Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flick 7m7 Grön gr2 Höst Västmanland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arboga Södra IF F10-11 Svart Pontus Olgemar 0702216454 Gul/Svart/Gul
Gideonsbergs IF F11 Mari Högström 0705326365 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Kungsör BK f-11/12 Daniel Källberg 0722158540 0722158540 Röd/Svart/Svart
Romfartuna GIF Västerås F11 Malin Angland 0706660911 Grön/Svart/Vit
Sala FF F10/11 Röd Isak Holstensson 0701618342 Röd/Röd/Röd
Skiljebo SK F 11 Gul Mattias Bängs 0707586507 0707586507 Gul/svart/Svart/Svart
Tillberga IK Fotboll 09-10 Robert Eriksson Grön/Grön/Grön
Västanfors IF FK F11 Sara Johansson 0730350797 Röd/Röd/Röd
Västerås IK F11 Karl Skattegård 0706320519 Gul-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-14 11:00 Arboga Södra IF F10-11 Svart - Tillberga IK Fotboll 09-10 Sturevallen
2021-08-15 Gideonsbergs IF F11 - Kungsör BK f-11/12 Önsta IP
2021-08-15 10:00 Sala FF F10/11 Röd - Skiljebo SK F 11 Gul Lärkans Sportfält
2021-08-15 16:00 Västanfors IF FK F11 - Romfartuna GIF Västerås F11 Fagerliden
2021-08-21 11:00 Arboga Södra IF F10-11 Svart - Sala FF F10/11 Röd Sturevallen
2021-08-21 11:00 Kungsör BK f-11/12 - Västanfors IF FK F11 Centralvallen (konstgräs)
2021-08-22 Romfartuna GIF Västerås F11 - Västerås IK F11 Ängen Hökåsen
2021-08-22 11:00 Tillberga IK Fotboll 09-10 - Gideonsbergs IF F11 Hubbovallen
2021-08-28 11:00 Kungsör BK f-11/12 - Tillberga IK Fotboll 09-10 Centralvallen (konstgräs)
2021-08-29 Gideonsbergs IF F11 - Sala FF F10/11 Röd Önsta IP
2021-08-29 Romfartuna GIF Västerås F11 - Skiljebo SK F 11 Gul Ängen Hökåsen
2021-08-29 12:00 Västanfors IF FK F11 - Västerås IK F11 Fagerliden
September
2021-09-04 11:00 Arboga Södra IF F10-11 Svart - Romfartuna GIF Västerås F11 Sturevallen
2021-09-04 12:00 Skiljebo SK F 11 Gul - Västerås IK F11 Hamre 8
2021-09-04 12:00 Sala FF F10/11 Röd - Kungsör BK f-11/12 Lärkans Sportfält
2021-09-05 16:00 Tillberga IK Fotboll 09-10 - Västanfors IF FK F11 Hubbovallen
2021-09-11 11:00 Västanfors IF FK F11 - Skiljebo SK F 11 Gul Fagerliden
2021-09-11 11:00 Tillberga IK Fotboll 09-10 - Sala FF F10/11 Röd Hubbovallen
2021-09-12 Romfartuna GIF Västerås F11 - Gideonsbergs IF F11 Ängen Hökåsen
2021-09-12 14:00 Västerås IK F11 - Arboga Södra IF F10-11 Svart Rocklunda 28
2021-09-18 11:00 Arboga Södra IF F10-11 Svart - Skiljebo SK F 11 Gul Sturevallen
2021-09-18 11:00 Kungsör BK f-11/12 - Romfartuna GIF Västerås F11 Centralvallen (konstgräs)
2021-09-19 Gideonsbergs IF F11 - Västerås IK F11 Önsta IP
2021-09-19 10:00 Sala FF F10/11 Röd - Västanfors IF FK F11 Lärkans Sportfält
2021-09-25 10:30 Skiljebo SK F 11 Gul - Gideonsbergs IF F11 Hamre 8
2021-09-25 11:00 Västanfors IF FK F11 - Arboga Södra IF F10-11 Svart Fagerliden
2021-09-25 14:00 Västerås IK F11 - Kungsör BK f-11/12 Rocklunda 28
2021-09-26 11:00 Tillberga IK Fotboll 09-10 - Romfartuna GIF Västerås F11 Hubbovallen

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info