Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 5 Pojk Vårmatcher

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Jonas Lindqvist 0709347476 Grön/vit/grön
Arentorp Helås/LeveneSkogslund/Emtunga/Tråvad/Larv Daniel Wennberg 0703128719 Svart/Svart/Svart
Axvalls IF Kjell-Ove Johansson 0731818335 Grön/Grön/Grön
Bergdalens IK Fredrik Karlstedt 0706241647 Röd/Röd/Röd
Bjärke Magnus Johansson 0766488821 Vit/Blå/Vit
BK Spark Kristina Stålberg 0767928786 Lila/Gul/Lila
BK Trix Niclas Runesson 0768298188 Vit/svart/Svart/Svart
Borås AIK Stefan Kouame Firmin Holmström 0739650749 Röd/Blå/Röd
Byttorps IF Henrik Karlsson 0705683101 Grön/Vit/Grön
Dalsjöfors GoIF Jonas Ringström 033139926 0768888472 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Fristad/Sparsör/Borgstena Jerker Bennehall 0739025152 Grön/Vit/Grön
Fritsla IF (9:9) Cecilia Bergqvist 0707336463 Orange/Svart/Svart
Gerdskens BK Pierré Mikael Krantz 0739699132 0739699132 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Grolanda/Floby Jörgen Rehn 051510459 0707563971 Vit/svart/svart
Gullspång/Hova Tony Karlsson 0737034952 Grön/Vit/Grön
Gånghester/Målsryd Linda Hansen 0700095840 Svart/Svart/Svart
Halvorstorps IS Kenneth Jovinder 0707510940 Gul/Svart/Gul
Hemsjö IF Jörgen Jonsson 032250731 0705694748 Gul/Svart/Gul-svart
Hestrafors/Bollebygd Patrik Solérius 0706452028 Grön-vit/Vit/Grön
Holmalunds IF Gösta Torell 0702964813 Röd/Vit/Röd
Horred/Kung Karl Bert Hedin 0761287355 Grön/Vit/Vit
IF Elfsborg Gul Johannes Lundin 0739929044 Gul/Svart/Gul
IF Elfsborg Svart Fredrik Johannesson 0708706565 Gul/Svart/Gul
IFK Falköping FF Jimmy Fälth 051513248 0706628272 Blå/Vit/Blå
IFK Mariestad Jim Oskarsson 0709355940 Blå/Blå/Vit
IFK Skövde FK Robert Eriksson 0728623265 Blå/Blå/Blå
IFK Tidaholm/Ekedalen Tobias Larsson 0767632595 Vit/Blå/Blå
IFK Uddevalla Anders Berntsson 0733373343 0733373343 Blåvit/Blå/Blå
IFK Örby Magnus Svernfors 0708921154 Blå/Vit/blå/Blå
Kinna IF Kristofer Sjödahl 0761663965 Röd/Blå/Röd
Lidköpings FK Röd Mattias Larsson 0705582916 Röd-Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Svart Linus Karlsson 0709390522 Röd-Svart/Svart/Svart
Länghem/Månstad Kennet Pettersson 0702409742 Röd/Svart/Röd
Mariedals IK Mikael Larsson 0705156350 Blå-vit/Vit/Blå-vit
Rydboholms SK Mattias Gunnarsson 0730701800 Blå/Blå/Blå
Råda BK Per Martinsson 0739293626 Vit-Grön/Grön/Vit
Rävlanda AIS Tobias Dahlöf 0705494319 Vit-blå-randig/Blå/Blå
Sandared/Sjömarken Niclas Andersson 0707277542 0707277542 Vit/Grön/Grön
Skene IF Jimmie Eneskjöld 0702063444 Vit/Svarta/Vita
Skepplanda/LödöseNygård Tomas Nilsson 0738915108 Gul/Svart/Gul
Skoftebyns IF Svart Ulf Gustafsson +46729707203 Vit /Svart/Vit
Skoftebyns IF Vit Lars Bjurbäck 0704876656 Vit /Svart/Vit
Skövde AIK Röd Fredrik Andersson 0768655228 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Vit Fredrik Andersson 0768655228 Röd/Röd/Röd
