Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojk 9 år 5m5 gr1 Höst Västmanland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arboga Södra IF P12 Lag1 Dawid Wojtasik 0707124294 Gul/Svart/Gul
Arboga Södra IF P12 Lag2 Dawid Wojtasik 0707124294 Gul/Svart/Gul
Barkarö SK P-12 Lag 3 Martin Eriksson 0739106335 Röd/Blå/Röd
Dingtuna GIF Svart Kalle Åkerlund 0706973215 0706973215 Svart & Gul, Svart, Svart
Ekeby BK P12 2 Daniel Grabmüller 0725062480 Blå, Blå, Blå
Fagersta Södra IK P12 vit Anna Fransson 0730421560 Blå, blå, Vit
Gideonsbergs IF P12 Vit Svante Knutsson 0709375271 Ljusblå/Vit/Ljusblå
IFK Västerås FK P12 Vit Miia Björkeland 0762745548 Blå/Blå/Blå
Irsta IF P12 vit Joakim Ericson 0701654603 Grön, Grön, Grön
Norrby SK P11/12 Sannah Halvarsson Blå, Blå, Blå
Romfartuna GIF 1 Martin Karlsson +46739825111 Grön/Svart/Vit
Sala FF P12 Vit Stina Pettersson Röd/Röd/Röd
Skiljebo SK P 12 Röd Daniel Särevall 0768525825 0768525825 Gul/svart/Svart/Svart
Skiljebo SK P 12 Vit Magnus Haglund 0702337230 Gul/svart/Svart/Svart
Skultuna IS Röd Andreas Stenke 0732491593 Röd-svart/Svart/Röd
Västerås BK 30 P12 2 Per Niklas Olsson Vit/Svart/Vit
Västerås IK P12 Svart Adalid Zegarra 0704657064 Gul-svart/Svart/Svart
Västerås SK FK P12 Svart Jonas Finndell 0707728238 0707728238 Grön-vit/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-14 10:00 Norrby SK P11/12 - IFK Västerås FK P12 Vit Norrbyliden
2021-08-14 10:00 Västerås BK 30 P12 2 - Romfartuna GIF 1 Ringvallen
2021-08-15 Arboga Södra IF P12 Lag2 - Skiljebo SK P 12 Vit Mekens IP 5 mot 5
2021-08-15 Arboga Södra IF P12 Lag1 - Ekeby BK P12 2 Mekens IP 5 mot 5
2021-08-15 10:00 Västerås IK P12 Svart - Skiljebo SK P 12 Röd Rocklunda IP 21B
2021-08-15 11:00 Sala FF P12 Vit - Dingtuna GIF Svart Annedal 1
2021-08-15 11:00 Skultuna IS Röd - Barkarö SK P-12 Lag 3 Kvarnbackavallen
2021-08-15 12:00 Fagersta Södra IK P12 vit - Gideonsbergs IF P12 Vit Onsjövallen
2021-08-15 12:30 Irsta IF P12 vit - Västerås SK FK P12 Svart Ullviliden 3
2021-08-21 09:30 Barkarö SK P-12 Lag 3 - Arboga Södra IF P12 Lag2 Barkarö IP
2021-08-21 11:00 Västerås SK FK P12 Svart - IFK Västerås FK P12 Vit Skälby IP
2021-08-21 15:00 Romfartuna GIF 1 - Arboga Södra IF P12 Lag1 Ängen Hökåsen
2021-08-22 Skiljebo SK P 12 Röd - Sala FF P12 Vit Hamre IP
2021-08-22 Dingtuna GIF Svart - Norrby SK P11/12 Tingsliden 9A
2021-08-22 11:00 Skiljebo SK P 12 Vit - Västerås IK P12 Svart Hamre 12
2021-08-22 11:30 Gideonsbergs IF P12 Vit - Skultuna IS Röd Önsta IP A
2021-08-22 12:00 Ekeby BK P12 2 - Fagersta Södra IK P12 vit Ekliden
2021-08-22 12:30 Irsta IF P12 vit - Västerås BK 30 P12 2 Ullviliden 3
