Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp A

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF Röd Joakim Carlsson 0736100869 Röd/Svart/Röd
Backatorp IF Svart Joakim Carlsson 0736100869 Röd/Svart/Röd
BK Häcken Gul Andrés Jimenez 0702091851 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Svart Andrés Jimenez 0702091851 gul-svart randig/svart/svarta
Brämaregårdens FC Orange Christopher Rahal 0735876163 Brandgul, Svart, Brandgul
Brämaregårdens FC Svart Christopher Rahal 0735876163 Brandgul, Svart, Brandgul
Eriksbergs IF 3 Mårten Tornberg 0705533830 Blå/Vit/Blå/Blå
Finlandia Pallo AIF Grön Andreas Andmarsjö 07306239389 Blå/vit/Blå/Blå
Finlandia Pallo AIF Vit Andreas Andmarsjö 07306239389 Blå/vit/Blå/Blå
Hisingsbacka FC Svart Leif Sjöqvist 0735618084 Svart/Svart/Svart
Hisingsbacka FC Vit Leif Sjöqvist 0735618084 Svart/Svart/Svart
IK Zenith 1 Daniel Da Silva +46736512053 Grön/Vit/grön
IK Zenith 2 Andréas Sörensson Svensson 0706464049 Grön/Vit/grön
Lundby IF 1 Erik Martin Jonasson 0733908152 Grön, vit, gröna
Lundby IF 2 Erik Martin Jonasson 0733908152 Grön, vit, gröna
Lundby IF 3 Erik Martin Jonasson 0733908152 Grön, vit, gröna
Torslanda IK 3 Henrik Olausson Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 4 Henrik Olausson Röd/Röd/Röd
Öckerö IF Vinröd Henrik Larsson 0761639300 Vinröd/Vit/Vinröd
Öckerö IF Vit Henrik Larsson 0761639300 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-08-25 18:30 Hisingsbacka FC Vit - IK Zenith 2 Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2021-08-25 18:30 Hisingsbacka FC Svart - IK Zenith 1 Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2021-08-28 10:30 BK Häcken Svart - Eriksbergs IF 3 Färjenäsplan
2021-08-28 10:30 BK Häcken Gul - Lundby IF 3 Färjenäsplan 11:1
2021-08-29 13:00 Backatorp IF Svart - Torslanda IK 4 Lillhagsparken 11
2021-08-29 13:00 Backatorp IF Röd - Torslanda IK 3 Lillhagsparken 11
2021-08-29 13:15 Brämaregårdens FC Svart - Lundby IF 2 Blidvädersplan 11
2021-08-29 13:15 Brämaregårdens FC Orange - Lundby IF 1 Blidvädersplan 11
2021-08-29 14:30 Finlandia Pallo AIF Vit - Öckerö IF Vit Tuvevallen 21 Konstgräs
2021-08-29 14:30 Finlandia Pallo AIF Grön - Öckerö IF Vinröd Tuvevallen 21 Konstgräs
Omgång 2
2021-09-01 17:30 Lundby IF 3 - Brämaregårdens FC Svart Färjenäsplan 11:1
2021-09-01 17:30 Torslanda IK 3 - IK Zenith 1 Torslandavallen 41 Gräs
2021-09-01 17:30 Torslanda IK 4 - IK Zenith 2 Torslandavallen 41 Gräs
2021-09-01 18:00 Öckerö IF Vinröd - Hisingsbacka FC Vit Prästängen 32 KG
2021-09-01 18:00 Öckerö IF Vit - Hisingsbacka FC Svart Prästängen 32 KG
2021-09-01 18:30 Lundby IF 1 - Finlandia Pallo AIF Vit Färjenäsplan 12:1
2021-09-01 18:30 (Inst.) Lundby IF 2 - Finlandia Pallo AIF Grön Färjenäsplan 12:2
2021-09-05 10:30 Eriksbergs IF 3 - Brämaregårdens FC Orange Färjenäsplan 11:2
2021-09-05 12:30 Backatorp IF Svart - BK Häcken Svart Lillhagsparken 11
2021-09-05 12:30 Backatorp IF Röd - BK Häcken Gul Lillhagsparken 11
Omgång 3
