-28 18:30 200179186 Hestrafors/Bollebygds Vit - Kinna IF Röd 5 - 0 Bollevi B
2021-05-28 19:00 200179123 Trollhättans BoIS - Vara SK Svart 2 - 5 Torsbovallen B-plan
2021-05-29 10:30 200179122 Vänersborgs FK - Råda BK Vit 2 - 6 Vänersvallen Syd
2021-05-29 11:00 200179006 Skultorps IF Gul - IFK Hjo 14 - 2 Orkanvallen B
2021-05-29 11:00 200179030 Ekedalens SK - Skövde AIK Vit 2 - 3 Idrottsparken, Ekedalen
2021-05-29 11:00 200179089 Vara SK Gul - Arentorp Helås FK 8 - 1 Torsvallen B-plan
2021-05-29 14:00 200179031 Tibro AIK FK - Töreboda IK 0 - 2 Sportparken B
2021-05-30 10:00 200179121 Wargöns IK - Vänersborgs IF Blå Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-05-30 11:00 200179055 Falköpings FK - Lidköpings FK Vit 1 - 5 Odenvi
2021-05-30 11:00 200179090 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Saleby/Trässberg/N.Härene Svart 2 - 10 Jungavallen 2
2021-05-30 11:00 200179165 Gerdskens BK Gul - Hemsjö IF Inst. Gerdskenvallen A-plan
2021-05-30 12:00 200179007 Mariestads BK/Jula - Ulvåker/Väring 5 - 9 Vänershofs IP B
2021-05-30 12:00 200179140 IFK Trollhättan - Trollhättans IF/Sjuntorp 4 - 3 Kamratgårdens IP B-plan
2021-05-30 13:00 200179213 Gerdskens BK Svart - Kinna IF Blå 6 - 5 Gerdskenvallen A-plan
2021-05-30 13:20 200179187 Ulricehamns IFK Svart - Gånghester/Målsryd 4 - 1 Lassalyckan B-plan
2021-05-30 13:30 200179008 Sils IF - IFK Skövde FK Blå 4 - 12 Silbohof
2021-05-30 14:00 200179086 Mellby IK - Örslösa-Söne IK 9 - 4 Mellbyvallen
2021-05-30 14:30 200179057 IFK Skövde FK Vit - Götene IF 6 - 2 Lillegårdens IP E-plan 9 mot 9
2021-05-30 15:00 200179087 Järpås/Levene-Skogslund - Emtunga/Tråvad/Larv 2 - 8 Järpåsvallen
2021-05-30 15:00 200179120 Trollhättans FK - Halvorstorps IS 1 - 5 Stavrelunds IP
2021-05-30 16:00 200179059 Skövde AIK Rödvit - Saleby/Trässberg/N.Härene Lila 5 - 1 Lillegårdens IP, E-plan
2021-05-30 16:00 200179210 Rydboholms SK - Ulricehamns IFK Blå 0 - 0 Sven Erikssonsvallen
2021-05-30 16:00 200179215 Skene IF - Sjömarken/Sandared 1 - 9 Vävarevallen
2021-05-30 17:00 200179005 IFK Falköping FF Blå - IFK Mariestad Vit 1 - 1 Odenvi
2021-05-30 17:00 200179033 Tidaholms GoIF - Skultorps IF Svart 6 - 6 Ulvesborg B-plan
2021-05-30 17:00 200179088 Essungaalliansen - Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF Inst. Ekvallen A
2021-05-30 17:00 200179144 Vänersborgs IF Röd - IK Gauthiod 2 - 1 Boteredsvallen
2021-05-30 17:00 200179166 Sjöviks SK - Borås AIK Röd 6 - 4 Sjöviks IP
2021-05-30 17:00 200179211 Brämhults IK - Sätila SK 9 - 0 Brämhults IP B
2021-05-31 18:00 200179184 Tvärred/Vegby/Gällstad - Dalstorps IF 4 - 5 Sämshov
2021-05-31 19:30 200179212 Borås AIK Blå - IF Elfsborg 6 - 2 Bodavallen C konstgräs
Juni
2021-06-02 18:30 200179060 Götene IF - IFK Mariestad Blå 1 - 4 Västerby IP B-plan
2021-06-02 18:30 200179092 Emtunga/Tråvad/Larv - Mellby IK Hedensborg A
