Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojk 7m7 Grön gr3 Höst Västmanland

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Norbergs AIF P 11 - Köping FF P11Röd
Augusti
2021-08-14 09:30 Västerås SK FK P11 Orangea - Orresta IF PF-11 Skälby IP B
2021-08-14 13:00 Arboga Södra IF P11 Svart - Munktorps BK PF 11-12 Sturevallen
2021-08-15 10:00 Gideonsbergs IF P11 - Skiljebo SK P 11 Gul Önsta 7B
2021-08-15 11:00 Dingtuna GIF P11 - Kungsör BK p-11 Tingsliden 9A
2021-08-15 13:00 Surahammars FK P11 Vit - Hallstahammars SK FK P-11 Röd Ekängens IP
2021-08-15 13:00 Arboga Södra IF P11 Gul - Irsta IF P11 Grön Sturevallen
2021-08-21 09:00 Västerås SK FK P11 Orangea - Skiljebo SK P 11 Gul Skälby IP B
2021-08-21 13:00 Arboga Södra IF P11 Gul - Hallstahammars SK FK P-11 Röd Sturevallen
2021-08-22 10:00 Munktorps BK PF 11-12 - Surahammars FK P11 Vit Tallåsen IP
2021-08-22 10:00 Gideonsbergs IF P11 - Irsta IF P11 Grön Önsta 7B
2021-08-22 14:00 Köping FF P11Röd - Arboga Södra IF P11 Svart Zigenarbacken IP
2021-08-22 14:00 Kungsör BK p-11 - Norbergs AIF P 11 Centralvallen (konstgräs)
2021-08-22 15:00 Orresta IF PF-11 - Dingtuna GIF P11 Orresta IP
2021-08-28 10:00 Skiljebo SK P 11 Gul - Dingtuna GIF P11 Hamre 9
2021-08-28 13:00 Arboga Södra IF P11 Svart - Kungsör BK p-11 Sturevallen
2021-08-29 10:00 Munktorps BK PF 11-12 - Köping FF P11Röd Tallåsen IP
2021-08-29 10:00 Hallstahammars SK FK P-11 Röd - Gideonsbergs IF P11 Valstalunds IP
2021-08-29 12:00 Irsta IF P11 Grön - Västerås SK FK P11 Orangea
2021-08-29 13:00 Surahammars FK P11 Vit - Arboga Södra IF P11 Gul Ekängens IP
2021-08-29 14:00 Norbergs AIF P 11 - Orresta IF PF-11
September
2021-09-04 09:00 Västerås SK FK P11 Orangea - Hallstahammars SK FK P-11 Röd Skälby IP B
2021-09-04 09:30 Orresta IF PF-11 - Arboga Södra IF P11 Svart Orresta IP
2021-09-04 14:00 Skiljebo SK P 11 Gul - Norbergs AIF P 11 Hamre 8
2021-09-04 16:30 Köping FF P11Röd - Surahammars FK P11 Vit Zigenarbacken IP
2021-09-05 10:00 Gideonsbergs IF P11 - Arboga Södra IF P11 Gul Önsta 7B
2021-09-05 14:00 Kungsör BK p-11 - Munktorps BK PF 11-12 Centralvallen (konstgräs)
2021-09-05 16:00 Dingtuna GIF P11 - Irsta IF P11 Grön Tingsliden 9A
2021-09-11 11:00 Surahammars FK P11 Vit - Gideonsbergs IF P11 Ekängens IP
2021-09-11 12:00 Irsta IF P11 Grön - Norbergs AIF P 11 Ullviliden 1
2021-09-11 13:00 Arboga Södra IF P11 Gul - Västerås SK FK P11 Orangea Sturevallen
2021-09-11 13:00 Arboga Södra IF P11 Svart - Skiljebo SK P 11 Gul Sturevallen
2021-09-12 10:00 Munktorps BK PF 11-12 - Orresta IF PF-11 Tallåsen IP
2021-09-12 10:00 Hallstahammars SK FK P-11 Röd - Dingtuna GIF P11 Valstalunds IP
2021-09-12 12:00 Köping FF P11Röd - Kungsör BK p-11 Zigenarbacken IP
2021-09-18 10:00 Orresta IF PF-11 - Köping FF P11Röd Orresta IP
2021-09-18 10:00 Skiljebo SK P 11 Gul - Munktorps BK PF 11-12 Hamre 9
2021-09-18 14:00 Norbergs AIF P 11 - Hallstahammars SK FK P-11 Röd
2021-09-19 09:30 Västerås SK FK P11 Orangea - Gideonsbergs IF P11 Skälby IP B
2021-09-19 14:00 Kungsör BK p-11 - Surahammars FK P11 Vit Centralvallen (konstgräs)
2021-09-19 16:00 Dingtuna GIF P11 - Arboga Södra IF P11 Gul Tingsliden 9A
2021-09-19 16:00 Irsta IF P11 Grön - Arboga Södra IF P11 Svart Ullviliden 1
2021-09-25 11:00 Surahammars FK P11 Vit - Västerås SK FK P11 Orangea Ekängens IP
2021-09-25 13:00 Arboga Södra IF P11 Gul - Norbergs AIF P 11 Sturevallen
2021-09-26 10:00 Gideonsbergs IF P11 - Dingtuna GIF P11 Önsta 7B
2021-09-26 10:00 Munktorps BK PF 11-12 - Irsta IF P11 Grön Tallåsen IP
2021-09-26 10:00 Hallstahammars SK FK P-11 Röd - Arboga Södra IF P11 Svart Valstalunds IP
2021-09-26 14:00 Kungsör BK p-11 - Orresta IF PF-11 Centralvallen (konstgräs)
2021-09-26 16:30 Köping FF P11Röd - Skiljebo SK P 11 Gul Zigenarbacken IP

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info