Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojk 7m7 Blå gr2 Höst Västmanland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gideonsbergs IF P11 Anders Lars-Erik Brolin 0704734854 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Götlunda IF P0912 Martin Cox 0730797464 mörkblå/mörkblå/mörkblå
IFK Västerås FK P11 Vit Josef Kaya 0704355990 Blå/Blå/Blå
IK Oden P10 Bob Langgren 0708543733 Blå-vit, Blå, Blå
Irsta IF P11 Svart Johan Lönnholm 021408531 0706118531 Grön/Grön/Grön
Kungsör BK p/f-10 Michael Karlsson Mörlin 0705262717 Röd/Svart/Svart
Norrby SK P10 blå Theresia Hållén 0737648687 Blå/Blå/Blå
Ransta IK P10-11 Per Forsman 0704102752 Röd, Vit
Romfartuna GIF P10 Martin Vidriksen 0738072047 Grön/Svart/Vit
Sala FF P11 Vit Peter Lund 0706709180 Röd/Röd/Röd
Skiljebo SK P 10 1 Johan Axnér 0730295964 Gul/svart/Svart/Svart
Skiljebo SK P 11 Röd Håkan Stoor 0733910666 Gul/svart/Svart/Svart
Tillberga IK Fotboll P11 Anna Carolina Laurén 0766713414 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-13 18:30 Norrby SK P10 blå - Skiljebo SK P 11 Röd Norrbyliden
2021-08-14 11:00 Sala FF P11 Vit - Irsta IF P11 Svart Lärkans Sportfält
2021-08-15 IFK Västerås FK P11 Vit - Ransta IK P10-11 Rocklunda IP
2021-08-15 11:00 Götlunda IF P0912 - Gideonsbergs IF P11 Götvallen B (7 mot 7)
2021-08-15 16:00 Kungsör BK p/f-10 - Tillberga IK Fotboll P11 Centralvallen (konstgräs)
2021-08-15 16:30 IK Oden P10 - Skiljebo SK P 10 1 Brandthovda 6
2021-08-21 10:00 Tillberga IK Fotboll P11 - IFK Västerås FK P11 Vit Hubbovallen
2021-08-21 11:00 Skiljebo SK P 10 1 - Götlunda IF P0912 Hamre 7
2021-08-21 12:00 Irsta IF P11 Svart - Kungsör BK p/f-10 Ullviliden 1
2021-08-22 10:00 Ransta IK P10-11 - Romfartuna GIF P10 Mullevi IP
2021-08-22 10:00 Gideonsbergs IF P11 - Sala FF P11 Vit Önsta 7B
2021-08-22 10:00 Skiljebo SK P 11 Röd - IK Oden P10 Hamre 9
2021-08-28 10:00 IFK Västerås FK P11 Vit - Irsta IF P11 Svart
2021-08-28 11:00 Sala FF P11 Vit - Skiljebo SK P 10 1 Lärkans Sportfält
2021-08-29 14:00 Götlunda IF P0912 - Skiljebo SK P 11 Röd Götvallen B (7 mot 7)
2021-08-29 16:00 Kungsör BK p/f-10 - Gideonsbergs IF P11 Centralvallen (konstgräs)
2021-08-29 16:00 Romfartuna GIF P10 - Tillberga IK Fotboll P11 Ängen Hökåsen
2021-08-29 16:30 IK Oden P10 - Norrby SK P10 blå Brandthovda 6
September
2021-09-04 09:30 Skiljebo SK P 10 1 - Kungsör BK p/f-10 Hamre 6 (7-manna)
2021-09-04 10:00 Skiljebo SK P 11 Röd - Sala FF P11 Vit Hamre 9
2021-09-04 10:00 Gideonsbergs IF P11 - IFK Västerås FK P11 Vit Rönnby
2021-09-05 12:00 Irsta IF P11 Svart - Romfartuna GIF P10 Ullviliden 1
2021-09-05 16:00 Tillberga IK Fotboll P11 - Ransta IK P10-11 Hubbovallen
2021-09-11 16:00 Sala FF P11 Vit - Norrby SK P10 blå Lärkans Sportfält
2021-09-12 10:00 Ransta IK P10-11 - Irsta IF P11 Svart Mullevi IP
2021-09-12 10:00 IFK Västerås FK P11 Vit - Skiljebo SK P 10 1 Rocklunda 8B
2021-09-12 14:00 Götlunda IF P0912 - IK Oden P10 Götvallen B (7 mot 7)
2021-09-12 14:30 Romfartuna GIF P10 - Gideonsbergs IF P11 Ängen Hökåsen
2021-09-12 16:00 Kungsör BK p/f-10 - Skiljebo SK P 11 Röd Centralvallen (konstgräs)
2021-09-18 09:30 Skiljebo SK P 10 1 - Romfartuna GIF P10 Hamre 6 (7-manna)
2021-09-18 10:00 Norrby SK P10 blå - Kungsör BK p/f-10 Norrbyliden
2021-09-19 10:00 Gideonsbergs IF P11 - Ransta IK P10-11 Önsta 7A
2021-09-19 10:00 Skiljebo SK P 11 Röd - IFK Västerås FK P11 Vit Hamre 9
2021-09-19 14:00 IK Oden P10 - Sala FF P11 Vit Brandthovda 6
2021-09-19 15:30 Norrby SK P10 blå - Götlunda IF P0912 Norrbyliden
2021-09-21 18:00 Irsta IF P11 Svart - Tillberga IK Fotboll P11 Ullviliden 1
2021-09-25 10:00 IFK Västerås FK P11 Vit - Norrby SK P10 blå Rocklunda 8B
2021-09-25 16:00 Sala FF P11 Vit - Götlunda IF P0912 Lärkans Sportfält
2021-09-26 10:00 Ransta IK P10-11 - Skiljebo SK P 10 1 Mullevi IP
2021-09-26 11:00 Romfartuna GIF P10 - Skiljebo SK P 11 Röd Ängen Hökåsen
2021-09-26 16:00 Tillberga IK Fotboll P11 - Gideonsbergs IF P11 Hubbovallen
2021-09-26 16:00 Kungsör BK p/f-10 - IK Oden P10 Centralvallen (konstgräs)

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info