2021-06-02 18:30 200179141 Åsaka SK - Vårgårda IK 1 - 2 Åsevi
2021-06-03 18:15 200179190 Dalstorps IF - Ulricehamns IFK Svart 4 - 0 Dalshov
2021-06-03 18:30 200179037 Axvalls IF - Tomtens IF (7:7) 2 - 4 Axevalla IP, 9-manna
2021-06-03 18:30 200179191 Gånghester/Målsryd - Svenljunga IK 4 - 5 Målevi
2021-06-03 19:00 200179219 IFK Örby - Skene IF 2 - 2 Örby IP A
2021-06-03 19:15 200179010 IFK Mariestad Vit - Sils IF 24 - 0 Lekevi IP Nedre-plan
2021-06-04 200179095 Arentorp Helås FK - Essungaalliansen Kedumsvallen B
2021-06-04 18:30 200179034 Jula/Mariestads BK - Tibro AIK FK 9 - 2 Ullervads IP
2021-06-04 18:30 200179246 Skepplanda/Lödöse-Nygård - IFK Trollhättan 5 - 0 Forsvallen Konstgräs
2021-06-04 19:00 200179035 Töreboda IK - Ekedalens SK 1 - 8 Töreshov A-plan
2021-06-04 19:00 200179125 Halvorstorps IS - Vara SK Svart 8 - 2 Halvorstorps IP B-plan
2021-06-05 09:00 200179126 Vänersborgs FK - Trollhättans BoIS 2 - 4 Vänersvallen Syd
2021-06-05 10:00 200179012 Ulvåker/Väring - Skultorps IF Gul 3 - 6 Väringsvallen A-plan
2021-06-05 10:00 200179094 Saleby/Trässberg/N.Härene Svart - Vara SK Gul 4 - 6 Bronäsvallen B
2021-06-05 10:30 200179220 Hestrafors/Bollebygds Grön - Gerdskens BK Svart 2 - 2 Bollevi B
2021-06-05 11:00 200179148 Alingsås IF FF Vit - Åsaka SK 3 - 1 Mjörnvallen, B-plan
2021-06-05 11:00 200179168 Mariedals IK - Alingsås IF FF Grön 0 - 14 Kransmossens IP D
2021-06-05 11:00 200179221 Kinna IF Blå - Borås AIK Blå 2 - 2 Pruhultsplanen
2021-06-05 11:15 200179218 Ulricehamns IFK Blå - Sjömarken/Sandared 1 - 5 Lassalyckan B-plan
2021-06-05 12:30 200179127 Råda BK Vit - Wargöns IK 4 - 2 Rådavallen
2021-06-05 14:00 200179009 IFK Hjo - Skövde AIK Röd 6 - 4 Guldkroksvallen B-plan
2021-06-05 14:00 200179223 Rydboholms SK - IF Elfsborg 9 - 3 Sven Erikssonsvallen
2021-06-05 15:30 200179061 Råda BK Svart - Falköpings FK Rådavallen
2021-06-06 11:00 200179063 Saleby/Trässberg/N.Härene Lila - Skara FC Bronäsvallen B
2021-06-06 11:00 200179145 Vårgårda IK - Edet FK 3 - 3 Tånga Hed B-plan
2021-06-06 11:00 200179188 Kinna IF Röd - Limmared/Tranemo 15 - 2 Pruhultsplanen
2021-06-06 11:00 200179217 Sätila SK - Rydboholms SK 1 - 7 Lygnevi
2021-06-06 15:00 200179146 Trollhättans IF/Sjuntorp - Vänersborgs IF Röd Inst. Skogshöjden Konstgräs
2021-06-06 15:30 200179011 IFK Skövde FK Blå - Mariestads BK/Jula Lillegårdens IP E-plan 9 mot 9
2021-06-06 16:00 200179093 Örslösa-Söne IK - Lidköpings FK Svart Nya IP B
2021-06-06 17:00 200179036 Skövde AIK Vit - Tidaholms GoIF 1 - 7 Lillegårdens IP, E-plan
2021-06-06 17:00 200179064 IFK Falköping FF Vit - IFK Skövde FK Vit 7 - 2 Odenvi
2021-06-06 17:00 200179124 Vänersborgs IF Blå - Trollhättans FK 3 - 3 Boteredsvallen
2021-06-06 17:00 200179147 IK Gauthiod - Skoftebyns IF 5 - 8 Lunnevi IP B-plan
