Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojk 7m7 Blå gr1 Höst Västmanland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Barkarö SK P10 Tony Juhlin 0706339798 Röd/Blå/Röd
Fagersta Södra IK 1 Joakim Nyberg 0703297157 0703297157 Blå/blå/Vit
FC Europe Juniors P10 Susanna Pössl 021357976 0709498954 Blå, Vit, Röd
Gideonsbergs IF P10 Ingela Bergqvist 0702329260 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Hallstahammars SK FK P-10 Vit Johan Erngren 0703429157 Röd/Vit/Röd
Irsta IF P10 2 Mattias Morin 0739405072 Grön, Grön, Grön
Kolsva IF P09-10 Fred Gustafsson 0735296982 Vit, Svart, Svart
Köping FF 2010 Lag 1 Denny Hedenström Röd/svart/Svart/Svart
Köping FF 2010 lag 2 Denny Hedenström Röd/svart/Svart/Svart
Skiljebo SK P 10 3 Johan Axnér 0730295964 Gul/svart/Svart/Svart
Skiljebo SK P 11 Vit Joakim Öhrn 0705451596 Gul/svart/Svart/Svart
Surahammars FK P10 Carlos Andrés Aravena Castaings 0762615597 Svart-vit/Svart/Svart-vit
Tillberga IK Fotboll P10 Anna Carolina Laurén 0766713414 Grön/Grön/Grön
Västerås IK P10:2 Svart Johan Bjälmén 0706800406 Gul-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-14 10:00 Västerås IK P10:2 Svart - FC Europe Juniors P10 Rocklunda IP 21B
2021-08-14 16:00 Barkarö SK P10 - Fagersta Södra IK 1 Barkarö IP
2021-08-15 10:00 Skiljebo SK P 11 Vit - Hallstahammars SK FK P-10 Vit Hamre 9
2021-08-15 10:00 Surahammars FK P10 - Köping FF 2010 Lag 1 Ekängens IP
2021-08-15 10:30 Irsta IF P10 2 - Kolsva IF P09-10 Ullviliden 1
2021-08-15 10:30 Tillberga IK Fotboll P10 - Skiljebo SK P 10 3 Hubbovallen
2021-08-15 14:00 Köping FF 2010 lag 2 - Gideonsbergs IF P10 Zigenarbacken IP
2021-08-21 09:30 Skiljebo SK P 10 3 - Irsta IF P10 2 Hamre 7
2021-08-21 11:00 Gideonsbergs IF P10 - Skiljebo SK P 11 Vit Önsta 7A
2021-08-21 12:00 Kolsva IF P09-10 - Barkarö SK P10 Hästhagens IP 2
2021-08-22 FC Europe Juniors P10 - Tillberga IK Fotboll P10 Bäckbyhuset
2021-08-22 10:00 Hallstahammars SK FK P-10 Vit - Surahammars FK P10 Valstalunds IP
2021-08-22 11:30 Fagersta Södra IK 1 - Köping FF 2010 lag 2 Onsjövallen
2021-08-22 16:00 Köping FF 2010 Lag 1 - Västerås IK P10:2 Svart Zigenarbacken IP
2021-08-28 10:00 Skiljebo SK P 11 Vit - Köping FF 2010 lag 2 Hamre 8
2021-08-28 11:00 Västerås IK P10:2 Svart - Hallstahammars SK FK P-10 Vit Rocklunda IP 21B
2021-08-29 10:00 Surahammars FK P10 - Gideonsbergs IF P10 Ekängens IP
2021-08-29 10:30 Tillberga IK Fotboll P10 - Köping FF 2010 Lag 1 Hubbovallen
2021-08-29 12:00 Kolsva IF P09-10 - Fagersta Södra IK 1 Hästhagens IP 2
2021-08-29 13:00 Barkarö SK P10 - Skiljebo SK P 10 3 Barkarö IP
2021-08-29 15:00 Irsta IF P10 2 - FC Europe Juniors P10 Hamre 5 (konstgräs)
September
2021-09-05 10:00 Hallstahammars SK FK P-10 Vit - Tillberga IK Fotboll P10 Valstalunds IP
2021-09-05 10:00 Fagersta Södra IK 1 - Skiljebo SK P 11 Vit Onsjövallen
2021-09-05 10:00 FC Europe Juniors P10 - Barkarö SK P10 Bäckbyhuset
2021-09-05 12:00 Gideonsbergs IF P10 - Västerås IK P10:2 Svart Önsta 7B
2021-09-05 14:00 Köping FF 2010 Lag 1 - Irsta IF P10 2 Zigenarbacken IP
2021-09-05 14:00 Skiljebo SK P 10 3 - Kolsva IF P09-10 Hamre 6 (7-manna)
2021-09-05 16:00 Köping FF 2010 lag 2 - Surahammars FK P10 Zigenarbacken IP
2021-09-11 09:30 Skiljebo SK P 10 3 - Fagersta Södra IK 1 Hamre 8
2021-09-11 13:30 Västerås IK P10:2 Svart - Köping FF 2010 lag 2 Rocklunda IP 21B
2021-09-11 16:00 Barkarö SK P10 - Köping FF 2010 Lag 1 Barkarö IP
2021-09-12 10:00 Surahammars FK P10 - Skiljebo SK P 11 Vit Ekängens IP
2021-09-12 10:30 Irsta IF P10 2 - Hallstahammars SK FK P-10 Vit Ullviliden 1
2021-09-12 11:00 Tillberga IK Fotboll P10 - Gideonsbergs IF P10 Hubbovallen
2021-09-12 11:15 Kolsva IF P09-10 - FC Europe Juniors P10 Hästhagens IP 2
2021-09-18 09:00 Skiljebo SK P 11 Vit - Västerås IK P10:2 Svart Hamre 8
2021-09-18 11:00 Gideonsbergs IF P10 - Irsta IF P10 2 Önsta 7B
2021-09-19 FC Europe Juniors P10 - Skiljebo SK P 10 3 Bäckbyhuset
2021-09-19 10:00 Fagersta Södra IK 1 - Surahammars FK P10 Onsjövallen
2021-09-19 10:00 Hallstahammars SK FK P-10 Vit - Barkarö SK P10 Valstalunds IP
2021-09-19 14:00 Köping FF 2010 Lag 1 - Kolsva IF P09-10 Zigenarbacken IP
2021-09-19 14:00 Köping FF 2010 lag 2 - Tillberga IK Fotboll P10 Zigenarbacken IP
2021-09-25 16:00 Barkarö SK P10 - Gideonsbergs IF P10 Barkarö IP
2021-09-26 FC Europe Juniors P10 - Fagersta Södra IK 1 Bäckbyhuset
2021-09-26 10:00 Västerås IK P10:2 Svart - Surahammars FK P10 Rocklunda IP 21B
2021-09-26 11:00 Skiljebo SK P 10 3 - Köping FF 2010 Lag 1 Hamre 7
2021-09-26 11:00 Tillberga IK Fotboll P10 - Skiljebo SK P 11 Vit Hubbovallen
2021-09-26 14:30 Irsta IF P10 2 - Köping FF 2010 lag 2 Ullviliden 1
2021-09-26 15:00 Kolsva IF P09-10 - Hallstahammars SK FK P-10 Vit Hästhagens IP 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info