Somali FF Samir Mustaf Ahmed 0707276534 0707276534 Röd, Svart, Svart
Stenungsunds IF Markus Berg 0706783015 0706783015 Röd, Röda, Röda
Tranemo IF Martin Andersson 0703665153 Röd/Vit/Röd
Trollhättans BoIS Anders Kristiansen 0707858647 Röd/Vit/Röd
Trollhättans FK Marko Luukkonen 0724531021 Vit/Röd/Röd
Ulricehamns IFK Andreas Friberg 0703528585 Blå-svart/Svart/Svart
Ulvåkers IF Patric Johansson 0708481565 Röd/svart/Svart/Svart
Vara SK Johan Berggren 0737774003 Gul/Svart/Gul
Wargöns IK Anders Karlsson 0702838724 Grön/Grön/Grön
Vegby/Tvärred/Gällstad Anna Andersson 0702825953 -Svart/-Svart/-Svart
Våmbs IF Fredrik Remmerfelt 0500416241 0705416241 Grön-vit/Grön/Grön
Vårgårda IK Henrik Johansson 0733614416 Röd/Vit/Röd
Vänersborgs FK Jonas Sundelius 0707726258 Vit/Svart/Svart
Vänersborgs IF Robert Mayborn 0704618244 Röd/Blå/Röda
Åsaka SK Peter Ahlqvist 0706050783 Vit/Blå/Vit
Åsarp-Trädet FK (9:9) Anders Claeson 051587860 0706520861 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-20 200132131 Grolanda/Floby - Lidköpings FK Svart Inst.
2021-05-20 19:00 200132027 Fristad/Sparsör/Borgstena - Kinna IF 1 - 3 Hedens IP Konstgräs
2021-05-20 19:00 200132132 Arentorp Helås/LeveneSkogslund/Emtunga/Tråvad/Larv - Åsarp-Trädet FK (9:9) 2 - 2 Kedumsvallen B
2021-05-20 19:15 200132130 Råda BK - Vara SK 1 - 6 Rådavallen A-plan
2021-05-20 19:30 200132001 IF Elfsborg Gul - Sandared/Sjömarken 4 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2021-05-21 18:00 200132070 Gullspång/Hova - Ulvåkers IF 5 - 2 Movallen A-plan
2021-05-21 18:00 200132092 Dalsjöfors GoIF - Länghem/Månstad 6 - 2 Gårdavallen A-plan
2021-05-21 18:30 200132003 Ulricehamns IFK - Bergdalens IK 4 - 3 Lassalyckan A-plan konstgräs
2021-05-21 18:30 200132091 Vegby/Tvärred/Gällstad - Skene IF 1 - 2 Åvalla B
2021-05-21 19:00 200132045 Skoftebyns IF Svart - Bjärke 3 - 4 Nysätra IP
2021-05-22 12:00 200132071 Lidköpings FK Röd - Axvalls IF 12 - 0 Framnäs IP Bävervallen
2021-05-22 12:00 200132072 Skövde AIK Vit - IFK Tidaholm/Ekedalen Inst. Södermalms IP konstgräs
2021-05-22 12:00 200132102 Vänersborgs IF - IFK Mariestad 1 - 2 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-05-22 13:00 200132105 Skoftebyns IF Vit - IFK Uddevalla Nysätra IP
2021-05-23 11:00 200132043 Trollhättans BoIS - Trollhättans FK 9 - 2 Torsbovallen C-plan
2021-05-23 12:00 200132141 Lidköpings FK Svart - Råda BK 1 - 6 Lockörns IP A
2021-05-23 14:00 200132005 Sandared/Sjömarken - Vårgårda IK 8 - 3 Sandevi B konstgräs
2021-05-23 15:00 200132042 Gerdskens BK - Skepplanda/LödöseNygård 3 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2021-05-23 15:00 200132090 Fritsla IF (9:9) - Tranemo IF 3 - 3 Kungaberg A
2021-05-23 16:00 200132103 Halvorstorps IS - Alingsås IF FF 5 - 3 Halvorstorps IP A