2021-06-06 17:00 200179189 Hössna/Timmele - Tvärred/Vegby/Gällstad Idrottsparken, Timmele B
2021-06-06 18:00 200179062 Lidköpings FK Vit - Skövde AIK Rödvit Inst. Lockörns IP C
2021-06-06 18:00 200179169 Borås AIK Röd - Gerdskens BK Gul Inst. Bodavallen C konstgräs
2021-06-08 19:00 200179091 Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF - Järpås/Levene-Skogslund 6 - 4 Sjuntorpsvallen
2021-06-08 19:00 200179151 IK Gauthiod - Alingsås IF FF Vit 9 - 3 Lunnevi IP B-plan
2021-06-08 19:15 200179070 IFK Mariestad Blå - IFK Falköping FF Vit 5 - 2 Lekevi IP Nedre-plan
2021-06-09 18:00 200179040 Skultorps IF Svart - Axvalls IF 2 - 7 Orkanvallen Bosseplan 2
2021-06-09 18:30 200179038 Ekedalens SK - Jula/Mariestads BK 4 - 2 Idrottsparken, Ekedalen
2021-06-09 18:30 200179193 Limmared/Tranemo - Hestrafors/Bollebygds Vit 0 - 9 Glasvallen B-plan
2021-06-09 19:30 200179216 IF Elfsborg - Brämhults IK Ryda Sportfält A
2021-06-10 18:30 200179192 Tvärred/Vegby/Gällstad - Kinna IF Röd 4 - 4 Bergavallen
2021-06-10 19:00 200179150 Edet FK - Åsaka SK 6 - 3 Strömsvallen A1
2021-06-10 19:00 200179222 Sjömarken/Sandared - Sätila SK 12 - 0 Idrottsgården Konstgräsplan
2021-06-11 18:30 200179195 Ulricehamns IFK Svart - Hössna/Timmele Uppskj. Lassalyckan B-plan
2021-06-12 11:00 200179100 Vara SK Gul - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga 9 - 4 Torsvallen B-plan
2021-06-12 11:00 200179149 IFK Trollhättan - Vårgårda IK 2 - 4 Kamratgårdens IP B-plan
2021-06-12 11:00 200179226 Gerdskens BK Svart - IFK Örby 6 - 5 Gerdskenvallen A-plan
2021-06-12 13:00 200179129 Trollhättans FK - Råda BK Vit 2 - 1 Stavrelunds IP
2021-06-12 14:00 200179039 Tibro AIK FK - Tomtens IF (7:7) 2 - 2 Sportparken B
2021-06-12 15:00 200179170 Alingsås IF FF Grön - Hemsjö IF 8 - 0 Mjörnvallen, B-plan
2021-06-12 16:00 200179096 Lidköpings FK Svart - Emtunga/Tråvad/Larv 6 - 2 Lockörns IP C
2021-06-13 00:00 200179247 Vänersborgs IF Röd - Skepplanda/Lödöse-Nygård Inst. Boteredsvallen
2021-06-13 11:00 200179066 IFK Mariestad Blå - IFK Skövde FK Vit 4 - 6 Lekevi IP Nedre-plan
2021-06-13 11:00 200179067 Saleby/Trässberg/N.Härene Lila - IFK Falköping FF Vit Bronäsvallen B
2021-06-13 11:00 200179068 Skara FC - Lidköpings FK Vit 4 - 4 Sparbanken Arena G
2021-06-13 11:00 200179224 Brämhults IK - Kinna IF Blå 2 - 3 Brämhults IP B
2021-06-13 12:00 200179015 IFK Skövde FK Blå - Ulvåker/Väring 3 - 2 Lillegårdens IP E-plan 9 mot 9
2021-06-13 14:00 200179097 Mellby IK - Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF 0 - 20 Mellbyvallen
2021-06-13 14:30 200179014 Skövde AIK Röd - Skultorps IF Gul 3 - 9 Lillegårdens IP, E-plan
2021-06-13 15:00 200179099 Essungaalliansen - Saleby/Trässberg/N.Härene Svart 2 - 7 Ekvallen A
2021-06-13 15:00 200179194 Svenljunga IK - Dalstorps IF 6 - 7 Högvalla IP A
2021-06-13 15:00 200179227 Skene IF - Ulricehamns IFK Blå 0 - 8 Vävarevallen