2021-08-28 10:00 Norrby SK P11/12 - Skiljebo SK P 12 Röd Norrbyliden
2021-08-29 Arboga Södra IF P12 Lag1 - Irsta IF P12 vit Mekens IP 5 mot 5
2021-08-29 Arboga Södra IF P12 Lag2 - Gideonsbergs IF P12 Vit Mekens IP 5 mot 5
2021-08-29 10:00 Sala FF P12 Vit - Skiljebo SK P 12 Vit Annedal 1
2021-08-29 11:00 IFK Västerås FK P12 Vit - Dingtuna GIF Svart Rocklunda IP 6
2021-08-29 11:00 Skultuna IS Röd - Ekeby BK P12 2 Kvarnbackavallen
2021-08-29 11:30 Västerås IK P12 Svart - Barkarö SK P-12 Lag 3 Rocklunda 19A
2021-08-29 11:30 Västerås BK 30 P12 2 - Västerås SK FK P12 Svart Ringvallen
2021-08-29 16:30 Fagersta Södra IK P12 vit - Romfartuna GIF 1 Onsjövallen
2021-08-30 18:00 Gideonsbergs IF P12 Vit - Västerås IK P12 Svart Önsta IP A
September
2021-09-04 09:30 Barkarö SK P-12 Lag 3 - Sala FF P12 Vit Barkarö IP
2021-09-04 11:00 Västerås SK FK P12 Svart - Dingtuna GIF Svart Skälby IP
2021-09-04 12:00 Ekeby BK P12 2 - Arboga Södra IF P12 Lag2 Ekliden
2021-09-05 Skiljebo SK P 12 Röd - IFK Västerås FK P12 Vit Hamre IP
2021-09-05 10:00 Romfartuna GIF 1 - Skultuna IS Röd Ängen Hökåsen
2021-09-05 11:00 Västerås BK 30 P12 2 - Arboga Södra IF P12 Lag1 Ringvallen
2021-09-05 11:30 Irsta IF P12 vit - Fagersta Södra IK P12 vit Ullviliden 3
2021-09-05 12:00 Skiljebo SK P 12 Vit - Norrby SK P11/12 Hamre 14
2021-09-11 10:00 Norrby SK P11/12 - Barkarö SK P-12 Lag 3 Norrbyliden
2021-09-12 Arboga Södra IF P12 Lag2 - Romfartuna GIF 1 Mekens IP 5 mot 5
2021-09-12 Arboga Södra IF P12 Lag1 - Västerås SK FK P12 Svart Mekens IP 5 mot 5
2021-09-12 10:00 Sala FF P12 Vit - Gideonsbergs IF P12 Vit Annedal 1
2021-09-12 11:00 Skultuna IS Röd - Irsta IF P12 vit Kvarnbackavallen
2021-09-12 11:00 IFK Västerås FK P12 Vit - Skiljebo SK P 12 Vit Rocklunda IP 6
2021-09-12 11:30 Västerås IK P12 Svart - Ekeby BK P12 2 Rocklunda 19A
2021-09-12 12:00 Fagersta Södra IK P12 vit - Västerås BK 30 P12 2 Onsjövallen
2021-09-12 13:00 Dingtuna GIF Svart - Skiljebo SK P 12 Röd Tingsliden 9A
2021-09-18 09:30 Barkarö SK P-12 Lag 3 - IFK Västerås FK P12 Vit Barkarö IP
2021-09-18 10:00 Västerås SK FK P12 Svart - Skiljebo SK P 12 Röd Skälby IP
2021-09-19 Arboga Södra IF P12 Lag1 - Fagersta Södra IK P12 vit Mekens IP 5 mot 5
2021-09-19 10:00 Västerås BK 30 P12 2 - Skultuna IS Röd Ringvallen
2021-09-19 11:00 Ekeby BK P12 2 - Sala FF P12 Vit Ekliden
2021-09-19 11:30 Gideonsbergs IF P12 Vit - Norrby SK P11/12 Önsta IP A
2021-09-19 12:00 Skiljebo SK P 12 Vit - Dingtuna GIF Svart Hamre 14
2021-09-19 12:30 Irsta IF P12 vit - Arboga Södra IF P12 Lag2 Ullviliden 3
2021-09-20 18:00 Romfartuna GIF 1 - Västerås IK P12 Svart Ängen Hökåsen

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info