2021-05-23 16:00 200132104 IFK Skövde FK - Skövde AIK Röd 1 - 3 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2021-05-23 17:00 200132044 Stenungsunds IF - Vänersborgs FK 2 - 6 Bästkustställningar Arena
2021-05-23 17:00 200132089 Horred/Kung Karl - Somali FF Inst. Eksätersvallen A-plan
2021-05-23 18:00 200132026 Hemsjö IF - Hestrafors/Bollebygd 4 - 3 Byvallen A-plan
2021-05-23 18:00 200132028 Borås AIK - IF Elfsborg Svart 8 - 1 Bodavallen C konstgräs
2021-05-23 18:00 200132046 Åsaka SK - Wargöns IK Åsevi A
2021-05-23 18:30 200132029 BK Spark - Byttorps IF 7 - 2 Alströmervallen konstgräs
2021-05-26 18:30 200132134 Åsarp-Trädet FK (9:9) - Råda BK 4 - 2 Åsarps IP A-plan
2021-05-26 19:30 200132002 Mariedals IK - Gånghester/Målsryd 2 - 6 Kransmossens IP D
2021-05-27 19:00 200132050 Bjärke - Stenungsunds IF 4 - 1 Brynet
2021-05-27 19:00 200132133 Arentorp Helås/LeveneSkogslund/Emtunga/Tråvad/Larv - Grolanda/Floby 3 - 2 Kedumsvallen A
2021-05-27 19:30 200132033 IF Elfsborg Svart - Fristad/Sparsör/Borgstena 4 - 4 Borås Arena 2 konstgräs
2021-05-28 18:00 200132048 Skepplanda/LödöseNygård - Wargöns IK 0 - 1 Forsvallen A-plan
2021-05-28 19:30 200132049 Skoftebyns IF Svart - Åsaka SK 5 - 3 Nysätra IP
2021-05-29 00:00 200132149 Somali FF - Rävlanda AIS Inst. Ryda Sportfält A
2021-05-29 11:00 200132009 IF Elfsborg Gul - Ulricehamns IFK 7 - 2 Borås Arena 2 konstgräs
2021-05-29 13:00 200132109 Skoftebyns IF Vit - IFK Falköping FF Nysätra IP
2021-05-29 15:00 200132075 BK Trix - Skövde AIK Vit 3 - 1 Molidens IP
2021-05-30 11:00 200132074 Våmbs IF - IFK Tidaholm/Ekedalen Inst. Claesborgs A-plan
2021-05-30 12:00 200132106 Skövde AIK Röd - Halvorstorps IS 2 - 3 Lillegårdens IP, A-plan
2021-05-30 14:00 200132031 Hestrafors/Bollebygd - Byttorps IF Bollevi A
2021-05-30 15:00 200132094 Tranemo IF - Horred/Kung Karl 0 - 6 Tranehov A
2021-05-30 15:00 200132135 Vara SK - Lidköpings FK Svart 3 - 3 Torsvallen B-plan
2021-05-30 16:00 200132107 Alingsås IF FF - Vänersborgs IF 2 - 5 Mjörnvallen, A-plan
2021-05-30 16:00 200132108 IFK Mariestad - Holmalunds IF Inst. Lekevi IP Nedre-plan
2021-05-30 16:00 200132110 IFK Uddevalla - IFK Skövde FK 4 - 2 Kamratgården
2021-05-30 17:00 200132030 Kinna IF - Hemsjö IF 6 - 0 Kunskapens Hus, konstgräs
2021-05-30 17:00 200132093 Skene IF - Fritsla IF (9:9) 3 - 2 Vävarevallen A-plan
2021-05-30 17:30 200132095 Länghem/Månstad - Vegby/Tvärred/Gällstad 5 - 2 Ingsvallen A-plan
2021-05-30 18:00 200132007 Gånghester/Målsryd - IFK Örby 1 - 2 Målevi A
2021-05-30 18:00 200132008 Rydboholms SK - Sandared/Sjömarken 1 - 3 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2021-05-30 18:00 200132032 Borås AIK - BK Spark 4 - 1 Bodavallen C konstgräs
2021-05-30 18:00 200132047 Vänersborgs FK - Trollhättans BoIS Vänersvallen Syd
2021-05-30 18:00 200132073 Axvalls IF - Gullspång/Hova 0 - 11 Axevalla IP, A-plan
