Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Futsal Pojkar 2009 Grupp B

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Maria Andersson 0706755987 Orange/Svart/Orange
Bergums IF Blå Toni Vertala 0735338453 Blå/blå/blå
Bergums IF Vit Toni Vertala 0735338453 Blå/Blå/Blåa
Götaholms BK Mohammed Yusuf 0739488395 Blå/Vit/Blå/Blå
Hovås Billdal IF 1 Magnus Axelsson +46705635504 +46705635504 Blå/Blå/Vita
Hovås Billdal IF 2 Magnus Axelsson +46705635504 +46705635504 Blå/Blå/Vita
Hovås Billdal IF 3 Magnus Axelsson +46705635504 +46705635504 Blå/Blå/Vita
IF Väster Vit Johan Wilhelmsson 0734225450 Orange/Svart/Orange
Proletären FF 1 Admir Begic 0769215679 Rödsvart/Röd/Röda
Proletären FF 2 Admir Begic 0769215679 Rödsvart/Röd/Röda
Proletären FF 3 Admir Begic 0769215679 Rödsvart/Röd/Röda
Södra Skärgårdens IK Johannes Magnusson 0704539931 röd/röd/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-11-13 09:05 Bergums IF Blå - IF Väster Vit Lärjehallen
2021-11-14 09:05 Hovås Billdal IF 1 - Götaholms BK Frejaskolan Sporthall
2021-11-14 10:05 Hovås Billdal IF 2 - Södra Skärgårdens IK Frejaskolan Sporthall
Omgång 2
2021-11-20 10:05 IF Väster Vit - Bergums IF Vit Önneredsskolan
2021-11-21 11:45 Götaholms BK - Proletären FF 2 Gamlestadshallen Sporthall
Omgång 3
2021-11-27 10:05 Götaholms BK - Bergums IF Blå Gärdssåsskolan Sporthall
2021-11-27 16:35 Södra Skärgårdens IK - Azalea BK Donsöhallen
2021-11-28 10:05 IF Väster Vit - Proletären FF 1 Önneredsskolan
Omgång 4
2021-12-03 18:35 Proletären FF 3 - Södra Skärgårdens IK Frejaskolan Sporthall
2021-12-04 09:05 Bergums IF Vit - Götaholms BK Lärjehallen
2021-12-05 19:05 Hovås Billdal IF 3 - IF Väster Vit Frejaskolan Sporthall
Omgång 5
2021-12-11 16:05 Proletären FF 1 - Götaholms BK Frejaskolan Sporthall
2021-12-12 09:05 Hovås Billdal IF 2 - IF Väster Vit Frejaskolan Sporthall
2021-12-12 10:05 Hovås Billdal IF 1 - Södra Skärgårdens IK Frejaskolan Sporthall
Omgång 6
2022-01-15 10:05 Götaholms BK - Hovås Billdal IF 3 Gärdssåsskolan Sporthall
2022-01-15 16:35 Södra Skärgårdens IK - Proletären FF 2 Donsöhallen
Omgång 7
2022-01-21 18:05 IF Väster Vit - Azalea BK Önneredsskolan
2022-01-22 10:05 Götaholms BK - Hovås Billdal IF 2 Gärdssåsskolan Sporthall
2022-01-22 14:35 Södra Skärgårdens IK - Bergums IF Blå Donsöhallen
Omgång 8
2022-01-28 19:35 Proletären FF 3 - IF Väster Vit Frejaskolan Sporthall
2022-01-29 10:05 Bergums IF Vit - Södra Skärgårdens IK Lärjehallen
Omgång 9
2022-01-15 17:35 Södra Skärgårdens IK - Proletären FF 1 Donsöhallen
2022-02-05 17:05 Hovås Billdal IF 1 - IF Väster Vit Frejaskolan Sporthall
2022-02-06 09:05 Azalea BK - Götaholms BK Önneredsskolan
Omgång 10
2022-02-12 10:05 Götaholms BK - Proletären FF 3 Gärdssåsskolan Sporthall
2022-02-13 10:05 IF Väster Vit - Proletären FF 2 Önneredsskolan
2022-02-27 13:35 Södra Skärgårdens IK - Hovås Billdal IF 3 Donsöhallen
Omgång 11
2022-02-26 10:05 Götaholms BK - Hovås Billdal IF 1 Gärdssåsskolan Sporthall
2022-02-27 09:05 IF Väster Vit - Bergums IF Blå Önneredsskolan
2022-02-27 14:35 Södra Skärgårdens IK - Hovås Billdal IF 2 Donsöhallen

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info