2021-06-13 16:00 200179069 Skövde AIK Rödvit - Råda BK Svart 5 - 3 Lillegårdens IP, E-plan
2021-06-13 16:00 200179130 Wargöns IK - Vänersborgs FK Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-06-13 17:00 200179065 Falköpings FK - Götene IF 5 - 3 Falevi
2021-06-13 17:00 200179128 Vara SK Svart - Vänersborgs IF Blå 7 - 4 Torsvallen B-plan
2021-06-13 18:00 200179131 Trollhättans BoIS - Halvorstorps IS 0 - 5 Torsbovallen B-plan
2021-06-13 18:00 200179172 Sparsör/Fristad/Borgstena - Mariedals IK 8 - 1 Trollevi C konstgräs
2021-06-14 18:45 200179225 Borås AIK Blå - Hestrafors/Bollebygds Grön 2 - 10 Bodavallen C konstgräs
2021-06-15 18:30 200179013 IFK Falköping FF Blå - IFK Hjo 12 - 0 Odenvi
2021-06-15 18:30 200179101 Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF - Lidköpings FK Svart 6 - 1 Sjuntorpsvallen
2021-06-15 19:00 200179041 Tidaholms GoIF - Töreboda IK 10 - 0 Ulvesborg B-plan
2021-06-16 17:15 200179152 Skoftebyns IF - Trollhättans IF/Sjuntorp 10 - 4 Almagärdet
2021-06-16 18:30 200179102 Emtunga/Tråvad/Larv - Örslösa-Söne IK 8 - 1 Hedensborg A
2021-06-16 18:30 200179103 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Essungaalliansen 1 - 5 Jungavallen 2
2021-06-16 18:30 200179105 Arentorp Helås FK - Mellby IK 5 - 3 Kedumsvallen B
2021-06-16 18:30 200179154 Åsaka SK - IFK Trollhättan 4 - 1 Åsevi
2021-06-16 19:00 200179016 Mariestads BK/Jula - IFK Mariestad Vit 6 - 6 Vänershofs IP B
2021-06-16 19:00 200179228 IF Elfsborg - Sjömarken/Sandared Ryda Sportfält A
2021-06-16 19:00 200179229 Sätila SK - Ulricehamns IFK Blå 2 - 6 Lygnevi
2021-06-17 18:15 200179199 Dalstorps IF - Gånghester/Målsryd 13 - 1 Dalshov
2021-06-17 18:30 200179043 Tomtens IF (7:7) - Ekedalens SK 2 - 1 Klostervallen B
2021-06-17 18:30 200179104 Saleby/Trässberg/N.Härene Svart - Järpås/Levene-Skogslund 15 - 0 Bronäsvallen B
2021-06-17 18:30 200179233 Kinna IF Blå - Rydboholms SK 4 - 1 Kunskapens Hus, konstgräs
2021-06-17 19:00 200179231 IFK Örby - Borås AIK Blå 6 - 1 Örby IP A
2021-06-18 18:30 200179156 Trollhättans IF/Sjuntorp - IK Gauthiod 4 - 3 Skogshöjden Konstgräs
2021-06-18 18:30 200179196 Hestrafors/Bollebygds Vit - Tvärred/Vegby/Gällstad 13 - 1 Bollevi B
2021-06-19 09:30 200179073 Råda BK Svart - Skara FC 5 - 1 Rådavallen
2021-06-19 10:00 200179108 Mellby IK - Saleby/Trässberg/N.Härene Svart 1 - 21 Mellbyvallen
2021-06-19 10:30 200179072 Götene IF - Skövde AIK Rödvit 0 - 2 Västerby IP B-plan
2021-06-19 10:30 200179134 Vänersborgs FK - Trollhättans FK 0 - 4 Vänersvallen Syd
2021-06-19 10:30 200179232 Hestrafors/Bollebygds Grön - Brämhults IK 2 - 1 Bollevi B
2021-06-19 11:00 200179018 Skultorps IF Gul - IFK Falköping FF Blå 4 - 7 Orkanvallen B
2021-06-19 11:00 200179135 Vara SK Svart - Råda BK Vit 6 - 2 Torsvallen B-plan
2021-06-19 11:00 200179174 Gerdskens BK Gul - Alingsås IF FF Grön Inst. Gerdskenvallen A-plan