2021-05-30 19:30 200132006 Bergdalens IK - Mariedals IK Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
Juni
2021-06-01 19:00 200132036 Fristad/Sparsör/Borgstena - Borås AIK Inst. Trollevi C konstgräs
2021-06-01 19:00 200132154 Fristad/Sparsör/Borgstena - Ulricehamns IFK 1 - 1 Trollevi C konstgräs
2021-06-02 18:00 200132097 Fritsla IF (9:9) - Länghem/Månstad 4 - 1 Kungaberg A
2021-06-02 18:30 200132011 IFK Örby - Bergdalens IK 3 - 4 Örby IP A
2021-06-02 19:00 200132138 Vara SK - Åsarp-Trädet FK (9:9) 4 - 2 Torsvallen A-plan
2021-06-03 18:30 200132148 Vegby/Tvärred/Gällstad - Dalsjöfors GoIF 1 - 4
2021-06-03 19:00 200132076 IFK Tidaholm/Ekedalen - Ulvåkers IF 2 - 1 Tidavallen A-plan
2021-06-03 19:00 200132137 Grolanda/Floby - Råda BK 8 - 0 Ekvallen A
2021-06-04 18:00 200132111 Holmalunds IF - Alingsås IF FF 3 - 1 Brogårdsvallen A-plan
2021-06-04 19:00 200132053 Trollhättans BoIS - Bjärke 3 - 8 Torsbovallen C-plan
2021-06-05 10:00 200132136 Lidköpings FK Svart - Arentorp Helås/LeveneSkogslund/Emtunga/Tråvad/Larv 2 - 7 Framnäs IP Bävervallen
2021-06-05 14:00 200132078 Skövde AIK Vit - Våmbs IF 2 - 2 Lillegårdens IP, B-plan
2021-06-06 09:50 200132013 Ulricehamns IFK - Rydboholms SK 4 - 3 Lassalyckan A-plan konstgräs
2021-06-06 11:00 200132150 Rävlanda AIS - Tranemo IF 4 - 2 Bråtaredsvallen 3, konstgräs
2021-06-06 12:00 200132077 Lidköpings FK Röd - BK Trix 4 - 3 Lockörns IP A
2021-06-06 12:00 200132114 IFK Skövde FK - Skoftebyns IF Vit 3 - 2 Lillegårdens IP, B-plan
2021-06-06 13:00 200132052 Gerdskens BK - Vänersborgs FK 1 - 3 Gerdskenvallen A-plan
2021-06-06 14:30 200132112 Vänersborgs IF - Skövde AIK Röd 5 - 2 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-06-06 16:00 200132051 Wargöns IK - Trollhättans FK 1 - 1 Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-06-06 17:00 200132010 Vårgårda IK - Gånghester/Målsryd 3 - 2 Tånga Hed B-plan
2021-06-06 17:00 200132034 Byttorps IF - Kinna IF 2 - 4 Byttorps IP A Konstgräs
2021-06-06 17:00 200132054 Stenungsunds IF - Skoftebyns IF Svart 2 - 1 Bästkustställningar Arena
2021-06-06 17:00 200132096 Horred/Kung Karl - Skene IF 3 - 3 Eksätersvallen A-plan
2021-06-06 18:00 200132035 Hemsjö IF - IF Elfsborg Svart 1 - 3 Byvallen A-plan
2021-06-06 18:00 200132055 Åsaka SK - Skepplanda/LödöseNygård 5 - 3 Åsevi A
2021-06-06 18:00 200132113 Halvorstorps IS - IFK Uddevalla Inst. Halvorstorps IP A
2021-06-06 18:30 200132037 BK Spark - Hestrafors/Bollebygd 2 - 0 Alströmervallen konstgräs
2021-06-08 19:30 200132018 Gånghester/Målsryd - Sandared/Sjömarken 2 - 2 Målevi A
2021-06-09 18:30 200132038 Kinna IF - Hestrafors/Bollebygd 10 - 2 Kunskapens Hus, konstgräs
2021-06-09 18:30 200132060 Bjärke - Gerdskens BK 3 - 1 Brynet
2021-06-09 18:30 200132140 Åsarp-Trädet FK (9:9) - Grolanda/Floby 4 - 2 Åsarps IP A-plan
2021-06-09 19:30 200132012 Mariedals IK - IF Elfsborg Gul 2 - 9 Kransmossens IP B