2021-09-08 17:30 BK Häcken Svart - Torslanda IK 3 Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-09-08 17:30 BK Häcken Gul - Torslanda IK 4 Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-09-08 18:30 Hisingsbacka FC Vit - Lundby IF 1 Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2021-09-08 18:30 Hisingsbacka FC Svart - Lundby IF 2 Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2021-09-11 13:15 IK Zenith 1 - Öckerö IF Vinröd Hovgårdsvallen 21 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2021-09-11 13:15 IK Zenith 2 - Öckerö IF Vit Hovgårdsvallen 21 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2021-09-12 10:00 Brämaregårdens FC Svart - Backatorp IF Svart Blidvädersplan 11
2021-09-12 10:00 Brämaregårdens FC Orange - Backatorp IF Röd Blidvädersplan 11
2021-09-12 14:30 Finlandia Pallo AIF Grön - Eriksbergs IF 3 Färjenäsplan 11:2
2021-09-18 12:00 Finlandia Pallo AIF Vit - Lundby IF 3 Fjärdingsplan 11 KG
Omgång 4
2021-09-15 17:30 BK Häcken Svart - Brämaregårdens FC Svart Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-09-15 17:30 BK Häcken Gul - Brämaregårdens FC Orange Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-09-15 17:30 Lundby IF 1 - IK Zenith 1 Färjenäsplan 12:1
2021-09-15 17:30 Lundby IF 2 - IK Zenith 2 Färjenäsplan 12:2
2021-09-15 18:30 (Inst.) Lundby IF 3 - Hisingsbacka FC Vit Färjenäsplan 11:1
2021-09-16 17:30 Torslanda IK 3 - Öckerö IF Vinröd Torslandavallen 41 Gräs
2021-09-16 17:30 Torslanda IK 4 - Öckerö IF Vit Torslandavallen 41 Gräs
2021-09-18 10:30 Eriksbergs IF 3 - Hisingsbacka FC Svart Färjenäsplan 11:2
2021-09-19 14:30 Backatorp IF Svart - Finlandia Pallo AIF Vit Lillhagsparken 11
2021-09-19 14:30 Backatorp IF Röd - Finlandia Pallo AIF Grön Lillhagsparken 12
Omgång 5
2021-09-22 18:00 Öckerö IF Vinröd - Lundby IF 1 Prästängen 32 KG
2021-09-22 18:00 Öckerö IF Vit - Lundby IF 2 Prästängen 31 KG
2021-09-22 18:30 Hisingsbacka FC Vit - Backatorp IF Svart Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2021-09-22 18:30 Hisingsbacka FC Svart - Backatorp IF Röd Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2021-09-26 13:00 Brämaregårdens FC Svart - Torslanda IK 3 Blidvädersplan 12
2021-09-26 13:00 Brämaregårdens FC Orange - Torslanda IK 4 Blidvädersplan 12
2021-09-26 13:00 Finlandia Pallo AIF Vit - BK Häcken Svart Färjenäsplan 11:1
2021-09-26 13:00 Finlandia Pallo AIF Grön - BK Häcken Gul Färjenäsplan 11:2
2021-09-26 13:45 IK Zenith 1 - Lundby IF 3 Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-09-26 13:45 IK Zenith 2 - Eriksbergs IF 3 Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
Omgång 6
2021-09-22 18:00 Lundby IF 3 - Öckerö IF Vinröd Prästängen 1 Konstgräs
2021-09-29 17:30 BK Häcken Svart - Hisingsbacka FC Vit Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-09-29 17:30 BK Häcken Gul - Hisingsbacka FC Svart Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-09-30 17:15 Torslanda IK 3 - Lundby IF 1 Torslandavallen 41 Gräs
2021-09-30 17:15 Torslanda IK 4 - Lundby IF 2 Torslandavallen 41 Gräs
2021-10-02 10:30 Eriksbergs IF 3 - Öckerö IF Vit Färjenäsplan 12:2
2021-10-03 12:00 Brämaregårdens FC Svart - Finlandia Pallo AIF Vit Blidvädersplan 12
2021-10-03 12:00 Brämaregårdens FC Orange - Finlandia Pallo AIF Grön Blidvädersplan 12
2021-10-03 14:30 Backatorp IF Svart - IK Zenith 1 Lillhagsparken 11
2021-10-03 14:30 Backatorp IF Röd - IK Zenith 2 Lillhagsparken 11

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info