2021-06-19 11:00 200179175 Hemsjö IF - Sparsör/Fristad/Borgstena 5 - 5 Byvallen
2021-06-19 11:00 200179197 Kinna IF Röd - Ulricehamns IFK Svart Pruhultsplanen
2021-06-19 11:00 200179230 Gerdskens BK Svart - Skene IF 8 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2021-06-19 12:00 200179107 Lidköpings FK Svart - Arentorp Helås FK 3 - 2 Lockörns IP C
2021-06-19 12:00 200179133 Wargöns IK - Trollhättans BoIS Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-06-19 14:00 200179042 Tibro AIK FK - Axvalls IF Sportparken B
2021-06-20 10:00 200179074 Lidköpings FK Vit - Saleby/Trässberg/N.Härene Lila 3 - 4 Lockörns IP C
2021-06-20 10:00 200179234 Sätila SK - Skene IF 3 - 8 Lygnevi
2021-06-20 11:00 200179155 Vårgårda IK - Vänersborgs IF Röd 2 - 0 Tånga Hed B-plan
2021-06-20 11:30 200179019 IFK Hjo - Sils IF 5 - 7 Guldkroksvallen B-plan
2021-06-20 13:00 200179020 IFK Mariestad Vit - IFK Skövde FK Blå 2 - 6 Lekevi IP Nedre-plan
2021-06-20 14:00 200179106 Örslösa-Söne IK - Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF Örslösa IP B
2021-06-20 14:30 200179071 IFK Skövde FK Vit - Falköpings FK 9 - 2 Lillegårdens IP E-plan 9 mot 9
2021-06-20 15:00 200179198 Hössna/Timmele - Svenljunga IK 4 - 2 Granvalla B
2021-06-20 15:45 200179176 Mariedals IK - Sjöviks SK 2 - 9 Kransmossens IP D
2021-06-20 16:00 200179045 Skövde AIK Vit - Skultorps IF Svart Lillegårdens IP, E-plan
2021-06-20 16:00 200179153 Edet FK - Alingsås IF FF Vit 5 - 2 Strömsvallen A1
2021-06-20 16:20 200179235 Ulricehamns IFK Blå - IF Elfsborg 5 - 2 Lassalyckan B-plan
2021-06-20 17:00 200179110 Essungaalliansen - Vara SK Gul 2 - 3 Ekvallen A
2021-06-20 17:00 200179132 Vänersborgs IF Blå - Halvorstorps IS Boteredsvallen
2021-06-20 17:00 200179181 Dalstorps IF - Limmared/Tranemo 9 - 2 Dalshov
2021-06-20 17:30 200179017 Skövde AIK Röd - Ulvåker/Väring Lillegårdens IP, E-plan
2021-06-20 17:30 200179248 Skepplanda/Lödöse-Nygård - Skoftebyns IF Forsvallen Konstgräs
2021-06-20 18:00 200179236 Sjömarken/Sandared - Kinna IF Blå 4 - 0 Sandevi B-plan
2021-06-20 18:00 200179237 Rydboholms SK - Hestrafors/Bollebygds Grön 0 - 3 Sven Erikssonsvallen
2021-06-21 18:30 200179044 Jula/Mariestads BK - Tidaholms GoIF 1 - 3 Ullervads IP
2021-06-21 18:30 200179098 Järpås/Levene-Skogslund - Arentorp Helås FK 4 - 2 Åsavallen
2021-06-21 18:30 200179200 Tvärred/Vegby/Gällstad - Limmared/Tranemo 4 - 2 Sämshov A
2021-06-21 19:30 200179239 Borås AIK Blå - Gerdskens BK Svart 8 - 5 Bodavallen C konstgräs
2021-06-22 18:00 200179243 Hestrafors/Bollebygds Grön - Sjömarken/Sandared 4 - 2 Bollevi B
2021-06-22 18:30 200179046 Ekedalens SK - Tibro AIK FK 5 - 3 Idrottsparken, Ekedalen
2021-06-22 18:30 200179047 Skultorps IF Svart - Töreboda IK 10 - 3 Orkanvallen Bosseplan 2