2021-06-10 19:00 200132139 Arentorp Helås/LeveneSkogslund/Emtunga/Tråvad/Larv - Vara SK 0 - 3 Kedumsvallen A
2021-06-10 19:30 200132022 Gånghester/Målsryd - Bergdalens IK Inst. Målevi A
2021-06-11 19:00 200132041 IF Elfsborg Svart - Byttorps IF 9 - 2 Borås Arena 2 konstgräs
2021-06-11 19:00 200132057 Trollhättans FK - Skepplanda/LödöseNygård 13 - 1 Stavrelunds IP B-plan
2021-06-11 19:00 200132059 Skoftebyns IF Svart - Trollhättans BoIS 3 - 1 Nysätra IP
2021-06-12 12:00 200132115 Skövde AIK Röd - Holmalunds IF 4 - 1 Lillegårdens IP, A-plan
2021-06-12 14:00 200132039 Fristad/Sparsör/Borgstena - BK Spark 5 - 1 Nosseborg A
2021-06-12 17:00 200132058 Stenungsunds IF - Åsaka SK 4 - 0 Bästkustställningar Arena
2021-06-13 12:00 200132081 Lidköpings FK Röd - Skövde AIK Vit 2 - 2 Lockörns IP A
2021-06-13 14:30 200132151 Skene IF - Rävlanda AIS 2 - 1 Vävarevallen A-plan
2021-06-13 15:00 200132099 Tranemo IF - Somali FF Inst. Tranehov A
2021-06-13 15:00 200132118 Skoftebyns IF Vit - Halvorstorps IS 0 - 2 Nysätra IP
2021-06-13 15:30 200132056 Vänersborgs FK - Wargöns IK 0 - 0 Vänersvallen Syd
2021-06-13 16:00 200132116 Alingsås IF FF - IFK Mariestad 4 - 1 Mjörnvallen, A-plan
2021-06-13 16:00 200132117 IFK Skövde FK - IFK Falköping FF 6 - 3 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2021-06-13 17:00 200132014 Bergdalens IK - Vårgårda IK 3 - 2 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2021-06-13 17:00 200132082 BK Trix - Gullspång/Hova Inst. Molidens IP
2021-06-13 17:00 200132101 Länghem/Månstad - Horred/Kung Karl 0 - 8 Ingsvallen A-plan
2021-06-13 18:00 200132016 Rydboholms SK - Mariedals IK Inst. Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2021-06-13 18:00 200132040 Borås AIK - Hemsjö IF 8 - 5 Bodavallen C konstgräs
2021-06-13 18:00 200132080 Ulvåkers IF - Våmbs IF 3 - 4 Åbrovallen B
2021-06-13 18:00 200132119 IFK Uddevalla - Vänersborgs IF 4 - 2 Kamratgården
2021-06-13 18:30 200132100 Dalsjöfors GoIF - Fritsla IF (9:9) 1 - 4 Gårdavallen A-plan
2021-06-15 19:00 200132020 IFK Örby - Rydboholms SK 7 - 3 Örby IP A
2021-06-16 18:00 200132019 Vårgårda IK - IF Elfsborg Gul 1 - 9 Tånga Hed B-plan
2021-06-18 19:00 200132061 Trollhättans FK - Åsaka SK 2 - 0 Stavrelunds IP B-plan
2021-06-18 19:00 200132062 Skepplanda/LödöseNygård - Vänersborgs FK Tingevi A
2021-06-19 11:00 200132152 Rävlanda AIS - Länghem/Månstad 2 - 3 Bråtaredsvallen 1
2021-06-19 12:00 200132083 Ulvåkers IF - Skövde AIK Vit 0 - 10 Åbrovallen B
2021-06-19 12:00 200132122 Holmalunds IF - IFK Uddevalla 2 - 1 Brogårdsvallen A-plan
2021-06-19 12:00 200132124 Halvorstorps IS - IFK Skövde FK 3 - 2 Halvorstorps IP A
2021-06-19 14:30 200132142 Somali FF - Skene IF Inst. Ryda Sportfält A
2021-06-19 15:00 200132120 Alingsås IF FF - IFK Falköping FF Inst. Mjörnvallen, A-plan
2021-06-19 15:00 200132144 Fritsla IF (9:9) - Vegby/Tvärred/Gällstad 4 - 1 Kungaberg A
