Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojk 7m7 Röd gr2 Höst Västmanland

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-14 11:00 Munktorps BK p 11-12 år - IFK Västerås FK P10 Tallåsen IP
2021-08-15 11:00 Västerås IK P09:3 - Arboga Södra IF P09 Svart Rocklunda IP 21B
2021-08-15 12:00 Västerås SK FK P09 VIT - Västerås IK P10:3 Skälby IP B
2021-08-15 13:00 Åkra FC P10 - Barkarö SK P10 Lärkan (konstgräs)
2021-08-15 13:00 Dingtuna GIF P09 Gul - Västerås IK P10:2 Gul Tingsliden 7A
2021-08-15 16:00 Köping FF 2010 Lag 4 - Surahammars FK P09 Zigenarbacken IP
2021-08-15 16:30 Irsta IF P09 Grön - Romfartuna GIF P10 Ullviliden 2
2021-08-15 17:00 Arboga Södra IF P09 Gul - Västerås SK FK P10 Vit Sturevallen
2021-08-18 18:00 IFK Västerås FK P10 - Irsta IF P09 Grön Rocklunda 8A
2021-08-21 11:00 Surahammars FK P09 - Åkra FC P10 Ekängens IP
2021-08-21 11:00 Västerås IK P10:2 Gul - Köping FF 2010 Lag 4 Rocklunda IP 21B
2021-08-22 10:30 Västerås SK FK P10 Vit - Dingtuna GIF P09 Gul Skälby IP B
2021-08-22 11:00 Barkarö SK P10 - Västerås SK FK P09 VIT Barkarö IP
2021-08-22 15:00 Arboga Södra IF P09 Svart - Munktorps BK p 11-12 år Sturevallen
2021-08-22 16:00 Romfartuna GIF P10 - Västerås IK P10:3 Ängen Hökåsen
2021-08-22 17:00 Arboga Södra IF P09 Gul - Västerås IK P09:3 Sturevallen
2021-08-29 10:30 Västerås SK FK P09 VIT - Romfartuna GIF P10 Skälby IP B
2021-08-29 11:00 Barkarö SK P10 - Surahammars FK P09 Barkarö IP
2021-08-29 11:00 Åkra FC P10 - Västerås IK P10:2 Gul Lärkan (konstgräs)
2021-08-29 13:00 Irsta IF P09 Grön - Arboga Södra IF P09 Svart Hamre 5 (konstgräs)
2021-08-29 13:00 Dingtuna GIF P09 Gul - Västerås IK P09:3 Tingsliden 7A
2021-08-29 16:00 Västerås IK P10:3 - IFK Västerås FK P10 Rocklunda 25
2021-08-29 16:00 Köping FF 2010 Lag 4 - Västerås SK FK P10 Vit Zigenarbacken IP
2021-08-29 17:00 Munktorps BK p 11-12 år - Arboga Södra IF P09 Gul Tallåsen IP
September
2021-09-04 11:00 Västerås IK P10:2 Gul - Barkarö SK P10 Rocklunda IP 21B
2021-09-04 13:00 IFK Västerås FK P10 - Romfartuna GIF P10 Rocklunda 8A
2021-09-05 10:00 Surahammars FK P09 - Västerås SK FK P09 VIT Ekängens IP
2021-09-05 10:30 Västerås SK FK P10 Vit - Åkra FC P10 Skälby IP B
2021-09-05 14:00 Dingtuna GIF P09 Gul - Munktorps BK p 11-12 år Tingsliden 7A
2021-09-05 15:00 Arboga Södra IF P09 Svart - Västerås IK P10:3 Sturevallen
2021-09-05 17:00 Arboga Södra IF P09 Gul - Irsta IF P09 Grön Sturevallen
2021-09-05 17:30 Västerås IK P09:3 - Köping FF 2010 Lag 4 Rocklunda IP 21B
2021-09-09 17:00 Köping FF 2010 Lag 4 - Munktorps BK p 11-12 år Tallåsen IP
2021-09-11 13:00 Åkra FC P10 - Västerås IK P09:3 Lärkan (konstgräs)
2021-09-12 10:30 Västerås SK FK P09 VIT - IFK Västerås FK P10 Skälby IP B
2021-09-12 10:30 Irsta IF P09 Grön - Dingtuna GIF P09 Gul Ullviliden 2
2021-09-12 11:30 Surahammars FK P09 - Västerås IK P10:2 Gul Ekängens IP
2021-09-12 13:00 Romfartuna GIF P10 - Arboga Södra IF P09 Svart Ängen Hökåsen
2021-09-12 16:00 Västerås IK P10:3 - Arboga Södra IF P09 Gul Rocklunda 25
2021-09-12 17:00 Barkarö SK P10 - Västerås SK FK P10 Vit Barkarö IP
2021-09-16 18:00 Munktorps BK p 11-12 år - Åkra FC P10 Tallåsen IP
2021-09-19 10:30 Västerås SK FK P10 Vit - Surahammars FK P09 Skälby IP B
2021-09-19 13:00 Dingtuna GIF P09 Gul - Västerås IK P10:3 Tingsliden 7A
2021-09-19 14:30 Västerås IK P09:3 - Barkarö SK P10 Rocklunda IP 21B
2021-09-19 15:00 Arboga Södra IF P09 Svart - IFK Västerås FK P10 Sturevallen
2021-09-19 16:00 Västerås IK P10:2 Gul - Västerås SK FK P09 VIT Rocklunda IP 21B
2021-09-19 16:00 Köping FF 2010 Lag 4 - Irsta IF P09 Grön Zigenarbacken IP
2021-09-19 17:00 Arboga Södra IF P09 Gul - Romfartuna GIF P10 Sturevallen
2021-09-25 10:00 Västerås IK P10:2 Gul - Västerås SK FK P10 Vit Rocklunda IP 21B
2021-09-25 16:30 Åkra FC P10 - Irsta IF P09 Grön Lärkan (konstgräs)
2021-09-26 10:00 Surahammars FK P09 - Västerås IK P09:3 Ekängens IP
2021-09-26 12:00 Västerås SK FK P09 VIT - Arboga Södra IF P09 Svart Skälby IP B
2021-09-26 15:00 IFK Västerås FK P10 - Arboga Södra IF P09 Gul Rocklunda IP
2021-09-26 16:00 Romfartuna GIF P10 - Dingtuna GIF P09 Gul Ängen Hökåsen
2021-09-26 16:00 Barkarö SK P10 - Munktorps BK p 11-12 år Barkarö IP
2021-09-26 16:00 Västerås IK P10:3 - Köping FF 2010 Lag 4 Rocklunda 25

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info