2021-06-22 18:30 200179157 IFK Trollhättan - Edet FK 1 - 11 Kamratgårdens IP B-plan
2021-06-22 18:30 200179179 Sparsör/Fristad/Borgstena - Gerdskens BK Gul Inst. Trollevi C konstgräs
2021-06-22 18:30 200179202 Gånghester/Målsryd - Hössna/Timmele 3 - 1 Målevi
2021-06-22 19:00 200179242 IFK Örby - Rydboholms SK 2 - 4 Örby IP A
2021-06-23 18:30 200179111 Sjuntorp/Upphärad/Trollhättans IF - Emtunga/Tråvad/Larv Sjuntorpsvallen
2021-06-24 18:00 200179249 IK Gauthiod - Skepplanda/Lödöse-Nygård Lunnevi IP B-plan
2021-06-24 18:30 200179025 Ulvåker/Väring - IFK Mariestad Vit Väringsvallen A-plan
2021-06-24 18:30 200179049 Axvalls IF - Skövde AIK Vit Axevalla IP, 9-manna
2021-06-24 18:30 200179115 Arentorp Helås FK - Örslösa-Söne IK Kedumsvallen B
2021-06-24 19:15 200179240 IF Elfsborg - Sätila SK Ryda Sportfält A
2021-06-26 11:00 200179244 Kinna IF Blå - Ulricehamns IFK Blå Pruhultsplanen
2021-06-27 12:00 200179022 Mariestads BK/Jula - IFK Hjo Vänershofs IP B
2021-06-27 13:20 200179203 Ulricehamns IFK Svart - Hestrafors/Bollebygds Vit Lassalyckan B-plan
2021-06-27 13:30 200179159 Vänersborgs IF Röd - Åsaka SK Inst. Boteredsvallen
2021-06-27 14:00 200179160 Alingsås IF FF Vit - Trollhättans IF/Sjuntorp Inst. Mjörnvallen, B-plan
2021-06-27 15:00 200179245 Skene IF - Borås AIK Blå Vävarevallen
2021-06-27 15:30 200179077 Skara FC - Götene IF Sparbanken Arena G
2021-06-27 16:00 200179112 Vara SK Gul - Järpås/Levene-Skogslund Torsvallen B-plan
2021-06-27 17:00 200179024 Sils IF - Skultorps IF Gul Silbohof
2021-06-27 17:00 200179075 Falköpings FK - IFK Mariestad Blå Falevi
2021-06-27 17:00 200179079 IFK Falköping FF Vit - Lidköpings FK Vit Odenvi
2021-06-27 17:00 200179158 Skoftebyns IF - Vårgårda IK Almagärdet
2021-06-27 17:00 200179178 Sjöviks SK - Hemsjö IF Sjöviks IP
2021-06-27 17:30 200179078 Skövde AIK Rödvit - IFK Skövde FK Vit Lillegårdens IP, E-plan
2021-06-27 17:30 200179201 Svenljunga IK - Kinna IF Röd Högvalla IP A
2021-06-27 18:00 200179113 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Mellby IK Jungavallen 2
2021-06-27 18:00 200179114 Saleby/Trässberg/N.Härene Svart - Lidköpings FK Svart Bronäsvallen B
2021-06-28 18:30 200179076 Saleby/Trässberg/N.Härene Lila - Råda BK Svart Bronäsvallen B
2021-06-28 19:00 200179241 Gerdskens BK Svart - Brämhults IK Inst. Gerdskenvallen A-plan
2021-06-29 18:00 200179021 IFK Falköping FF Blå - Skövde AIK Röd Odenvi
2021-06-30 18:30 200179048 Tidaholms GoIF - Tomtens IF (7:7) Ulvesborg B-plan
Juli
2021-07-07 18:00 200179109 Järpås/Levene-Skogslund - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Järpåsvallen
December
2021-12-24 200179023 Mariestads BK/Jula - IFK Hjo Inst. Vänershofs IP B
2021-12-24 200179143 Vänersborgs IF Blå - IK Gauthiod Inst.
2021-12-30 00:00 200179238 Brämhults IK - IFK Örby Brämhults IP B

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info