2021-06-20 11:00 200132017 IF Elfsborg Gul - IFK Örby 8 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2021-06-20 11:00 200132084 Våmbs IF - Axvalls IF Inst. Claesborgs A-plan
2021-06-20 13:00 200132064 Gerdskens BK - Skoftebyns IF Svart 3 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2021-06-20 14:00 200132021 Mariedals IK - Ulricehamns IFK Inst. Kransmossens IP B
2021-06-20 14:00 200132063 Wargöns IK - Bjärke 0 - 4 Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-06-20 15:00 200132085 Gullspång/Hova - Lidköpings FK Röd 6 - 5 Movallen A-plan
2021-06-20 16:00 200132121 IFK Mariestad - Skövde AIK Röd 1 - 3 Lekevi IP Nedre-plan
2021-06-20 17:00 200132123 Vänersborgs IF - Skoftebyns IF Vit 1 - 5 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-06-20 17:00 200132143 Horred/Kung Karl - Dalsjöfors GoIF 4 - 4 Eksätersvallen A-plan
2021-06-21 18:30 200132087 BK Trix - IFK Tidaholm/Ekedalen 6 - 2 Molidens IP
2021-06-22 18:30 200132086 Axvalls IF - Ulvåkers IF 0 - 5 Axevalla IP, A-plan
2021-06-22 19:00 200132015 Ulricehamns IFK - Sandared/Sjömarken Lassalyckan A-plan konstgräs
2021-06-22 19:00 200132127 Skoftebyns IF Vit - Holmalunds IF 8 - 1 Almagärdet
2021-06-23 18:00 200132147 Länghem/Månstad - Somali FF Inst. Ingsvallen A-plan
2021-06-27 00:00 200132125 Skövde AIK Röd - Alingsås IF FF Lillegårdens IP, A-plan
2021-06-27 12:20 200132023 Ulricehamns IFK - IFK Örby Lassalyckan A-plan konstgräs
2021-06-27 14:00 200132088 Skövde AIK Vit - Gullspång/Hova Lillegårdens IP, A-plan
2021-06-27 14:30 200132145 Skene IF - Tranemo IF Vävarevallen A-plan
2021-06-27 15:00 200132068 Bjärke - Skepplanda/LödöseNygård Nya Bjärkevi
2021-06-27 15:30 200132065 Vänersborgs FK - Trollhättans FK Vänersvallen Syd
2021-06-27 16:00 200132025 Sandared/Sjömarken - Mariedals IK Sandevi A-plan
2021-06-27 16:00 200132126 IFK Skövde FK - Vänersborgs IF Lillegårdens IP, B-plan
2021-06-27 16:00 200132128 IFK Uddevalla - IFK Mariestad Kamratgården
2021-06-27 17:00 200132066 Stenungsunds IF - Gerdskens BK Bästkustställningar Arena
2021-06-27 18:00 200132024 Rydboholms SK - Vårgårda IK Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2021-06-27 18:00 200132069 Åsaka SK - Trollhättans BoIS Åsevi A
2021-06-27 19:00 200132067 Skoftebyns IF Svart - Wargöns IK Almagärdet
2021-06-28 19:00 200132129 IFK Falköping FF - Halvorstorps IS Dotorpsplan A
2021-06-28 19:00 200132146 Vegby/Tvärred/Gällstad - Horred/Kung Karl Åvalla B
2021-06-29 18:30 200132079 Axvalls IF - IFK Tidaholm/Ekedalen Axevalla IP, A-plan
2021-06-30 19:00 200132153 Dalsjöfors GoIF - Rävlanda AIS Gårdavallen A-plan
December
2021-12-24 00:00 200132098 Länghem/Månstad - Dalsjöfors GoIF Bergavallen A-plan
2021-12-31 200132004 Rydboholms SK - IF Elfsborg Gul Sven Erikssonsvallen A konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info